ما هم نازک!
آنتن

ما هم نازک!

نویسنده : امیرسعید صبا

 سلام بر جیم خوانان عزیز. خواهش می‌کنم در روزهایی که هوا بارانی است اگر قصد خروج از منزل را ندارید، حداقل چتر خود را برای امانت به ما بسپارید. هم‌اکنون نیازمند یاری چترتان هستیم. (ستاد دریافت چترهای کمکی مردمی) 

اما از سیم‌کش سر کوچه پنهان نیست پس از شما چه پنهان که یکی از دوستان ما که مشغول‌الذمه هستید اگر فکر کنید منظورم پایان‌نامه‌نویس جیم است، در هفته جاری متاسفانه به دلیل نداشتن چتر، دچار اتصالی در نواحی مغزی شد و اصطلاحا آمپر سوزاند. لذا مجبور شدیم در این آشفته بازار ارز و سکه، وی را به الکتریکی سر کوچه ببریم و کلا سیم‌پیچی‌اش را عوض کنیم. که خب خوشبختانه خروج آمریکا از برجام روی قیمت سیم‌پیچی تاثیری نگذاشته بود و تعمیرکار به قیمت سابق با ما حساب کرد.

در هر حال، متاسفانه آمارها نشان می‌دهد که از هر یک میلیون کودکی که سالانه در دنیا به دنیا می‌آیند، یک نفر دچار نازکی پوست سر می‌باشد، که از شانس بد ما یکی از آن یک میلیون کودک پوست سر نازکی که در سال 1363 به دنیا آمده‌اند، اکنون به تور ما خورده است! از چی شانس داشتیم که از پوست سر پایان‌نامه‌نویس شانس داشته باشیم! 

اما وقتی پوست سر نازک باشد، به مجردی که نمناک شود، آب به داخل جمجمه نفوذ می‌کند و نفوذ آب به داخل جمجمه همانا و اتصال داخلی همان! اما هر چقدر که پوست پس کله این یکی همکارمان نازک است، پوست کف دست مدیر اجرایی جیم هم نازک است! کلا فکر کنیم جیم‌نویسان به سه دسته نرم‌تنان، مهره‌داران و پوست نازکان تقسیم می‌شوند! چرا که مابقی جیم‌نویسان اگرچه پوست نازکی ندارند ولی همگی در نازکی یک چیز مشترک هستند و آن چیزی نیست جز دل نازک! برای همین است که هر وقت به یکی از جیم‌نویسان می‌گوییم بالای دهانت، دماغ است فورا دچار شکستگی دل می‌شود و بساط آبغوره‌گیری را راه می‌اندازد! اما عرض می‌کردیم که اخیرا به صورت از دم قسط، یک عدد کولر کوچک برای جیم خریداری کردیم و برای این که پول به سرویس‌کار ندهیم، آچار فرانسه را دست مدیر اجرایی دادیم که برود و این کولر فسقلی را سرویس کند. اما نمی‌دانستیم که دستان نازک نارنجی مدیر اجرایی از هفت جا آبله می‌زند هر کدام به بزرگی یک گردو! طوری که مجبور می‌شود دو هفته مرخصی استعلاجی بگیرد و همه کارهایش بیفتد گردن ما!

حالا باز اگر می‌توانستیم از کولر استفاده کنیم خیلی ناراحت نبودیم ولی جالب این جاست که از وقتی دست وی به کولر خورده هوا آنچنان خنک شده است که فکر کنیم اگر با همین فرمون پیش برود، مجبوریم دوباره دست به دامن سرویس کار شوفاژ شویم.

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
زنگ انشاء

موضوع انشا: غذای مورد علاقه تان چیست؟

٩٧/١٠/٢٠
توئیتری ها

#آرایشگر

٩٧/١٠/٢٠

#مسابقه_آنلاین

٩٧/١٠/٢٠
یادداشت

در باب اصالت مصرف‌کنندگی هنر و ادبیات

٩٧/١٠/٢٠
اینستادونی

اینستادونی 564

٩٧/١٠/٢٠
به بهانه اقبال زیاد به سریال بانوی عمارت درباره این نوشتیم که چرا سریال‌های تاریخی‌طور را دوست داریم؟

با تاریخ، بدون انقضا

٩٧/١٠/٢٠

آیا بانوی عمارت یک اثر تاریخی است؟

٩٧/١٠/٢٠
پایان نامه

خودروی خارجی بهتر است یا ناظم خوب؟!

٩٧/١٠/٢٠
یادداشت

تیتراژ، پایان ماندگار یک سریال

٩٧/١٠/٢٠
معرفی کوتاه از فیلمی که رکورد شبکه نت‌فلیکس را جا به جا کرد

جعبه پرنده، درهم شکننده رکوردها

٩٧/١٠/٢٠
جارچی

جارچی 564

٩٧/١٠/٢٠
نکاتی جالب درباره بهترین پشت خط‌زن تاریخ والیبال ایران که شاید به تیم‌ملی برگردد

چراغ سبز شهرام به تیم‌ملی

٩٧/١٠/٢٠
بیفور ویژه

ماجرای بیلبیلک‌های مشکی

٩٧/١٠/٢٠
آنتن

راهکارهای جیمی برای جلوگیری از دزدی!

٩٧/١٠/٢٠
فتوچاپ

فتوچاپ 564

٩٧/١٠/٢٠
نگاهی به چند اثر از سینمای اقتباسی ایران به بهانه ساخت فیلم براساس رمان «نامیرا»

سینما اقتباس وطنی

٩٧/١٠/٢٠
روایت‌های ساده‌ای درباره رفتارهایی که مهر ورزیدن و محبت کردن را یاد می‌آورند

مهربانی‌های کوچک زنــــدگی را امتداد دهیم...

٩٧/١٠/٢٠
یادداشت

پیش‌فرض‌های ناقص

٩٧/١٠/٢٠
ساختنیجات

کمری های اندازه با روش های ساده

٩٧/١٠/٢٠
درباره بازگشت «فرهاد مجیدی» به استقلال در قامت کمک مربی «وینفرد شفر»

هفت برگشت

٩٧/١٠/٢٠