خانه انجمن خاطرات من و موبایلم
١٠٧٠
١٥٦
سهره

خاطرات من و موبایلم

خاطرات من و موبایلم

همین چند وقت پیش بود که چهلمین سالروز اختراع موبایل ها رو گرامی داشتند.
شما چه خاطره ای از موبایلتان دارید؟ ( چه اتفاقات ناگواری برای موبایل شما افتاده است تا به حال )

٩٢/٠٣/٠١
نظرات کاربران
کد امنیتی
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
سر كلاس بوديم يه دفه دستم خورد تو صفحه گوشي آهنگش play شد كل كلاسو صداي عليرضا روزگار پر كرد:)))اونم ن ا ر ي. ن ا ر ي:))خخخخ.....
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخ
باران
باران
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خخخخخ
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
مرسی واقعا
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٠٣
٠
٠
وای چه بببببببببببببببد!!!!!!!!!!!!!
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
من که خودم اصلا موبایل نداشتم وندارم چه برسه به این که باهاش خاطره هم داشته باشم!!!!!!!!!
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
همي يادمان مي آيد كه يكبار از شدت عصبانيت موبايل مبارك را از دور پشت كرديم به سمت ديوار:))له شد:))
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
منظورمان پرت بود:))
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
بله متوجهم:))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
خوب الان من چی بگم:)
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
خخخخخ
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
يدفعه هم اين ديكته نويسه بدبختمون(آلما خواهرم) گوشيمو كرد تو كاسه ماست!!!......خله بچمون:))شما ببخشيدش:))
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
بخشش از بزرگان است.........:))
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
کاسه ماست؟ من بودم جون سالم به در نمیبرد ............چه سعه صدری داری شما.........
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
دوست داشتم خرخرشو بجوم...!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
خوبه تو تشت ماست نکرده:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
باز صد رحمت به اصغر ما:))
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٣
١
٠
اصغر شما كه داغونه
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خاطره خاصی ندارم بازم باید فکر کنم
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
پس وقتی فکر کردی بگو.
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
یه بار با بچه ها بیرون بودیم افتاد تو اب . زود برشداشتم خوشکش کردم شانسم گرفت نسوخت
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
پس موبایل خیلی خوبی بودی که تو آب هم دووم اورده......
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
من تا حالا 2بار بیشتر موبایل عوض نکردم ...کلا اهلش نیستم همین موبایلمم 3سال دارمش....همه میگن رنگش قشنگه(طلایی)...خاطره ای ندارم زیاد
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
چه خوجل .........طلایییییییی؟؟!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
چه عجیب تا حالا موبایل نداشتین و ایده این انجمن به ذهنتون آمده ؟! بابا شماها چه ذهنای خلاقی دارین و ما نمیدونستیم... فقط یادمه یه بار در مدت یه هفته 3 تا موبایل عوض کردم!!!(اهل گوشی بازی بودم یه زمانی)
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خودمم نمی دونم اصلا چرا این موضوع یادم اومد!!!
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
توی یه هفته سه تاااااااااااا؟؟؟!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
الهه خانوم چه عصبانی ):
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خو موضوعي بود كه من واقعا به خاطرش ناراحت بودم
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
بر اعصابتان مسلط باشید خانوم.......:)))))))
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
یکبار رفته بودیم باغ! میخواستیم گردو بخوریم گردو تازه چیزی نبود باهاش بشکنیم!البته پوست گردو نازدک بود جوری که حتی با دستم شکسته میشد!فک کنم به این گردو ها میگم پوست کاغذی دایی محترممان با دست گردو میشکست و میخورد منم گوشیم گرفتم باهاش گردو شکستم!از اومن موقع شد سوژه به همه میگفتم یکی از قابلیتهای بزرگ گوشیم اینه که میشه باهاش گردو شکست!
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخ چه جالب!
blue girl
blue girl
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
ما گوشیمون کجا بود،همین اینترنت ذغالیم از سرمون اضافه اس
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
مخالفم........ما بچه های قرن بیست ویکی باید ........(دیگه بقیه اش رو خودتون می دونید!!)
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
به هر حال از ابراز نظرت ممنونم دوست عزیز!
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
حوصله ندارم...
blue girl
blue girl
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
ما موندیم چی کار کنیم.یکی مطلب میده بچا هشت ساله از باباش تبلت میخواد.بعد تو اینجوری میگی؟؟؟؟
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خو چطوری میگم؟
s.a
s.a
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
گوشیهای من علاقه خاصی به چاه فاضلاب (wc) دارن! :|
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
:)))))))
blue girl
blue girl
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
همچنین گوشیای بابای بنده...
