زمانی برای زیبایی پرده‌ها
ساختنیجات

زمانی برای زیبایی پرده‌ها

نویسنده :

حتما برایتان پیش آمده که از پرده اتاق‌تان خسته شده باشید و بخواهید با هزینه بسیار کم در آن تغییراتی ایجاد کنید یا آن را عوض کنید. در واقع پرده یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک خانه یا اتاق است که شکل و رنگ آن در زیبایی اتاق تاثیر بسیاری دارد. در این شماره سعی کرده‌ایم چند مدل ساده از پرده را در این شماره به شما یاد بدهیم تا بتوانید با تغییرات اندک محیط اتاق‌تان را زیباتر و دلپذیرتر کنید.

 

پرده‌ای برای رنگارنگ پسندها

یکی از بهترین مدل پرده‌هایی که می‌توانید با هزینه کم آن را درست کنید، پرده‌هایی تشکیل شده از چندین رنگ و نوع پارچه است. این‌طوری می‌توانید از پارچه‌های ته توپ که فروشنده‌ها معمولا توی سبد می‌ریزند و با قیمت ارزان می‌فروشند بخرید و بر اساس رنگ‌بندی مورد علاقه‌تان آن‌ها را به هم بدوزید. به همین سادگی! 

مدلی برای تغییرات کوچک شگفت‌انگیز

کار ساده دیگری که می‌توانید انجام دهید این است که اگر پرده اتاق‌تان ساده است، همان را با چیزهای دوست‌داشتنی‌تان تزیین کنید. مثلا با اشکالی که با نمد درست می‌کنید. این مدل از پرده برای تزیین اتاق کودک هم بسیار مناسب است. البته این مدل تشکیل شده از اشکال نمدی می‌تواند به صورت مجزا هم به عنوان پرده آویز ورودی‌ اتاق به کار برده شود.

پرده‌ای برای بافتنی‌بازها

این یکی از زیباترین و البته پر دردسرترین پرده‌هایی است که می‌توانید داشته باشید. اما به دردسرش می‌ارزد. چون به هر حال شما صاحب یک پرده منحصر به فرد خواهید شد. در این پرده کافی‌است شما موتیفی از یک بافت را انتخاب کنید و از آن به تعداد و در رنگ‌‌های مختلف ببافید. بعد از آن هم اتصال این ‌تکه‌ها و آویزان کردن پرده رنگی زیبایتان.

نظرات کاربران
کد امنیتی