خانه انجمن اگر قرار بود سه آرزوتان برآورده شود چه آرزوهایی می کردید؟!
١٦١٦
١٥٧
mahdi-h

اگر قرار بود سه آرزوتان برآورده شود چه آرزوهایی می کردید؟!

اگر قرار بود سه آرزوتان برآورده شود چه آرزوهایی می کردید؟!

تصور کنید یکهو یک چراغ آرزو پیدا می‌کنید و بعد از کمی تلق تلوق یک غول بد ریخت و هیکل جلوتان سبز می‌شود و به شما می‌گوید: عالیجناب من در خدمت شما هستم تا 3 تا از آرزوهای‌تان را برآورده کنم !
شما چه آرزوهایی می‌کنید؟!
من که شخصا هر وقت به این موضوع فکر می‌کردم با کلی کلنجار رفتن با خودم تصمیم می‌گرفتم که اول به او بگویم که کلی پول بدهد؛ و من را ابر قدرت کند تا هرکاری خواستم بکنم و عمرم را بینهایت کند و... اما جدیدا به این نتیجه  رسیدم که به جای 3 تا آرزو یک آرزو کنم که درمان همه چیز است!  من به او می‌گویم آرزو می‌کنم که هر چه آرزو کردم برآورده شود، فقط همین!

توضیح سایت جیم: این آرزو که هر آرزویی کنید برآورده شود یک آرزوی خطا محسوب می‌شود و غول چراغ آروز در جواب به شما یک نوشابه سیاه خواهد داد که ترش نکنید. آرزوی عمر جاودان هم غیر ممکن است. پس لطفا از گفتن این گزینه‌ها پرهیز کنید.

٩١/١٠/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٢
٢
١
پول و سلامتی و عمر زیاد و خوشبختی رو و ... اینا رو که همه دوست دارن داشته باشن... باید سه تا چیز شخصی رو آرزو کنید ...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
٤
٠
این خواهر زاده ما سر ب راه بشه!!
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٢
١
١
ای بابا باز شما اینجایی...! خاله کار رو زندگی نداری تو ...!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
٣
٠
ندیدی این آقاهه میگه "کودکان خود را در فضای مجازی تنها نگذارید" ... ؟؟؟ خو مامانت ب فکر نیس . من ک نمردم!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٢
٢
٠
دیــــــــــــــــــــــــجیـــــــــــــــــــــــــــــتال [با صدای ملیح و مخوف بخوانید!] خخخخخخخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٣
١
١
اوووووووووف ... ابتکارت منو کشته سحر
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٣
١
٠
بله مشخصه کُشتت تیکه کلام نوشتاری منو دزدیدی؟ :))))))) اووووووووووووووف !
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٣
١
٠
اووووووووووووووف گفتنتم منو کشته!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٣
١
١
تویَم هم خودت مو رِ کُشتی! :)))))
bye
bye
٩١/١٠/٢٤
١٨
٠
D:
bye
bye
٩١/١٠/٢٤
٢١
٠
اول از همه با عرض سلام و خسته نباشید! چند روزی نبودم دلمون هنگیده بود برای اینجا ! بعدش آرزو کردن بر جوانان که عیب نیست حالا براورده بشه یا نه
bye
bye
٩١/١٠/٢٤
٢٥
٠
به اعتقاد من باید آرزو توی قلب بمونه و اینطوری در صد براورده شدنش خیلی کمتر میشه اگه به کسی بگی ! ( البته من خیلی به این کارم پایبند هستم که نباید کاری رو که میخوای انجام بدی یا همون آرزو رو نباید به کسی بگی) شایدم کارم اشتباه باشه ...
bye
bye
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
wow
ناشناس
ناشناس
٩١/١٠/٢٥
١
٢
جناب bye احتمالا شما یک وقت خدایی نکرده زبانم لال روم به دیوار به خودتون امتیاز نمیدید؟ چون هر جا هر چیز مربوط یا نامربوطی که مینویسید بیش از 20 بار لایک میشه!
bye
bye
٩١/١٠/٢٥
٤
٠
دوست خوبم شما بهتره همون طور روتون به دیوار بمونه ! این چه حرفیه میزنی‌ ؟! خجالت بکش
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٢
٠
٢
قبلا اروزهام خلاصه میشد به جوونیم الان امّا آرزوی اولم سلامتی بابام و بودن سایه شون رو سرمه آرزوی دومم یک میلیارد پول آرزوی سومم اون خونه خوشگله تو بلوار خیام جنوبی
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٢
٢
٠
خب چرا پول بیشتری ارزو نمی کنی تا باهاش اون خونه ای که دوس داریو بخری و یه ارزوی دیگه ام داشته باشی ؟!
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
نه اون پولو واسه یه کارایی می خوام که اگه بگم دوستان باز میگن فخر فروشی کردم
siduri.sabit
siduri.sabit
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
آرزو می کردم همه ی خواسته های پاک و مهربانانه ی آدم ها برآورده شه... دیگه آرزویی نداشتم جز این :) اینم آرزوی خطاییه؟
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
٢
٠
چه آرزوی خوشلی
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٢
٢
٠
کجاش خطایه ؟! ارزو به این خوبی
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٢
١
١
اصلاآرزوت خوشگله
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٢
٣
١٠
خدایا به ما یه زن بده که 1.خوشگل باشه 2.پولدار باشه 3.بچه خوبی باشه/دومیش خدایا اخرش داشتم میمردم اگه تو فردوس بهشت جا نبودش دیگه حداقل یه طبقه پایین تر باشم و سومیش:قبل مرگ ظهور امام خودم رو ببینم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٢
٢
٠
سومیشو خوب اومدی.
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٢
٣
٠
کاش ارزوهاتو از اخر به اول می گفتی
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
خب شما از اخر حساب کن/میخوام ببینم به ده تا منفی میرسه یا نه !!!ببینم چیکار میکنین
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٢
٣
٠
ولی بدونید یک آرزو زمانی محقق میشه که تبدیل به هدف شما شده باشه
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٢
١
٠
چه پارادوکسی داره!!
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
ای بابا مثبت دادین که؟این چه وضعشه
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩١/١٠/٢٣
٢
٠
میون یه دشت لخت/ زیر خورشید کویر/ مونده یک مرداب پیر/ توی دست خاک اسیر/ منم اون مرداب پیر/ از همه دنیا جدا/ داغ خورشید به تنم/ زنجیر زمین به پام/ من همونم که یه روز / می خواستم دریا بشم/ می خواستم بزرگترین/ دریای دنیا بشم آرزو داشتم برم/ تا به دریا برسم/ شبو آتیش بزنم/ تا به فردا برسم/ اولش چشمه بودم/ زیر آسمون پیر/ اما از بخت سیاه/ راهم افتاد به کویر/ چشم من / چشم من به اونجا بود/ پشت اون کوه بلند/ اما دست سرنوشت/ سر رام یه چاله کند/ توی چاله افتادم/ خاک منو زندونی کرد/ آسمونم نبارید/ اونم سر گرونی کرد/ حالا یه مرداب شدم/ یه اسیر نیمه جون/ یه طرف میرم به خاک/ یه طرف به آسمون/ خورشید از اون بالاها/ زمینم از این پایین/ هی بخارم می کنن/ زندگیم شده همین/ با چشام مردنمو / دارم اینجا میبینم/ سر نوشتم همینه/ من اسیر زمینم/ هیچی باقی نیست ازم/ قطره های آخره/ خاک تشنه همینم/ داره همراش میبره/ خشک میشم تموم میشم/ فردا که خورشید میاد/ شن جامو پر میکنه/ که میاره دست باد/
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٠/٢٢
٣
٠
سه تا...............فقـــــــــــــــــط سه تا................. چقدرکم!!!!!!!!!!!!!!!قبول نیست بابا من کلی آرزو دارم.از نظر من اگه آدم به کمش قانع بشه همونقدر می گیره باید آرزوهای زیاد و بزرگ کرد.حداقل ده تا.... بگم؟اصلا ارزش نوشتن نداره باید همینطور که فک می کنم بنویسم نه اینکه بشینم دو ساعت درجه بندی کنم و بعد خوباشو بنویسم و باز بهتریناشو انتخاب کنم.(چقدر پیچوندم!)
