پاک‌کردن رد پای نوشیدنی‌ از روی میز!
ساختنیجات

پاک‌کردن رد پای نوشیدنی‌ از روی میز!

نویسنده :

حتما تا کنون برایتان اتفاق افتاده که یک لیوان چای، شیر، شربت یا حتی یک لیوان آب را روی میز گذاشته‌ و بعد که آن را برداشته‌اید، ردی از نوشیدنی‌تان زیر لیوان به جا مانده است و احتمالا از پاک‌کردن این لکه‌ها خسته شده‌اید. پس دست به کار شوید و با وسایل ساده‌ای زیر لیوانی بسازید و یک‌بار برای همیشه خودتان را از پاک کردن میز خلاص کنید.

 

برای چوب‌دوست‌ها 

یک کنده درخت بیکار افتاده را به صورت حلقه حلقه ببرید و بعد با چیزی شبیه غلط‌گیر یا ماژیک سفید رنگ، روی آن نقش و نگار بکشید. اگر چندان حال و حوصله کاردستی درست کردن را ندارید، زیرلیوانی چوبی یکی از ساده‌ترین چیزهایی است که می‌توانید بسازید.

 

برای بستنی‌خورهای حرفه‌ای

اگر کنده چوب در دسترس ندارید، چوب بستنی‌هایی را که می‌خورید دور نریزید. 4 عدد چوب بستنی را به شکل مربع به هم بچسبانید و بعد بقیه چوب‌ها را با گواش رنگ کنید و روی مربع کنار یکدیگر بچسبانید، به همین سادگی می‌توانید یک زیرلیوانی مربع شکل رنگی داشته باشید.

 

با سی‌دی‌هایی از رده خارج دورریختنی

با یک وسیله ساده مانند یک سی‌دی یا هر صفحه دایره شکلی شبیه آن هم می‌توانید زیرلیوانی درست کنید. چند تکه نخ از جنس کنف یا نخی که کمی ضخیم باشد و بتوان آن را رنگ کرد و چند تا گواش لازم دارید تا نخ‌ها را رنگ کنید، بعد مقداری چسب را به صورت دایره‌ای روی سطح سی‌دی بریزید و نخ‌ها را بچسبانید، فقط حواس‌تان باشد میان نخ‌ها فاصله نیفتد تا کار تمیز و قشنگ  از آب در بیاید.

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها