خانه انجمن بازار کف خیابونی تا حالا رفته اید؟
٧٨٠
٧٣
f_maveddat

بازار کف خیابونی تا حالا رفته اید؟

بازار کف خیابونی تا حالا رفته اید؟

میگم چندنفر از شماها خرید توی بازارهای کف خیابون و اونایی که ایام خاصی از هفته بر پا میشن رو دوست دارید؟ 

سوالم اینه که کدوماتون گردش وخرید رو توی بازارهای شلوغ و آدمای رنگارنگ مثل همین جمعه بازار مشهد یا دوشنبه بازار یا چهارشنبه بازار و این قبیل بازارهای کف خیابون رو دوست دارید؟! ودقیقا کدوماتون با علم به اینکه میگن توی این بازارها نصف زیاد اجناس تقلبیه و دزدیه و بنجل و تاریخ گذشته هست بازم خرید از این مکانها براتون لذت بخشه؟! چرا؟

٩١/١٠/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
من قبلا از اجمعه بازار و چهارشنبه بازار خيلي خريد ميکردم... اما ديگه فهميدم جنس خوب توش خيلي کم پيدا ميشه... خريد از مغازه ها و ... مناسب تره... تازه مغازه خوبيش اينه که اگه جنسش خراب بود ميتوني شکايتي چيزي بکني...
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
١
٠
کاربر گرامی : v-qavam (ای بابا شمام سجع داری که!؟)دقیقا بعد از چند وقت فهمیدین تو این بازارها جنس خوب پیدا نمیشه؟! آخه اصلا اگه جنس خوب باشه کف خیابون میفروشنش؟؟ بعد از اون دقیقا چه جنسی رو از مغازه بردین بعد تونستین از به اصطلاح گارانتیش استفاده کنید؟! یا شکایت کنید؟؟ اصلا مگه داریم یه همچین چیزی رو؟!
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
از جمعه بازار یکی دوتا پیراهن و شلوار گرفتم که خوب در نیومد... البته بعضی موقع ها به خرید از جمعه بازار محکومم... چون لباس سایز من با مشخصاتی که میخوام اکثرا توی جمعه بازار پیدا میشه... اما خواهرم یه دفه از یه مغازه یه مانتو خرید با ضمانت رنگ ندادن... بعد با آب سرد شست رنگ داد... به تعزیرات و اتحادیه شون شکایت کرد فروشنده کل مبلغ رو مجبور شد پس بده ...
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
اووووووم جالب شد!! خب شما که به قول خودتون محکوم به خرید از این بازار هستین  چه پیشنهادی برا بهتر شدن کیفیت کالای ارائه شده در اون دارین؟؟ اگه قرار باشه یه روز این بازار ها به کل از سطح کشور جمع بشه  شما ازش استقبال میکنی! یا به نظرتون بودنش از هیچی بهتره؟؟ راستی من از آخر نفهمیدم شما از خرید کردن از این بازارا لذتم میبرین یاصرفا برا رفع نیاز میرین اونجا؟!؟؟
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٢٦
٢
٠
بودنش که از هيچي بهتره... لذتي نمي برم...چون معمولا شلوغه...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
٢
١
من قبلن ک میرفتم پارک ملت یه دوری هم جای دست فروشا میزدم اما یادم نمیاد چیزی ازشون خریده باشم
مجید
مجید
٩١/١٠/٢٥
٢
٣
شما درستو بخون....
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
١
٠
خیلی بی ادبی مجید
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
١
٠
باهاش قهر کن ... دوسشم نداشته باش !! خخخخخ :)))))
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٥
١
٠
نخیرم! اول بزن تو دهنش پُر خون شِعععععععع ! بعدش باش قهر کُن!!! خخخخخخخ :)))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
هم بی ادبه هم بی سانسور!!
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
کاربر گرامی: آرشام ایرانی (چه سجع خفنی)  دست فروشا با بازارهای بزرگی که کف خیابونن وهمه رغم جنس. از جون مرغ تا آدمیزاد دارن فرق میکنن؟! من دست فروشای پارک ملتو ندیدم  شما به من بگو جمعه بازار رفتی یا نه؟! یا اصلا خرید از ان بازار ها رو صحیح میدونی ؟؟
bye
bye
٩١/١٠/٢٥
٣
٠
D:
مجید
مجید
٩١/١٠/٢٥
٠
١
اااااا قبول نیست آرشام طرفدار زیاد داره پس من چییییییی
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
از وختی بابام شده طرفدار پیدا کردی! شمام بشو داداشم طرفدارات زیاد میشه! خخخخخخ :)))))))))))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
مجید پسرم نارااحت نباش خخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
سحر چیکا داری می کنی؟؟ اگه بفهمم با این تهاجم فرهنگی نسبتی داری دست جلبک هامو میگیرمو میرم .... خخخخخخخخخ :))))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
توی ایران ب جز جمعه بازار کتاب تا حالا از این بازارهای ب قول شما کف خیابونی خرید نکردم .