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
جیمیای محترم فقط 3 تا ارزوی فسقلیه خودتون رو زیاد اذیت نکنین
mahshid2
mahshid2
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
هییییییییی معی جون...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
این هیییییییییییی الان واسه چیه خب؟!
٩١/١٠/٢٥
١
٠
مگه بقالیه که چونه میزنین!!!!!!!!!!!
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٢
٢
٠
اول اینکه واسه یک هفته نامرئی بشم ! دومیش اینه که ... واقعا رفتم تو فکر !!! چرا من نمیتونم آرزوی خاصی رو داشته باشم ؟ چرا نمیتونم 3 تا آرزوی درست حسابیم رو اینجا بنویسم ؟؟؟ یا به هر چیزی که میخواستم رسیدم ، یا دنیام خیلی کوچیکه ...!!!!!! شایدم کم توقعم ! نمیدونم والا ! سخت میشه آرزو داشت ...!!!!!
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٢
١
٠
شایدم به همه چیزایی که خواستی رسیدی دیگه ارزویی نداری ! منم ارزو دارم بتونم نامرئی شم
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٢
٤
٠
خب یک ارزوت این باشه که ارزو های اصغر بر آورده بشه :D
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٢
١
٠
نمیدونم والا !!!! خیلی تو فکرم !!! جالب بود ... ممنونم ازت مهدیه خانوم که این بحثو راه انداختی ...
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٣
١
٠
مهدیه خانم کیه دیگه ؟! من اسمم مهدی و اول فامیلمم ح داره اینجوریاست ههههههههه
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٣
١
٠
ههههههههههه !!!!!! آخه عکست شبیه چشم دختره ! اسمتم که همینطور !!!!! شرمنده مهدی جان ... !!! ولی بازم دمت گرم ، موضوعتو دوست داشتم ...
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٣
١
٠
خواهش می کنم !
h_poortaghi
h_poortaghi
٩١/١٠/٢٢
٢
٠
فرج امام زمان . عمر با برکت. و عاقبت بخیری
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٢
١
١
به به چه ارزو های قشنگی !
bye
bye
٩١/١٠/٢٤
٨
٤
فیلم زیاد نگاه میکنی ؟ D:
kavir
kavir
٩١/١٠/٢٢
٢
١
نمیدونم ما ادما اینقدر دلامون بزرگه که یکی که جور بشه میریم تو فکر بالاترش میریم اما نظر من : 1 بتونم یه روز برم کربلا و بقیع 2 مطالبم توی روزنامه چاپ بشه 3 یه روز یه نویسنده از بچه های جیم بشم وبتونم رمانمو چاپ کنم
alalehmehrabadi
alalehmehrabadi
٩١/١٠/٢٤
٠
١
کویر تو کی از سر جیم باز میشی؟ هان؟ من تا از شرت خلاص نشم ول کن نیستم
kavir
kavir
٩١/١٠/٢٢
٢
١
اقا اصغر شما زن می خوای یا حورالعین ؟
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
١
١
حورالعین
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٢
٢
٠
خخخخخخخ ! بیاین پول بذاریم رو هم براش بخریم...!!! خخخخخخخ یک مسلمونم به آرزوش برسه! :))))))
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٢
٢
٠
مگه حورالعینا پولدارم هستن؟؟سحر خانوم خدا خیرت بده شما که داری زحمت میکشی دوتاش کن
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
سحر خریدی نبینم قبلش تست کنی!! غیرتی میشم میگم جلبک اون کمربندو بیاره ها!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٢
١
٠
اصغر آقا چند تا چند تا ؟ ماشالا به اشتها !!! نَع باوووووا من پولَم کجا بود ؟ آقا هر کی خرید 3 تا بخره 2 تا واسه اصغر یکی هم واسه ما اشانتیون !!! به دریا فقط نگین که مو رِ موکُشه!!! دریا جون اینو میگیرم کُلفتی شما رو بُکنه! جون تو .... خخخخخخخخخخ :))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٣
١
٠
اصغر آقا قربون دستت نمی خواد بگیری ... سحر امروز میرم با این حاج خانومه صحبت می کنم . خودش میاد اگه کاری داشته باشیم انجام میده!! 60 سالشه ، 4ها تا بچه و 6 تا نوه هم داره!!! همی خوبه!!
