جایی برای مدادها با دورریختنی‌ها
ساختنیجات

جایی برای مدادها با دورریختنی‌ها

نویسنده :

همه ما بدمان نمی‌آید که چیزهای دورریختنی و اضافه را به چیزهای مفید و فانتزی تبدیل کنیم. هنر حال هر کسی را خوب می‌کند و یک کار دست‌ساز هر چند بسیار ساده، می‌تواند ارزش بیشتری از یک کار گران‌قیمت بازاری داشته باشد. در این شماره قصد داریم چند مدل جا مدادی بسیار بسیار ساده را که با مواد اولیه دم دستی به راحتی ساخته می‌شود به شما یاد بدهیم. به هیچ وجه این شماره را از دست ندهید.

 

لوله‌های دستمال‌کاغذی را جدی بگیرید

همان‌طور که در شکل می‌بینید این یک جامدادی ساده است که از به هم چسباندن لوله‌های دستمال کاغذی‌های بدون استفاده ساخته شده. برای این کار می‌توانید چند لوله را با سلیقه خودتان رنگ آمیزی کنید و اشکال مختلف فانتزی روی آن بکشید. آن‌ها را کنار هم بچسبانید و روی میز کارتان قرار دهید. اگر لوله‌ها در ارتفاع مختلف باشند کار شکیل‌تری خواهید داشت.

بطری‌های خالی را جامدادی کنید

حتما شما هم مثل اغلب خانواده‌ها هرازگاهی از نوشابه‌های خانوادگی استفاده می‌کنید. بطری‌های این نوشابه‌ها مصارف متعددی می‌تواند داشته باشد که در این شماره یک نمونه بسیار باحال را یاد می‌گیرید. دو بطری را آماده کنید و ته هر دو را ببرید. یکی از بطری‌ها در ارتفاع بیشتر بریده شود و دیگری کوچک‌تر. در نظر داشته باشید که جمع دو ارتفاع باید به میزان ارتفاع مدادی باشد که قرار است درونش قرار گیرد. سپس یک زیپ رنگی را با استفاده از چسب روی بخش بریده شده یکی بچسبانید، طرف دیگر زیپ را هم به بطری دیگر. حالا شما یک جامدادی شفاف دارید.

زیپ‌ها رنگی‌رنگی، یک جامدادی ده در

اسم این جامدادی را می‌گذاریم جامدادی زیپی! برای درست کردن آن هم باید از زیپ‌های رنگی لباس‌های کهنه شده استفاده کنید. زیپ‌ها را به ترتیب کنار هم بگذارید و با چرخ خیاطی بدوزید. این کار فقط به دقت و ظرافت نیاز دارد. بعد از آماده شدن شما صاحب جامدادی هستید با ده‌ها در ورودی!

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها