خوشگل‌سازی دیوارها
ساختنیجات

خوشگل‌سازی دیوارها

نویسنده :

 برای ایجاد کمی تغییر و تحول در دکوراسیون منزل نیاز نیست کلی پول خرج کنید. کافی است کمی خلاق باشید. خوب به وسایل و اشیای دور و برتان نگاه کنید و با همان وسایل ساده و دم‌دستی آثاری شگفت‌انگیز خلق کنید. بخشی از دکوراسیون و تزیین خانه مربوط به کار بر روی دیوارهاست. از طراحی و نقاشی روی خود دیوار گرفته تا نصب تابلو روی آن‌ها. طراحی دیواری که بماند برای بعد. اما این بار با ساخت چند نمونه تابلوی زیبا با شما هستیم.

 

تابلو با برگ درختان 

وسایل مورد نیاز برای ساخت این تابلو عبارتند از: برگ، بوم نقاشی یا هر وسیله‌ای که به عنوان تابلو استفاده شود مثل تخته شاسی، رنگ آکلریلیک، اسپری رنگ و چسب. طبق تصاویر، ابتدا با قلم مو تمام سطح تابلو را رنگ می‌کنیم. سپس برگ مد نظر را روی سطحی قرار داده و روی آن با چسب اسپری می‌کنیم و روی بومی که رنگ شده بود قرار می‌دهیم. بعد از قرار دادن برگ، نوبت به رنگ‌کردن با اسپری رنگی می‌رسد. حالا دوباره تمام سطح کار را با اسپری رنگ می‌کنیم. هنگام اسپری‌کردن حواس‌تان باشد که برگ به خوبی روی بوم چسبیده باشد تا رنگ به زیر آن نفوذ نکند. چند ثانیه‌ای صبر کرده و به آرامی برگ را از کار جدا می‌کنیم. تابلوی شما آماده است. می‌توانید این کار را با برگ‌های مختلف انجام دهید و تابلوهای زیبایی بسازید.

تابلوی کاموایی برای بافتنی دوست‌ها

فصل، فصل پاییز است و حال وهوای بافتنی‌ها هم که دوباره رونق گرفته‌اند. شما هم اگر دست به کار شده‌اید و کامواها و میل‌ها را از کمد و گنجه درآورده‌اید ساخت این تابلو را از دست ندهید. بافت گل‌ها کار سختی نیست. تصویر گویاست و نیاز به توضیح چندانی ندارد. گل‌هایی با طرح‌های مختلف می‌بافید با چسب حرارتی روی تابلو می‌چسبانید و دکمه‌ها را هم قبل از چسباندن چند کوک می‌زنید. 

نظرات کاربران
کد امنیتی