خانه انجمن آرزوی گذشته و وضع امروز!
٧٩٥
٧٨
اکرم انتصاری

آرزوی گذشته و وضع امروز!

آرزوی گذشته و وضع امروز!

یادتونه همیشه تو موضوع انشاء میگفتن در آینده می خواهید چه کاره شوید؟

شما می خواستین چی کاره شین وآیا الان رسیدین به آرزوتون رسیدین؟

من دوست داشتم معلم شم!اما الان دوست دارم تو رشته ای که درس می خونم پیشرفت کنم وطرحایی که دارم اجرا کنم تو آزمایشگاه

شما چه طور؟

٩١/١٠/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
افسانه بانو
افسانه بانو
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
منم دوست داشتم معلم بشم اما الان همه فکرم نویسندگیمه اینکه اون انتشارات رو حرفش بمونه و کتابامو چاپ کنه . اینکه تو نویسندگی به بهترین جایگاه برسم . همین که چند باری بابا خراسان مطالبمو چاپ کرده خودش کلی بهم انرژی داده و این خودش میتونه یه انگیزه باشه .
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
١
٠
افسانه می خوای تو هم نویسنده فردا صدا کنیم روحیه بگیری؟؟
bye
bye
٩١/١٠/٢٤
٤
٠
معمولا مردها در کوچکی خود دوست دارند خلبان بشن و من هم مثل بقیه همینطور ! البته من چون تحت تاثیر حرف های بقیه در سن کوچکی که خیلی میگفتن خلبان ! خلبان ! خلبان منم هم دوست داشتم خلبان بشمD: الان که کاسبی رو بیشتر از بقیه شغل ها ترجیح میدم !
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
١
٠
من ب هرچیزی ک می خواستم رسیدم ب جز چند تا آرزوی کوچولو موچولو ک اونم ایشالا ب زودی . هیچ وقت شغل خاصی مد نظرم نبود فقط دوست داشتم هرکاری می کنم توش بهترین باشم .
افسانه بانو
افسانه بانو
٩١/١٠/٢٢
٢
٠
خدا خیرت بده با اینکار انرژی مثبت بهم منتقل میشه
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٢
٠
١
عجبا:)
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
یعنی داریم...!؟
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
١
٠
با تشکر از دوستان متعجب گرامی !! افسانه جون تمومه از همی الان شدی نویسنده فردا .... تصویب شد!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٢
١
٠
دریا واز انرجی + متشعشِع مینمایَد! اووووووووووف !
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
ینی فرقی نمیکنه بهترین پزشک باشین یا بهترین واکس زن شهر؟؟؟؟؟؟
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
١
٠
نه چون من رشته ام ریاضیه و حول آمپول و دکتر نمی چرخم!! ولی آقای اصغر آقا تو سه نفر رو در نظر بگیر ک پزشکن . یکی برای پول کار می کنه ، یکی فقط برای رضای خدا ، یکی برای اسمشه ک دکتر شده . ب نظرت کدوم ارزش بیشتری داره؟؟ ارزش یک شغل ب اسمش نیس ب نیتی هس ک تو داری
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
قربونه سحر!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
ما بیشتر تر تر تر !
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
در مورد طلاق ندادنت فکر موکنم!!! باس کاری کنم اسممو بشنُفی رعشه بر اندامت بیوفته 8 ریشتر! نکه لوست کنم همش خودسری کنی! آره [ آیکون سحر با سیبیل چخماغی!]
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
برو ببین ملت واسه منزل چه ها ک نمیکنن تو شب ب شب برام دوتا لواشک میاری هنو داری میگی لوست کردم!!
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
ارزش هر کاری به نیتی که میکنی هست ! حالا خدا رو چه دیدی !یه بار رفتی کنکور دادی موفق نشدی تغییر رشته میدی!
Baran-A
Baran-A
٩١/١٠/٢٢
١
٠
من همیشه ارزو داشتم جراح بشم و الان دارم تمام تلاشم رو واسش می کنم..دعا کنید موفق شم..
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٢