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٣
٠
١
اقا به زن من چی کار دارین هی میخواین سیخش کنین تستش کنید1/خوب پول یکیش داشته باشیم خوبه ما با دریا خانوم کنار میایم
h_khabazi
h_khabazi
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
بابا یکی جتوی این shiezadeh و sahar.s رو بگیره.... هر جا میریم این 2 تا با هم کلکل دارن ... ترکیدیم دیگههههههه....
ناشناس
ناشناس
٩١/١٠/٢٥
١
٠
من موندم حرفای شما چجوری از زیر تیغ فیلتر سایت رد شده !
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/١٠/٢٢
١
٠
نمیدونم...بزا بهش فک کنم..........به نتیجه ای نرسیدم.....اخه همش غیر ممکنه......تازه این ارزوهارو باید به خدا گفت نه به همه...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
اونایی که خاص خودتو خدا نیستن،بگو
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
غیر ممکنارو هم بگو ! باحاله ! ( البته اگه شخصی نیستن )
کیمیا
کیمیا
٩١/١٠/٢٢
١
٠
بیامی که تو تخته سیاه سایت نوشتم چاب بشه
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
یعنی پیامه اینقد مهم بوده ؟
kavir
kavir
٩١/١٠/٢٢
٧
٠
ارزو های کودکی سرطانی در نزدیکی ما : آرزو دارم سر آمپول‌ها نرم باشد . . . آرزو دارم من هم دیگر درد نکشم. . . آرزو دارم دوباره زندگی را زندگی کنم . . . آرزو دارم موهایم را دوباره روی سرم ببینم . . .آیا می شود؟!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٢
٢
٠
آرزو دارم دوباره زندگی را زندگی کنم . . . جمله ایه که واقعا باید روش فکر کرد!یعنی ماها که سالمیم واقعا داریم زندگی می کنیم؟!
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٢
١
٠
ارزو می کنم خدا همه مریضا رو شفا بده
ناشناس
ناشناس
٩١/١٠/٢٥
١
٠
مهدی جان این که دیگه درخواست از غول چراغ جادو نیس درخواست از خداست ... آرزوت خطا حساب میشه چون زور غول بهش نمیرسه .
زهره
زهره
٩١/١٠/٢٢
٣
٠
بهم پول بده که بتونم یه خونه برای مامانم بخرم . درس هامو پاس کنم و از همه مهمتر امام زمان هرچه زودتر ظهور کنه . اخه دیگه خسته شدم .
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٢
٣
١
می دونین به نظر من هر آدمی تو شرایط مختلف آرزوهای متفاوتی داره ولی در حال حاضر سه آرزوی مهم من عبارت اند از:سلامتی یکی از فامیلامون که میشه گفت دکترا جوابش کردن و شیمی درمانیش اثر نمیکنه_موفقیتم تو رشته ای که دارم می خونم_سلامتی اعضای خونواده ام و خوشبختی! آمین
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٣
١
٢
آقا این منم ها!
bye
bye
٩١/١٠/٢٤
٤
٠
حالا عکستون نیفتاده اسمتون که افتاده دوست خوبم سپهری جان !
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
آخه دیدم پایین نظرای دیگه،بچه ها نظر گذاشتن،گفتم خودمو بهتر معرفی کنم.فکر نکنن ناشناسم!ممنون از شما
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٢
٠
١
یک : این ترم هیچ درسی رو نیوفتم .... دو : کارشناسی قبول بشم .... سه: توی کارشناسی هیچ واحدی رو نیوفتم ... !
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
٢
٠
تو به توصیه های خاله ایمنی گوش کن هیچ واحدی رو نمی افتی!!!