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخ
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
من برای گوشیم الارم بیداری راس ساعت 4:15 گذاشته بودم . ولی یادم رفته بود خاموشش کنم .هر هفته سر کلاس درس یه استاد خاص شروع میکرد به زنگ زدن .و من بیچاره هر هفته میرفتم عذرخواهی میکردم ..تا همین هفته پیش که هفته اخر بود دیگه یادم بود ورداشتمش..دفعه اخری اینقدر هول شدم که گوشی رو برداشتم بدو بدو از کلاس رفتم بیرون وقتی اومدم همه میخندیدن:)
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
جالبه:))))))
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
یه بار پرتش کردم خورد با پشتی روشن نشد!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
من به خاطر موبایلم چه کتک ها که نخوردم
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
وای وای.........
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٣/٠١
٠
١
یادم نمیاد اما اولین گوشیم ازین سامسونگ تاشو ها بود،آبی عاشقش بودم آخییییی تغریبا 6 سال پیش بود یک گوشیمم wعالی بود اونقد که موقع فروشش اشکم داشت در میومد یه گوشیم خریدم افتضاح بود 3ماه نشده رفتم 40 تومن فروختمش با اینکه 200 خریده بودم الانم سامسونگ ویو دارم عالیه و خیلی دوسش دارم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
نگفتن مدل گوشیاتو بگو گفتن خاطرات با گوشیتو بگو
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خوب گفتن دیگه: موقع فروختنش اشکم داشت در می اومد............آخیییییی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
می خواست پز بده دیگه
blue girl
blue girl
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
نوش جان و گوارای وجود
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
چیییییی؟؟؟؟!!!!!!!!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
اشکمهر جان از اون جای سمت چپ پیاما رو پاسخ کلیک کن پیامی کهمیدی میاد زیر همون پیام بنده خدا نمیهنگه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
اها چه جالب نمیدونستم ممنون از راهنمایتون...یه چیز دیگه مثلا میخوام یه مقاله بدم که توش چنتا عکس باشه اینو چطوری باید بفرستم.از قسمت عکسا که یک یکی فرستاده میشه از قسمت مقاله هم که عکس نمیشه فرستاد .شما چطوری چندین عکسو برای یک مقالتون میفرستین؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
چه جالب نمیدونستم ممنون از راهنمایتون...یه چیز دیگه مثلا میخوام یه مقاله بدم که توش چنتا عکس باشه اینو چطوری باید بفرستم.از قسمت عکسا که یک عکس فرستاده میشه از قسمت مقاله هم که عکس نمیشه فرستاد .شما چطوری چندین عکسو برای یک مقالتون میفرستین؟
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
آخه من موندم این چه ربطی به خاطراتتون با موبایل داشت؟؟؟؟؟؟
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
چه عجب ..........اعصابم خورد میشد شونصد کیلومتر اونور تر جوا ب میدادید
g.h
g.h
٩٢/٠٣/٠١
١
٠
آقای اشکمهر؟منم اون اوایل مشکل شما رو داشتم!!واسه مقاله همراه عکس!من الان اینکارو میکنم متنمو کپی پیست میکنم بعد عکسا رو جدا جدا بین متمنم یا اخر متنم هر جا که لازم باشه دونه دونه کپی و پیست میکنم!!!!!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
دوستمون جواب دادن اشکمهر خوان
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
آخ ببخشید سهره خانوم میدونم جاش اینجا نبود ولی خب تخته سیاه من هیچ وقت نمیام مجبور شدم اینجا بگم.البته حالا برای جبران و عذر خواهی چندتا خاطره موبایلی میگم حالشو ببرید
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
تشکر فراوان از راهنمایتون
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
تقریبا 3 سال پیش یه گوشی n900 پیدا کردم!جالبی این ماجرا اینجاست که اون زمان این گوشی بهترین گوشی موجود توی بازار بود با امکانات خیلی زیاد.یعنی اینطوری بگم که انگار مثلا الان شما یه اپل 5 پیدا کنین حس باهالی بهت دست میده دیگه....خلاصه اینطوری دیگه... (البته نگین چرا پس ندادی که علتش این بود که سیمکارتی روش نبود)
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
باحال)))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
شرکت (ورتو) مشهور نیست ولی گرونترین و شیکترین گوشیهارو میسازه(به خاطر جنس و طراحی خاص)که بعضی از گوشیهاش تقریبا 50ملیون قیمتشه.خب منم که برام شیک بودن و زیبای گوشی مهمترین فاکتورم بود یه گوشی ورتو تو بازار پیدا کردم (البته طرح بود نه اصلش) منم خریدم (طلای رنگ بود یعنی واقعا فکر میکردی جنسش از صلاست نه اینکه فقط یه رنگ معمولی باشه خلاصه خیلی بیش از حد شیک وزیبا) و اینکه اون زمان من یه پراید داشتم خلاصه دوستان و غریبه و آشنا هر کی این گوشیرو میدید و ماشیننم میدید میگفت بابا شما با این گوشی باید بنز داشته باشی نه پراید :))))))خلاصه نمیدونستن طرحه اصلیه و کلا ماجرای داشتیم ما با این گوشی و خنده بازاری بود:)
باران
باران
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
یه بار سر یه کلاسی هی حس میکردم صدای یه چیزی میاد بعد فهمیدنم بچه ها که داشتن اهنگ بلوتوث میکردن خاموشش نکردن هیچی دیگه اگه استاده می فهمید منو با خاک یکسان میکرد.
