خانه انجمن ای متقلّــــــــــــب!
١٠٤٠
٢١٢
javad agha

ای متقلّــــــــــــب!

ای متقلّــــــــــــب!

چه قدر اهل تقلبین؟تا حالا تو زندگی یا امتحان تقلب کردین؟تعریف کنین؟

٩٢/٠٥/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
من و تقلب؟؟تو زندگی که اصلا ولی توی امتحان های مدرسه کم تقلب کردم که الانم پشیمونم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
نه نمخه پشیمو باشی
t.m
t.m
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
آره منم هم :|
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
تقلب خیلی بده:((تازه الان دارم می فهمم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
من کلا اهلش نیستم...خودم خودمو لو میدم...هههههههههههه...بعدم وجدانم نمیذاره...شاید تقلب درس شیرین باشه ولی زندگی نه.....
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
تقلب تو درس یک کیفی میده که نگو
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
تا 2 ترم قبل امتحانای سختو حتما تقلب میکردم. ولی یه بار ازم تقلب گرفتن که با وساطت مدیر گروه کار به جاهای باریک نکشید و برام ثبت نشد. از اون بعد دیگه تقلبو گداشتم کنار و انصافا بهتر درس میخونم و نمره میگیرم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
من از هردرسی که شده حداقل دیگه 25صدمی رو تقلب میکنم
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
آقا جواد چرا؟چرا فکر می کنید تقلب کردن افتخار داره که انقدر با افتخار ازش حرف می زنید.
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
خخخخخ شوخی میکنم شما به دل نگیر ولی خوبه که نه
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
نه اتفاقا اصلا خوب نیست تازه به دل می گیرم چون دارید بچه هارو به گناه تشویق می کنید چرا ما فکر می کنیم دزدی فقط از دیوار مردم بالا رفتنه؟؟؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
تقلب؟؟؟تو زندگی نه...تو امتحانام بیشتر از اینکه تقلب کنم...تقلب میرسونم...
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
افرین خوب کاری میکنی ادامه بده
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
تو زندگی نه.....ولی تو امتحانا زیـــــــــــــــــــــــــــــــــاد
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
نچ نچ نچ نچ :)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
اف اف اف افرین
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
واقعا که..............
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
خوب کاری کردین ، فاز امتحان به تقلبشه وگرنه اصن هیجان نداره
maede
maede
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
تو زندگی که نه بابا تقلب نکردیم!تو امتحانام نه تقلب نمیکنم..خداییش درست نیست حق اوناییه که خوندن و تقلب نمیکنن تو نمره ی ما باشه!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
قبل امتحان رازیش میکنیم که رازی باشه
maede
maede
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
راضی نمیشه!!!
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
آفرین به شما که تقلب نمی کنی.
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
پس مجبوریم به زور رازیش کنیم
امیرحسین
امیرحسین
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
ما برای اینکه حق کسی رو له نکنیم کل کلاس درس نمیخونیم سر جلسه امتحان هم ، همه با هم ، هم فکری میکنیم.
mo_so
mo_so
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
هیچ وقت تقلب نکرده ام و نخواهم کرد
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
دمت گرم
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
افرين،خوشبحالتون
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
ضرر کردی خخخ
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
آفرین به شما .واقعا که باعث افتخاره.
firuze
firuze
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
من تو امتحانای مدرسه هم همیشه میرسوندم :))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
افرین خوب کاری میکنی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
بلیا...البته رسوندم فقط...حی تو دانشگاه:)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
پس درس خونی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
تقلب تو زندگی که نمیشه کرد...تو امتحان الهی هم جواب نمیده/تو امتحانای درسی شده.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
تقلب تو درس یعنی ،تجدید توی زندگی و امتحان الهی:((
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
اون که بله خدا که مثل مراقبای دانشگاه نیست که کور باشن نبینن خدا میبیند آرررررررررره
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
کاش وجدان خودمون هم ببینه وبهمون بگه که امتحان درسی هم بخشی از زندگیه پس تقلب ممنوع.
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
چی میگی واسه خودت زهرا خانوم یک حالی وده
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
تقلب ؟؟؟ تو دوران مدرسه شاید یه وقتایی بچگی میکردمو تقلب میکردم یا تقلب میرسوندم اما تو زندگیییی نع ینی امیدوارم که نباشم خدا خودش بهتر میدونه همه چیزو ...