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٢
١
٠
اصن نیوفتی که دانشجو نیستی
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٢
١
٢
خاله به من نزدیک نشی ها ... من حاضرم توصیه های یک فیل رو گوش کنم ولی ...!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
٣
٠
وقتی توی دهنت فلفل ریختم سر ب راه میشی!! بیا این روزا ببرمت حرم دخیلت کنم بلکن فرجی شد خاله جان!!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
٣
٠
فرج ... فرج ... فرج امام زمان عج
mahshid
mahshid
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
همه ی مریضا به خصوص بچه ها شفا پیدا کنن .امسال معدلم و نمره هام خوب شه کنکورم پزشکی قبول شم.برم مکه و فرج اقا و خیلی چیز های دیگه...........
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١٠/٢٢
١
٠
به مدت کوتاهی بتونم فکر ادمارو بخونم ! دوم اینکه بتونم روانشناس بشم ! سوم اینکه ....... ! هییییییییی ! اما نمیشه ! وللش بابا ! بچسبین به درس و مشقتون رفقا !
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٢
١
٠
برای رسیدن به ارزوهات نا امید نباش اگه بخوای می تونی بهشون برسی
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١٠/٢٢
١
٠
نه داداش این یکی خیلی فرق داره ! خیلی سعی کردم اما نشد ! جزو ارزوهای دست نیافتنی ست !
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٢
٢
٠
ای بابا تا خدا هست تا امام رضا هست غول چراغ کیلو چنده....ارزوهام و دوست دارم ب خدا بگم اگه دوس داشت بهم میده اگر هم نداشت نمیده ولی من بازم دعا میکنم
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
اره خوب غول چراغ جادو که واسه جالبی ماجرا بود واستم دعا می کنیم !
m_abaszade
m_abaszade
٩١/١٠/٢٢
١
٠
فرج اقامون وسلامتی ایشون پیروزی اسلام و مسلمونا وپایان جنگها وسومیش هم فقطخدم وخدا میدونیم
ناشناس
ناشناس
٩١/١٠/٢٥
١
٠
نه دیگه اخریش رو غول چراغ جادو هم میدونه چون به اونم میگی
m-roohangiz
m-roohangiz
٩١/١٠/٢٢
١
٠
فرج آقا....شفاي مريضا خصوصا سرطانيا.....عاقبت به خيري.....
s.a
s.a
٩١/١٠/٢٢
١
١
ازون آرزو کلیا رو نمیگم....... ولی از نظر جزئی: 1) دوست دارم برم مکه تنهایی 2) از نظر تحصیلی موفق بشم 3) مجبور نباشم صبح زوووووووود بیدار شم
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٣
١
١
دایناسور نمیخوای
s.a
s.a
٩١/١٠/٢٣
١
١
:)
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٢
٤
٠
آرزو میکنم هیچکی آرزو کسی نباشه! ارزو میکنم هیچ چیز آرزو هیچ کس نباشه! حالا یه آرزو واسه خودم:ساعت برنارد داشتم!!
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٣
٣
٠
واااااااااااااااااای ساعت برنارد ! اگه میشد چی میشد !
m-nik110
m-nik110
٩١/١٠/٢٣
٢
٠
ارزو من اینه! 1یکی از دوستام که بیماری نا علاجی داره خوب بشه! 2.هیچ کسی دیگه اون بیماری نگیره! 3.حالا ارزو سومم مال اون هر چی دلتنگش خواست!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٥
١
٠
آفرین!
رهگذر
رهگذر
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
اول ظهور اقا،بعدشم درست شدن سرعت اینترنت
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٣
٢
٠
دیگه زدین تو فاز ارزوهایی که غیر ممکن غیر ممکن غیر ممکنه , سرعت اینترنت درست بشه ؟
radyab0
radyab0
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
من فقط یه آرزو دارم:بهش میگم بدون اینکه به سربازی برم کارت پایان خدمتمو بهم بده. دوتا آرزو دیگه هم مال خودت
radyab0
radyab0
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
من فقط یه آرزو دارم:بهش میگم بدون اینکه به سربازی برم کارت پایان خدمتمو بهم بده. دوتا آرزو دیگه هم مال خودت
m-nik110
m-nik110
٩١/١٠/٢٤
٠
١
کاش میشد دخترها هم برن سربازی!!!
