خانه انجمن آهای ننه، آهای ننه، من گشنمه!
١٨٢١
١٩٣
i.forouzan

آهای ننه، آهای ننه، من گشنمه!

آهای ننه، آهای ننه، من گشنمه!

این انجمن صرفا برای شناسایی توانایی های بچه‌ها در پختن غذاست!

شما یکی از غذاهایی که بلدید و خیلی دوسش دارید رو برای بقیه توضیح بدید؛ به همین سادگی!

٩٢/٠٢/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢٩
١
٠
من نظري ندارم:))زيرا فقط بلدم نيمرو درست كنم؛)
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
شما کلا خسته نباشی...
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
عاقا ديگع:))
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
آفرین!ما هم نیز
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
خخخخ...
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
سوال خیلی خوبی بود...من باقالی پلو دوست دارم که بلد نیستم البته املتم دوست دارم و بلدم که اونم احتیاج به توضیح نداره و کلا عاشق پنیرم می باشیم که اونم سخت نیست....
سهره
سهره
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
خوبه همونم..........)))
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
پنیر تنها غذاییه که من تو همه وعده ها میخورم...خیلی میچسبه(:
نوید
نوید
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
پس تو پنیر منو برداشتی ؟؟؟؟!!!!! زود باش بدش !!!!خخخخخخخخخ
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
کلا شمام ضرب نخورین
korosh
korosh
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
من فقط بلدم که بگم گششششششششنمه !!!!
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٢/٢٩
١
٠
همونم کار بسیار مشکلی ست : ))))))
سهره
سهره
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
من همه ی غذا ها رو بلدم درست کنم به جز :املت،نیمرو،پلو مرغ،پلو گوشت،ماهی،ماکارونی،پیتزا،همبرگر،باقالی پلو،فسنجون،خورش کرفس،.........................
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
شما که هلاک شدی اصلا...
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
خسته نباشی دوستم...مثل منو رادمهر پنیر بخوری بهتره(:
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
خخخخخخخخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
یکی از مشکلات بزرگ خونه ما اینک هممون خورش کرفس دوس داریم ولی مامانم بلد نیس بپزه ... :| هههههههههعی!
باران
باران
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
بابا اشپز
سهره
سهره
٩٢/٠٢/٣١
٠
٠
هه هه هه:))))
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
غذايي كه من دوست دارم فقط مامانم خوب درست ميكنه. اونم باقالي پلو باماهيه. غذاهايي كه خودم بلدم انواع مخلوط كردني ها مثل سيبزميني سوسيس قارچ هرچي كه دم دست باشه ولي يه دستور خوب ميدم برا ماكاراني بعدا
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
منم اگه مامانم درست كنه خوب درست ميكنه ولي خو فكر كنم يه چند سالي هس كه آشپزي نميكنه:))
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
خوب ماكاروني را گرفته عدس مرغ نخود سبز قارچ گوشت چرخ كرده و كمي سويارا تحويل مامان داده بعد از 30 دقيقه ماكاروني را تحويل بگيريد
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
؟؟؟!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٢٩
١
٠
املت ربی:تخم مرغ را شکسته در ظرف میریزیم.سپس مقداری رب را با تخم مرغ مخلوط کرده،نکم را اضافه میکنمیم،بعد در ماهیتابه روغن دیخته مواد املت را در تابه میریزیم.بعد هم میزنیم تا بپزد.وقتی که پخت در ظرفی جا گرده و با نون و اگر خواستیم با سبزی نوش جان میکنیم.
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
شما هم خیلی خسته نباشین اصلا جمعیت بانوان جیم هلاک شدن بخدا....
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
ما خوب بلد بودیم جیم بشیم!بعله
g.h
g.h
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
همه چی بلدم!کدومو توضیح بدم الان؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
همون رو دیگه
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
سوالتون خیلی فنیه
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
خو این انجمنو تابستون می ذاشتین آبروم برفت!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
همه دخترا مث همن:))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
الان این یعنی چی؟
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
منظورت از حرف چی بود مستر محمد حسن؟ها ها ها؟؟؟؟؟؟؟؟
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
م نص خنـــــــــــــــــــــتجــــــــــــــــر دوست میداری عایا ؟
g.h
g.h
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
تیتره این انجمن منو یاده یه شعر انداخت که وقتی کوچولو بودیم میخوندیم!بخونم؟؟من میخونم شما دست بزنین
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
چ عجب
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
دست............دست:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
آقای فروزان کلا تو زیرگروه آشپزی میچرخن!شکموین ازبس!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
اره واقعا
باران
باران
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
خخخخ
g.h
g.h
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
گله چرونم گله رااااااااااااااااااا------ من میچرونم گله رااااااااااااااااااا -----------------گله دختر خاله راااااااااااااااا ------------------گله از باغ اومده -----------------چریده و چاق اومده ---------------آهای ننه----------------جونِ ننه -------گله میخوام---------- برو فردااااااااا بیا!-----------باز دوباره (مثلا فردا اومدیم)گله چرونم گله راااااااااا --------من میچرونم گله راااااااا-------- گله دختر خاله راااااااااا.......این شعر دوسه دفعه خونده میشد ولی یادم نیس چی میشد!!!!
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
(((((((:...کجایی گل اراجون...کم پیدا؟
g.h
g.h
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
سلااااااااام بر مهتاب عزیزم.دلم برات تنگ شده بود!درگیر انتخاب رشته ارشدم و آزمونای استخدامی!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
غذای مورد علاقم غذایی که تو خابگاه می خوریمه ساده اما صمیمی 2دقه دیرتر برسی نیست/هه هه هه ....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
تخمه مرغ
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
الهیییییییییییییییییی دلم کباب شد : ))))))))))
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
من کلا همه چی می پزم:قبلا گفتم شما بگین من دستور پخت بدم اصن:)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
اشکینه قروت/ اشکینه گرجه/ بلغورشیر/ کشک زرد/ اگه یادم اومد بقیشو میگم فعلا همینارو بگو
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
تخمه مرغ:))
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
اشکنه دوست دارن گنابادیا..اشکنه قروت استادم توش:)
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
ای بابا....شما از هر انگشتتون یه ناخون دراومده!
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
اشکنه قروت:) کشکو تو کشک ساب باید بسابین قبلش کشکو نم کنین بهتره،بعدش پیاز داغ سیرداغ و نعناع داغ و گردوی اسیاب شده رو با روغن محلی تفت بدین ..کم البته +زردچوبه بعدش کشکی که سابیدین می ریزین توش..کشک نباید جوش بیاد چون می بره!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
ما گنابادي نيستيم اون جا درس ميخونيم. خانوم پاييز
javad agha
javad agha
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
نه بابا واردین ماشالله از هر دستتون یه ناخون در اومده
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
تو افتخار تیم دختران جیمی!!
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
پس گناباد نشینها اشکنه دوست دارن:)مریم متشکریم متشکریم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
با سلام..........با برنامه اشپزی خفن در خدمتتون هستم................مواد لازم نان،پنیر گرجه،درصورت تمایل سبزی .............. این غذا به دو صورت درست میشود...........یکی بصورت لقمه یکی به صورت ساندویچ.................ابتدا نان را باز کرده و روی ان ابتدا پنیر میذاریم دقت کنید همیشه پنیر رو اول بذارین در غیر این صورت خیلی کار زشتی کردین...........در دومین مرحله یک گرجه کامل رو به همراه سبزی وسط نان میذاریم و نان را لول میکنیم............خوب غذای شما اماده است .......نوش جانتون تو گلوتون گیر نکنه........
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
بقدری از خوردن پنیر لذت میبرم که اگه بوقلمون بذارم جلوم اونقد کیف نمیکنم(:
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
مطمئن باش آینده درخشانی داری مستر....حیف نشی : )))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
خوراک گوشت رو براتون میگم...............این غذا در 4 مرحله پخته میشود............مواد لازم گوشت چرخ کرده،پیاز در صورت تمایل و گرجه عزیز تر از جان،فلفل و نمک.............ابتدا پیاز ها و گرجه ها را خرد میکنیم.............در دومین محله گرجه را در ماهی تابه سرخ کرده و سپس در ظرفی میریزیم............در سومین مرحله پیاز ها را سرخ میکنیم دقت کنید ما پیاز داغ نمیخواییم............سپس پیاز های سرخ شده را با گرجه ها در ظرف گرجه ها قاطی میکنیم..............در اچهارمین مرحله گوشت ها با فلفل زیاد و نمک مناسب مخلوط کرده و ان را سرخ میکنیم.........زمانی که گوشتها پخت شعله گاز را کم کرده و پیاز و گرجه را مخلوط میکنیم.............بعد از 3 دقیقه گاز را خاموش میکنید و غذای شما اماده است:))
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
خیلی مچکریم از دستور غذای خوشمزتون....
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
مرحله غولش کی اونوقت؟!حوریو کی باید آزاد کنیم؟!(درست توضیح بده دیگه!!)
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
من با قسمت گرجه اش مشکل دارم میشه دوباره توضیح بدید؟:))))))))))))))))
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
اقای فروزان نیا از شما گذشته که بگین ننه ننه من گشنمه شما باید الان به ننه بچه ها امر کنید تا براتون غذا درست کنن( شما بخونید مادر بچه ها)...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
ننش این گشنشه:))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
با این تیتر یاد فیلم دزد عروسک ها افتادم .
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
من آشپزی بلد نیستم فقط در همین حد که تو مواد سالاد ماکارونی کاهو هم میریزم . همین . سپاس
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
جدی؟بد نمیشه آیا؟
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
نه مهتاب جان . خیلی خوب میشه امتحان بفرماییید .
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
آبروی هممون رفت.محمد حسن دیدین چه خوب آشپزی میکنه.... : ))))))))))))))من تا حالا ندیدم کاهو بریزن!!!خوب میشه؟!!!
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
شما امتحان کن خوب نشد اون با من .
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
شما ادمین هستید یا نه ؟ من تو این قضیه موندم .
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
ادمینی گشنه هستن:)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
عاره عزیزم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
ادمینی شکمو هستن!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٩
١
٠
تخم مرغ نیمرو : تنها غذا و محبوب ترین غذایی ک مصرف میکنم! (در نبود مامان!) ....! ابتدا ماهیتابه را گذاشته روی گاز و در به در دنبال فندک یا کبریت می گردید! بعد گاز را آتیش نموده و ماهیتابه را می اندازید روی گاز! یک عدد کره تپل هم می اندازید داخلش! بعد تخم مرغ را بشکسته و کمی صبر می نمایید! .... بعدشم ک می ریزین توی خندق بلا! :)
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٩
١
٠
یه دقیقه اومده بودیم خودتونو ببینیم افتادین تو زحمت.....هلاک شدین واقعا
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
خودمم داشتم ب همین فکر می کردم ... راس میگی ... من میرم استراحت کنم! هه چی تو یخچال هس بی زمت خودتون وردارین! خخخخ
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
غذاهایی که بلدم...ماکارونی و سالادش....مرغ...عدس پلو....استامبولی...کوکوها...الویه...اینارو که همه بلدن دیگه...فقط تخم مرغ بلد نبودم که دریاجون بهم یاد دادن...فکر میکردم اول باید تخم مرغو بریزی بعد کره یا روغن ((((((:
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٩
١
٠
خدا خیرم بده! :)) ...... مهتاب جان شماره حساب میدم بی زَمَت حق الزحمت تدریسمون واریز کن! ..... خخخخخ
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
خوش بحالت مهتاب.من همونا رو یاد ندارم...آبروم رفت...بی زحمت یه کلاس خصوصی تشکیل میدی؟!!!!
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
آدرس بده دریا جان قورمه سبزی مامانمو برات میفرستم(:
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
میشه 10000000000000000ت فعلا به حساب بریز محدثه جان تا ببینم بعد چی میشه(((:
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
مهتاب شاگردای منو ندزد! بیا محدثه ... بیا خودم با کمترین هزینه انواع تخم مرغ رو بت آموزش میدم ... هنرجوی خوبی باشی آخر دوره املت هم ب صورت صد در صد رایگان آموزش میدم!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
مهتاب شما آدرس بده من خودم بیام برات زحمت نباشه برفستی!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
تخم مرغ خخخخخخخخ
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
اصلا هم خنده نداره!مثل یه مرد به نیمرو های خودمون باید افتخار کنیم!....آره
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
قورمه سبزیو خیلی دوست دارم که تابحال درست نکردم!مامان پزش خوشمزه تره(:
باران
باران
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
دقیقا
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٩
٢
٠
قرمه سبزی خعلی دوس دارم ..... طرز تهیه : تلفن را برداشته با نزدیک ترین رستوران تماس حاصل نموده و یک پرس قرمه سبزی سفارش دهید!
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
نع...قورمه سبزی فقط مامان پزش خوبه
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
عه! خو پَ این دفعه دعوتمن کن بیایم خونتون ب صرف قرمه سبزیه مامان پز! .... :)))
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
ای بابا گفتم بیام چقدر غذای جدید یاد بگیرم!!! هعیییییی
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٢٩
١
٠
غذای مورد علاقه من لازانیا!!کلا هرچی با ماکارونی و پاستا و لازانیا درست بشه رو دوست دارم و خوب درست میکنم....البته بقیه میگن :))
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
ما.......نیز......
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
طرز تهیه لازانیا با گوشت مرغ و سبزیجات (کدو و قارچ)...همه میدونن چی داره تو لازانیا...لازانیا،گوشت مرغ آب پز شده و ریش شده،کدوی حلقه شده و یه کوچولو تف داده شده و همینطور قارچ،پنیر پیتزا، سس سفید(ترکیب شیر و کره و آرد)...گوشت مرغ رو با پیاز داغ و رب مزه دار می کنیم...لازانیای نیمه آماده رو توی ظرف میچینیم روش سس سفید میریزیم یه لایه اط مرغ یه لایه کدو و قارچ و روی اون یه لایه پنیز پیتزا و روش دوباره ورقه لازانیا ...اگه سوسیس میخورین میتونین توش یا روی اون برای تزئین از سوسیس حلقه شده استفاده کنین...بعدش یه بیست تا بیست و 5 مین میذارین توی فر...بعد هم با سس گوجه میل میکنین....میدونم خودم خیلی بد توضیح دادم آخه خیلی سخته!!!! :(
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
خیلی خوب بود عااااااورین....
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
منم می خوام(:
nika
nika
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
خیلی ممنون.........
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
ﻣﺮﺳﯽ دوسﺗﺎﻥ
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
من.........تا......نچشم.....نظر.....نمیدم..........
sorme
sorme
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
دلم خواست!!!
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
من خیلی چیزا بلدم درست کنم یه وقت فک نکنین چیزی یاد ندارم : ))))))))) ولی در نبود مامان که چیزی نمیچسبه درست نمیگم آیا؟!!!
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
صد در صد :))
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٢/٢٩
١
٠
املت و نیمرو و آبپز سیب زمینی تخم مرغ و کلا هرچی توش تخم مرغ باشه دیگه ، خوبه نه؟؟؟؟به درد آدمای همیشه مجرد میخورم
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٩
٢
١
اون قدیما بود مجردا تخم مرغ میخوردن....الان سیب زمینی آب پز هم بخورن خدارو هزاربار شکر میکنن!
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٢/٣٠
١
٠
دقیقا میلاد جان هواسم نبود چقد گرون شده این تخم مرغ ولی میشه دسته جمعی یک مرغ بخریم روزی 3 تا رو که میذاره اینجوری به صرفه تره نه؟؟؟ حالا با بچه ها صحبت کنم
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٣٠
١
٠
فکر اقتصادی به این میگن!
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٢/٣٠
١
٠
ممنونم در این مورد مشاوره خواستی هستم اصلا تارف نکنی ها سه سوت بزنی اومدم!!!! راستی بچه ها موافقت کردن فقط مونده ی خروسم براش بگیریم نسلش پایدار بمونه حیوونی از بی عشقی دنبال سر بچه ها راه می افته میگه بکش و از بی یاری خلاصم کن
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٩
٢
٠
1-چلو کباب بلدم.طرز تهیه:خیلی راحته میدونم که همتون میدونید!!2-قرمه سبزی.طرز تهیه:اینم خیلی راحته....مدیونید اگه فکر کنید بلد نیستم3-فسنجون.طرز تهیه:از اون دو مورد قبلی خیلی راحتره.....بازم بگم؟....حال شما این 3 تارو طبق دستور من برین یاد بگرین تا بعد!!
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٣٠
١
٠
چقد خوب توضیح دادید الان دارم باتوضیحات شما بیست نفرو مهمونی میدم....خخخخخخخخخخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
الان من مدیونم ؟ آغاااا دیــــــــــگه .... :)
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
میخوام یه کتاب آشپزی به همین سبک بدم بیرون.....اسمش هم آشپزی در 3سوت خوبه؟!!
باران
باران
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
خب کودومشو بگم؟ از غذاهایی که بلدم؟
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٣٠
١
٠
اونو.........بگو......آره.......همون....
باران
باران
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
برم دفتر اشپزی مامانمو بیارم میام
پسر جهنمی
پسر جهنمی
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
نمی گم بهتون ولی در همین حد بدانید که برای دوران سخت دانشجویی از الآن ورست مادر شده ایم
s.a
s.a
٩٢/٠٢/٢٩
٠
٠
:| انواع کنسروجات! :| این تاپیک به گمانم جای من نیس! :)))))))))))))))))))))))))
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٣٠
١
٠
تخم مرغ .نیمرو.آب پز.املت.
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
خاگینه رو جا انداختین(:
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
عسلی هم جا انداختی!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
من بیشتر غذاهای سرخ کردنی بلدم باماکارونی
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
ماکارانی که کاری نداره، پلو هم بلدم ! فقط پلو خالی ، اونم از نوع آب کش ! بعد دیگه عدسی هم بلدم، نیمرو و کو کو سیب زمینی هم هست و چنتای دیگه که بیشترش رو مدیون یک ترم درس خوندن تو نیشابورم... :) یادش بخیر / یک بار آبگوشت درست کردم با گوشت بوقلمون !
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
بابا آشششششششششپز ...
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
خیلی بلدین شما.....
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٣٠
٢
٠
غذای اختراعی..........: هر چه داخل یخچال دارید اعم از .....لوبیا...... نون خشک........ قرص سرماخوردگی ....آب........ پنیر شش ماه پیش....... پس مانده غذای هفته قبل .....آش رشته همسایه ....... میوه گندیده اون پشت......را مخلوط کنید و بعد.......... تاکسی گرفته به بیمارستان بروید ..................
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخ نه من فقط با تخم مرغ بلدم :))))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
من پیتزا رو جدیدا قشنگ یاد گرفتم ! با کمتری هزینه یک پیتزایی درس می کنم چخ چخی :)))))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
میخام!!
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
پس ي پيتزا مهمون عليرضا...به افتخارش
باران
باران
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
با کمترین هزینه؟ ینی چی توشه؟ ایا؟
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
فقط خمیر و ÷نیر و یه دونه گوجه ی ریز شده!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
خخخخخ:)))
ahkiani
ahkiani
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
همه غذاها رو بلدم:)
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
واقعا بلدی ای ول بابا من که بلد نیستم البته ما کارو نی و پلو دمی و خورشت ها رو هم کمی بلدم ولی نه همه شو
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
برادر شما چی شد قرار بود به ما یه خبری بدهی . واقعا سپاس از احساس مسؤلیت .
ahkiani
ahkiani
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
ایمیل من به دست شما نرسیده؟
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
آورین
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
من غذا ها رو خوب میخورم بخوام بپزم دستورشو هر بار آنلاین از مامانم میگیرم برا همون نمیشه توضیح داد
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
بعله!!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
املت . نیمرو + سیب زمینی . نیمرو بدون سیب زمینی . نیمرو با سیب زمینی با خیار شور . املت با سیب زمینی . املت با سیب زمینی با خیار شور . املت با خیار شور . سیب زمینی خالی . گوجه خالی . حتی خاگینه هم بلدم حتی :)))))))))
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
سیب زمینی.......خیار شور........تخم مرغ.......گوجه فرنگی ......... :))))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
نون و پنیر و هندونه جااااااااااا موند آقایو و خانوما .... بعله فک کردین هنر های من به همین زودی تموم میشه ؟ ( با لحن خانم شیرزاد بخوانید ... )
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
:)))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
دخترا .. الفرار :))))
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
تخم مرغ آبليمويي هاي من در سطح کشور معروفه...تخم مرغ آبليمويي قوام پز...
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
دستورشو لطفا برا مام بذارین :))))
باران
باران
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
دستورش پیلیز؟
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/٣١
٠
٠
دستور خاصي نداره..فقط در حين اينکه تخم مرغ رو دارين نيمرو ميکنين...فقط چند ثانيه وقت دارين..زماني که تخم مرغ شله و سفت شده نه...دقيقا بين اين دو موقع بايد يکم آبليمو بريزين روي تخم مرغ....شعله هم بايد کم باشه...راحت ترش اينه که تخم مرغ رو قبل از اين که بريزيد توي ظرف با يکم آبليمو هم بزنيد
باران
باران
٩٢/٠٢/٣١
٠
٠
ممنان
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
یکم سخت نیست ؟:)))....مرسی امتحان میکنم حتما...باید خوب بشه
چرا ناشناس مهشیدم
چرا ناشناس مهشیدم
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
مرحله ی اول پنیر و نون از از توی یخچال در می اریم 2 . نون را تکه کرده 3 .به وسیله ی چاقو پنیر را تکه کرده و روی نون میگذاریم.........جیجیجیجیجی.........بله به همین سادگی غذای شما امادست نوش جان
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
شمام حیف میشی بهتره بری خارج فرار مغز هااا :)))
چرا ناشناس مهشیدم
چرا ناشناس مهشیدم
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
اقای فروزان خودتون جواب نمیدید؟
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
آقای فروزان کی جواب داده که بار دومش باشه ؟ بهد هم الان رفتن که تو افق محو شن با این وضع ما :)))))
باران
باران
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
پیراشکی : ابتدا سیب زمینی را نگینی خرد کرده سرخ میکنید .سپس در تابه ای دیگر پیاز سرخ میکنید بعد گوشت چرخ کرده یا سویا اضافه میکنین بعد پخته که شد جعفری خردشده اضافه میکنین . بعد از اینکه مواد پخته شد سیب زمینی های قبلا پخته شده را به همراه نمک فلفل ابلیمو و رب با مواد قاطی میکنید .کمی که گذشت مواد را از روی حرارت بردارین و بذارین کمی سرد شه .اونوقت مواد رو تو خمیرهای پیراشکی ( که توبازاره) یا خمیری که خودتون درست کردید بریزین و بعد سرخ کنین. ( اگه دوس داشتین قارچ هم میتونین بریزین) . پیراشکی های سرخ شده را با سس تند میل کنین نوش بدنتون. مدیونین اگه درس کنین برای من نیارین . اگه نیاوردین حداقل یه فاتحه برام بخونین روحم شاد شه .
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
خیلی خوشمزه اس....منم میخوام ولی برات درست کنن بهتره تا خودت درست کنی!! :))
باران
باران
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
صد درصد
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
8699000 ویـــــــــــــــــــوووووووووووووووووونـــــــــــــــــــاااااااااااااا .....
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
بازم رستوران بلدم بگم ؟؟؟؟؟
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
گشنه پلو با خورش دل ضعفه .... کی نخورده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصن مزه میده هااا ....
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
عههه ! من میگم انقد دس پا چلفتی نبودم .... . یه پیتزا رو نون تست بلدم : ابتدا یک نان تست برمیداریـــــــــــــــــــــد بگین خوب ............. بعد روی آن فلفل دلمه ای که آن را از قبل ریز کرده اید ... گرجه که آن را از قبل ریز کرده اید ...... گوشت مرغ ... پنیر پیتزا ( آخر از همه ).... کالباس به مقدار کم ... قاااااااااارچ ...... و ... میریزید و آن را درون فر قرار می دهید ... بهد 20 دیقه پیتزا شما آماده است ... :)))))))))))))))))))))))))))))))
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
منم درست میکنم....عالی میشه :)
گربه ی گریان
گربه ی گریان
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
پنیر رو بذارم لای نون و در حلق مبارک فرو کنم:))
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٢/٣١
٠
٠
خخخخخخ
پسر جهنمی
پسر جهنمی
٩٢/٠٢/٣٠
١
٢
ابتدا به ورزش صبح گاهی با کتانی می رویم سپس درون یک تشت بزرگ سیب زمینی آب پز و هویج - تخم مرغ و خیار شور رنده شده و سس مایونز - هزار جزیره و فرانسوی به همراه نخود سبز و هر چی دیگه که دوست دارین می ریزیم بعد پا چه ها رو بالا داده خوب لگد مال می کنیم تا ورز بیاد بعد هم نوش جان
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
ای بابا باز من باید دست به کار بشم؟؟
باران
باران
٩٢/٠٢/٣١
٠
٠
اره
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٢/٣٠
١
٠
خوب از آنجایی که سری قبل کوفته و دلمه رو براتون گفتم میریم سراغ...........کشک بادمجون مخصوص....به به .......بادمجوناتونو سرخ کرده ..بعد پیاز داغ میکنید 4حبه سیر میندازید توش بعد بادمجوناتون میریزد داخلش نصفه لیوان آب میریزید و دروش میذارید تا خوب بپزه و له بشه....بعدش که آبش کمی رفت با گوشکوب مواد رو له میکنید بعد از آخر کشک و میریزد و چند دقیقه هم میزنید رو شعله و آخر سر نعنا ...چون نعنا میسوزه و تلخ میکنه....غذاتون امادس.....نوش جان
پسر جهنمی
پسر جهنمی
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
کلا این غذارو دوست دارم ولی یادتون رفت توش گردو هم داره
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
خیلی هم عالی و خوشمزه :) مرسی
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٢/٣١
٠
٠
اره ايول جهنمي...من ميخواستم بگم
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
دقت کردید هرچی مربوط به شکم باشه انجمنش اقای فروزان میگذاره!یعنی ادم دلش به حال خانمتون کباب میشه!
سهره
سهره
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
جدا؟
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
فسنجونم دوست دارم و بلدم ولی سخته توضیح دادنش :))
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٢/٣٠
٠
٠
والا فقط از دوران راهنمایی فقط یه سالاد اولویه یاد گرفتم که فکر میکنم نیازی به توضیح نیست!
maryam
maryam
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
واييييييييييييييييييييييييي منم الان گشنمهههههههههههههههههههههههههههه
blue girl
blue girl
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
درست کردن تخم مرغ اب بز رو بلدم،شرح بدم؟ قابلممه رو میزاری رو گاز،زیرشو روشن میکنی،تخم مرغو میندازی توش
ahkiani
ahkiani
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
آب نریختین که؟
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
:))))
دخترحوا
دخترحوا
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
دوستان دقت کنید همین نیمرویی که خیلیا نوشتنم به همین راحتیا نیس که مدل دخترانه پسرانه داره که حتما خوندین اگهرم نخوندین سرچش کنین جالبه!!!
Z_M
Z_M
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
کمه جوش!!!!!!