٢
٠
من دوست داشتم پزشک بشم! الانم دوست دارم جراح بشم! امیدوارم خدا کمک کنه جفتمون به هدفمون برسیم!
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٢
١
٠
جراح فردا چه طوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٢
١
٠
سحر من طوریم شد تو جراحیم کن باشه:دی
Baran-A
Baran-A
٩١/١٠/٢٢
١
٠
قربان همتون.وقتی جراح شدم قول می دم اگه خدایی نکرده عملی داشتین خودم به طور رایگان عملتون می کنم..قول می دم.
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
سحر دیدی جراح فردا جهانی شد؟؟ خخخخخخخ :))
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٢
١
٠
چَشُم! شما طوریت شُد من خودم میام سرویست موکونَم بِیتر از روز اول! :))) ما کوچیک شما هم میباشیم! دریا تو رو که اساسی یه جراحی اتصال چشم به کف پا انجام میدم !!! هِی مقصره کُن!!! بعد که طلاقت دادم هی نیای گریه زاری در خونمون ها !!!! حضانت جلبک سبز هم با خودم :)))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
شاید باورت نشه ولی با جادوی کلام من (اووووووف چی ادبی) چند نفر ب شغل های مورد علاقشون رسیدن!! { متقاضیان گرامی صف ببندین جا هم نزنین } حالا تو هی فک کن دارم مقصره می کنم!! ......... آقا نیمیشه ما رو طلاق ندین؟؟ ما شوما رو دوست می داریم ! { اصله لاوه!! } جلبکم مال خودمه اصلنشم!!
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٢
٢
١
دوست داشتم خلبان بشم ولی چون چشمام ضعیف شد نتونستم برم.....الان زمین شتاسی میخونم و خیلی ازش راضیم
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٢
٠
١
زمین هم مثل شیمی پایه اس و سخت اما بازار کار جالبی نداره مگه ارشد آب بخونین
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
١
٠
پاییز جان روحیه بچه رو تضعیف نکن ... دو روز دیگه بره معتاد شه خوبه؟؟
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
گلاب ب روتون...همین الان شما تو اینترنت سرچ کن استخدام زمین شناس ببین چن تا میاد....من قبل از اینکه بیام زمین کلی دربارش تحقیق کردم... بازارش از تمام رشته های علوم پایه بیشتره
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
شما مصداق واقعی از عرش به فرش اومدنین!حالا شما از اسمان به زمین اومدین
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
٢
٠
آورین ب این روحیه!! آورین ...
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
من سرچ کردم بازار کار ندارین :)))))))))))))))
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
آقا این فسیلا چند ؟ خخخخخخخ :))))))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
اینم بازارکار ..... {سحر از راه رسید}
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
تو خودت فسیلی....راستی اون بنده خدایی ک سرچ کرده بود چرا الکی میگی بازار نداره....این قدر بازار کار داره
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
من سرچ کردم ااااااااا بدویین یه جا استخدام می کنن جا نمونین شما:دی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٣
١
٠
همین که ازش راضی هستس خیلی خوبه...موفق باشی
bye
bye
٩١/١٠/٢٤
٢
٠
منم با شکوفه گیلاس خانم موافقم ! همین که شما راضی هستی یکی از علت های موفقیتتونه
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٢
٣
٠
من دوس داشتم یه سیاستمدار شم......دسترسی ب ادامه مطلب امکان پذیر نمیباشد...
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٢
١
١
شغل که خجالت نداره بگین ما جنبه داریم اصلا ناف شما رو با سیاست بردین تابلوئه........:دی