s_crazy
s_crazy
٩١/١٠/٢٣
١
٠
آرزو که زیاده آرزوم میدونین اینه که هیچوقت مرگ مامان بابامو نبینم آرزوم اینه خوشبختیمو ببینم خوشبختی از نظر من نه پوله نه سرمایه نه خونه و ماشین خوب خوشبختی از نظر من یه زندگی قشنگ کناره کسی که دوسش داری یه زندگی آروم آرزوم اینه هیچوقت با سرطانو تصادف این چیزا از دنیا نرم
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٣
١
٠
ارزوی قشنگیه
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩١/١٠/٢٣
٢
٠
این برو بچه های روزنامه نگارو عاقل کن برن سر یه کار نون آب دار :)))
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٣
١
٠
عجبا:)))))))
مهم نیست
مهم نیست
٩١/١٠/٢٣
٢
١
دل خوش سیری چند که می گن یعنی همین یه متولی فرهنگی که ملت رو یاد آرزو اونم، آرزوی نامرئی شدن و کلا چیز هایی که انسان درش اختیاری نداره دیگه باید در خانه رو گل گرفت آقا ، خانوم آرزو خوبه ولی رویا پردازی و خیال پردازی این می شه که تا آخر عمرت هیچی نمی شی، آرزو ها ت رو قدر دنیات بردار که بتونی برای رسیدن بهش تلاش کنی. جناب ادمین شما هم ببین با این موضوع کجا می خوای بری، یادمه اینجا قرار بود استاد داشته باشه بحث ها ( خلاصه از این زرد تر نشی )
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٣
١
٠
بعضی وقتا فکر کردن یا ارزو کردن بعضی چیزا که شاید ما قلبا براورده نشدن اونارو قبول کردیم جالب و مفید باشه , شاید ما حالا که مطمئنیم نامرئی نمیشیم ولی بتونیم با برنامه ریزی و پیدا کردن مسیر زندگی و تلاش به اون چیزایی که رسیدن بهشون سخته ولی ممکنه برسیم ! شما هم زیاد سخت نگیر !
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٣
٢
٠
عمرا غول چراغ جادو بجای بر اورده کردن ارزوت میره معرفیت می کنه !
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٣
١
٠
اااااااه این چرا اومده اینجا این که جواب radyab0 بود
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٣
٣
١
آرزو دارم همه آرزوهام بر آورد ه شه
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩١/١٠/٢٣
٠
١
آرشام کامنت من تایید نشد :( من همونم که یه روز می خواستم دریا بشم می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
مجید
مجید
٩١/١٠/٢٤
٠
٢
آفرین آرشام جون
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٤
١
١
این جیم خیلی بی ادبه نظراتو فیلتر میکنه سام
٩١/١٠/٢٣
٠
١
1.خوشبختی 2.پولD: 3.ساعت برنارد
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩١/١٠/٢٣
٠
١
چیز دیگه چی دستکش مهران مدیری کفش چالی چاپلین - نقاب زورو .... :دی خواستی بگو با پیک موتوری واست بفرستم :))))
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
با همون ساعت برنارد بقیشم گیرت میاد
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٠/٢٣
١
٠
دیدن امام زمان طوری که ازم راضی باشن. رضایت خداوبنده هاش. کربلا.
لیلا_ا
لیلا_ا
٩١/١٠/٢٣
٢
٠
1ظهور امام زمان و اینکه بتونم از یارانشون باشم 2 قبولی تو رشته مورد علاقم 3خونه بخریم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
فقط دلم پول میخواست.............بعد برم آینده رو ببینم....سومیشم خیلی درد داره قابل گفتن نیست...........