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
تو امتحانا عیبی نداره بابا
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
یبار تو دبیرستان سال سوم سر امتحان عربی دوستم مریض بود هیچی نخونده بود.پشت سرم گفتم بشینه.همه رو بهش رسوندم.من 19 شدم اون 19.5 /یه نیم نمره از بغل دستیش گرفته بود!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
خخخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
من میبودم خوشحال میشدم
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
کاش منم همچین جلویی داشتم!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
یبار همین ترم سر یکی از امتحانا 3 نمره=6 تست رسوندم دوستم شد 12!حال کنین ینی اگه 3 نمره هه نبود میفتاد!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
افرین افتخار میکنم بهت افرین
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
متاسفم هم واسه شما هم واسه دوستت که حاضر شده چنین نمره ای رو قبول کنه.اگه شما یه دوست واقعی بودی می ذاشتی دوستت بیافته تا دفعه دیگه خودش درس بخونه ودرس هاش رو یاد بگیره مطمئن باش بعدا تاوان این درس نخوندن ها رو تو پس میده.
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
آقا جواد تقلب خیلی بده وگناه داره اما بد تر از اون اینه که تشویق کننده به گناه باشی .
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
بهش رسوندم که اون موقع که نه من بودم نه هیشکس دیگه بفهمه باید خودش درس بخونه...
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
نه گناه نداره چرا الکی جو میدی
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
ببینم این که گناه داره یا نداره رو شما مشخص می کنی یا احکام شرعی ؟
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
ای بابازهراخانوم برایه تقلب چی شلوغش میکنینن؟مگه غیرازاینه که هرکسی وتوقبرخودش میزارن ؟
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
بله دقیقا غیر از اینه .خدا همه ی قوم لوط رو عذاب کرد با اینکه فقط نیمی از اون ها گناهکار بودند گناه اون نصفه دیگه هم سکوت شون بود.
میلاد
میلاد
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
تقلب خیلی زشته...خجالت بکشین!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
:((
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
برررررو.... خیلی هم خوبه آرررررررررررررررره
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
میلاد؟مطمئنی خودتی؟
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
منم موافقم تقلب خیلی کار زشتیه .خجالت بکشید.
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
سالی سه چار بار روی هم رفته ! خوب بدون تقلب که هیجان نداره :)) بیشترم می رسونم بعله :)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
افرین بهترین کار رو میکنی
s.2
s.2
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
یبار امتحان زبان داشتیم خعیلیم سختو طولانی بود کلی نوشته بودم برگمو پر کردم یه لحظه به معلمم نگا کردم بدش سرمو انداختم پایین دیدیم هر دوتا برگم سفیده نامرد کناریم برگه هارو عوض کرده بود هیچی دیگ چشام سیاهی رف
t.m
t.m
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
(o_O)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
افرین به دوستت چه استعدادی داشته
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
من که توامتحان خیلی تقلب کردم بااین فکرکه دارم خمس علممومیدم.نمیدونم کدومشوتعریف کنم.ولی چجوری میشه توزندگی تقلب کردبه مام یادبدین
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
اصن مگه امتحان بی تقلب میشه؟!!!اصن داریم؟!!!
neyosha
neyosha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
اره راست ميگه؟؟؟؟؟؟ اصلا داريم..............
s-rastgoo
s-rastgoo
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
شما مثل اینکه با آقای نخعی درس نداشتین!!!!
h-ziya
h-ziya
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
هر چی فکر می کنم یا رسوندم تو امتحانا یا گرفتم!!!
t.m
t.m
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
دوستان تعجب من رو بگیرین(o_O) :دی اصن داریم ؟!
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
آره که داریم .خود من دست به تقلب نمی زنم.
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
نمیشه خدا میفهمه
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
افرین به شما اصن نداریم
سارا
سارا
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
نه ناریم انصافا
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
قبل از ورود به راهنمایی در درس تقلب می کردم ولی بعدش این کار رو کاملا ترک کردم!
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
بابا تودیگه کی هستی.من اون موقع نمیدونستم تقلب چیه تودبیرستان فهمیدم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
پیشنهاد میکنم تقلب بکن خوبه
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
چقدر خوبه که تقلب نمی کنی مطمئن باش این طوری جای تقلب خداست که دست آدم رو می گیره.
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
پارسال امتحان نمونه دولتی داشتیم یه جزوه ای از یه جا گرفته بودم که خوب جزوه خوبی بود اما دوست صمیمی ام جزوه ام رو دزدید وبی اجازه از روش کپی زد خیلی ناراحت شدم انقدر که دوستیمون بهم خورد .پارسال اون قبول نشد اما من قبول شدم.از نظر من اون فقط به این خاطر قبول نشد که به من تکه کرده بود نه به تلاش خودش.
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
کاملا باهاتون موافقم زهرا بانو...
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
ممنون
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
معلومه مكه درس بدون تقلب ميشه؟؟؟؟؟!!!!!نهههههه،منم بيشتر ميرسونم،تا الان هرجي تقلب بهم رسوندن اشتباه بود
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
افرین ایشالله یکی بشینه جات درست برسونه
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
يه بار امتحان رياضي داشتيم خيللللللي امتحانش سخت بود ما هم دست به دست هم داديم شروع به تقلب،هركس يه سوال حل ميكرد اخرش هم همه بجه هاي عقب كلاس نمرشون عالي شد تازه ميانكين كلاسي ماهم رفت بالا بيش اون كلاس رياضي ديكه كلي سرفراز شديم!!!!!!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
افرین باریکلا عجب کلاس نمونه ای
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
امسال سر امتحان ریاضی ترم اول که خیلی سخت بود واشتباه هم زیاد داشت بین سه تا کلاس در پایه ما کلاس ما و یه کلاس دیگه که تقلب نکرده بودیم نمره مون اومد پایین اما اون کلاس دیگه که تقلب کرده بودند همه نمره هاشون خوب شد به خاطر همین دبیرمون به هیچ وجه قبول نکرد که سوالای بدی داده وحاضر نشد امتحان رو تکرار کنه حتی با این که دبیر ریاضی دیگمون گفت باز راضی نشد.چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
تقصیرخودتون بوده کلاستون باهم وحدت نداشته وگرنه یه تقلب مشتی میشد بکنین ها.
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
دوست عزیز کاربر ناشناس اول برو با هویت ات بیا بعد با هم درباره حق ناس حرف می زنیم.
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
عزیزم شماچه کارباهویت من داری من عضونیستم درست.چرابحثو عوض میکنی؟
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
چون کاربر های ناشناس رو به رسمیت نمی شناسم.
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
درضمن شماکه دم ازخداوپیغمبری میزنین مامان باباتون بهتون یادندادن بایه اقای بزرگترازخودتون درست صحبت کنین؟
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
با16 سال سنتون؟
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
الان من دارم بد حرف می زنم یا شما؟چی شده حرف هام به مزاقتون خوش نیومده بنابرین من بد حرف می زنم.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
تمام دوران تحصیلم تقلب کردم:((اما از موقعی که به یکی قول دادم عوض شم دیگه تقلب نکردم...تمام نمره های دانشگام مال خودمه.......نمره ای که خودت بگیری کیفش بیشتره ،درسته ممکنه کمتر باشه
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
اره بنظرم١٦بدون تقلب خيل بهتره از١٩با تقلب....
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
من حاصرم 10 بگیرم با تقلب 11 نگیرم بدون تقلب
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
چرا اقا جواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
جواد اقا تقلبی که من سال دوم دبیرستان کردم و وقتی لو رفت تمام مسولین مدرسه کف کردن..لو رفتن تقلبه هم تقصیر خودم بود که یک اشتباه کردم........تقلب به اون تمیزی که تاحالا چندین بار باهاش نمره گرفته بودم هم حال نمی داد
عاطفه
عاطفه
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
ایول اقاجواد .منم هم.خدایی خیلی حال میده
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
يه بار ديكه هم امتحان عربي داشتيم من و دوستم تو نيمكت كناري شروع كرديم به تقلب بعدشم دبيرمون خبر دار شد اومد دقيقا بين ما دوتا نشست ماهم كه بجه بر رو،بازم تقلب ميكرديم از بشت سر دبيره بهم ميرسونديم بجه ها هم كه فهميده بودن ميومدن از دبيرمون سوال ميبرسيدن تا حواسش برت شه،اخ بهترين امتحان زندكيم بود......