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخ
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
یه بار گوشیمو برده بودم مدرسه میخواستم اهنگ رپ برای دوستم بفرستم صداشوبلند کردم تاگوش بده ببینه خوبه که یه دفعه معلممون اومد سرکلاس حالا من هول کرده بودم نمیتونستم صداشوببندم همه بچه های کلاس الکی سروصدا میکردن تامن صداشو کنم نمیدونم معلمون فهمید یانه خلاصه یه وضعیتی بود
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
اره درک می کنم......
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
من اگه بودم میگفتم استاد بیا با هم اهنگ گوش بدیم:)
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خوبه سلام داره دیروز بردمش پارک خودش که میگه حسابی بهش خوش گذشته ....با موبایلای دیگه هم بازی کرد الان خسته شده خوابه............
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
+))))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
چه گوشی خودسری داری..ایش:)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
ایول به گوشی شما »))))))))
Paeez
Paeez
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
یه بار خواستم با گوشیم عکس بگیرم از برنامه رو برد آموش..کیفیت در حد وی جی آ...هیچی دیگه ضایع شدیم جلو اون همه گوشی با کلاس دارا!
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خیلی بد شده پس.........!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
:)
Milad
Milad
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
نه خاطره ی خاصی ندارم!.....قبلا که استار داشتم خیلی این ور اون ور پرتش میکردم....همین!
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
اره من هم وقتی می خوام گوشی کسی رو جایی بزارم پرتش می کنم مخصوصا مال مامانم رو ..........خیلی حال می ده!!
پسر جهنمی
پسر جهنمی
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
گوشی قبلیم سوار دوچرخه بودم افتاد رو زمین کشیده شد یکبار از طبقه اول افتاد پایین چند بار هم رو بتن افتد یک بارم باهاش فوتبال بازی کردم فک کنم تموم شد
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
چه مصیبت ها که نکشیده.........!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
فکر کن بازم یادت میاد قاتل:)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
یک k750 داشتم ،اولین گوشی بود که با پول خودم خریده بودم ، می خواستم بفروشمش یک مدل بالاتر بخرم ، دایی بنده هم موبایل فروشی و تعمیرات موبایل دارن رفتن اونجا با پیچ گوشتی مخصوص افتادم به جون گوشی که تمیزش کنم، بعد از این که در پشتش رو باز کردم شروع کردم به تمیز کردنش، وقتی که تموم شد امدم در پشت(قسمت دوربین) رو بذارم که حالت کشویی داره جا نمی خورد! از آخر یک کم فشار دادم یک صدای "تق" داد و سر جاش جاخورد! بعدش که روشنش کردم دیدم ای وای! در دوربینش رو که باز می کنم اتومات نمیره تو دوربینش ! بعد که به داییم نشونش دادم گفت : به سلامتی زدی کلید درب دروبین رو شکستی! حالا دوهزاریم افتاد اون صدای "تق" صدای چی بوده!