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٠/٢٣
٢
٠
اول اینکه هیچوقت مرگ عزیزامو نبینم ... تو دنیا جنگی وجود نداشته باشه... و همه تو زندگیشون خوشبخت بشن منم همینطور.
as-shahabi
as-shahabi
٩١/١٠/٢٣
٢
٠
1:من دوست دارم یک xbox360 داشته باشم
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٤
١
٠
الهی الهی ....
kavir
kavir
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
الهی بچه ها بیاین رو هم پول بذارید یه ایکس باکس واسه بچمون بخریم شاید سرش به بازیش گرم شد
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
ول کن بابا بچه از درس و مشقش میوفته
h_khabazi
h_khabazi
٩١/١٠/٢٣
١
١
میگن کور از خدا چی می خواد ؟ ... یه موتور هزار.... والا ما هم سطح توقعاتمون رو آوردیم پایین 3 تا آرزوی کوچیکمون رو می نویسیم....1- یه رتبه یک رقمی (دیگه حداکثر 2رقمی) تو کنکور 92 .... 2- پول نمی خوام ، همین تورم کم میشه ما از خدامونه ..... 3-سلامتی همه... نه اینکه یه شعاره.... پس 3- پرسپولیس قهرمان جام حذفی بشه... (خدایی آرزو رو داشتی؟؟؟...)
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٤
٠
١
ایول سومیشو خوب اومدی ای کاش به استقلال بخوریم دوباره 6 تاییشون کنیم
farzad_kaghaz
farzad_kaghaz
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
جناب چراغ جادو عرض شود خدمتتون 1-سرعت اینترنت رو زیاد کن دوتا دیگه شخصیه به خودم مربوطه
میثم
میثم
٩١/١٠/٢٣
١
٠
1) فرج آقا امام زمان (ع) 2) تو خانواده و قوم و خویشام دعوا و کدورت نباشه 3) هر کی بد ما مسلمونها رو میخواد بمیره
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٥
١
٠
الهی آمین!
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
رویای دارم که غیر ممکن نیست ... دنیایی که بمبو موشک نمیسازه ... موشک روی خواب کودک نمیندازه ... صلح جهانی ...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٥
١
٠
احیانا رویای رنگارنگ نداری؟
somaye joooooooooooon
somaye joooooooooooon
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
سلام به همه اخ اگه من ی ساعت زمان داشتم . . چه خوشی میگذروندم به هر چیتو دنیا میخاستم میرسیدم فک کن سر جلسه امتحان تا خواستن برگتو بگیرن یهو بزنی زمان وایسه بعدبرگه ی کسی که از همه بیشتر بوی خر میده رو برمیداری و حسابی از خجالتش در می یای!!!(دوستان با توجه به اینکه هنو تو فصل امتحاناته گفتم وگرنه هزاران کاربرد دیگم داره واسه اخرتشم ی فکری کردم با خدا چونه میزنیم جهنمو برداره جاش ی سونا خشک بادمای 50درجه بالای صفر رو تعبیه کنه هر چه گناهکارتر دما هم بیشتر وهمچنین دمپایی به یزید ومعاویه و ابن ملجم و این خفنای گناهکار تعلق نمیگیره!!!!
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
ههههه از رویا بیا بیرون داری غرق میشه بیدیو بیدیو
alalehmehrabadi
alalehmehrabadi
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
اولــــــــــــــــــــــــــــــین ارزو: بالاخره یه رشته ی خوب همین دانشگاه فردوسی قوبل بشم مث پزشکی دومــــــــــــــــــــــــــین آرزو: با اون دیونه ای که خودش خبر داره ازدواج کنم. سومیــــــــــــــــــــــن ارزو:یک روز بیام از نزدیک اقای برند رو ببینم بهش بگم سلام اقای صبا.
m-nik110
m-nik110
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
این اخری خیلی خوب امدی!!! اقا منم یکی از ارزو هام اینه که اقای برند ببینم!!همه جیمی ها را دیدم بجز اقای برند!!
kavir
kavir
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
الهی بگردم آلاله خودش میدونه کسی که قراره باهاش ازدواج کنه از دیونگیشه :دی من حالا حالا ها هستم جام عالیه
sahar
sahar
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
1) دانشگاه فرهنگیان قبول شم 2) شعرامو به چاپ برسونم و معروف شم3 ) پول واسم مهمه...پول زیاد داشته باشم چون به نظرم پول دوای هر دردی...هم کار خیر میکنم هم واسه خودم خرج میکنم
zendegitalabegi
zendegitalabegi
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
فرج آقا وسلامتیشون و یکی آخرش هم خصوصیه!!!!
