چطور بدون اجازه در اینستاگرام تگ نشویم؟
شگرد

چطور بدون اجازه در اینستاگرام تگ نشویم؟

نویسنده : سمانه صالحی

حتما تا به حال برای‌تان اتفاق افتاده است که ببینید یک نفر بدون اجازه، شما را روی عکسش تگ کرده است. اما جای ناراحتی نیست چرا که خیلی راحت می‌توانید تگ را از روی عکس بردارید. کافی‌ا‌ست وارد پروفایل خود شوید. 

روی آیکن photos of you (همان آدمک سمت راست) ضربه بزنید. در اینجا عکس‌هایی که در آن‌ها تگ شده‌اید برای‌تان به نمایش در خواهد آمد.سپس سه نقطه بالای پست را بزنید و post option را انتخاب کنید و حالا روی remove tag  ضربه بزنید. دیگر بر روی آن تصویر تگ نیستید و حتی در  پروفایل‌تان هم نمایش داده نمی‌شود.

زمانی که شخصی شما را روی یک عکس یا ویدئو تگ می‌کند آن تصویر خودبه‌خود در پروفایل شما و در قسمت Photos of You ذخیره می‌شود. اگر دوست ندارید که این اتفاق بیفتد گزینه hide from را انتخاب کنید. با این کار عکس‌ها از اینستاگرام پاک نمی‌شوند بلکه از روی پروفایل شما پاک شده و دیگران قادر به مشاهده آن‌ها نخواهند بود. اما اگر نمی‌خواهید دوباره به این مشکل بربخورید کافی‌ا‌ست به setting مراجعه کنید و گزینه photos of you  را انتخاب و گزینه Add auto را خاموش کنید. با این کار هر شخصی که بخواهد شما را تگ کند، ابتدا نوتیفیکیشن برای شما ارسال خواهد شد و  با تایید شما، روی عکس دوست‌تان تگ خواهید شد.

نظرات کاربران
کد امنیتی