جایی برای جوراب‌های کوچک و خانه به هم ریز
ساختنیجات

جایی برای جوراب‌های کوچک و خانه به هم ریز

نویسنده :

جوراب از آن دست لباس‌هایی است که خیلی راحت به هم ریخته می‌شود. قیافه ریز و شیطنت آمیزش مدام دوست دارد که لابه‌لای لباس‌های دیگر قایم شود تا مدت‌ها دنبالش بگردیم. دوقلو بودن هر جفت جوراب هم خودش از دیگر عواملی است که باعث می‌شود این شیطنت بیشتر به چشم بیاید. حالا ما می‌خواهیم کاری کنیم که جوراب‌ها هم شبیه به انارها با نظم و ترتیب یک‌جا بنشینند و وقتی که عجله داریم یا می‌خواهیم یک جفت جوراب انتخاب کنیم به راحتی این کار را انجام بدهیم، بدون این‌که از این بازیگوشی جوراب‌ها ناراحت شویم یا همه چیز را تقصیر مادرمان بیندازیم که وسایل‌مان را جابه جا کرده است. جاجورابی یک وسیله کاربردی است برای ما وقتی که تعداد زیادی جوراب داریم و می‌خواهیم کمدمان هم نظم داشته باشد. البته ساخت یک جاجورابی کار سختی نیست ولی خب برای ساختن آن باید تلاش کرد. اگر کمی اهل خیاطی باشیم این عضو جدید زودتر به کمدمان اضافه می‌شود تا ما را از شر بی‌نظمی جوراب‌ها راحت کند.

 

برای اهل خیاطی‌ها

دوخت یک جاجورابی با پارچه اولین چیزی است که به ذهن هر کسی می‌رسد. برای این کار کافی است سری به اضافه پارچه‌هایی که در خانه داریم بزنیم. کمی روبان و تور و ابر نازک تهیه کنیم  و سپس دست به کار شویم و یک خیاطی کوچک راه بیندازیم. اندازه جاهایی که برای جوراب تعبیه می‌شود و تعداد خانه‌ها بستگی به ما دارد. حتی می‌توانیم خلاق باشیم و دست از سر مدل مستطیلی شکل برداریم.

 

برای جین دوست‌ها

شاید دلتان نخواسته باشد خیاط باشید یا چرخ در دسترس‌تان نباشد، ولی در عوضش کلی شلوار جین داشته باشید که دیگر به دردتان نخورد. می‌توانید انواع جیب‌های شلوار جین را جدا کنید و نگه دارید تا روزی که  وقت ساخت جاجورابی جین‌تان رسیده باشد. آن وقت تمام آن جیب‌ها را می‌توانید روی یک تکه پارچه جین دیگر با چیدمانی که دوست دارید، بدورزید و یا بچسبانید و آن را از یک چوب رختی آویزان کنید یا حتی می‌توانید یک تخته چوب را با جین بپوشانید و جیب‌هایتان را به آن بدوزید یا چسب بزنید. به هرحال یکی از راحت‌ترین روش‌هایی است که می‌توانید یک جاجورابی خاص داشته باشید.

نظرات کاربران
کد امنیتی