«اینپین» اپلیکیشنی خلاقانه و کاربردی برای انتخاب ملک
دات کام

«اینپین» اپلیکیشنی خلاقانه و کاربردی برای انتخاب ملک

نویسنده : محمدحسین وکیلی

مدت‌ها بود که در حوزه املاک اپلیکیشن به درد بخوری عرضه نشده بود. همه همان نسخه اولی را کپی می‌زدند و هر که جامعه آماری بیشتری داشت، موفق‌تر بود. اما اپلیکیشن «اینپین» توانست خلاقیت زیادی را به این حوزه تزریق کند و بالاخره یک اپلیکیشن حرفه‌ای در حوزه املاک منتشر شد. برخی ویژگی‌های این اپلیکیشن به شرح زیر است.

فیلتر فوق‌العاده: فیلترها دقیق و کاربردی طراحی شده تا بتوانید به راحتی منزل مورد نظر خود را پیدا کنید. یکی از ارزش‌های افزوده این فیلتر، استفاده از نقشه است. به صورتی‌که به راحتی می‌توانید موقعیت مکانی گزینه‌های مختلف را باهم مقایسه کنید.

استفاده از تکنولوژی *AR: کافی است دوربین گوشی‌تان را به یک سمت بگیرید تا این ویژگی، سورپرایزتان کند.

سرویس خانه ایده‌آل: با توجه به الگوریتم‌ها‌ی نوشته‌شده، از شما سوالاتی می‌پرسد که کاملا فکر شده و دقیق به نظر می‌رسد و بعد از آن با توجه به نیازهای شما، گزینه‌های مختلفی مقابل‌تان قرار می‌دهد. یکی دیگر از ویژگی‌های باحال آن، انتخاب محل کارتان است. یعنی با انتخاب هر ملک به شما اعلام می‌کند با چه وسیله‌ و چه مقدار زمان با محل کارتان فاصله دارد.

جست‌وجوی املاک

رابط کاربری اپلیکیشن قابل قبول است و مخاطب را سردرگم نمی‌کند. اگر قصد خرید یا فروش خانه دارید پیشنهاد می‌کنم از اینپین غافل نشوید. البته فعلا مخاطب چندانی ندارد و متاسفانه هنوز نسخه اندروید آن عرضه نشده و فقط در ios است. اما قرار است خیلی زود نسخه اندرویدی هم عرضه شود که باعث رشد قابل توجه مخاطبان‌اش خواهد شد.

*AR یا همان واقعیت افزوده به این معناست که صدا، گرافیک و یا بازخوردی را به جهان طبیعی ما اضافه می‌کند. مثلا با چشمان‌تان به ساختمان‌های اطراف نگاه می‌کنید و همه چیز معمولی است، حالا اگر با نمایشگر ودوربین گوشی به این ساختمان‌ها نگاه کنید می‌توانید ببینید کدام ملک برای فروش است و با چه قیمتی.

نظرات کاربران
کد امنیتی