خانه انجمن ای آدم بی سواد!!!
٧١٦
٤٣
رادمهر

ای آدم بی سواد!!!

ای آدم بی سواد!!!

تعریف شما از انسان باسواد و بی سواد چیه؟
به نظر شما میشه به کسی که درسش ضعیفه گفت بی سواد؟

٩٢/٠٢/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
mo_so
mo_so
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
به انسانی که میزان معلومات و دامنه تفکراتش در سطح پایینی باشد
mo_so
mo_so
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
تعریف بی سواد بود
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
این دامنه چقدره اونوقت ؟؟!
mo_so
mo_so
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
و همین طور قدرت تجزیه و تحلیل
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
نه ...ربطی به درس نداره کسی که معلوماتش زیاده و البته فهیم رفتار می کنه میشه باسواد!
mo_so
mo_so
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
موافقم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
نه...درس ملاک نیست.میزان فهم و شعور و فرهنگ یه نفر ملاک سواد محسوب میشه به نظر من!
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢١
١
٠
به نظر من هم به ميزان درس بستگي داره و هم بيشتر به طرز رفتار و برخورد طرف...چون قبول كنين تحصيل بازم مهمه!و قطعا به كسي كه هنو خوندن و نوشتن بلد ني نميگن با سواد همينطور كسي كه رفتار و برخورد خوبي نداره كمتر كسي فكر ميكنه تحصيل كرده اس
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٢١
١
٠
نه به درس که بستگی نداره ممکنه طرف خیلی فهمیده وباشعور باشه ولی توی بعضی درس ها استعداد نداشته باشه
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
الهه خانوم من تو دوره ی دبیرستان اصلا موفق نبودم تو درسام اما قبلش بودم،این که چرا نیستم قبلا دلیلشو گفتم اما الان خیلی فکر میکنن که من یک آدم بی سوادم...
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
نه من با اين مخالفم...شما اتفاقأ خيلي بيشتر از سنتون دركو فهم دارين به نظرم...جدي ميگم!من از يه لحاظ ديگه گفتم
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
واقعا؟؟؟ای بابا الان افق کجاست؟
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
عزيزم:))
باران
باران
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
نه ملاک نمره و مدرک نیس . ادم باسواد به نظر من ادم بامعرفته یعنی شعورش فهمش درکش متناسب با مدرکش قد کشیده باشه وگرنه فایده نداره
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
به کسی که شعور اجتماعیش زیاد باشه میگم با سودا . چون آدمایی رو دیدم که سطح سواد دانشگاهیشون زیاد بوده اما شعور نداشتند . سپاس
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
یک نفر تحصیلات نداره ولی مطالعش زیاده ولی خیلی بیشتر از تحصیل کرده اش میدونه اون فرد باسواده....یکیم مدرک انچنانی داره دوتا سوال میپرسی میگه اینا چیه حوزه من نیست....خوب .............اسب
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
با میزان درکش از موقعیت میشه ملاکی برای سواد فرد تایین کرد
sorme
sorme
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
کسی که درسش ضعیفه بی سواد نیست!شاید اون بیشتر از بقیه از همون چیزای کوچیکی که یاد میگیره استفاده کنه!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
بی سواد معانی مختلف داره.میام میگم
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
باشه اما حتما بیا منتظریم:)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
سواد انواع مختلفی داره : سواد فرهنگی ، سواد اجتماعی ، سواد علمی و.... / و این سواد علمی یکی از این موارده ولی بدون شک سواد علمی بالا باعث بالا رفتن خیلی از سوادهای اجتماعی هم میشه.
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
سواد های علمی امروزه باعث بالا رفتن سواد اجتماعی میشه؟چون امروزه کمتر کسی هست که تحصیل کرده نباشه اما خب از لحاظ سوادی کم میارن...منظور از سواد صرفا سواد اجتماعی یا چیزایی که بیان شد نیست...منظور اطلاعات و بار علمی و همینطور فنی و قدرت تجیزیه و بیان خیلی چیزای دیگه هست
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
خب دوستان اینطور که تا الان فهمیدیم همه موافقین که تحصیلات پایین مساوی با بی سوادی نیست اما چیزی که مهمه و مورد بحثه اینه که چرا توی جامعه اینطور تلقی میشه که یک فرد تحصیلکرده حتما با سواده در حالی که در بیشتر موارد اینطور نیست
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
به قول یه جکی که میگه: باید همون دوره دبستان که معدلم همیشه 20 بود و در اوج بودم از دنیای تحصیلات خداحافظی میکردم!!!!!!!
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
هر آدمی که سطحی فکر میکنه یا حتی گاهی فکرم نمیکنه میخواد یک حرفی بزنه فقط محض این که چیزی گفته باشه
ahkiani
ahkiani
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
:)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
:|
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
:)
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
الان لبخند چیه تحویل ملت میدین؟ با لبخند خالی کسی بهتون رای نیمده ها!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
خنثی من چی؟؟
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
نه بي سوادي به ضعيفي درس نيست
nika
nika
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
اره موافقم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٣
٠
٠
پس به چیه
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
من اینجا نظر داده بودم ها!!!! چرا نیست؟!!! دیگه نظرمو تکرار نمیکنم!!! میخواست باشه
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
خیلی لطف میکنی اصلا تقصیر شما نیستا...
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
شاید سانسور شده وای وای
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٣
٠
٠
نمیدونم والا!!! ما که به خدا واگذارشون کردیم
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
نه...کسی که یه کار اشتباه رو چندین بار تکرار میکنه من بهش میگم بیسواد....
نسیم
نسیم
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
نه یکی درسش ضعیفه اما فهمش بالاس، یکی بی سواده اما یک طوری حرف می‌زنه، برخودر می‌کنه... که از صدتا با سواد هم بالاتره...
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
اصلا و ابدا به ضعف در درس نیست ونبوده.....بلکه به سطح درک و فهم هرکس بستگی داره
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٣
٠
٠
اگه به درس بود که..............من.خخخخخخخخخخخخخخخ