ما هم نازک!
آنتن

ما هم نازک!

نویسنده : امیرسعید صبا

 سلام بر جیم خوانان عزیز. خواهش می‌کنم در روزهایی که هوا بارانی است اگر قصد خروج از منزل را ندارید، حداقل چتر خود را برای امانت به ما بسپارید. هم‌اکنون نیازمند یاری چترتان هستیم. (ستاد دریافت چترهای کمکی مردمی) 

اما از سیم‌کش سر کوچه پنهان نیست پس از شما چه پنهان که یکی از دوستان ما که مشغول‌الذمه هستید اگر فکر کنید منظورم پایان‌نامه‌نویس جیم است، در هفته جاری متاسفانه به دلیل نداشتن چتر، دچار اتصالی در نواحی مغزی شد و اصطلاحا آمپر سوزاند. لذا مجبور شدیم در این آشفته بازار ارز و سکه، وی را به الکتریکی سر کوچه ببریم و کلا سیم‌پیچی‌اش را عوض کنیم. که خب خوشبختانه خروج آمریکا از برجام روی قیمت سیم‌پیچی تاثیری نگذاشته بود و تعمیرکار به قیمت سابق با ما حساب کرد.

در هر حال، متاسفانه آمارها نشان می‌دهد که از هر یک میلیون کودکی که سالانه در دنیا به دنیا می‌آیند، یک نفر دچار نازکی پوست سر می‌باشد، که از شانس بد ما یکی از آن یک میلیون کودک پوست سر نازکی که در سال 1363 به دنیا آمده‌اند، اکنون به تور ما خورده است! از چی شانس داشتیم که از پوست سر پایان‌نامه‌نویس شانس داشته باشیم! 

اما وقتی پوست سر نازک باشد، به مجردی که نمناک شود، آب به داخل جمجمه نفوذ می‌کند و نفوذ آب به داخل جمجمه همانا و اتصال داخلی همان! اما هر چقدر که پوست پس کله این یکی همکارمان نازک است، پوست کف دست مدیر اجرایی جیم هم نازک است! کلا فکر کنیم جیم‌نویسان به سه دسته نرم‌تنان، مهره‌داران و پوست نازکان تقسیم می‌شوند! چرا که مابقی جیم‌نویسان اگرچه پوست نازکی ندارند ولی همگی در نازکی یک چیز مشترک هستند و آن چیزی نیست جز دل نازک! برای همین است که هر وقت به یکی از جیم‌نویسان می‌گوییم بالای دهانت، دماغ است فورا دچار شکستگی دل می‌شود و بساط آبغوره‌گیری را راه می‌اندازد! اما عرض می‌کردیم که اخیرا به صورت از دم قسط، یک عدد کولر کوچک برای جیم خریداری کردیم و برای این که پول به سرویس‌کار ندهیم، آچار فرانسه را دست مدیر اجرایی دادیم که برود و این کولر فسقلی را سرویس کند. اما نمی‌دانستیم که دستان نازک نارنجی مدیر اجرایی از هفت جا آبله می‌زند هر کدام به بزرگی یک گردو! طوری که مجبور می‌شود دو هفته مرخصی استعلاجی بگیرد و همه کارهایش بیفتد گردن ما!

حالا باز اگر می‌توانستیم از کولر استفاده کنیم خیلی ناراحت نبودیم ولی جالب این جاست که از وقتی دست وی به کولر خورده هوا آنچنان خنک شده است که فکر کنیم اگر با همین فرمون پیش برود، مجبوریم دوباره دست به دامن سرویس کار شوفاژ شویم.

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
شگرد

چطور بدون اجازه در اینستاگرام تگ نشویم؟

٩٧/٠٧/٢٦
فتوچاپ

فتوچاپ 553

٩٧/٠٧/٢٧
تلگجیم

تلگرام طلایی 553

٩٧/٠٧/٢٦
آنتن

ای دودی که می­روی به حلقم ...

٩٧/٠٧/٢٦
شاخ هفته

پیراهن پیچ اسکن گل‌گلی

٩٧/٠٧/٢٧
نگاهی به افزایش دوربین های موبایل و کاربردشان در عکاسی

#camera_phone

٩٧/٠٧/٢٦
جارچی

جارچی 553

٩٧/٠٧/٢٧
به بهانه محبوبیت فصل سوم سریال دلدادگان

جادوی آقای هادی

٩٧/٠٧/٢٧
5 قدم و چند نکته در مدیریت مصرف مواد غذایی

چطور مفید و به صرفه بخوریم؟

٩٧/٠٧/٢٧
یادداشت

کنار قدم‌های جابر (قسمت سوم)

٩٧/٠٧/٢٧
یادداشت

دروغ فروشی

٩٧/٠٧/٢٦
پایان نامه

ما و این همه ورزش پنهانی

٩٧/٠٧/٢٦
چهره هفته

چهره هفته 553

٩٧/٠٧/٢٦
کاروان پاراآسیایی کشورمان با مجموع 136 مدال، حسابی درخشید

خودباوری در حد تیم ملی

٩٧/٠٧/٢٧
این روزها نه تنها اینستاگرامرها و توئیتری‌ها رابطه دوستانه‌ای با هم ندارند که گاهی لشگرکشی هم می‌کنند

توئیت علیه پست

٩٧/٠٧/٢٧
یادداشت

توئیتر

٩٧/٠٧/٢٧
یادداشت

نانِ توریسم را آجر نکنید

٩٧/٠٧/٢٦
حکایت هفته

اندر حکایت مریدان و بسته‌های خاک بر سری

٩٧/٠٧/٢٧
توئیتری ها

#ورزش

٩٧/٠٧/٢٦
درباره «شاهین ایزدیار» که در مسابقات پاراآسیایی یک فوق ستاره بود

مایکل فلپس ایرانی

٩٧/٠٧/٢٧