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٥
٠
١
بس که سوسولی!
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٥
٠
١
آره اصغر همینو بگو ... اییییییییییییییییییش ... مثلا میخواد بگه که من اهل مطالعه هستم ...
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
کاربر گرامی : shiezadehشما حواست به من باشه؟! این جمعه بازار کتابی که میگی کف خیابون بود یا نه؟؟
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
منم نرفتم ! دریا واز تو رفتی منو نبردی؟ [آیکون اوووونقَ ....اوووونقَ] خخخخخخ :))))))))
bye
bye
٩١/١٠/٢٥
٣
٠
کار خوب رو شما انجام میدین دوست خوبم!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
آقای اصغر آقا : سوسول خودتی با اون عسکت!! ------- خواهرزاده : نیام توی دهنت فلفل بریزم ها!! ------- bi3daa : جمعه بازار کتاب روب روی چهار طبقه ، کف خیابون نیس روی میز می ذارن ولی حکم بساطی رو داره --------- سحر (آقامان) : بدو بِرم!! --------- بای : ممنونم ازت
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
عکسم چشه به اون خوشگلی! عکس شما چیه داره میره خودشو غرق کنه:P
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
قبلنا حاشیه پارک ملت بود.من همیشه میرفتم با خونواده.اگه چیز جالبی میدیدم،می خریدم.ولی یه بدی داشت که از شلوغی ملت تو هم می لولیدن!ولی کلا از بازارای اینجوری خوشم میاد.به شرطی که فضاش تنگ نباشه.
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
١
٠
پس میشه گفت در کل اینجور بازارهارو دوست دارید؟؟؟ آره؟
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٥
١
٠
آره.میگم به شرطی که خیلی شلوغ نباشه و بشه راه رفت.
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
بسیار خب! بعد با علم به اینکه : میگن توی این بازارها نصف زیاد اجناس تقلبیه و دزدیه و بنجل و تاریخ گذشته هست بازم خرید از این مکانها براتون لذت بخشه؟! یا نه اینکه بیشتر براتون مهمه تو این بازارها همه چی یه جا جمع و میتونید یه خرید آسون داشته باشین؟! اصلا از نظارت شهرداری روی این بازارها راضی هستین یا نه؟! شما شخصا به تخلفی توی این مدل بازار ها برخوردید؟!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٦
١
٠
راستش از وقتی از کنار پارک جمع شد،دیگه نرفتم.معمولا چیز خاصی خرید نمیکنم که دارای شرایطی که گفتین باشه.بالاخره تخلف ممکنه پیش بیاد.
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
شوما بگو ببینم خانوم فریاد بی صدا چه دختر خوبی شدی دیگه سر صدا نمیکنی مطلب هم نمیزاری
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
١
٠
کی؟ کجا؟ مننننننننننن؟؟ اشتباه گرفتین؟! کاربر به این خوبی! من کی سروصدا کردم یادم نمیاد؟!چرا شایعه پراکنی میکنین؟؟ ببینید اصلا فکرشم از سرتون بیرون کنید که بتونید وجهه ی منو تو سایت خراب کنید ها؟!!! ما از اون کاربراش نیستیم؟! شمام نظرتو بذار کمتر موش دوونی کن! ( آیکون چش غره )
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
واستا ببینم شوما همون کاربری نبودین که ابنبات قیچی را می نوشت بعد یکدفعه ای زد زیرش؟؟؟؟؟؟؟؟شوما اتفاقا از اون کاربراشی ولی دیگه نمیدونم حوصله نداری!
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
مینوشتم و مینویسم؟! آبنبات قیچی یکی از شخصیت های محبوب من هست که چی؟؟ بعدشم من کی از اون کاربراش بودم؟!! کاربر به این خوبی وسر به زیری! واللا :)
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
با کی بودی فریاد بی صدا رو؟؟؟
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
با فریاد بی صدا!
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
این جور جاها شاید چند تا حسن داشته باشن اما بعضی وقتا چیزای غیر متعارفی تو بازاراشون می فروشن ،در ملاعام! من قبالانا همون نزدیک پارک ملت رفتم اما زیاد خوشم نیومد ،چند بارم شب بازار رفتیم تابستون چند بارم خرید کردم اما ضمانتی واسه اجناسشون ندارن در عین ارزون بودن نسبت به مغازه ها!
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
کاربر گرامی : a_entesari خب یعنی میشه این برداشتو از حرف شما داشت که علت شلوغی این بازار ها و استقبال مردم از اون  با اینکه میدوننم اجناس هیچگونه ضمانتی ندارن  به خاطر ارزون قیمت بودن اجناسه؟! منظورتون از چیزای غیر متعارف چیه؟؟ مگه نه اینکه این بازارا زیر نظر شهرداری برپا میشن؟! علت وجود این جنس به قول شما غیر متعارف چی میتونه باشه؟
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
سحر بیا ب خاطر این نظر حکیمانه واسه دخترمون سوووت بلبلی بزنیم ... با شمارش من ... 1 2 3 ... سووووووووووووت دست دست دست جیغ هوووووووورا سوووووت دست جیغ دست دست ... آها بیا وسط ... !!! خخخخخخخخخ :)))))) باریکلا دختر!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٥
١
٠
سنگین باش زَن!!!! تو خیابون ؟؟؟؟؟ واییییییییییییی
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
10 دفعه بهت گفتم 46 کیلو ام .... از این سنگین تر؟؟؟؟
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٥
١
٠
اسمش بد در رفته ! فرهنگشم هنوز جا نیفتاده ! ترجیح میدم نرم ! و در ضمن جنساشونم زیاد به درد نمیخوره !!!! معلم ما رفته بود یکی از همین بازارا و یه دونه رادیو خریده بود ، به خیال اینکه ارزون خریده و شکار زده ! بعد اومده خونه میخواسته تستش کنه ، هرچی نوار میذاشته ، دیده نمیخونه ، رادیو رو که باز میکنه ، میبینه هیچی توش نیست ، جز یه دونه آجر ، اونم واسه سنگین شدنش گذاشته بودن !!!!!!!!!
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
کاربر گرامی : Em Ad اگه به نظر شما جنساشونم زیاد به درد نمیخوره  اونوقت منظورتون از اسمش بد در رفته دقیقا چی هست؟؟ فرهنگ چی دقیقا جا نیافتاده؟ الان به من بگین سرمعلم شما کلاه گذاشتن  تقصیر خود معلمتون هست؟؟ یا شهرداری که نظارت کافی نداره؟؟ یا اونی که سر معلمتون کلاه گذاشته؟؟
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
خخخخخ ههه عال بود!اما باید با خلوص نیت بری که اینجوری نشه!;) :D
bye
bye
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
همینه دیگه !
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٦
١
٠
منظورم اینه جنساشون بدرد نمیخوره ، باید بری کل بازارو زیرو رو کنی تا شاید یه جنس خوب پیدا کنی ! اسمشم بد در رفته به خاظر همین جنساشه دیگه ! هیچ ارزونی بی علت نیست و هیچ گرونی هم بی حکمت نیست ! فرهنگ خرید از اینجور بازارا جا نیفتاده ! مردم فک میکنن کسی که بره اونجا خرید کنه ، یا کم پوله یا گداست ، لااقل تو شهر ما اینجوریه ! سر معلم ما کلاه رفته ، تقصیر خودش بوده ، اینجور خریدارو از نمایندگی میکنن تا هم گارانتی دشته باشه ، هم اگه خراب شد ، دستت به جایی بند باشه !
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
من بدم نمیاد برم اما تا حالا یه بار جمعه بازار کتاب رفتم!تاز گیا این جمعه بازار ویرانی مد شده!من نرفتم ولی خوبه میگن!نرفته کسی؟
bye
bye
٩١/١٠/٢٥
٤
٠
من که تا حالا جمعه بازاری که شما میگین رو نرفتم ! یکی یا دوبار سر راهی شاید چندتا از همین دست فروش ها رو دیده باشم ! ولی بازم چیزی خرید نکردم ! من خودم شخصا از بازار خرید میکنم ! آخه چه کاریه وقتی توی بیشتر بازارا از اقوام من هم توش پیدا میشن‌ ! معمولا از همسایه های خودم خرید میکنم ! والا...
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٥
١
٠
یعنی خودت فروشنده ای مغازه داری؟ چقد خوبه آدم یه فامیل داشته باشه مخصوصا واسه لباس!میری هرچه میبینی خوشت برمی داری میاری خونه میپوشی بعدم پولاشو یجا یه چک میدی یا کم کم!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
آره.مغازه داره.اونم عینک فروشی.برو حال کن!
bye
bye
٩١/١٠/٢٥
١
٠
نه بابا کجاش با حاله ! میدونی بدیش چیه ؟! اینه که من امروز خرید میکنم ! باز یک ماه یا دوماه دیگه میرم جاش یکی دیگه بر میدارم ! بعد از چند بار خرید کردن یک عالمه پوله که باید بدی ! اونجاست که زورمان می‌آید ! یک خوبیه داره که من مثلا یک جنس رو با تمام رنگ بندیش D: بر میدارم و پولش رو همونطور که گفتم بهشم نمیدم تا وقت گل نی ... بعدش یکی رو انتخاب میکنم و میارم بقیه رو بهش میدم !
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
من عینک میخوام؟کجا؟از این جمله استفاده که میکنی که نسیه ممنوع حتی شما دوست عزیز؟کلی تو فکرم بود کاش یه عینک فروشی و ساعت فروشی باشه اقساط قبول کنه ;)))
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٦
٢
٠
بفرمایید جناب bye .دیدین براتون مشتری هم جور کردم.
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
ShAB BaZAr PaRk melaTo diDam...feK koNam manZoreton hamoNa baShe na?
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
نه! من شب بازار پارک ملتو ندیدم؟! بابا من مشدی نیستم اصلا؟! یه بار جمعه بازارتونو رفتم فقط؟! حالا شما اهل خرید از این بازارا هستی یا نه؟!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
من خیلی با کلاسم متوجه حرفای شما نمیشم.بعله ما از اون قشر باکلاسیم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٥
١
٠
خوش به حالتون!(الان خوشحال شدین؟)
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
آقای ادمین بفرما!! شما که کاربرای سایتتو میشناسی !! الان اون تیکه از عرایض اینجانب در وصف ایشون بود  که شما زحمت کات کردنشو کشیدین؟!پوووووووووف!!! مطلع هستم آقای آرشام که شما دقیقا از کدوم قشرش هستین؟! الانم متوجه شدم که از این بازار ها خرید نمیکنید؟! خب به سلامت! خوش اومدین؟! بحث ما اینجا سر اوناییه که از این بازارا خرید میکنن؟!
مجید
مجید
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
بعله دیگه وقتی مردم گوشی 700 تومنی میخرن بایدم با کلاس باشن.هه هه هه
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
٢
٢
آقای ادمین بیییییییب و بعدش این بی صدا بیییییییییییب پایان خخخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٥
١
٠
سحر عجب بابای باکلاسی!!!!! :)))) خخخخخخخ { پاشو جمع کن بابا}
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٥
١
٠
چیکار کنم دریا ؟؟؟؟ خودشیفتگی مزمن داره!!! أصن نمدونی ... من خود تربیتی داشتم!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٥
٠
٢
705 هزار تومن مجید کلاس کارمو پایین نیار دیگه اصن برو با من حرف نزن خخخ
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
١
٠
اینو یادم رفت :))))))))))))))))))))))) ( حکایت از لبخند عریض و ایضا طویل داره)
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٥
٢
٠
این همون جمعه بازاره ؟ ااگه منظورت همینه اره رفتم جنسای ارزونی داره چیزای بدرد بخورم توش پیدا میشه
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
کاربر گرامی : mahdi-h احسنت! به این میگن جواب :) رک بدون حرف اضافه! بله منظورم دقیقا همین جمعه بازاره؟ وقتی میگین چیزای بدرد بخورم توش پیدا میشه! یعنی با علم به اینکه شاااایییید جنس خوب گیرتون بیاد  ب این بازارها میرین؟؟ شمام ارزونی رو صفت مثبت قلمداد کردین؟! اوووووووم از نحوه و میزان نظارت شهرداری روی این قبیل بازارها راضی هستین؟؟ به تخلفی  چیزی برخوردین؟ عکس العملتون چی بوده؟
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
مسابقه 20 سوالیه اروم تر بپرس بتونم جواب بدم من زیاد نرفتم ولی این بازارا فقط بدرد این می خوره که بری و چیزایی که لازم داری ولی کیفیتش واست مهم نیس رو با قیمت ارزون بگیری , به قول شاعر باید گفت مفت باشه کوفت باشه !
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
من اصن کلا از جمعه بازاار و شنبه بازارو به طور کلی دست فروشی و کف خیابون فروشی خوشم نمیاد..... تمایلی هم ندارمم که برم!!!!! :)))) البته انکار هم نمیکنم که تاحالا نخریدم خریدم چون به زور رفته بودم و یی هویی دلم یه چیزی خواست خریدمش!!!!! :))))
m-nik110
m-nik110
٩١/١٠/٢٦
٠
٠
من فقط جمعه بازار کتابو دوست دارم!!! بعضی اوقات میشه کتابهایی که دیگه منتشر نمیشه یا انتشارش توقیف شده را پیدا کنی!!