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
ایولا
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
متاسفم.
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
دمت داغ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
ولی من همیشه تو بانکا تقلب می کردم که دیگه نمی کنم.دیگه جا نمی زنم:(
maryam
maryam
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
واي واي...نس نس
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
نه غیر امتحان جایی دیگه خوب نی
neyosha
neyosha
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
اره ولي بيشتر به دوستام ميرسوندم خودم بچه درسخونيم.....
s-rastgoo
s-rastgoo
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
ریا نشه...
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
افرین کار خوبی میکنی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
قبلن تو امتحانا .الان نه
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
خوبه بازم
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
خدا رو شکر که این عادت زشت رو ترک کردید.
s-rastgoo
s-rastgoo
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
من بیشتر میرسونم و حتی اگه بهم تقلب بگن هم نمینویسم!!!زیاد شده جواب یه سوال رو بهم گفتن منم چون بقیه گفتن اون سوال رو جواب ندادم!حتی اگه بعدا به ذهنم بیاد!!!دلیلش هم این نیست که تقلب حرومه یا خیلی بچه مثبت باشم!!!دلیلش غروری هستش که سر این موضوع دارم!!!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
همون که میرسونیم خوبه
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
کاش این غرور رو در رسوندن هم داشتید.
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
دوستان عزیز سایت جدید من افتتاح شده .اگر امکانش هست ببینید و کاستی هاشو بهم بگین .با تشکر www.bimeafarin.ir
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
شوما الان تقلب کردی
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
تو زندگی که تقلب نمیشه کرد ولی تو مدرسه تا دلت بخواد تقلب کردم هعیییییی یادش بخیر ی دفعه معلمم از کلاس رفت بیرون منم کتابمو در آوردم خیلی راحت همه ی جوابارو ریز به ریز نوشتم به بقیه هم رسوندم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
افرین چه شجاعتی باریکلا
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
١
٠
متاسفم
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٥/٠٩
١
٠
دوست عزیز فک نمیکنم اظهار نظر کردن درباره ی دیگران و اشتباهاتشون به عهده ی شما باشه هست؟؟یکی اون بالا هست که خوب میدونه براکی باید متاسف باشه برا کی نه بعدشم این موضوع مال چندسال پپیشه زمانی که بچه بودم
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
لایک یه ادم .بااین جوابت
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
بله کاملا حق با شماست من معذرت می خوام .ولی این یک کل کل بین منو...بماند.معذرت:(
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
زهرا جان من اینو نگفتم که شما عذر خئاهی کنی ولی قضاوت کردن هیچوقت کار خوبی نبوده من دارم میبینم شکا واسه بیشتری ها نوشتی متاسفمو اینجور چیزها با متاسف بودن شما که کار درس نمیشه باید دلیل بیاری تا بتونی طرفو قانع کنی
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
شما انگار هنوز متوجه نشدی روی حرف من با آقا جواد.وسعی کردم تا جایی که می تونم همه ی کامنت ها رو پشت سرش برم.
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
شما هنوز متوجه نشدی که منظور من آقا جواد .وسعی کردم توی همه ی کامنت ها پشت سرش برم یه بار دیگه با دقت همه ی کامنت ها رو بخونید می فهمید.
terme
terme
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
تا دلت بخواد تقلب کردم....خخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
افرین
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
جوادچقد روحیه میدی بایدازت قدردانی بشه
پسر ایرونی
پسر ایرونی
٩٢/٠٥/٠٨
٠
٠
تقلب زیاد میکردم ولی تا حالا گیر نیفتادم ما اینیم دیگه.
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
بابا تیز .باباباهوش
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
ایول افتخار مایی
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
افتادی خودت نفهمیدی. گیر خدا افتادی حالا اون دنیا می فهمی.
maryam
maryam
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
هععععععععععععععععععععععععععععي نگو كه هرچي ميكشم از تقلب ميكشم............!!!!!!!!!!!!!!!!!! داغه دلموباز تازه كردي ....:|
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
خوب بلد نیستی یه دوره برات بزارم
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
خیلی ممنون ما به چنین دوره هایی احتیاج نداریم.یه دفعه وقتی اول راهنمایی بودم سر درس جغرافی یک کلمه رو تقلب کردم .معلمم آنچنان با ناراحتی نگاهم کرد که احساس کردم تمام غرور وشخصیتم خورد شد حاضر بودم بزنه تو گوشم اما این طوری نگاهم نکنه .هنوز انقدر ها بی غیرت نشدم.
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
فک کنم مخاطب اقاجواد مریم خانوم بود.ها.
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
شما.........احساس نمی کنید دارید تو کار بزرگ ترها دخالت می کنید؟
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
شمابا16 سال سن خودتونو بزرگ میدونین؟نه واقعا میخوام بدونم شمابا 16 سال سن الان همه چیومیدونین؟فک کردین چون سنتون دورقمی شده خیلی الان بزرگین؟واقعاکه.
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
شما چه طور؟ چند سالتونه که فکر می کنید بزرگ شدید وحق دارید به همه زور بگید؟ .از رفتار بچگانه تون مشخصه .آقای محترم من اهل دعوا وجر وبحث نیستم پس لطف کنید مودبانه برخوورد کنید ودر ضمن به اندازه حرف هایی هم که می زنید انتظار جواب شنیدن داشته باشید .
s.a
s.a
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
زیاااااااااااااااااااااااااااااااااااد..................... تا به حال گیر نیوفتادم! :| ولی شاهدان عینی وجود داشتن که میگفتن ماها از ته کلاس دیدیم که داشتی تقلب میکردی، جه برسه به معلم! :| فکر کنم دلشون نمیومده مچمو بگیرن :))))))))))))) تو دوران دانشگاه هم تقلب کردم! ولی زیاد فایده نداشته! :(((((((
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
افرین ایشالله به بعد فایده داشته باشه
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
واقعا که آقا جواد.
kafshdozak
kafshdozak
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
نگووووووووووووووووووو ! زشته بابا D:
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
کجاش زشته
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
همه جاش.
a.p.f
a.p.f
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
سر يه امتحان مراقبه يه بار ديد جزي نگفت با پشت سريم كل سوالاتو مشورتي زديم اخرم نمره قولي رو فقط اورديم:)))/ اي دورو بري هاي من موقع امتحان يه گروه هستم بد تر از خودم:))) تقلب ميشه كرد مگه تازه به من ميگن برسوني:(((
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
ارررره میدونم
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
تو زندگي مه نه بابا اما امتحان اووووووف تا دلت بخواي هم رسوندم هم تقلب كردم....اصلا امتحان حاش به تقلبشه مخصوصا امتحان نهايي هاي امسال كه ايول بود.
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
افرین افرین صدافرین
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
چی بگم دیگه.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
وقتی برگتون و گرفتن بیشتر حال می کنین
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
آریـــ ...یه عالمه! دی:...ولی امسال همش رسوندم! دیگه کم مونده بود بلند بلند بخونم همه کلاس بشنون! معلم ها هم یه طورایی میفمیدن ولی حرفی بمون نمیزدن! خخ...
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
افرین به شما و معلمتون
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
متاسفم هم برای شما هم برای معلمتون هم برای این آقا جواد.
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
عزیزم هرکسیوتوقبرخودش میزارن ماهاهم که تقلب میکنیم خودمون اون دنیابایدجواب بدیم نه شمادوست عزیز.
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
گلبرگ جان عزیزم کارت عالیه ینی بیستی لایک به تو وجواداقا
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
کاربر ناشناس جوابتون رو بالا دادم.در ضمن اگه من حق ندارم اعتراض کنم شما هم حق نداری تشویق کنی .فقط این وسط چون حرف من به مزاق شما خوش نمی یاد اشتباهه وحرف شما درسته درسته؟
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
خوشم میاد ادم باهوشی هستی.زهراخانوم.درضمن من درحدی نیستم که بخوام بچه هارو تشویق کنم که تقلب کنن.اقاجوادهم دارن مزاح میکنن.بچه ها خودشون عقل دارن به تشویق من یانهی شماهم هیچ احتیاجی ندارن.
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
در اینکه بچه ها عاقلا شکی نیست همون طور که در منظور دار بودن شما از این تشویق ها شکی نیست .من آدم خورده شیشه دار رو از آدم درست اش خوب تشخیص میدم از حرف هایی که زدید معلومه که کاملا از این تشویق ها منظوری داشتید.
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
ببخشیدشمابا16 سال سن میتونی ادم خرده شیشه دارو از ادم درستکار تشخیص بدی ؟خخخخ
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
این خاصیت انسان های غیر منطقیه که وقتی دلیل درستی برای تایید حرف شون ندارند دیگران رو مسخره کنند.
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
چی شد چرا دو کامنت آخرم رو جواب ندادید؟ البته بهتون حق می دم حرف حق جواب نداره.
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
تو زندگی هرگز...ولی تو امتحان زززززززززززززززززززززیییییییییییییییااااااااااااااااااااااااااااااااااااااددددددددددددددددددددددد
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
افرین
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
واقعا که:(
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
توایول داری ها.مث خودمی
t.m
t.m
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
من جرئت تقلب کردن رو نداشتم ؛ ولی به همه تقلب رسوندم :)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
خوبه
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
اصلا خوب نیست.
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
کارت بیسته
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
یک مرتبه توی امتحانای شهریور سر همین رسوندن یه بلایی سرم اومد:((
t.m
t.m
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
یِ بار از یِ نفر حسابی متنفر بودم, وسط امتحان اشاره کرد تقلب؛ بچه پررو :| بش ایشتیبا تقلب رسوندم :دی حقش بود (^_^)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
پس حقش بوده
t.m
t.m
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
راه های تقلب رو هم کِ دیگه جزء اسراره نپرسید:9 ولی واقن راه های خلاقانه ای بوووووووووود :) این همه وقتی رو که صرف پیدا کردن راه واسه تقلب گذاشتم رو اگه واسه درسام میذاشتم ...
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
وقتی گوشیرو بردی سر امتحان نهایی و از فرهنگ لغتش تقلب کردی اونوخت بیا
عاطفه
عاطفه
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
اصن امتحانه وتقلب زیاد.مگه داریم کسی موقع امتحان تقلب نکنه؟؟؟واقعاداریم؟؟؟
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
اف اف اف اف افرین به شما که اینقدر درکتون بالاست
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
آره خود من .یادتون چند روز پیش مطلبی تو سایت بود در مورد موسیقی که می گفت یک موسیقی رو گوش بدید که اگه امام زمان(عج) هم کنارتون بود از گوش کردن اون موسیقی خجالت نکشید .حالا من به شما می گم ببنید اگه امام زمان(عج) هم کنارتون باشه باز تقلب می کنید ؟
عاطفه
عاطفه
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
نمی دونم بایدفکرکنم
عاطفه
عاطفه
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
اصن خونواده روشن فکرکه میگن ماییم...من خودمم نخوام مامانم هی میگه اینقد درس نخون یکم تقلب کن.بابام موقع همین امتحانای امسالم میخواس نصیحتم کنه که تا اخرین لحظه سرجلسه بشینم .میگف:موقع ما همه زودامتحاناشونومیدادن میرفتن اخرکارکه دیگه مراقباهم حوصله نداشتن هرکی به هرکی میشدماهم ای تقلب میکردیم ای تقلب میکردیم.خخخ
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
من از تقلب خیلی بدم می یاد واعتقاد دارم یه جور دزدیه .اما وقتی بچه بودم یه دفعه تقلب گرفتم وچند دفعه دادم اما بعد از اون دیگه هرگز این کار رو نکردم.
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
ضمنا دوست من تا روز قبل امتحان بیمارستان بستری بود...
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
شما توهم داری
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
گاهی برای شنیده شدن یه سری حرف ها زبونی برای گفتن لازم نیست گوشی برای شنیدن لازمه.که ماشالا شما آقا جواد از داشتن اش محرومی وحرف های منو نمی شنوی .اشکال نداره هرچیزی رو که آدم نخواد با زبون خوش یاد بگیره بعدا زندگی با زبون ناخوش بهش یاد میده .فقط امیدوارم قبل از این که سرتون به سنگ بخوره عقل تون بیاد سرجاش.
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
زهراجان شمانبایدعقایدتوبه دیگران تحمیل کنی ها.هرکس عقیده ی خودشوداره.یکی میگه تقلب مث دزدیه وحرومه.یکی مث من عقیده داره تقلب خیلی هم خوب وکارراه اندازه.
