معمای چونگ
آنتن

معمای چونگ

نویسنده : سعید برند

سلام  بر جیم خوانان عزیز. یک ضرب‌المثل چینی درباره جیم می‌گوید: «یک مدیر اجرایی جیم هیچ وقت به صورت کلی با جیم کات نمی‌کند و عاقبت جیم‌نویس می‌شود، مگر چینگ چانگ چونگ» که ترجمه آن به فارسی سخت می‌شود: «یک مدیر اجرایی جیم هیچ وقت به صورت کلی با جیم کات نمی‌کند و عاقبت جیم‌نویس می‌شود، مگر مهدی حسینی، مهدی عسکری و چونگ» که البته هنوز چونگ به وقوع نپیوسته است و آن طور که مورخان از طریق رصد ستاره‌های کهکشانی پی برده‌اند مربوط به 429 سال آینده است که ظاهرا یک مدیراجرایی به حکومت  می‌رسد، وی 59 سال تمام مدیریت می‌کند و سرانجام کات تلخی با جیم می‌کند و در را به صورت محکم می‌بندد و برای همیشه از جیم می‌رود، حتی برخی معتقدند که این مصرع که اکنون شاعر سروده است: «این قدر این در رو محکم نبند نرو» نیز ناخواسته به همین موضوع اشاره دارد. 

این مقدمه را نوشتم که آسته آسته یک خبر بدی را به شما عزیزان بدهم و آن چیزی نیست جز این که مجتبی خطیب‌آستانه که همانا نهمین مدیر اجرایی جیم بود هفته گذشته جور و پلاس نداشته‌اش را جمع کرد و از سمت مدیریت اجرایی جیم استعفا کرد و رفت. البته خبر ناگوار این نیست، این خبر ناگوار است که وی همچنان به عنوان یک جیم نویس در صفحه مجازی فعالیت دارد و شما همچنان باید از مطالب نامبرده مستفیض شوید. درباره دلایل استعفای وی نیز شایعات مختلفی وجود دارد یک عده بیماری و ضعف جسمی و در واقع وجود کیسه‌ای در شکم وی به نام «صفرا» را دلیل این استعفا ذکر کرده‌اند که پس از بررسی مشخص شد این موضوع یک بیماری نبوده و این کیسه‌ای است که برای همه ما دوخته‌اند و همه ما داریمش. با این حال مجتبی خطیب آستانه، آستانه تحملش لبریز شد و در گفت و گو با خبرگزاری رسمی دانشجویان و فارغ التحصیلان بیکار ایران (ایفنا) از دلیل استعفای خود پرده برداشت. وی در این مصاحبه به صراحت گفته بود: «طولانی شدن پروژه آزاد راه تهران چالوس، دلیل اصلی استعفای من است.» بین خودمان بماند اما وقتی به وی گفتیم جو گیر شده و این موضوع اصلا به مدیراجرایی مربوط نبوده و عباس آقای آخوندی باید استعفا دهد نه تو، خیلی پکر شد اما کار از کار گذشته بود چرا که با استعفای وی موافقت شده بود! 

اما بشنوید از مدیر اجرایی جدید جیم که شنیده‌های موثق می‌گوید انتخاب شده اما هنوز به طور رسمی معرفی نشده است و بنده نمی‌توانم نام وی را رسانه‌ای کنم، فقط در همین حد بدانید که وی در مصاحبه با ایفنا گفته است: «آمده‌ام که بمانم».

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
شگرد

چطور بدون اجازه در اینستاگرام تگ نشویم؟

٩٧/٠٧/٢٦
فتوچاپ

فتوچاپ 553

٩٧/٠٧/٢٧
آنتن

ای دودی که می­روی به حلقم ...

٩٧/٠٧/٢٦
تلگجیم

تلگرام طلایی 553

٩٧/٠٧/٢٦
شاخ هفته

پیراهن پیچ اسکن گل‌گلی

٩٧/٠٧/٢٧
نگاهی به افزایش دوربین های موبایل و کاربردشان در عکاسی

#camera_phone

٩٧/٠٧/٢٦
به بهانه محبوبیت فصل سوم سریال دلدادگان

جادوی آقای هادی

٩٧/٠٧/٢٧
5 قدم و چند نکته در مدیریت مصرف مواد غذایی

چطور مفید و به صرفه بخوریم؟

٩٧/٠٧/٢٧
یادداشت

کنار قدم‌های جابر (قسمت سوم)

٩٧/٠٧/٢٧
یادداشت

دروغ فروشی

٩٧/٠٧/٢٦
پایان نامه

ما و این همه ورزش پنهانی

٩٧/٠٧/٢٦
چهره هفته

چهره هفته 553

٩٧/٠٧/٢٦
کاروان پاراآسیایی کشورمان با مجموع 136 مدال، حسابی درخشید

خودباوری در حد تیم ملی

٩٧/٠٧/٢٧
این روزها نه تنها اینستاگرامرها و توئیتری‌ها رابطه دوستانه‌ای با هم ندارند که گاهی لشگرکشی هم می‌کنند

توئیت علیه پست

٩٧/٠٧/٢٧
یادداشت

توئیتر

٩٧/٠٧/٢٧
یادداشت

نانِ توریسم را آجر نکنید

٩٧/٠٧/٢٦
جارچی

جارچی 553

٩٧/٠٧/٢٧
حکایت هفته

اندر حکایت مریدان و بسته‌های خاک بر سری

٩٧/٠٧/٢٧
توئیتری ها

#ورزش

٩٧/٠٧/٢٦
درباره «شاهین ایزدیار» که در مسابقات پاراآسیایی یک فوق ستاره بود

مایکل فلپس ایرانی

٩٧/٠٧/٢٧