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/١٠/٢٢
١
٠
ارشام هنوزم دیر نیس....میتونی ها...!
asghar
asghar
٩١/١٠/٢٢
١
٠
اقا برو دیگه سیاست از این وضعش بد تر که نمیشه
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٣
١
٠
تحت تکثیر قرار گرفتم رفتم سیاست .....اون نه باور کنین اینا منو گول زدن ای بابا ولم کنین ...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٢
١
٠
من دوست داشتم پزشک یا امدادگر بشم.و البته تقریبا الان تو راهش افتادم و اگه خدا بخواد،در آینده نه چندان دور ماما میشم.
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
٣
٠
مامایی خیلی باحاله ... با نی نی هایی سروکار داری ک معصوم و پاکن ... خعععععععععععلی خوبه
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٢
١
٠
اگه جراح نشدم تخصص زنان زایمان هم من دوس دارم!!! خَعلی کیف میده! خخخخخخخخ !
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
یه خرده دل وجرات می خواد که من ندارم من طاقت دیدن خون وخنریزی ندارم بس با احساسم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٣
١
٠
ممنون از شما که ابراز احساسات میکنین.در جواب a_entesari هم بگم که من خدای احساسم.هروقت میرم بیمارستان گریه ام میگیره ولی اومدم مامایی تا ازین احساسات استفاده درست بکنم.
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٤
١
٠
عزیزم مامایی کجاش از احساست استفاده می کنی اونوقت؟ بعد شما با این روحیه با لیسانس که نمیشه نی نی دنیا بیاری تا دکترا که بری ایشالا ،محیط بیمارستانو می تونی تحمل کنی؟
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٥
١
٠
سعی می کنم.
siduri.sabit
siduri.sabit
٩١/١٠/٢٢
١
٠
من دوست داشتم انیماتور بشم یا خیلی زیاد معلم هنر... چند بار سعی کردم برای معلمی اقدام کنم اما گفتن باید از شهرستانا شروع کنی و ... اما دارم برای ارشد می خونم تا رشته ی انیمیشن شرکت کنم اما قبول شدن در اون خیلی سخته، پذیرشش خیلی خیلی پایینه. خلاصه اینکه، نه حداقل هنوز به آرزوی بچگی م نرسیدم هرچند دور هم نیستم ازش... بچه ها برام دعا می کنید :)
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
از انتخاب عکستون هم مشخصه روح لطیفی دارین
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/١٠/٢٢
٠
١
من دوست داشتم مهماندار شم....اما نشد
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
منم دوس داشتم.تازه دوس داشتم نوازنده بشم.مامانم گفت تو عرف خونواده ما نیست،واسه همین نرفتم هنر!
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
من عاشق لباساشونم دانشگاه هوانوردی نزدیک دانشگاهمونه همیشه می بینمشون
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
آخ منم عاشق لباساشونم! ازین عینک آفتابیا هم میزنن... [خیلی دلبریه لباساشون!]
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
{دریا غیرتی می شود!!} تو کجا دیدی لباشاشونو؟؟ اصلا کدوم سفر رو با هواپیما رفتی و منو جلبک سبزمونو نبردی؟؟ بچه کمربند { دریا کولاک می کند}
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٣
١
٠
خدایــــــــــــــا ! این زنمو ازم ب...ب....ب نگیر!!! خدایا نگیرش! :|
mahshid
mahshid
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
دوست دارم پزشک بشم و امیدوارم بشم.............
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
سلام همکار آینده ! کلاس چندمی؟
mahshid
mahshid
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
هنوز 2 .3 سال دیگه مونده گلم............
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