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
بهتر نیست بشینیم ببینیم عقاید کی درسته من نمی گم عقاید من درسته پس اگه می تونید منو قانع کنید که تقلب کار درستیه.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
پس بچگی دزدی کردی...چی ببخشید تقلب کردی......................من با حرف شما موافقم، تلقب اگر دزدی نباشه حق خوریه
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
زهرا خانوم...تقلب کار درستیه.....حالاقانع شدین؟
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/١٢
٠
٠
نه کاملا فک کنم یه چهار تا مشت بزنی تو دلم دیگه کاملا قانع شم .همین دیگه وقتی دارید حرف ..........می زنید بایدم بازور آدم رو قانع کنید.تا(درست) از منظر کی و چی باشه.
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
اخه نمیشه چون هم کوچیکتری هم نامحرمی.خخخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٠٩
١
٠
امتحان بدون تقلب میشه؟نه واقعا میشه ...چه حرفا...من تااخرین امتحان دانشگاه هروقت لازم بود تقلب می کردم..یاتقلب می رسوندم..اما درزندگی م تقلب نکردم . ونمی کنم...امتحان فرق داره ..کیفش به تقلبه
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
همه ی استادا با انواع روش های تقلب آشنایی دارن - تقلب الان دیگه خیلی سخته :d
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
موافق
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
من تقلبایی اختراع کردم:((حیف که دیگه توبه کردم
سارا
سارا
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
امسال پی بر دم شده یکی ولی امتحان بی تغلب نمیشه یه بار سر امتحان فارسی همه رو بدونه از رو دوستم نوشتم اخرش من نمیدونم چی جوری من ازش چند نمره بیشتر شدم؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
اقا همین واسم سواله...رفیقم تمام جوابا رو از بالای من نوشت شد18.5من شدم18
parisa_1127
parisa_1127
٩٢/٠٥/٠٩
١
٠
اصن تو امتحان تقلب نشه مدیون میشیم.والاع
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
قوربون ادم چیزفهم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
مدیون کی اون وقت؟
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
معلما دیگه.نص جان شماکه زرنگ بودی دیگه چرابرادرمن؟
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
نه اصلا اهل تقلب نیستم . چه کاری اخه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
خالی بند
امیرحسین
امیرحسین
٩٢/٠٥/٠٩
٠
٠
من به شخصه تا قبل از اینکه بیام تو این انجمن فکر میکردم کسی نیست که تقلب نکنه ولی الان فهمیدم یه این جور آدمایی خطای دید نیستن!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
جواد اقا خیلی ادعای تقلبت میشه؟؟؟؟تقلب هایی که من کردم به عقل جنم نمی رسید...یه روز می فهمی تقلب درست نیست پس بهش نناز منم یه روز مثل خودت بهشون می نازیدم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
ناص جون من دارم الکی جو میدم شما ناراحت نشو بابا اونقدرم که شما میگین نمینازم آرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررره
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
وجدانی اگر یکبار مثل بچه خوب ،خودت بدون تقلب نمره می گرفتی این طوری نمی شدی...........پسرم جلو چشمته باز نص رو ناص می خونی:))
Niva
Niva
٩٢/٠٥/١٠
٠
٠
من اهل تقلب نیستم.. اگه هم بوده مال دوران راهنماییم بوده .. اونم با دوستم هی بهم میرسوندیم
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
من توسط یه دوست ناباب همین امسال اهل تقلب شدم البته فقط میرسونم و گه گاهیم یه کوچولو خودم تقلب میکنم!!هه
Vania
Vania
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
کلا اهل تقلب نیستم.موقع امتحانا نه به کسی می رسوندم نه از کسی می گرفتم.تازه نمی ذاشتم کسی هم از رو دستم بنویسه.یه همچین آدمی بودم من.
hesam.m
hesam.m
٩٢/٠٥/١١
٠
٠
توجه ...... توجه ...... : کلاس های تقلب تابستانه :):) ...... با ما 20 باشید ...... شماره تماس ..................0910
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/١٣
٠
٠
هه منم میام واسه استخدام !میذارین؟حقوقش چقده؟