معمای چونگ
آنتن

معمای چونگ

نویسنده : سعید برند

سلام  بر جیم خوانان عزیز. یک ضرب‌المثل چینی درباره جیم می‌گوید: «یک مدیر اجرایی جیم هیچ وقت به صورت کلی با جیم کات نمی‌کند و عاقبت جیم‌نویس می‌شود، مگر چینگ چانگ چونگ» که ترجمه آن به فارسی سخت می‌شود: «یک مدیر اجرایی جیم هیچ وقت به صورت کلی با جیم کات نمی‌کند و عاقبت جیم‌نویس می‌شود، مگر مهدی حسینی، مهدی عسکری و چونگ» که البته هنوز چونگ به وقوع نپیوسته است و آن طور که مورخان از طریق رصد ستاره‌های کهکشانی پی برده‌اند مربوط به 429 سال آینده است که ظاهرا یک مدیراجرایی به حکومت  می‌رسد، وی 59 سال تمام مدیریت می‌کند و سرانجام کات تلخی با جیم می‌کند و در را به صورت محکم می‌بندد و برای همیشه از جیم می‌رود، حتی برخی معتقدند که این مصرع که اکنون شاعر سروده است: «این قدر این در رو محکم نبند نرو» نیز ناخواسته به همین موضوع اشاره دارد. 

این مقدمه را نوشتم که آسته آسته یک خبر بدی را به شما عزیزان بدهم و آن چیزی نیست جز این که مجتبی خطیب‌آستانه که همانا نهمین مدیر اجرایی جیم بود هفته گذشته جور و پلاس نداشته‌اش را جمع کرد و از سمت مدیریت اجرایی جیم استعفا کرد و رفت. البته خبر ناگوار این نیست، این خبر ناگوار است که وی همچنان به عنوان یک جیم نویس در صفحه مجازی فعالیت دارد و شما همچنان باید از مطالب نامبرده مستفیض شوید. درباره دلایل استعفای وی نیز شایعات مختلفی وجود دارد یک عده بیماری و ضعف جسمی و در واقع وجود کیسه‌ای در شکم وی به نام «صفرا» را دلیل این استعفا ذکر کرده‌اند که پس از بررسی مشخص شد این موضوع یک بیماری نبوده و این کیسه‌ای است که برای همه ما دوخته‌اند و همه ما داریمش. با این حال مجتبی خطیب آستانه، آستانه تحملش لبریز شد و در گفت و گو با خبرگزاری رسمی دانشجویان و فارغ التحصیلان بیکار ایران (ایفنا) از دلیل استعفای خود پرده برداشت. وی در این مصاحبه به صراحت گفته بود: «طولانی شدن پروژه آزاد راه تهران چالوس، دلیل اصلی استعفای من است.» بین خودمان بماند اما وقتی به وی گفتیم جو گیر شده و این موضوع اصلا به مدیراجرایی مربوط نبوده و عباس آقای آخوندی باید استعفا دهد نه تو، خیلی پکر شد اما کار از کار گذشته بود چرا که با استعفای وی موافقت شده بود! 

اما بشنوید از مدیر اجرایی جدید جیم که شنیده‌های موثق می‌گوید انتخاب شده اما هنوز به طور رسمی معرفی نشده است و بنده نمی‌توانم نام وی را رسانه‌ای کنم، فقط در همین حد بدانید که وی در مصاحبه با ایفنا گفته است: «آمده‌ام که بمانم».

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
ساختنیجات

به استقبال سرما با پاپوش‌های دست بافت

٩٧/٠٩/٢٢
روی پرده

بمب نه، ولی عاشقانه!

٩٧/٠٩/٢٢
این روزها دوربین مخفی‌ها هم مثل هزاران چیز دیگر از تلویزیون به اینستاگرام کوچ کرده‌اند

«شما خود دوربین مخفی هستید»

٩٧/٠٩/٢٢
فتوچاپ

فتوچاپ 560

٩٧/٠٩/٢٢
اینستادونی

اینستادونی 560

٩٧/٠٩/٢٢
درباره «ونوم» محصول جدید مارول، که تکلیف مشخصی با خودش معلوم نیست

ونوم یک اکشن دست و پا شکسته

٩٧/٠٩/٢٢
دات کام

دیجیتالی کردن عکس‌های قدیمی

٩٧/٠٩/٢٢
جانونی

بفرمایید قهوه ختم‌تون رو بنوشید!

٩٧/٠٩/٢٢
روایت‌هایی درباره راه‌های جالب آشتی‌کردن

قهر... قهر... تا روز قیامت روزهای بچگی

٩٧/٠٩/٢٢
یادداشت

برای «سِن سی» مهربانم

٩٧/٠٩/٢٢

بترس و بمیر ولی لایکم کن

٩٧/٠٩/٢٢
جارچی

جارچی 560

٩٧/٠٩/٢٢
حکایت هفته

اندر حکایت مریدان و آجیل ارزان

٩٧/٠٩/٢٢
چهره هفته

چهره هفته 560

٩٧/٠٩/٢٢
شگرد

چگونه از ADSL راحت شویم؟

٩٧/٠٩/٢٢
گل‌های باارزش و 3 امتیازی این روزهای مدافعان در لیگ، می‌تواند سرنوشت قهرمانی را تغییر دهد

head طلایی

٩٧/٠٩/٢٢
گفت‌و‌گو با ملی‌پوش ایرانی که نامزد بهترین تیرانداز سال 2018 جهان شده است

هدفم فقط طلای المپیک است و بس

٩٧/٠٩/٢٢
درباره فیلم «حیوانات آمریکایی» و سوژه‌اش که واقعاً گران‌ترین کتاب دنیاست

سرقت احمقانه کتاب 8 میلیون دلاری

٩٧/٠٩/٢٢
آنتن

سولوقون یا هنری؟ مسئله این است!

٩٧/٠٩/٢٢
یادداشت

جرم دسته‌جمعی بی‌رحمی

٩٧/٠٩/٢٢