پسر جهنمی
پسر جهنمی
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
شانسی که از شما می باره
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
خوب بلد نیستی چرا دست میزنی:]
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
یک بارم که گوشیه n73 ام رو دادم به یکی از آشنا ها می خواست بره شمال باهاش عکس بگیره! بعد از این که اوردش بهم داد با کمال احترام ورداش گفت :( شرمنده! تو جیب شلوارم بود باهاش رفتم تو دریا یکم آب نمک خورده ولی درسته! ) هیچی دیگه گوشیه الان اینجاست ! سولفاته زده از همه جاش بیرون!*البته خسارتش رو خودش داد بنده خدا*
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
:))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
گوشی قبلیم که گوشکوب اصل بود!از دستمم میفتاد چیزیش نمیشد!البته اصلا از دستم نیفتاد!تو یک مجله موبایل خوندم نوشته بود با این گوشی میشه روپا زد بدون اینکه آسیب ببینه!
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خوب امتحانش کردین؟
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
یبار اعصابم خورد بود کوبوندمش رو سنگ!حتی درش باز نشد بیفته یه ور دیگه!
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
اوووووووه ه ه ه ه ه ه !!!
sahar
sahar
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
ایول :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
شما خیلی ناجور عصبانی میشی ها:))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
کاش ناجور...طرف مقابل باید از جونش سیر شده باشه که واسته!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
اه اه ! من به نفع خانوم سپهری از گردنه رقابت کنار میکشم :))))
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٠٣
٠
٠
واییییییییی!!!!!!!!!!!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
گوشی الانم هم گوشکوب مدرن هست.یبار تو پارک ملت از دستم افتاد!با خودم گفتم داغون شد!ولی هیچیش نشد!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
کجایی ببینی گوشیم 2دقه 2 دقه میفته چیزیش نمیشه
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
من که تابه حال چنین چزایی نشنیده بودم!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
هی یک c5212داشتم از بالا کوه افتاد پایین هیچیش نشد.............خیلی خر کاره دمش گرم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
الان اگه ایمان اینجا بود!
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
چطور مگه؟؟
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
آخه ایمان موبایل نداره!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
ههییییییی:((
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
اصولا از دستم میوفته ...شدید... تو کوچه ...سرامیک های اتاق کارم...همه جا...ولی پیزیش نشده تا حالا :))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
پازله گوشیتون ؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
گوشت کوب دارین یا گوشی
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
8 سال پیش 1100 داشتم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
چه جالب منم البته 6 سال پیش
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
چه جالب تر منم 4 سال پیش (البته در ذهن خودم!)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
چقدر جالب من نداشتم:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
من گوشی قبلیم 1110 بود!7 ماه بیش داشتمش!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
آقا من گوشیم یک چند نسل بعد 1100 ره! از خصوصیاتش یکی چراغ قوه ش رو به ارث برده یکی باطری مشتیش رو :)))))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
گوشیم افتاد تو اب کاریش نشد . سپاس
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
چرا"سپاس"........؟؟؟
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
از گوشیه!چون کاریش نشده!(تیکه کلام افسانه بانو سپاس هستش)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
واقعا اینو نمیدونم عادت کردم به نوشتنش . :-) سپاس
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خخخخخخ
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
سپاس
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
سپاس:))
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
منم سپاس :))
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
دوستان از همگی سپاس :-)))))))))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
سه پاسً!
sahar
sahar
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
من کلا 2بار بیشتر گوشی عوض نکردم...خیلی هم مسالمت آمیز باهاشون برخورد کردم...در کمال آرامش...هیچ بلا ملایی سرشون نیاوردم...خاطره خاصی هم ندارم :)
باران
باران
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
افرین چه بی حاشیه خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
چه مظلومی شما:))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
تو مدرسمون اول کسی ک موبایل داشت من بودم .هههعی
hamta
hamta
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
باز اين كلاس گذاشت.....:)))))
sahar
sahar
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
برو بابا!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
اه.........اه:))
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٠٣
٠
٠
چیییییییییییییییییش!!!!!!!!!!!!
nika
nika
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
خاطره ای ندارم.................
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
خخخخخخخ..........چرا(یه چیز دیگه میخواستم بگم ولی گفتم درست نیست)
hamta
hamta
٩٢/٠٣/٠١
٠
٠
آخرين خاطره ي تلخي كه دارم اين بود كه داشتم از در رد ميشدم چنان تو دستم كوبيده شد به گوشه در آهني كه گوشه اش قشنگ پريد!!!! اميدوارم شاهدخت گذرش به اين صفحه نيفته چون از اعضاي خانواده هنوز كسي مطلع نشده از اين قضيه!!!!!!
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠١
٠
١
خخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
شاهدخت کجایی..........بیا اینجا:))
hamta
hamta
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
بي خيال جان ما!!!!!!خخخخخخ ..... نياي يه وقت!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
یه بار سرکلاس رادیویه موبایلم خود به خود روشن شد.............همه فکر کردن بی سیم دارم:))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
:))))
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
:)))))))))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٣/٠٢
٠
٠
یه بارم گوشی پدر گرامی به سفری در گلاب به روتون رفت و بر نگشت:))
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠٣
١
٠
خخخخخخخخخخخ
hamta
hamta
٩٢/٠٣/٠٣
١
٠
هه هه هه .......
nasim_a
nasim_a
٩٢/٠٣/٠٣
١
٠
یه بار رفته که رفته بودیم پارک کوهسنگی با مامانم و خواهرم رفتیم تو یکی از این مغازه های صنایع دستی.تو مغازه یه پوستر بزرگ از ونت مورمیلر(مایکل تو سریال فرار از زندان)رو فوتوشاپ کرده بودن کلی از این دیگای سنگی مخصوص دیزی وچندتا چیز دیگه گذاشته بودن جلو دستش خیلی مضحک شده بود.منم اومدم عکس بگیرم گوشیمو تنظیم کردم گرفتم جلو گوشم یعنی دارم حرف میزنم بعد هم okزدم... فروشنده برگشت نگاه کرد چون یادم شده بود صدای شاتل رو قطع کنم!!اینم از گوشی من با اینکه رو سایلنت هم بود ولی آبروم رو برد!
faride
faride
٩٢/٠٣/٠٦
١
٠
خاطره زیاد دارم.ولی یکیشو یادمه تو کتابخونه دانشگاه بودم دو تا کتاب دستم بود گوشیمم دستم بود وسط سالن بوم گوشیم زنگ خورد خواستم ج بدم افتاد پخش زمین شد یک صدایی هم کرد جاتون خالی همه برگشتن نگا کردن!!!!یکی رد شد گفت اعصاب نداریا:)))))))))تازه رنگشم یه گوشش پرید:(
پری سا
پری سا
٩٢/٠٣/١٢
٠
٠
گوشیو من یه بار افتاد تو چاه روم به دیوار......
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٤
٠
٠
من گوشی ندارم.گوشی دخترخاله ام اقتاده یود توی چاه بهش زنگ می زدیم می گفت مشترک مورد نظر در حال قواصی می باشد.
mahboobeh
mahboobeh
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
داغ دلمو تازه نکن.
دخترحوا
دخترحوا
٩٢/٠٣/٢٦
٠
٠
یه بار تو کتاب خونه بودم یهو دستم خورد اهنگش پلی شد حلا فک کن چی بود اهنگ ناری ناری!!!ولومم تا ته زیاد!!! هیچی دیگه اخراج شدم به مدت یه هفته!
عرفان69
عرفان69
٩٢/٠٣/٣٠
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
new24
new24
٩٢/٠٤/١٧
٠
٠
3-4 تا دیوایس تا الآن عوض کردم(الآن نشون دادم خارجیم!؟) الآن هم ایپاد4 دارم!! کسی میخواد بگه،ارزون میفروشمش! کار ما هم که همش خاطره اس،از زنبور به شدت میترسیدم و میترسم(در حد دراکولا یا یه چیزی اونورتر!) نوکیا 1208(اولین گوشیم)رو یه بار نشونه گرفتم سمت یه زنبور گاوی(ازین بزرگا)خدا ذو شکر زنبوره نابود شد ولی گوشیم هیچیش نشد،الآ« هم نمیدونم کجاس،پیداش کردین،دیدین یه برگه دستشه که ادرس خونه ما روش نوشته شده یا یه همچین چیزایی لدفا خبر بدین یه جماعتی از ناراحتی در بیا و من الله توفیق!!!!!-به امید جهانی کردن این جمله!-
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٤/٣١
٠
٠
موبایل برا من بدبختی بوده ولی ی سری تو مدرسه گوشی بردم دستم خورد رو با صداش همونجا یه نفر زنگید مدیرم گوشیو گرفت پرت کردبیرون هه
کیوکو
کیوکو
٩٢/٠٥/٠٣
٠
٠
من دوم دبیرستان بودم رفتم پایه تخته درس جواب بدم گوشیم روویبره بودتوجیبم.ویبرشم خفن بود.یهوشروکردبه زنگ خوردن.دیدم تخسا اون پایین نشستن بهم میزنگن و کرررروکر میخندن.رنگم چنان ضایع پریدبودفک کنم دبیرمونم فهمیدولی خداروشکربه روخودش نیوورد