خانه انجمن قهرمان جام حذفی کیه؟؟
٦٨٣
٨٠
m.shiezadeh

قهرمان جام حذفی کیه؟؟

قهرمان جام حذفی کیه؟؟

توی این دوره جام حذفی تیم های قدرتمندی برای قهرمانی دارن می جنگن ... به نظرتون کدوم تیم قرمان میشه؟ چرا قهرمانی رو حق اون تیم می دونین؟

و اینو هم بگیم که کدوم تیم به نظرتون نباید حذف می شد و حقش بود به مرحله های بالاتر برسه؟

من قهرمانی رو حق پرسپولیس می دونم و به نظرم ابومسلم می تونست بالاتر هم بیاد .

٩١/١٠/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
h.naderi
h.naderi
٩١/١٠/٢٥
٦
٩
فقط مطمئنم پرسپولیس نمیشه!
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٥
٣
١
زهی خیال باطل
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/١٠/٢٥
٢
٢
به کوری چشه بعضیا میشه.....
*A2*
*A2*
٩١/١٠/٢٥
١
٣
خودتونم میدونید نمیشه...تیم رده 12؟؟ مگه باز پارتی بازی بشه
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٢
شام کم بخور آقای نادری بلکه این خیال باطل امشب شد رویات!!
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٥
١
٠
هه حالا می بینیم ......
mahshid
mahshid
٩١/١٠/٢٦
١
٠
پرسپولسی و عشقه..........
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٠/٢٦
٠
١
من هر چی سعی میکنیم این فکر تو خواب و بیداری نکنم نمیشه از حقیقت فرار کرد
bye
bye
٩١/١٠/٢٥
٧
٣
همین الان یکی به ما رسوند که چی بگم! استقلال میشه (من خودم فوتبال نگاه نمیکنم)
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/١٠/٢٥
٠
١
بابا ول کنین این فوتبالو....تو خونه فوتبال...تو فامیل فوتبال ...تو اینترنت فوتبال ........ایییییییش
bye
bye
٩١/١٠/٢٥
٣
٠
آفرین ! دقیقا ! صد در صد ! همینو بگو اصلا اییییییییییییییییییییییییییش D: ولی جدا این فوتبال چیه دیگه اینا نگاه میکنند
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
١
٠
بای عزیز بهت اشتباه رسوندن ...
bye
bye
٩١/١٠/٢٦
٣
٠
دوست عزیزم به خدا من اصلا سر در نمیارم که این جام حذفی واسه چی هست !؟ میخوان چیکار کنند؟ یک جام میدن تموم میشه ؟
افسانه
افسانه
٩١/١٠/٢٥
٣
٤
س جیمی جونم باید بگم که فقط پرسپولیس!!!1
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
١
ممنون افسانه بانو
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
٤
٤
پرسپولیس زلزله محبوب هر چ دله .ابومسلم حیف شد
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٥
٠
١
دو دو رو دو دو [بوق شعار!] پدر من شعار میدی بوقشم بزن دیگه من بدبخت چقد جور شماها رو بکشم! :)))))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
بیام کمک سحر؟؟ کو بچه مون؟؟ بچه بیا نظر بده ... { پاییز کجایی؟؟ }
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
دخترم جور مارا بکش
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
بکشم شیطونه گولَم میزنه ول میکنم میخوره تو صورتت بابایی! بکشم؟؟؟؟ خخخخخخخ :)))))))))
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٥
١
١
اخه پرسپولیسیا عزیز میدونم خیلی رویا دارین خب بالخره طرفدارین اما بیاین یکم واقع بین باشین!!!رده 12؟؟؟؟ یعنی 3 تا تیم تا سقوط! ببین من واستون فقط همین آرزو رو دارم پرسپولیس قهرمان تو لیگ برتر بمان! قهرمان جام حذفی خخخخخه اونم وقتی استقلال هست؟؟ ما میگیم استقلال اسن هیچ سپاهان چی واااای عمرا فقط استقلال!!
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
مامان وبابام اینجان من دارم درس می خونم مسئولین رسیدگی کنن:دی مامی من اینجااااااااااااااااااااااااام
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
نگارا عزیز نمی دونم دیگه ب چه زبونی بهتون بفهمونم ... جام حذفی زمین تا آسمون با لیگ فرق داره ... یادتون رفته لیگ هفتم حکم ته دیگ جدول رو داشتین و توی جام حذفی قهرمان شدین؟؟؟؟
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
آفرین دختر! آفرین ! درس بخون در آینده بشی مث مامانت نه بابات خخخخخخخخخخخ :)))
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٥
٣
١
محبوب قلب های خودمون پیروزی جون........حق ابومسلم بود......اگه بازیش تو مشد بود ب جان خودم بالاتر هم میومد .........
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
١
٠
ابومسلم واقعا حیف بود ...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٥
٣
٤
به نظرم استقلال.دلیلشم که معلومه.اگه بازی ابومسلم با استقلال نمیفتاد،می تونست بالاتر هم بیاد ولی خب قسمت نبود.
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
١
١
من دلیلی نمی بینم
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٥
٢
١
ابومسلم مدیریت نداره وگرنه میومد بالا از استقلال خوشم نمیاد پرسپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــولیس را می پسندیم.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٦
١
١
دوست عزیز دلیل نمیشه چون شما پرسپولیسی هستی به خودت اجازه بدی که به من توهین کنی.من احترام شما رو نگه میدارم،شما از حدتون جلوتر نرین.
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
بیست امتیاز واسه دختر مامان!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
منظور؟
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
میترا بانو من نه پرسپولیسم نه استقلالی!ما عرق مشهدی در رگهایمان جاریست ابومسلم ولی چون یه حس خوب نسبت به پیروزی دارم گفتم وگرنه من سالهاست لژیونر شدم وفقط بارسا می بینم! اگه جسارتی کردم که می دونم نکردم عذر خواهیم بانو:)
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٦
٠
٢
تعصب زیاد قدرت فکر کردنو از آدم می گیره!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٦
١
٠
ببخشیدا اومدین ابروشو درست کنین،زدین چشمش رو هم کور کردین!بیشتر منظور من با shiezadeh بود.
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
کدوم توهین؟؟؟ من ده بار از روی متن کامنتم خوندم ... شما چیزی می بینین؟؟؟ در هر صورت من معذرت می خوام عزیزم . اگرم برداشت سوئی از متنم شده واقعا معذرت می خوام
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٧
١
٠
ببین دوست من،خیلی جمله های غیر مستقیم و طعنه آمیز هستن که ممکنه باعث سوءبرداشت بشن.من رو استقلال تعصب عجیبی دارم واسه همین زود می رنجم.و دلیل این رنجش شاید ای باشه که به عقاید شما اجترام میذارم.
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٥
١
١
خب چیکار داری قهرمان کی میشه ... شما برو درست رو بخون دو روز دیگه نیای اینجا بگی بچه ها برام دعا کنید ...!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
١
١
خاله جون چند دفعه باید بهت تذکر بدم ... خو برو بشین پای درست در آینده یه کخی بشی!!! یه سره تو نته !! خجالت بکش خو { خخخخخخخخخخ :)) }
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٥
٤
٢
خسته نشی مثلا بی چی حق پرسپولیس میدونی؟؟......رده بالای جدولش..خوب بازی کردن؟......به نظر من یا استقلاله...یا سپاهان...و در اخر چون حریفای پیروزی عددی نیستن شاید اونم بشه
mashhadiboy
mashhadiboy
٩١/١٠/٢٥
١
٣
سلام متشکر شکوفه گیلاس صد درصد استخلاله
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
١
٢
حق پرسپولیسه چون ب کوری چشم بعضی ها دوباره برگشته ب روزای اوج خودش ... هر تیمی فراز و نشیب داره تا حالا شانس آوردین سرورتون نشیب داشته ... حالا هم بکشین کنار ک می خوایم فراز خودمونو استارت بزنیم
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٥
٣
٠
أی بابا هر چی از فوتفال خاطره بد دارم شماهام هِی زخم بپاشین رو نمک ما !!! کوچیک ک بودم با پسر همسایمون فوتفال بازی میکردیم! منو میذاشت تو دروازه ناگَه در یک ثانیه با شدتی ناباور کردنی! توپ را مستقیم فرود میاوُرد رو دماغ و صورت ماااااا ! یَنی ضرباتی داشت که فیلو ضربه مغزی میکرد...منم قُد از رو نمیرفتم!!! هیچی دیگه از همون موقع از فوتفال خداحافظی کردم .... در اوج!!! خخخخخخخخخ :)))))))))
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٥
٠
١
همینه عقده ای شدی ب مردم اسکیژن میزنی..............
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٥
١
٠
شوما هیسسسسسسسسسسس! علاوه بر آنپولِ اسکیژن با گازهای نجیب و موذی در ابعاد کله گاوی!!! بابایی مم اینجاس! میگم بخورتت ! [یو ها ها ها ها ] کُلن فک و فامیلم میگم آبادت کنن حواست باشِععععععع !
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
پس الان باید یه وجب دماغ رو صورتت باشه !
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
ب قول این فوتبالیها سحر کفش های خودشو آویزون کرد!!! ....
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
١
٠
ناس خیلی بی ادبی ناس خخخخ
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٥
١
٠
بابا اَذَتم کرد بابا ! ناس خیلی بی ادبی ناس! بابا بریم بابا ... ! دوستت نداریم ناس! ما میرویم ناس! :))))))))
bye
bye
٩١/١٠/٢٦
١
٠
سحر خانم شما هم که عین ما شدین ! ما هم در کوچکی خود همیشه دروازبان بودیم D: واسه همینه که اصلا از فوتبال خوشم نمیاد ! مردم جلوی پیشرفت ما رو گرفتن دیگه چیکارش میشه کرد
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
بيليشون کُن آقاي باي بيا بريم... اينا ما رو سيخ تيردروازه فرض کردن! :(((( بيا بريم پينگ پونگومونو بزنيم!!!
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
برای بار صدم ناس نه نص بی سوادها..................بعدشم کل خانوادت 20 نفر بیشتره؟؟؟؟؟؟؟الان فقط چن هزار نفر نیرو پیاده دارم تانکها رو هم هنوز حساب نکردم...حالا چی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
bye
bye
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
پینگ پونگ که حریف نیستی دوست خوبم !
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
گُنده برندار "بای" جان! دیکس کمر میگیری نگرانتم! شوما حریف نیسی.... آرررررررررررررررررررررههههههههههههههههههههه [لاتی بخوانید]
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٢٥
٥
١
منم مطمئنم پرسپولیس قهرمان نمیشه!!!!! ینی فک کن 1%!!!!! فقط استقلال...........
آبیته
آبیته
٩١/١٠/٢٥
٢
١
مرسی اعتماد به نفس قرمز پوشان
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٥
٤
٤
این چه سوالیه که می پرسی خو معلومه دیگه پرسپولیس قهرمانه !
sepehr-g
sepehr-g
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
آخه این هم سوال کردن داره؟
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٥
١
١
من با لیگ ایران خیلی وقته خداحافظی کردم لژیونر شدم دیگه!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
مامان مهندس بابا دکتر بچه لژیونر ... عجب خانواده ی فرهیخته ای !!! به به
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ !
s.a
s.a
٩١/١٠/٢٥
١
٢
واااااااا...... این چه سوالیه دیگه؟!!! مثه روز روشنه.... پرسپولیس!!!!
٩١/١٠/٢٥
٠
٢
هرهرررررررررر..رودل شدیم
عصبانی
عصبانی
٩١/١٠/٢٦
١
٠
نخند نخند گفتم نخند دیگه اه .....
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٥
٠
١
پرسپولیس قهرمان تو فعلن تو لیگ برتر بمان بعد به جام حذفی فک کن!!!!
kavir
kavir
٩١/١٠/٢٥
٣
٠
ینــــــــــــــــــــــــــــــــــــی یه چی میگم همه بگین لایک برین هوا بیاین زمین صد بار با خودتون القا کنید وقت خودتونو هدر دادین ما که میدونیم پرسپولیـــــــــــــــــــــتتس تکه پس چرا کوری بخونیم
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
همینه غزال جان
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٢٦
٣
٠
مطمئنم پرسپولیس قهرمان جام حذفی میشه... ابومسلم هم حداقل حقش نبو اینطوری ببازه...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
آفرین ... شما فوتبال شناسی ... آفرین!!!
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٦
٢
٠
پرسپولیس قهرمان میشه ... خدا میدونه که حقشه ... به لطف یزدانو بچه ها ... پرسپولیس قهرمان میشه ، پرسپولیس قهرمان میشه ... لالالای لای لالای لالای ... لالای لالای لای لالای لالای ...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
١
٠
خخخخخخخخخخ :))) ما سرود قهرمانیمونم خوندیم ....
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
پرسپولیس
٩١/١٠/٢٧
٠
٠
همون تیمی که میخواد بره دسته یک اونم با یه باک por از بنزین
mahshid
mahshid
٩١/١٠/٢٦
١
١
بزن به افتخار هرچی قرمزه
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
بزن زنگو
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٠/٢٦
٠
١
استقلال با امدن فرهاد جون هر سه تا جامومیگیره امسال نه هرسال که جامو با پارتی بازی میدادن بهتون
a-sad21
a-sad21
٩١/١٠/٢٧
٠
٠
خب معلومه دیگه یا پرسپولیسه یا استقلال. تا وقتی این دوتا تیم باشه کسی اصا عه ادب(املای درستشو نمیدونم) نمیکنه.امسالم سال درمیان نوبت پرسپولیسه
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
هرکی میشه فقط سپاهان حذف شه.دوس دارم فینال استقلال و پرسپولیس باهم باشن و اگه خدا بخواد استقلال قهرمان شه.
h_khabazi
h_khabazi
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
سواله می پرسی ؟؟؟ به دلایل کاملا سیاسی پرسپولیس میشه...
faryad.taze2
faryad.taze2
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
ببین ناصر دوست خوب من، باید بهت بگم قهرمانی حق اصفهانی هاست. چون خدایی باشگاه های اصفهانی (مشخصا سپاهان) نامردا اونقدر خوبن که کسی نمی تونه اینو کتمان کنه ولی اینکه کی قهرمان می شه به نظر من یکی از دو تیم سرخابی. چون این برنامه ریزی شده است!!! از منی که پشت پرده کثیف این فوتبال لعنتی رو می دونم بپرس. حتی می خوای بهت بگم فینال بین چه تیماییه؟ از الان مطمئن باش یکی از سرخابی ها رو قبل از فینال حذف می کنن تا فینال با حساسیت های داربی نباشه و براشون دردسرساز نباشه. حالا از ما گفتن و از شما جوونای عاشق نشنیدن... :-\