m-mousavi
m-mousavi
٩١/١٠/٢٤
١
٠
فرج آقا امام زمان- فرج آقا امام زمان- فرج آقا امام زمان
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٤
١
٠
تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــف تو ریا
faryad.taze2
faryad.taze2
٩١/١٠/٢٤
١
٠
3 تا آرزوی من: 1| باران بیاد... 2| باران بابا بیاد... 3| به زودی باران بابا بیاد... که انشاء ا... میاد :-)
mahshid2
mahshid2
٩١/١٠/٢٤
١
٠
1.خدا تمام کار های خطای منو ببخشه 2.سایه ی مادر و پدرم همیشه بالای سرم باشه .هر وقت به این موضوع فکر می کنم نمی دونم چه جوری می خوام بدون اون ها به زندگی ادامه بدم3.بتونم به کره ی جنوبی سفر کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!1زدم تو جاده خاکی
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
میخوای بری کره پارک جی سونگ و ایل و تبارشو ببینی !
bye
bye
٩١/١٠/٢٤
١
٠
عه وا ....! مهی جان از جاده خاکی هم یه چی اونور تر رفتی D:
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
به نظرم این آرزوی سومت رو یه چیز کاربردی تر بذار.مثلا فردا که رفتی دانشگاه و از ما جدا شدی تو این اوضاع 4 تا دوست عین آدم گیرت بیاد گرچه مثل من که دیگه نیست حالا...
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٢٥
١
٠
آرزو براي تعجيل در فرج آقا اما زمان(عج) آرزوي خوبيه... اما از عهده غول چراغ جادو خارجه.. درس نيس که از غول چراغ جادو بخوايم...مگه نه؟
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
بعضها میان میگن فرج امام زمان و از یارانش بودن.خوب احادیثم بخونی کسی جز یارانشونه ک زیر بار زور مره.پس هیچ کدومه ما نیستم.
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
آرزوی 1- این غوله از هیبتی که شما براش توصیف کردی دراد و شبیه یکی از بازیکنای رئالی ترجیحا کریستین رونالدو بشه  بعد تا آخر عمرش نوکر خانه زاده مون بشه(یعنی تصور کنید رنالدو رو وقتی جورابای منو میشوره! اووووووووووووووووف معرکه ست) 2- علت وداروی سرطانو کشف کنم تا آرزوی خیلی ها برآورده شه؟! 3- همه ی پراید های موجود در ایران تبدیل به پاجرو بشه :))))))))))))))
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
ممنون از همتون بخاطر ارزوهای قشنگتون !
milad85
milad85
٩١/١١/٠٥
٠
٠
سلامتی پدر و مادر موفقیت در زندگی اینترنت نامحدود با سرعت بالا خخخخخخخخخخخخخ
بدجنس
بدجنس
٩١/١١/٢٢
٠
١
اولی : یک خودرو پراید . دومی : یک پژو 405 میخوام. سومی : یک زانتیا به من بده . بعد که هر سه رو داد بهم سه تاشونو میفروشم یک ماکسیما سفید میخرم
A.hosseiny
A.hosseiny
٩١/١١/٢٥
٠
٠
چی همه آرزومند هرچی میام پایین تموم نمیشه که 1) تو زندگیم هیچی کم نداشته باشم 2) همیشه در کنارم باشه تا بتونم تا آخر دنیا آرزو کنم 3) به بهشت برم البت با تمام اونایی که دوستشون دارم
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
اگر شما گفتید که یک چراغ جادو ببینم و از او بخواهم ارزو کنم که تمام اسباب بازی هایم زنده شوند واقعا این حقیقت پی می پرستد؟ منتظر جواب هستم.
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٤
٠
٠
آرزو می کنم که هر آرزویی کنم بر آورده شه.دوتا آرزو می کنم.چهارمی رو عمرجاودان می خوام و برآورده می شه.چون جزو اون سه تا نیست.