گمونم 16 ، 17 باشه !! راسی تو ب سن دختره مردم چیکا داری؟؟؟ مهرمو نذارم اجرا ها!! دست جلبک سبزمم بیگیرم برم دور دست ها دستت بهمون نرسه از غم دوریه ما بری معتاد بشی بیفتی توی جوف!! خخخخ :)) {دیگه نگی موخوای مو ره طلاق بیدی!! }
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
حیف که دلم نمیاد جبلکم یتیم شِععععع بیوفته دست نامادری!!! حیف...حیف... [همچی پدر دلسوزی أستم من!]
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١٠/٢٢
٠
٠
تنها عشق من روانشناسی بود.از همون ابتدایی ! دلم میخواست روانشناس بشم ! اما نشد ! و الان اصلا راضی نیستم از رشتم ! اما باهاش میسازم.چون دلم به درسای دبیرستان نمیره دیگه ! خط به خطش واسم خاطره بود ! هیییییییی !D:
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
من اولِ اول دوس داشتم غواص شم! بعدا دلم میخواست پزشک پوست شم یا مترجم! دردوران راهنمایی دلم میخواست تاریخ دان شم! الان دارو میخونم!راضیم
s_sabouri
s_sabouri
٩١/١٠/٢٣
٠
٠
شوما عجب کلکسیونی هستی ابجی ! ما که از اول عشقمون تو خونو خونریزی بود دیدیم یا باس قصاب شیم یا لات محل یا دکتر !! دست اخرم شدیم ازمایشگاه چی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٣
٢
٠
من دوست داشتم دکتر زنان بشم........به دنیا اومدن بچه هارو ببینم.ولی حسابدار شدم و فقط هزینه ها رو میبینم..البته ناراضی نیستم ولی خوب خیلی فرق دارن
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
وای من عاشق دارو بودم اما الان شیمی می خونم
mahshid2
mahshid2
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
من دوست داشتم دارو ساز بشم ولی بابام زد تو ذوقم و تمام آرزو هام نقش بر آب شد الان فکر می کنم اگه تو ایران معلم موسیقی برای تدریس ویولن بشم حقوق چندانی نمی گیرم ولی تو خارج...........اون جا خیلی به موسیقی اهمیت می دن .....نه ولش کن مگه دیوونم ایران را رها کنم همین جا می مونم .اصلا کی گفته معلم موسیقی بشم به جاش جراح می شم.....نمی دونم اصلا ......چرا آدمو می پیچونین؟!!!!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
ایول مهشید جراح!چی داروساز؟تو که می خواستی بری ریاضی!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١٠/٢٤
٠
٠
من اول از همه دوست داشتم بازیگر شم ولی خب پدر و مادرم گفتن اصلا خوب نیست و منم سخت از این شغل بدم اومد.بعدم که خواستم داروسازی بخونم دیدم نه علاقه ندارم،یهو دیدم یک احساس هایی درمورد معماری در من بوجود آمده.ولی نمیدونم برم تجربی یا ریاضی.اصلا موندم بین دوتاش هردوش خوبه ها ولی ریاضی یه نمه خشکه ولی تجربی نه،حال میده.وای اصلا سال دیگه فک می کنم!
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٥
٠
٠
خوبه خدا همه آرزوهای ما رو برآورده نمیکنه؟! اوه اوه اگه آرزوی من برآورده میشد الان اینجا نبودم که زاغه نشین بودم؟! آخه کوچیکیام آرزو داشتم نمکی بشم؟! (نیست کل بچه ای فامیل از نمکی میترسدن و حساب میبردن منم اون موقع ها میخواستم نمکی بشم) یه کم بزرگ تر که شدم میخواستم آمپول زن بشم( دقیقا به همون دلیل قبلی) انگیزه رو میبینین توروخدا؟! کلا یه همچین بچه ای بودم؟! تا اینکه هی بزرگتر شدیمو این بچه هام نترس تر؟! از یه وهله ای به بعد که بچه ها و ترسشون وقلدریم از سرم رفت  میخواستم پلیس بشم نشد! الان اینجانبمان  همه کاره وهیچ کاره میباشم؟! آچار فرانسه  معرف حضورتون هست  همونجوری؟
parisa
parisa
٩١/١١/١٣
٠
٠
من میخوام روانشناس شم.....اوم از نوع کودکش........
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٤
٠
٠
استاد ادبیات دانشکده علی شریعتی.