باکیفیت گوش کنید
دات کام

باکیفیت گوش کنید

نویسنده : مریم شیعه زاده

گوش دادن به موزیک همیشه لذت‌بخش است و این لذت چند برابر می‌شود اگر از امکانات پخش خوبی برخوردار باشید. موزیک پلیر خوب یکی از همین امکانات است. این اپلیکیشن‌ها قابلیت‌های متفاوتی دارند و تعدادشان بسیار است. به همین خاطر در این شماره دو موزیک پلیر اندرویدی خوب برای تلفن همراه‌تان معرفی می‌کنیم که کارتان را راه بیندازند.

 

 Neutron Music Player

نوترون یک موزیک پلیر پرطرفدار است که بیش از یک میلیون بار نصب شده و کیفیت بسیار خوبی دارد . تاکید سازندگان این اپلیکیشن بر کیفیت صدای آن است و باید اعتراف کرد که انصافا در مقایسه با دیگر موزیک پلیرها یک سر و گردن بالاتر است. فرمت صوتی‌ نیست که نوترون نتواند پخش کند و تغییراتی که با آن می‌تواند بر روی آهنگ اعمال کنید بسیار زیاد است. در واقع شما می‌توانید آهنگ را برای خودتان شخصی‌سازی کنید و با همان تغییراتی که می‌پسندید، گوش دهید. پلیر تایمر خوابیدن و بیدار شدن دارد و امکان پخش متن آهنگ به صورت واضح و خوانا را. همچنین می‌توانید به موزیک‌ها امتیاز بدهید و مشخص کنید که هر آهنگ را چه میزان می‌پسندید و به پلیر لیستی از علاقه‌مندی‌هایتان بدهید. 

 

Black Player

"بلک" جزو جذا‌ب‌ترین موزیک پلیرهای اندروید است. با بلک می‌توانید آهنگ‌هایتان را پوشه پوشه کنید و هر تمی را که می‌پسندید روی اپلیکیشن قرار دهید. بلک هم از قدرت بالایی برخوردار است و کیفیت صدای آن را به وضوح احساس خواهید کرد. درست مثل نوترون می‌توانید تغییراتی را که می‌پسندید را روی آهنگ اعمال کنید. تغییراتی مثل زیر بودن، بم بودن و... قابلیت تغییر فونت هم دارد و برای لیست در حال پخش می‌توانید زمان خاموش شدن تعیین کنید. 

این اپلیکیشن‌ها را می‌توانید به راحتی از گوگل پلی دانلود کنید. 

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها