خانه انجمن مهاجرت آری یا خیر؟
١٤٠١
٥٧
اکرم انتصاری

مهاجرت آری یا خیر؟

مهاجرت آری یا خیر؟

تو این ماه دومین نفری بود از آشناهامون که شنیدم مهاجرت کردند یکی به استرالیا یکی به کانادا

اونجا چی داره که اینجا نداره؟

جدیدا هم میرن مالزی درس می خونن!

شما با مهاجرت موافقین؟ترک عزیزاتون سخت نیست؟

٩١/١٠/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
sara5910
sara5910
٩١/١٠/٢٤
١
٢
من شخصا مهاجرت کردن رو دوست ندارم به ایران عشق میورزم و از زندگی کردن در کنار عزیزانم لذت میبرم.
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٤
١
٠
منم اصلا نمی تونم این کارو بکنم!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٤
٣
٤
مهاجرت کلا سخت از نظر فرهنگ...اداب...برخورد...سلیقه...و خیلی چیزا ولی شاید از نظر موقعیت کاری یا اقتصادی خوب باشه اونم بستگی به کشورش داره .لی درکل همه جا آسمون خدا یکرنگ
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
کجا همه آسمون یکرنگ؟؟؟؟؟؟؟یعنی من ی نیکه از همین آسمون آلوده مشهد و یه 1000000 تیکه شایدم بیشتر آسمون پاک و آبی لاس وگاسو ونیزو پغیس (پاریس)نمیدم عمرا
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٤
١٢
١٢
من اگه امکاناتش فراهم شه حتمن میرم . گزینه اول آمریکاس بعد هم اروپا هر جاش بود حالا دوستان بیان منفی بدن
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٤
١
٢
شما اصلا مشخصه با بقیه جیمی ها می فرقین خب!دوستان حق دارن منفی بدن حالا مهاجرت کردین مواظب باشین آمرکا به رگبار نبندنتون اونجا دنیای وسترن حکمفرماست فعلا وبدبختی و بیپولی بهتون خوش بگذره :دی
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/١٠/٢٤
١
١
به نطرات هم دیگه احترام بزارین!لفا
maryam
maryam
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
منم همين طور اگه امكانش بشه حتما ميرم .
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٤
١
١
آمریکا هم آباد شُد......خخخخ
مجید
مجید
٩١/١٠/٢٤
١
١
آرشام خیلی با کلاسی منم با خودت ببررررررر
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
١
٠
مجید پاشو بریم اینجای دیگه جای ما نیس خخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
خو چرا منفی میدین؟؟؟ دلش می خواد بره!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
راه بازه! از پشت صحنه اعلام میکنن جاده رو هم دراز کردن!!! آقایون بفرمایَن جهت آبادسازی آمریکا ... خخخخخخ :)))))))
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٤
٣
١
اگه یه جای بهتر باشه چرا که نه ولی بازم هیجا وطن خود ادم نمیشه !
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٤
١
٠
ایران از لحاظ علمی که خیلی خوبه!پیشرفت همینجا هم امکان داره یکی از اقوام ما14استرالیاست واقامت دائم گرفته،مادروپدرش از طریف فیسبوکو........پسرشونو می بینن 6ساله نیومده!
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٤
١
٠
ایران از لحاظ علمی بالایه ولی نمیتونیم از نابغه هامون استفاده کنیم بهشون بها نمیدیم
Golbarg
Golbarg
٩١/١٠/٢٤
٣
٢
زندگی تو ایران خیلی بهتره از نظر من. البته برای ادامه تحصیل خوبه اما نه برای زندگی
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٤
١
٠
کلا سخته گلبرگ بانو:)
bye
bye
٩١/١٠/٢٤
٩
١
واقعا منم اگه فرصتش پی بیاد چرا نرم !!! ؟‌خوب درسته اولش یک خورده سخته ولی عادت میکنی !
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
چه همه عشق خارجن اینجا؟
bye
bye
٩١/١٠/٢٤
٥
٠
نمیدونم والا ...! ولی خوب آدم کنجکاوی هستم ! دوست دارم خیلی چیز ها رو امتحان کنم
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
منم کنجکاوم اما اونور دوست دارم برم واسه تفریح ودیدن نه اقامت دائم مگه اینکه خاناده مو هم ببرم!
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١٠/٢٤
٣
٠
ایران رو عشق است بابا ! من کشورهای دیگه رو فقط واسه تفریح دوست دارم نه زندگی ! دق میکنم جای غریب ! هروقت پولدار شدم با هم بریم سفر ! دور دنیا ! D:
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٤
٤
٠
یارو رو کردنش تو پوست خر ، قاچاقی از کوه و جنگل ردش کردن ، رسوندنش ترکیه ! از اونجا بردنش یونان ! 3 بار پلیس دستگیرش کرده ، باز فرار کرده ! 6 ماه تو اردوگاه های پناهنده ها تو سوئد بوده ، اینقدر جون کنده تا بالاخره تو آمریکا راه دادنش !! هنوز 2 ماه نیست پاش رسیده آمریکا ، یکی باهاش مصاحبه میکنه میپرسه بزرگترین آرزوت چیه ؟ میگه : یه روز هممون برگردیم ایروون ، دلم واسه ایروون تنگ شده ! دلش واسه ایران هم تنگ نشده ها ، واسه ایروووووووون تنگ شده ...!!!!!!
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
واعجبا:))))))))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
اصلا با مهاجرت موافق نیستم.فقط ایران،فقط مشهد...درس و کار و بار همینجا هست!چه کاریه...
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٤
١
٠
اگه در سطوح بالاتر ایران لازم بود و البته لازم میشه میریم... ولی برمیگردیم.... دوستان کار ندارین دیگه؟ [ سحر در حال پریدَن] خخخخخخخخخ
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٤
١
٠
سحر منو تهنا نذار من مامان می خوام این چه وضعیه دریا رسیدگی کن خب:(
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٤
١
٠
وایییییی بیا بغل بابا ... کجا بودی جلبک بابا ؟ عزیزم شُما جلبک سبز مایی؟! ازین انتخابت مطمئنی؟! بچــــــــــــــــــــه ها ماجرای منو و دریا رو چند نفر خبر دارن؟؟؟ دریا برا بچه ها شفاف سازی کُن خو!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
{اشک توی چشمام حلقه زده} تو جلبک گم شده مایی؟؟؟ آه سحر می بینی؟؟ می بینی بچه ام چیقد بزرگ شده { چی کفشایی هم داره!! } دلمون برات تنگیده بود جلبکم!!
bye
bye
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
اسم فرزندتون جلبکه؟! اگه آره که بعدش برم سراغ سوال های بعدی ؟!
mahshid2
mahshid2
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
من شاید از ایران برم .شااااااااااااااااااااااید! ولی اگه هم برم هیچ وقت سرزمین مادریم را فراموش نمی کنم و بهش خدمت می کنم
bye
bye
٩١/١٠/٢٤
٣
٠
دست شما مرسی دوست خوبم مهی جان ...!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٠/٢٤
١
٠
واقعا که...باشه برو مهی خانم ماهم که علفیم.
mahshid2
mahshid2
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
نه عزیزم شما چغندر قند هستید علف چیه ؟خیلی خب باشه تو رو هم با خودم میبرم همون جایی که آرزویش را دارم ...گریه نکنی ها باشه.
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
خوبه که آدم یه جا ساکن نباشه ... باید کشور های دیگه رو هم رفت و دید ... آدم هر جایی میتونه زندگی کنه چه ایران چه اروپا ولی هر جایی مشکلات خاص خودش رو داره ... الان من هم تصمیم دارم یه سفر به کال زرکش برم خلاصه دوستان اگه شما هم پایه اید بیاین ...!
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
کال زرکشو بخشیدیم بهH.K.Tها ما با سحر ودریا مریم شانزه لیزه ونیز ومهمتر از اون ریو دوژانیرو:دی
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٤
١
٠
راس میگه بَچَم ! میخوام ببرمش جزایر لانگرهانس! اونجا اورانگوتان های تاناگورایی هیبرید آفریقایی رو بهش نشون بدم بفهمه منِ بدبخت از چه جایی زن گرفتم!!![دریا به کمربندت رحم کن!] خخخخخخخخخ :))))))))))))))
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
منو چه جوری می خوای ببری لانگرهانس ای بابا یاد زیست به خیررررررررررررررررررررر
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
موکوشومت!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
نِععععع ! مو گُنا دِرُم! :))))
bye
bye
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
H.K.T دوست بسیار محترم بنده ! من اگر به جاتون بودم فلفل قرمز از هند میگرفتم توی دهن تک تکشون میریختم !
kavir
kavir
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
یه زمانی انسان ها مجبور به مهاجرتند دردش رو منو و تو نمیدانیم از آن کودک مهاجر سوال کن ...
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٤
١
٠
ی شب خواب دیدم ب زور من و میخوان ببرن فرانسه.........اونقد تو خواب از ناراحتی گریه کردم ک تو بیداری تاسه روز خواب و خوراک نداشتم......اصلا از کشور های خارجی خوشم نمیاد ....ایران و با همه کم وکاستی هاش دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دارم.......عشق است ایران.......
sssina
sssina
٩١/١٠/٢٤
١
٠
منم دلم میخواد برم اما نه بدلیل اینکه ایران دوست ندارم نه عاشق ایرانم چون همه چیزم اینجاست میخوام برم اما اگرهم برم هیچوقت بعنوان یه پناهنده نمیرم آخه فروختن کشورم یعنی فروختن خودم وقتی خودتو بفروشی هیچکس دیگه آدم حسابت نمیکنه،القصه خیلی دوست دارم برم اما نه به دلیل بدست آوردن آزادی که غربی ها ازش حرف میزنن میخوام برم تا بتونم چیزی یاد بگیرمو برگردم هرچند که از الان میدونم که وقتی برگردم چیز خاصی منتظرم نیست و احتمالا به جایگاهی که دلم میخواد نمیرسم اما برمیگردم،آخه هیچ جا خونه خود آدم نمیشه
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٤
٣
١
الان بای هم حرف منو زد 7 تا مثبت گرفت.چرا من 10 تا منفی گرفتم.یه دستهایی تو کاره همش استکبار و اینا
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
چون دست ایادی استکبار پشت پرده اس شما چرا می خوای بری آمریکا برو ریودوژانیرو خیلی خوشگله .....
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٤
١
٠
به نظرم خیلی خوبه آدم همه جارو بگرده ، با فرهنگای مختلف آشنا بشه ، اصن مهاجرت کنه ، هر کجا که دلش خواست ! اینجوری خودش پی میبره که هیچ کجا *ایـــــــــــران* نمیشه و لحظه شماری میکنه واسه برگشتن ...!!!!
s_sabouri
s_sabouri
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
من دوس دارم برم جهانگردی اما مهاجرت نه چون معتقدم اگه کم و کسری تو کشورم هست وظیفه ی منه که برطرفش کنم ( ایکون غرور ملی !) جدی به خدا ! ولی با مهاجرت مخالف نیستم چون هجرت یه پایه ی اعتقادی هم داره مثلا در شرایط تسلط ظلم ، در خطر بودن ایمان، دفاع از دین و.........که تازه هجرت سفارش هم شده ! اما خداییش واسه خوش گذرونی و فرار از مسئولیت اباد کردن وطن نه .........
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
٣
١
دوست دارم برم.اینجا همه خوابن.برم و همه چیه اینجا رو فراموش کنم جز اقتدار گذشتگانمونو
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
اقتدار گذشتگان!از 70 نسل قبل هزار اسطوره می بافیم!وضع مون شده همین دلمون خوشه به گذشتمون!موافقم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
٣
١
میدونی فرق من با شما چیه? من همینم ک اینجایم ,اما شما ن.همین کسانی ک دم از وطن میزنیم همین الان بهتون پیشنهاد اقامت کانادا بدن با کله میرن اما خو باید ظاهرتونو حفظ کنین و دم از وطن بزنیم.این خوب نیس
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
من نمیرم به خدا! اقامت فرانسه یا ریو دوژانیرو یا ونیز بدن میرم:دی
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
من خودم مخالف مهاجرتم اما تازگی تو فکرش افتادم که برم چون اینجا واسه ادامه تحصیل تو رشتم دانششو اصلا نداره!
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
نگارا خودتم اسمتو می خونی آیا؟خخخخخخخخخ!ناراحت نشیا!
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢١
٠
٠
دخترخاله ی منم رفته مالزی درس بخونه.دانشگاهش بین المللی.هرکی هرجوری می خواد میاد می ره.با حجاب و بی حجاب.الان فهمیدی چی کم داره؟