خانه انجمن از هر انگشتت چندتا هنر میباره؟:)
١٠١٠
١٠٩
fafa.tk

از هر انگشتت چندتا هنر میباره؟:)

از هر انگشتت چندتا هنر میباره؟:)

هنرهای خود رابه معرفی کنید!

از خیاطی وآشپزیو مهندس بازیاتون گرفته تا بی کاری و علافی و درس خوندن.

بگین تا ما هم یاد بگیریم

٩٢/٠٧/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
sahar
sahar
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
خیلی خیلی پرحرفم.اگه این هنر محسوب میشه...تمام و کمال دارمش :)....تنبلی هنره؟؟ :)...معلومه که نیست....پس بیخیال :|........حالا بریم سر هنرهای خوب خوب :)...هرازچندگاهی یک شعر و بداهه ای تراوش میکنه از ذهن بیمارمان......ولی الان خیلی وقته خشکیده :|...قبلنا نقاشی و تابلو مابلو میکشیدیم زییاااااااد....الانم یه چیزایی می کشیم :)....فکر کنم ورزش هم یک هنر محسوب بشه دیگه :).ریا نشه تو هر رشته ای یک دستی داریم...به خصووووووووص والیبالللللل ......البته به جز فوتبال :|.اییییییششششششششش....آخه فوتبال شد ورزش؟؟ شد هنر؟؟؟ :|....حالا هی بیاین تیم بسازین...برا هم کری بخونین اینجا...هی بزنین تو سر و کله هم :| :| :|...خدافظ اصن....:|
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
ای بابا گیر دادین به این فوتبالا...
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
به به چی هنرمند :))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
خخخخخ سحر عزیزم کنترل کن خودتو:))والیبال؟؟؟مثه منی:)عاشقشم...این تراوشات بیاد دیگه:|منتظریم هااااا
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
خخخ...چ بی اعصاب...
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
راه های جادو جمبل و بلدم !
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
خسته نباشی:))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
فرااااااااااااااااااااار....:))
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
بنده.... بیچتر علاقه به ورزچ دارم... آچپزیم هم بد نیست.. خیاطی بلد نیستم... کیک زیاد درست نمیکنم... درس هم که همینقدر خوندم از سر جامعه بچریت هم ازافه هست... دیگه الان هنر خاصی یادم نمیاد :)) گاهی هم با آقامون تو باغچه یه چیزایی میکاریم.. امسال اینقدر باغچه مون فلفل داد که دیگه الان حوصله ندارم برم جم کنم :)..به لطف درس حرفه و فن بافتنی هم به صورت یکی زیر یکی رو بلدم :) در همین حد...
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
کاملا معلومه ازافه هست:))) چ باغچه بی جنبه ای دارینا:))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
یه رج زیر یه رج رو ساده تره که:))!ما هم علاقه مند بسیار زیاد به ورزچ هستیم:)چه جماعت ورزچکاری:)از این فلفلا واسه منم بیار!به جاش لواچک میدم:)))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
سلام .... در ليست انتظار مطلبي دارم بنام سال اول مدرسه هر وقت مجوز گرفت ببينيد حتما براي شما جالب خواهد بود
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
:)))
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
من فامیلیم هنرمنده همین بسه یا بازم بگم :دی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
نه دیگه همین کافیه:)))!
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
خب من تئاتر کار می کردم الان دو سه سالی هست که مار نمی کنم،کار موسیقی هم می کنم، یه زمانی می خواستم فیلمم بسازم ولی خلی لقمه ی گنده ای بود،گاهیم کلمات هم قافیه ای به اسم شعر در کنار هم ردیف می کنیم ولی چون شبیه شعر نیست خودم بهش میگم یه سبک جدید:))
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
الان ((مار)) نمیکنم چما بهتره یا ((ازافه)) من... خخخخخخخخخخ راستی چه خبر از زیبای خفته... خخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
نیوا؟؟؟خخخخخخ...اونا شعرن که!خیلیم خوب و خوشگلن!اینا همه به همون هنرمند ربط داره!:دی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
از کجاش بگم................از تعمیر موتور و تعمیرات ساده ماشین.............از فضولی در لوازم برقی و در 80%مواقع تعمیر کردنش.............از دست فرمون شاخم.......از....خیلی از وجود داره............
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
پس لوازم برقیمون رو بیارم پیش شما:)دست فرمون شااااخ؟؟؟خخخخ....خیلی؟؟؟واقعا؟؟؟؟باور نمیکنم!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
بنده خدا قاطی کرد:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
کی ؟ من؟او؟ما؟چرا؟چه طور؟چگونه؟برای چه؟؟؟!!
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
من همینایی رو که نص گفت منتها برعکسش ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
مستر ایمان؟؟خخخخ...لوازم برقی و ماشین به شما میدم اونوخ دوباره میبرم پیش مستر نص!!!:دی
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
هر هنری که بگین آررررررررررررررررررررره شما فقط بپرسین تا بگم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
بپرسم؟؟؟بپرسم؟؟؟جیمیون بپرسم؟؟؟:دی
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
منو میترسونی بپرس :)))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
نفس میکشم! حرف میزنم! راه میرم! تلویزیون نیگا میکنم! عظسه کردن بلدم! و .... کلا از هر انگشتم یه عالمه هنر می پاشه ب در و دیوار! خخخخخ
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
دم کردن برنج هم بگو یادت نره ...
sahar
sahar
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
نکات دقیقی بود دریآ:)اصن کار و هنر از این سخت تر؟؟؟داریم اصن؟؟؟:دی
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
آن چه عیان است، چه حاجت به بیان است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
خخخخخخ ادمین ماشا؟؟؟:دی....یکی از اونا ادمینی سایت جیمه!یکی دیگه اش نقد های خوبی که واسه کتابا میکنین!یکی دیگه اش این که بعد از چندوقت یهو میاین آدم ذوق زده میشه!!!:دی...بقیه شم هم احتیاج به بیان نداره:)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
به نام خدا : ١- نجوم ٢- عكاسي ٣- شعر
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
همینا فقط؟؟؟بابا یه کم بیشتر فکر کنین...بیشتره هاااا..:)صدق الله علی العظیم!!:)
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
من مادر نمونه ام ......
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
به به:))سلام مادر نمونه:)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
هنر که خیلی دارم !مثلا هنر خوب گوش کردن و به موقع حرف زدن و همچنین عکاسی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
اون دو هنر اول واقعا به جا بودن:)اون هنر سوم هم من ندارم:)))ماشالله
ali007
ali007
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
من هیچ کاری بلد نیستم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
مستر علی؟؟؟چرا؟؟؟میخواین ریا نشه من میدونم!!!:)
terme
terme
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
اوووووف خو نمیگین از این انجمنا میذارین من دستم درد میگیره؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
راست میگه:))حواسم به سر ترمه نبود:)))
terme
terme
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
اسکواش....شنا....آشپزی درسطح بین المللی...نقاشی که اصن تووووووپ....خخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
تووووپ منظور کدوم توووووپه؟؟؟؟:دی.....ایول.نه شنا بلدم نه اسکواش!ولی آشپزیم خوبه:))
torobche
torobche
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
خواب ،خوردن
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
فوق العاده اصن!
سارا
سارا
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
امممممممممم.... نقاشی . سه تار . کلا همه جور ورزشی هم به جز بسکتبال که ازش بدم میاد یاد دارم . تخم مرغ هم بلدم درست کنم :))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
سه تار؟؟؟آخ جون...:).بسکتبال دوس دارم نه به اندازه والیبال و فوتبال!تخم مرغ رو ایول داری!!:))
ali007
ali007
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
حالا که میپرسین اطلاعات عمومیم میگن خیلی خوبه . تعریف نشه از خود
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
واقعا؟؟؟؟چه خووووب:)نه بابا تعریف چیه:)میخواستم اینجوری فک کنم اصن نمیذاشتم انجمنو!
ati200
ati200
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
درامورد ادبیات فارسی ....خیاطی لباس مجلسی و عروس...اشپزی ..کیک و شیرینی و دسر ...بچه داری...انتخاب شیک ترین چیزها....منجوق دوزی..گل باپارچه...و روبان...گریت پارچه...بازم فکر کنم
ali007
ali007
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
بابا شما خدای استعدادی!!!!!!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
ایول آتی:)))فکم وا موند...خواستم کادو بخرم بیام دنبالت شیک ترین کادو رو بخریم:))گریت پارچه؟؟مامانم هم داره یاد میگیره:)
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
نه دیگه واقعا وقتشه واسه شما آستین بالا زد
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/١١
٠
١
منم موافقم . وقتشه.......(نمیدونستم انقدر هنرمندین)
ali007
ali007
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
من مثه یه غنچه فعلا دارم شکوفه میکنم.خخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
خخخخخ...منتظریم شکوفه اش به بار بشینه!
SE7EN
SE7EN
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
کلا هنرمندم...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
چه خوب:)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
بازیگریم خیلی خوبه...توی تئاتر خیلی موفق بودم....صدام خوبه...شعرم میتونم بگم...ذهن خلاقی دارم...عکاسیم خوبه....روابط عمومیمم عاااالی :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
صدآآآ ؟:دی.....روابط عمومی خوب؟:دی....خخخخ.ماشالله:)نه هنرمندین خدایی!
S_14
S_14
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
من از این هنرمندام که فعلا کشف نشدم دیگه منتظر یه زمینه برای بروز هنرامم دیگه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
خب پس این انجمن زمینه ای برای کشف شما!!!
jalal
jalal
٩٢/٠٧/١٠
١
٢
در هنر هیچم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
:)
n_zohouryan
n_zohouryan
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
خیلی دوس دارم یکی رو ازار بدم این یکی بلدم نیمرو درست کنم این دوتا تو تارتو فارت کردن امتحان هم استادم واسه همین خیلی میان تو کلاس من این شد سه تا یکی از هنر هایی که میدونم هیچ کدوم از شما ندارین هر وقت دسته گل به اب میدم خودم رو میزنم به خریت :)))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
هنر آخری عاااااااااالیه:)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
تا اونجا که بقیه میگن، شنونده ی خوبیم :) خطمم خوبه :) تو کار خونه هیچ هنری ندارم :)))) اعتماد به نفسمم خوبه :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
خط؟؟؟ایولا!مردم از بس این دوستام بدخطن....:)
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
هنر؟ هعیییی نگین افسردگی میگیرم خخ من آشپزیم خیلی خوبه ولی خیاطی بلد نیستم تو رشته ورزشی هم تکواندو کار کردم و تنیس ... البته اگه اینا هنر محسوب میشه ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
ها بابا محسوب میشه:)خیاطی منم یاد ندارم!یه دوتا کوک بلدم بزنم و دکمه بدوزم فقط!!!:دی
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
هنـــــــــــر؟؟ بستگي داره تا چي رو هنر بدونيم؟! مثلا از ديد من هركي جورابشو قبل از اينكه به يه صلاح كشتار جمعي تبديل بشه، بشوره ، خب هنر كرده :))) در اين راستا متاسفانه نه خودم ونه هيچ كس از اعضاي خانواده رو هنرمند نميدونم؟! اوف مخصوصا داداشام... ايششش ....
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
این جوراب شستن نکته ی ظریفیه!!!!! :))))) مخصوصا واسه آقایون :)))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
خخخخخخ...خدایی رست میگه دنیادیده:)اصن این یه هنره که نباشه هیچی !
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١٠
١
٠
بشمرین :خخخخ /|\ من تو خیلی زمینه ها فعالیت کردم :دی عبارت A4فرانسه رو که شنیدید من کلا یک چیزی تو اون مایه هایم برای اهل منزل مثل خیلی از بروبچ هم رشته ای خودم ، لوله کشی کردم ، جوش کاری ، کچ کاری ، لوله PVC ، رنگ ساختمون، مبایل فروشی ، تعمیرات مبایل ، تعمیرات کامپیوتر، تعمیرات لوازم خانگی و 1000 جایزه نقدی و غیر نقدی دیگر :)) /|\ جدا از اینا تو زمینه ورزش هم یه زمانه تو تیم بسکتبال بودم بعد رفتم تنیس رو میز بعدش تنیس رو هوا بعد شنا بعد دیگه خسته شدم فعلا بعضی وقتا تنیس بازی میکنم. خب دیگه همینا بسه :))) برم یک اسپندی دود کنم برای خودم :))) بگید ماشاالـ... :خخخخخخخخخخخخ راستی یادم رفت 4 ماه آموزش مقدماتی آشپزی هم داشتم :دی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
تنیس رو هوا!؟ خخخ /// برین یه چیزی دود کنین جدا! خخخ /// اون ایبل هم مال خودمه! هیشکی دس نزنه ///
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
آموزش اشپزی رو جدی گفتین؟! ... :|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
تنیس رو هوا؟؟؟!!...آشپزی ؟؟جااان من؟...بلند بگو ماشالله!!:)))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
تو خوابگاه این 4 ماه رو آموزش دیدم :خخخخخخخخ
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
تنیس رو هوا=بدمینتون
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
خخخ...ایول... عالی بود... آشپزی؟؟؟ تنیس رو هوا!!!! تبریک...خیلی هنرمندین:))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
بدمینتون؟؟؟خخخخخ...اسم جالبیه واسش!ماشالله ابتکار و خلاقیت!
