خانه انجمن خرت را قورت بده!
٩١٩
٦٩
mandana

خرت را قورت بده!

خرت را قورت بده!

میگم این امتحانات دارن زوزه کشان سمت ما میان، و باز باید به سبک 10 سال گذشته، در طول یک ماه خربزنیم!

هر بار من میشینم درس می خونم یک دوستی دارم یک سره منو مسخره می کنه، هی این «خر» زدن رو توی سرم می کوبه، یکی نیست بگه خوب اگر آدم خرخونی نکنه، به هیچ جا نمیرسه...

شما هم خرخونی؟

اگر هستید، چه حسی داره خرخونی؟

اگر نیستید، کلن نگاهتون به آدم‌های خرخون چه‌طوره؟

٩٢/٠٢/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
h.naderi
h.naderi
٩٢/٠٢/٢٥
٣
٣
من جزو اون دسته ای بودم که همیشه به خاطر خر خونی فحش می خوردم / خیلی حس خوبی دارم / اصلا حاضرم سر حفظ کردن کتاب ادبیات یا دین و زندگی با همتون کل بندازم!
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٥
٠
١
من هستم آقای نادری....
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٣
پس رياضي و فيزيک تون ضعيفه؟
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٢٥
١
٠
:)
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٢٥
٠
١
حتی با لیسانس ادبیات
سحری :)
سحری :)
٩٢/٠٢/٢٥
١
٣
من بچه خیلی خرخونی نبودم ! ولی معلما میگفتن خیلی تیزی! :)))) تعریف از خود نباشه! :)))) اتفاقن درسای اختصاصی م از عمومی خیلی بیشتر بود درضدش ! :))))
باران
باران
٩٢/٠٢/٢٥
١
٠
خخخخ
باران
باران
٩٢/٠٢/٢٥
١
٠
خب همین کارا رو کردن سرقفلی یه سایتو با چه عظمت دادن به ایشون ..........
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٢٥
١
٠
ولی من بیشتر به جای فحش تشویق میشدم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٥
٢
٢
خرخون و غیر خرخون نداره .... من عاشق اونام ک تقلب میکنن! :) اصَن یه احساس نزدیکی خاصی دارم باهاشون! خخخ
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠٢/٢٥
٢
٠
آقا مارو هم شطرنجی کنین...منم تو دوران مدرسه از همینا بودم ولی فحش نمیدادن بهم چون مردمی بودم اگه دبیرا برگه میدادن تصحیح کنم به همه اضافه میکردم سر جلسه به همه میرسوندم کلا بچه خوبی بودم خخخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٢/٢٦
١
١
این بانوان سایت چه قدر پایه بودن ما نمی دونستیم ...!!! همه تو تقلب دستی دارن ...
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
تو دوره راهنمایی و دبستان خیلی اذیت شدم چون هم خیلی درس میخوندم هم کار دیگه می کردم اما تو دبیرستان بیشتر چسبیدم به اون کار دیگه و درس زیاد نخوندم البته آدم خرخونی نبودم،معمولا نمره هام بالا میشد چون سرکلاس خوب میفهمیدم و در طول سال درسو میخوندم و قاطعانه میگم شب امتحان خیلی کم یا شاید اصلا نمیخوندم ولی توی دبیرستان تمرکزمو سرکلاسم از دست دادم و در طول ترمم مطالعه نکردم،فقط یه چیز تغییر نکرد اونم این بود که بازم شب امتحان نمیخونم....
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٥
١
٠
منم جزو اون دسته ای بودم که خر میزدم به حرف کسی هم کاری نداشتم . وای یادش بخیر کاش میشد برگشت به اون روزها . سپاس
dashsajad1@gmail.com
dashsajad1@gmail.com
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٢
هان چی شد؟ والاماکه خر خونی نمیکنیم ولی به خر خون ها هم کاری نداریم توی ترم با استاد ها رفیق میشیم نمره میگیریم !!!پارتی از استاد بهتر؟؟!!!!
باران
باران
٩٢/٠٢/٢٥
١
٠
کدوم دانشگاهین ؟ استادای ما رو نمیدادن هیچی با قطره چکون نمره میدادن
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٢٥
١
٠
بله...تقریبا رو به زیاد...حس خوبیه که تو امتحانا موفق باشی ولی بدیش اینه که همیشه باید درسا رو خونده باشم حتی در بدترین شرایط...مثلا یه بار فقط یک سوالو فراموش کردم،کل اون روز دستم مینداختن...معلمم که همچین نگاه میکنه انگار گناه کبیره انجام دادم!
محدثه
محدثه
٩٢/٠٢/٢٧
٠
٠
آخ خداخیرت بده!حرف دلموزدی آدموازهرچی درسه منفور میکنن!
پری سا
پری سا
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
منکه خیلی خیلی خر میزنم.................هه هه هه.........فک کن من خر بزنم..................من اصلا ادم خرخونی نیستم...تا جایی که بتونم درسمو میخونم.......کلا دید منفی دارم به ادمای خرخون......
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠٢/٢٥
١
٠
درس آفریده شد تا پیچش و دور زدن کشف گردد
پسر جهنمی
پسر جهنمی
٩٢/٠٢/٢٥
١
٠
یک جمله فیلسوفانه می گه : تا تقلب هست خر خونی حرام است .
باران
باران
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
امضا : ملاتقلب خان تقلب کن سفسطه زاده
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
من اصلا خودمو اذيت نميكنم:))گاهي اوقات وقتي حس ميكنم ده رو ميگيرم كاتبو ميبندم
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
كتاب منظورم بود البته:))))
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
من اصلا و ابدا خرخون نبوده و نخواهم بود
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
به افتخار داش وحيييد:)))
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
افرين :)
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
ممنونم...ممنون از همگي
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
خرخون تو دوران راهنمايي بودم خيلي وقته خرخوني رو تجربه نكردم ...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
تجربه کنید مقوله ی خوبی می باشد .
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
آره منم دوران مدرسه بودم اومدم دانشگاه شب امتحانی شدم البته نه از فرجه ها شروع میکردم(:
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
نه من شب امتحانی بودم...همیشه م نمرات م عالی بود ...دلیل نداشت از یه ماه قبلش بخونم
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٢
من اصا خر خون نیستم و وقتی آدم های خرخونو میبینم احساس منزجر کننده ای دارم و ا دو فرسخیشونم رد میشم
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
پس باید از 20 فرسخی من رد شین ...
m.nik110
m.nik110
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
امروز اینقد حس خرخونی بهمون دست داده بود که نگو!!توی حوزه امتحانی قیافه مثبت تر از بچه های مدرسه ما نبود ههمون هم کتاب دستمان یود!!!!اصن همه یکجوری نگامون میکردند!!خخخخخ!!
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
من که همه می دونن خرخونی اصلا بلد نیستم ... ولی حالا که اصرار می کنین ... اولش یوخته سخته ، ولی بعد واست میشه یه عادت یا یه تفریح ... ضمنا اگه یکی رو دارین بفرستین این خرای دم در خونه ما رو جمع کنن ... نمی دونم کدوم خر خونی این همه خر زده ...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
دوستان میگن خر خون ... اما من جدی زیاد نمیخونم یه دور کتابو که میخونم میرم امتحان میدم نمرمم خوب میشه ولی دوستام چند دور میخونن بازم ...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
لم میخواد .......ولی نه زیاد! در ححد متوسط! خخخ
باران
باران
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
نه خرخون نبودم اما نمراتم خوب بود
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
من همین جوری استم!
باران
باران
٩٢/٠٢/٢٥
١
٠
ماندانا واقعا به خاطر انتخاب تیتر انجمنت کلی خندیدم مرسی
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
من همین الانشم دارم برای کنکور خرخونی میکنم خوب اگه نخونم چی کارکنم
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
اگه توی طول ترم خرخونی نکنی،موقع پایان ترمم نخونی پس چی ازاون درس خوندن!!!!!!!!!من فقط آخرترما خرخونی میکنم چون هیچ امیدی به تقلب ندارم : ((((((((((
٩٢/٠٢/٢٥
٠
١
اگر خرخونی نکنی....خرخ.نی میکنن(گربه ی گریان)
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٥
١
٠
من که همیشه شب امتحانی بودمو یه حسی هم بهم میگه خواهم بود!ولی نمراتم خوب بود....طوری که همه فکر میکنن درس خونم!!!تقلب هم که اصلا نشد نداره!
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
منکه 2-3 ترمه مفتخر شدم به این لقب ولی حس شیرینی داره
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٢٥
٠
١
من خرخون نیستم و نبودم اما همیشه دوستام میگن تو نخونده ملّایی!
nika
nika
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
راستش من خرخون کلاسم.................
چرا ناشناس مهشیدم
چرا ناشناس مهشیدم
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
من که کتاب و میجوم اما نتیجه نمیگیرم چرا؟
نسیم
نسیم
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
حتما قشنگ نمی‌جوی! ایندفعه از اون طرف دیگش بچو!!! :)))
mahshid
mahshid
٩٢/٠٢/٢٥
٢
٠
این برای من یه قانون و حقیقتی تلخ شده که اگه یه خط رو نخونم از همون خط سوال میاد و من میمونم و اون سوالم مسلما نمره ی بالایی داره والا؟؟؟؟؟؟؟///////
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
:دی !
نسیم
نسیم
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
من اگه نخونم بعد نمره کم می‌گیرم اونوقت عذاب وجدان و ترس از کم شدن معدل ولم نمی‌کنه! بخاطر همین ترجیم می‌دم اینقدر بخونم که نمره خوب بگیرم. گاهی اوقات یک مطلب رو با یک بار خوندن حفظ می‌شم اما گاهی اوقات شده دوبارم مطلب رو خوندم اما هیچی ازش نفهمیدم!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
ما که از این نعمت بی بهره ایم...!
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/٢٦
١
٠
هیچ وقت در زندگی بچه خرخون نبودم، با تشکر
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٢/٢٦
١
٠
روابط عمومی باشگاه "خرخون ها به بهشت نمی روند"...
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
:)) آره ممنون بابت توضیحات :D
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
ما که کلا امتحانامونو نصفه میخونیم میریم سر جلسه قدرت خدا پاس میشیم
shahrzad-z
shahrzad-z
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
من که کلا تیز هوشم و گرنه دکتر نمیشدم!
sahar
sahar
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
من تا دوم دبیرستان به شدت خرخونی میکردم...مهدیس منو میشناسه....ینی خری بود که میزدم....ولی همین 2سال آخر که اتفاقا سرنوشت سازه کلا این خرخونی رو بوسیدم گذاشتم کنار...ینی واقعا دوس دارم سرمو بکوبم تو دیوار:((( یه نمونش همین امتحان عربی که شنبه دارم...دارم یجوری میخونم که فقط 10 رو بگیرم
مسعود
مسعود
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
من قبلا خیلی خرخون بودم و خوشحال .اما نمیدونم چرا نمیتونم مثل قبل خر خون باشم .لطفااااااااااااااااا کمکم کنید.
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٢/٢٦
١
٠
خر خوني خوبه برا اوني كه توان اينو داره كه يم ساعت متوالي پشت كتاب بمونه نه را ما كه يه رب هم نميتونيم مداوم بشينيم پشت كتاب. فايده هم داره اونم نمره اوردن تو امتحان
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
.... اما الان آخر ترم درس بسیار درس بسیار درس بسیار، بعد از کلاسای هر روزم یه قلیان درونی توی ذهنم رخ میده که برم خونه یا برم کتابخونه گوهر شاد حرم درس بخونم.
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
قلیون؟ نچ نچ نچ
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
من درس خونم اما خر خون نیستم .... با نظر آقا ابوالفضل هم موافقم که خر خونی واس کسی خوبه که توان نشستن ساعت ها پشت کتاب رو داره .... البته من خودم پشت کتاب نمیشینم ، دراز میکشم ... :))
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
از وقتی یادمه اندازه عدسی بیش نبودیم و به مدرسه میرفتیم از زیر انجام تکالیف فرار میکردیم!!! اما در دانشگاه کمی دچار این بیماری شدیم که خدا رو شکر با پایان یافتن تحصیل به خیر گذشت!!!
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
نیستم خرخون
mahshid2
mahshid2
٩٢/٠٢/٢٨
١
٠
من خرخون نیستم ولی اکثر دوستام بهم میگن خرخون ...شاید هم واقعا آدم خر خونی هستم(که در این مورد باید معی نظر بده!) بهم تیکه هم زیاد می ندازن ولی من محلشون نمی دم .آخه آدم درس نخونه پس چی کار کنه؟!