خانه انجمن یک دیالوگ،یک دوبله!
٦٦٥
٢٥
sjalal

یک دیالوگ،یک دوبله!

یک دیالوگ،یک دوبله!

به فرض که صدای شما خوبو مناسب حال دوبلوری..

اگر قرار بود دوبلور یک دیالوگ باشد ،دلتان می خواست کدام دیالوگ از کدام فیلم یا سریال یا انیمیشن را دوبلوری می کردید؟

٩٢/٠٧/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
جای گوینده مستندای راز بقا دوست دارم
m_sana
m_sana
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
خوب من اصلا دوبلوری دوست ندارم وگرنه صدام خیلی هم مناسبه واسه دوبلوری ؛))))
دانه ی برف
دانه ی برف
٩٢/١٠/١٤
٠
٠
یه اسفند واسه خودت دود کن
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
سینما پارادیزو به جای تیتو یا آلفردو مخصوصا آلفردو اونجا که به تیتو میگه:اینجا جای تو نیست تیتو،اینجا آخرش میشی یه آپاراتچی سینما،هرکاری بکنی اخرش میشی مثه من،از اینجا برو تیتو،برو و پشت سرت هم نگاه نکن،اگه یه وقت دلت برای کسی تنگ شد و خواستی برگردی خونه ی من نیا،چون راهت نمیدم،برو تیتو:(
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
جای ویلیام یا شایدم ادوارد بود تو ماهی بزرگ(big fish) اون سکانس آخر که میخواد برای پدرش داستان مرگش رو تعریف کنه و اونجا میفهمه که داستان سازی های پدرش نه برای دروغ بلکه فقط و فقط برای زیباتر کردن اتفاقات زندگیش بوده...داستانی که پسر برای پدر تعریف می کنه:من از اینجا می برمت بیرون و توی راه مادرو می بینیم اما بهش توجه نمی کنیم،به راحتی بلندت می کنم اصلا توضیحی براش ندارم اما خیلی سبکی و تورو توی ماشین میذارم و میریم لب دریاچه،همه اینجا هستن،شاید باور نکنی اما منظورم همست همه هستن و برات دست تکون میدن،میرم توی رودخونه آزادت می کنم و تو تبدیل میشی به اون چیزی که همیشه بودی...یه ماهی بزرگ...
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
مونولوگ بی نظیر دیوید تو فیلم مسافر(the passenger) خطاب به دختر:اولش خیلی خوشحال بود. چهره‌ها... رنگ‌ها... منظره‌ها... ولی همه‌چی تغییر کرد. دنیا بدبخت‌تر از اون بود که تصور می‌کرد. هیچکس بهش نگفته بود چقدر کثافت اونجاست. چقدر زشتی. همه جا زشتی می‌دید. وقتی کور بود، عادت داشت با یه تیکه چوب تنهایی از خیابون رد بشه. وقتی بینائیش رو بدست آورد، از همه چی می‌ترسید. شروع کرد توی تاریکی زندگی کردن. هیچوقت از اتاقش بیرون نمیومد. سه سال بعدم خودشو کشت.
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
مونولوگ عباس تو آژانس شیشه وقتی عصبانی میشه با لهجه ی مشهدی:بفرماین برن،همه اونای که فکر مکنن ما یخچال و کولر و دانشگا گرفتم جالا خوشی زده زیر دلما بفرماین برن... مو توقعی نداشتم،مو سر زمین بودم با تراکتور،جنگم که تموم شد برگشتم سر همو زمین...بی تراکتور،اقا جان مو دفترچه بیمم نگرفتم..حالا خیلی برام زور دره ای حرفا،خیلی زوره ای تهمتارو بشنوم،خواهر با شمایم،شما سهمتارو دادن،سهمتا همی نیشایی بود که زدن...(این دوبله نبود ولی قشنگ بود)
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
منم اين قسمتشو خيلي دوست داشتم. خيلي با لهجه و تن صداي خاصي ميگفت
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
توی فیلم غوی سیاه(black swan) توماس به نینا :کمال این نیست که همش خودتو کنترل کنی. یه وقتایی لازمه که خودتو رها کنی. خودتو غافلگیر کن تا بتونی بقیه رو غافلگیر کنی
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
مایکل کورلئونه تو پدرخوانده خطاب به کی:خب... وقتی جانی کارشو شروع کرد با رهبر یه ارکستر بزرگ یه قرارداد شخصی بست. وقتی کارش خوب گرفت، تصمیم گرفت تنها کار کنه. اما رهبر ارکستر بهش اجازه نمی‏داد. می‏دونی، جانی پسرخوانده پدر منه و پدرم رفت به دیدن رهبر ارکستر و بهش 10000 دلار پیشنهاد داد تا بذاره جانی بره اما رهبر ارکستر گفت نه. روز بعدش پدرم بازم رفت پیشش، ایندفعه فقط با لوکا براتزی. و ظرف یک ساعت قرارداد فسخ شد؛ اونم در مقابل یک چک 1000 دلاری،کی آدامز: چی؟! چطور این کارو کرد؟!مایکل کُرلئونه: پدرم پیشنهادی بهش داد که نمی‏تونست رد کنه. کی آدامز: چه پیشنهادی؟ مایکل کُرلئونه: «لوکا براتزی یه اسلحه گذاشت روی سرش، و پدرم بهش اطمینان داد که یا باید امضاش روی برگه باشه یا مغزش.
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
من دوست دارم گزارشگر فوتبال بشم
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
افسانه جومونگ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
هیچی!دوس ندارم دوبلور باشم حتی اگه صدام خوب باشه!!ولی گزارشگری فوتبال رو پایه ام!:)))
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
نمیدونم والا... چاید تام و جری یا پلنگ صورتی خوب بود :)
d_toktam
d_toktam
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
اینا صدادارن ما نمیدونستیم؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٣٠
١
٠
دوست داشتم صدای سید توی عصر یخبندانو در بیارم :))))
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
نمیدونم تا به حال بهش فکر نکردم....شاید باب اسفنجی چون پسر خالم خیلی دوسش داره
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
من صدام خوب نیست... باید جا بچه ها بحرفم خب فیلمیم یدم نمیاد که بچه دشته باشه :)))
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
الان حضور ذهن ندارم ولی از دوبله های اشکان صادقی خیلی خوشم میاد. مخصوصا شخصیت ادنا (خیاطه) در انیمیشن قهرمانان ! خیلی بامزه و باحاله! :)))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
وایییییییی...من...اصن صدام جون میده واسه گویندگی....خوب همیشه دوست داشتم دوبلور برنامه کودک باشم.......
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/٣٠
٠
٠
الان دیالوگی یادم نیست ولی دوست دارم گوینده اخبار بشم!
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٨/٠٢
٠
٠
من که صدام خوبه همم تعریفف میکنن!دوس دارم بیشتربرم رادیوهفت نوشته های خودموبخونم چون واقعاعاشق نوشته های خودمم!ا(ادم بایدعاشق اون چیزایی باشه که خودش اوناروخلق میکنه مثل خداکه عاشق مخلوقاش هست)..........
h - razavi
h - razavi
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
صدای من کلاغ پرونه، اصلا به درد دوبلوری نمی خوره .