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
بزنم به تخته از هر انگشتم ی هنر میرزه کودمو بگم؟؟؟غذا بلدم درس کنم درس بلدم بخونم و مهمترینش اینکه بلدم درست حسابی مردمو آزار بدم خخخخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
این آزار دادنه هنریه که همه ندارنش یگانه:))
آبان
آبان
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
خب چی بگم خیلی طولانی میشه باور کن ؟!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
:))))تو رو که یه کم میدونم آبانم:)
maede
maede
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
فک نمیکنم هنرمند باشم!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
چرا آخه؟؟؟همه مون هنرمندیم فقط احتیاج به فکر داره ...همین!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
دست فرمون عالی (راننده سابق رالی شاندیز) دارنده پایه یک ( کار با ماشینهای سنگین) نوازنده کیبورد ( نوازندگی کیبورد در یک گروه موسیقی زیرزمینی مشهد ) ورزش در ضمینه وزنه بردار و پرورش اندام به طور حرفه ای در گذشته (مقامهای متعدد استانی و کشوری) سررشته در نوشتن دعا و طلسم (ایجاد محبت ،ایجاد جدای ،محبوب شدن بین دیگران ، افزایش رزق و روزی و...)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
مبارک باشه هنراتون:)))اونم زمینه اس دیگه!!:دی
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/١١
١
٠
میشه بسه؟
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
آشپزی...نقاشی......بافتنی......هنرهای دستی......گیتار زدن.......و شاید ورزش که تکواندو
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
گیتار؟؟؟ایول...من تو موسیقی هوچ حرفی برای گفتن ندارم!بافتنی بلدم:)نقاشی ام بماند افتضاح!آشپزیم 20!!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
هنر؟؟؟خخخ دور منو خط بکشین اصن... قرمز باشه خطتون...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
حالا چون تو میگی با آبی خط میکشم!
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
زیاده ، حسش نیست بنویسم !!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
مشکر و ممنانم!
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
خواهاش میکنام ، قابال شما را ناداراد ! ^__^
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
خب الان چی بگم من.ریا میشه:))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
دایی؟؟؟:دی!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
من خداییش خیلی هنرمندم بافتنی بلدم غلاب بافی آشپزی تازگیا یاد گرفتم مشبک کار میکنم معرق هم بعضی اوقات شعر و متنم میگم سازم میزنم.قراره خیاطی هم یاد بگیرم نقاشی هم میکنم دیگههههههه خب حالا هنر اصلی به شدت پر سرصدا و شلوغ. پر حرف دیگهههه دیگه یادم نیست
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
ماشالله ماشالله چشم نخوری ایشالله:)
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
من به قول سحر جون حرف زدن يكيشه ،تلويزيون خيلللي نگاه ميكنم ،طراحي،طراحي با زغال،كيك هاي خيلللي خوشمزه درست ميكنم،بافتني،توي جدول حل كردن هم خيلي ماهرم،بعدش ديگه همينا رو يادم مياد...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
پس یه کیک باید بهم بدی:دی!
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
من از هرچیزی یکم بلدم دیگه!مثلا معرق!طراحی!یک زمانی نقاشی های اسکیس میکشیدم!عکاسیمم بدنیس!تمامی لوازم خانگی خانه هم حداقل یکبار از زیر دس من رد شدند ولی دیگه اندکی از اونها سالم ماندن!برقکاری هم بلدم!البته فقط در حد سیمهای خونه خودمان!!انسان ازاری توسط سوسکم بلدم!لاینم یک هنره دیگه! جوشکاری هم تا به حال کردم!البته از سر اجبار! یک چندباری هم کیس کامپبوتر بستم ولی به سرانجام نرسید کلا کار هرکس نیست خرمن کوفتن!با این روحیه لطیف دخترانمان چه به تعمیرات سخت افزار!! از دوخت و دوز واینها یگو ده درصد اگه سر در بیارم!با کمال افتخار یک دکمه هم نمیتونم بدوزم!اشپزی هم اگه اشپزخانه را منفجر نکنم خوبه! راستی یکمم در ساخت ترقه دستی دارم!البته ترقه که نه یک جور بمب صدا فقط که فقط صدای دهشتناک داشته باشه!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
ترقه؟؟؟یا حضرت عباس!!!ماشالله مریم:)
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
درس خوندن..البته الان دیگه هنرمون خندوندن ملت هم خوابگاهیمونه..خخخخ.