خانه انجمن بزرگترین سوال زندگی...
٦١٩
٥٦
اشکمهر آتشروان

بزرگترین سوال زندگی...

بزرگترین سوال زندگی...

سوال هایی در زندگی هر یک از ما هستند که به سوالهای بزرگ یا بی جواب معروفن.
مثل مسائل مربوط به ماورالطبیعه یا وسعت جهان و کهکشان ها، فرایند خواب دیدن، سرگذشت روح و یا خیلی چیزهای دیگه.
بزرگترین  سوال که در زندگی ذهن شما را مشغول کرده و نتوانسته اید برای آن جوابی منطقی پیدا کنید مربوط به چه چیزی بوده؟

٩٢/٠٢/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
آیا تهران قبول میشم ؟؟؟ ... جواب منطقی که نداره ، ولی به صورت کاملا غیر منطقی : بله ...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
در این دنیا همه چیز امکان پذیر است .
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
آره میشه فقط باید بخوای...منم خواسم و شد
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
فکر کنم میام میگم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
چی شد نیومدید بانو ؟
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٢٧
٠
٠
ندارم بزرگترین سوال
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
وقتي تو دبيرستان يه معلم نميتونه همه درسارو تدريس كنه،چطور توقع دارن كه ما همه درسارو ياد بگيريم؟؟؟!!!!
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
توقع ندارن ... وظیفمونه ...
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
باز تو حرف زدي؟؟؟!!!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
آیا وقتی میمیریم متوجه میشیم که مردیم یا نه ؟ آیا مرگ درست مثل خواب دیدن هست یا نه ؟
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
سوالای خیلی خیلی زیادی تو ذهنمه اما حیف که هیچوقت نمیشه بیان کرد(البته سیاسی نیست)...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
همه سوالامو با خوندن کتاب و جستجو پیدا میکنم.کار سختی نیس
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
پس یخ کتابم به ما معرفی کن که به جواب سؤال هام برسم برادر . سپاس
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
سوالتون در چ زمینه هس/
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٧
٠
٠
اون بالا نوشتم بخونید و پاسخ دهید . سپاس
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٢٧
٠
٠
پاسخ همه سوالات تو کتاب نیست..بعضی سوالات تااخر عمرت بی جواب می مونن
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
وااااااااای اونقدر زیادن که باز بگم میگین این دختره دیواااااااانه است
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
هیچ سوالی ذهنمو مشغول نکرده اگرهم داشتم میشه جواب هاشوپیدا کرد
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
این کنکور ینی چی واقا؟ که چی باسد برم کنکور بدم؟ اصلا که چی؟ هاااااااااااااااااااااااااااا؟
sahar
sahar
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
دقییییییقا
باران
باران
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
دقیقاااااااا
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
يوفو ها يا همان فضايي ها وجود دارند؟
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
آقای قوامو ببینید باز به من بگید کیلویی نظر میده ......خخخخخخخخخخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
همش 4 تا بود...:)...من اصلنشم کيلويي نظر نميدم فقط توي اين انجمن اينجوري شد
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
ای بابا همه اولش همینو میگن دوست ناباب و اغفالو ..............خخخخخخخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
راز مثلث برمودا؟
باران
باران
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
اونو که کشف کردن
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
آخر و عاقبت خودم و ايرانم....
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
سوالاي زيادين ....بقيشو نميگم...:)
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٦
١
٠
خیلی زیاده....
javad agha
javad agha
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
یه روز وضعیت پرسپولیس سر و سامان پیدا می کنه؟ایا؟
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
تا زماني که مدير ها سياسي باشن و مدير ورزشي نداشته باشيم نع
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
حالا وقت زياده فكر ميكنم ولي سوالي ندارم
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
اون قدر هست وقتی فکر می کنم بهشون احساس انفجار دارم!هنوزم سوال بچگیام مطرحه چرا آسمون آبیه؟
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
این دیگای شله رو کجا میبرن؟!!!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
:-)
نسیم
نسیم
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
میارن خونه ما! :)))
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
بعد از مرگم بقیه راجبه من چی فکر میکنن:آدم خوبی بودم یا نه؟!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
سؤال جالبی بود . سپاس
٩٢/٠٢/٢٧
٠
٠
چرا بی خبر رفت!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٢/٢٧
٠
٠
لطفا سوالهای که واقعا براتون هست بگین خب میخوام بدونم.الکی از کنکور و این چیزا نگین تورو خدا.واقعیاشو بگین مثل مثالهای که گفتم یا چیزای که واقعا براتون پرسشهای بزرگین. خیلی از دوستان تو انجمن تاپیکهای میزارن برای اینکه فقط گذاشته باشن.اما من واقعا چیزای میزارم که برام مهمه در موردشون نظر دیگرونو بدونم پس شوخی نگیرین همه چیزو فداتون بشم الهی...:)
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/٢٧
١
٠
اينجا خانواده رد ميشه:)
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٢٧
٠
٠
سوال انحرافی داری مگه؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٢/٢٧
٠
٠
خب من به چنتا اس سوالهاتون جواب میدم. افسانه بانو گفتن بعد مرگ ادم میفهمه مرده یا نه.خب اره متوجه میشه و همچنین احساس ناراحتی و شوکه شدن بهش دست میده و از بالا هم خودشو میبینه وخب مثل خواب میمونه بقیه ماجراهای که براش پیش میاد(به گفته کسای که تجربه های مرگ ناموفق داشتن) در مورد انسانهای فضای. اره وجود داره چون کلیپها واقعی زیادی در این مورد هستن و خودم سفینه های فضای از خیلی دور دیدم که ساخت و مخصوصا سرعنشون خارج از قدرت بشره و اینکه اگه این دلایل قانعتون نکرده (خدا موجودات زیادی رو مثل جن .نسناس.و... مخلوقات دیگه قبل از آفرینش ما افریده و دلیلی نداره که موجودات فرازمینی یکی از این آفریدها نباشن. در مورد مثلث برمودا :نقطه مرکزی نیروی مغناطیسی و جاذبه کره زمینه و به همین علت قدرت کشش و جاذبش نسبت به جاهای دیگه کره زمین بیشتره. رنگ آسمان هم مربوط به تابش نور خورشید ه، خورشید طیفهای رنگی زیادی رو منعکس میکنه اما جو کره زمین طیفهای مربوط به رنگ آبی نور خورشید رو جذب میکنه برای همین آسمون آبی به نظر میرسه. اگه سوالی دیگه ی داشتید که در حد توان و اطلاعاتم بود برای پاسخ بگید. امیدوارم بتونم جوابشو بگم.
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٧
٠
٠
سپاس از توضیحاتتون . یک جوری شدم حس میکنم خیلی حالت بدی باشه .
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٢/٢٧
٠
٠
در مورد که معلما همه درسارو تدریس نمیکنن ولی ما باید همرو یاد بگیریم(چون در واقع قرار نیست ما همرو یاد بگیریم فقط قراره نمره قبولیشو بگیریم حالا با هر روشی که شده!!!:) کنکور دادنم یه جورای به پاسخ سوال قبلی ربط داره.برای اینکه بفهمن درسای که تو دوران تحصیل خوندی رو واقعا یاد گرفتی یا فقط نمره قبولیشونو به صورت امدادهای غیبی یا غیره گرفتی!!!:) دیگ شله رو هم مطمعنا نمیبرین جای که توش چلو کباب قفقازی با کوبیده اضافه بریزن.میبرن جای که شله نظری اونم از نوع مشدی پسندش بریزن:)) در مورد اینکه بعد مرگ هم چی فک میکنن در موردتون. کاملا واضحه.ببین نزدیکان و اطرافیانت الان چی در موردت فک میکنن و میگن ادم خوبی هستی یا نه.بعد مرگم مطمعن باش همون فکرو میکنن.ممکنه جلوی روی دیگران عقیده واقعیشون چون زرف مرده نگن.ولی مطمعن باش تو دلشون همون فکر و نظری رو دارن که الان میکنن... اوخ ...اوخ ..اوخ....فک کنم دارم فیوز میترکونم ساعت 4 صبح با جواب دادن به این سوالای عجیب غریب.!!!
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٧
٠
٠
اگه آدرس رو هم لطف کنین ممنون میشم!!!
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٢٧
٠
٠
ادرس دیگ شله رو؟
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٨
٠
٠
آره دیگه..پ نه آدرس خودشون رو میخوام با خانواده خدمت برسیم!!! یه چی میگی ها!!! دیگه شله رو میگم دیگه!!!
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٢٨
٠
٠
گفتم شاید بخوای خدمت برسی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٢/٢٧
٠
٠
اون دوستیم که سوالش این بوده که چرا بی خبر رفت ؟ باید در جواب ایشون بگم که:اصولا خبر دادن قبل از رفتن به جای مثل مسافرت و یا جای که طرف قصد برگشت داره ه به طرف مقابل خبر میده که من مثلا فلان موقه میرم و فلان موقه بر میگردم.اما در مورد شما و اون کسی هم که خبر نداده و رفته و تقریبا حدس میزنم که کی بوده . باید بگم دلیلش همین بوده که قصد برگشتن نداشته برای همین هم موقع رفتن بی خبر رفته و متسفانه دلیلی هم برای خبر دادن بهتون نداشته دوست گرامی...
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٢٧
٠
٠
احسنت..دراین موارد بی خبر میرن..و خطشون خاموش میشه..یا یکی میگه خط و خریده و مال اونه
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٨
٠
٠
اتی واردی ها :) حالا تابلوش نکن دیگه :))
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٢٨
٠
٠
قضیه نون گندم تو دست مردمه عزیزم
پری سا
پری سا
٩٢/٠٢/٢٧
٠
٠
در حال حاضر هیچ سوالی نیس..........
mahshid2
mahshid2
٩٢/٠٢/٢٨
٠
٠
یک عالمه سوال های بی جواب دارم که اگه بگم ...