جیم - ما هم نازک! www.jeem.ir
ما هم نازک!
آنتن

ما هم نازک!

نویسنده : امیرسعید صبا

 سلام بر جیم خوانان عزیز. خواهش می‌کنم در روزهایی که هوا بارانی است اگر قصد خروج از منزل را ندارید، حداقل چتر خود را برای امانت به ما بسپارید. هم‌اکنون نیازمند یاری چترتان هستیم. (ستاد دریافت چترهای کمکی مردمی) 

اما از سیم‌کش سر کوچه پنهان نیست پس از شما چه پنهان که یکی از دوستان ما که مشغول‌الذمه هستید اگر فکر کنید منظورم پایان‌نامه‌نویس جیم است، در هفته جاری متاسفانه به دلیل نداشتن چتر، دچار اتصالی در نواحی مغزی شد و اصطلاحا آمپر سوزاند. لذا مجبور شدیم در این آشفته بازار ارز و سکه، وی را به الکتریکی سر کوچه ببریم و کلا سیم‌پیچی‌اش را عوض کنیم. که خب خوشبختانه خروج آمریکا از برجام روی قیمت سیم‌پیچی تاثیری نگذاشته بود و تعمیرکار به قیمت سابق با ما حساب کرد.

در هر حال، متاسفانه آمارها نشان می‌دهد که از هر یک میلیون کودکی که سالانه در دنیا به دنیا می‌آیند، یک نفر دچار نازکی پوست سر می‌باشد، که از شانس بد ما یکی از آن یک میلیون کودک پوست سر نازکی که در سال 1363 به دنیا آمده‌اند، اکنون به تور ما خورده است! از چی شانس داشتیم که از پوست سر پایان‌نامه‌نویس شانس داشته باشیم! 

اما وقتی پوست سر نازک باشد، به مجردی که نمناک شود، آب به داخل جمجمه نفوذ می‌کند و نفوذ آب به داخل جمجمه همانا و اتصال داخلی همان! اما هر چقدر که پوست پس کله این یکی همکارمان نازک است، پوست کف دست مدیر اجرایی جیم هم نازک است! کلا فکر کنیم جیم‌نویسان به سه دسته نرم‌تنان، مهره‌داران و پوست نازکان تقسیم می‌شوند! چرا که مابقی جیم‌نویسان اگرچه پوست نازکی ندارند ولی همگی در نازکی یک چیز مشترک هستند و آن چیزی نیست جز دل نازک! برای همین است که هر وقت به یکی از جیم‌نویسان می‌گوییم بالای دهانت، دماغ است فورا دچار شکستگی دل می‌شود و بساط آبغوره‌گیری را راه می‌اندازد! اما عرض می‌کردیم که اخیرا به صورت از دم قسط، یک عدد کولر کوچک برای جیم خریداری کردیم و برای این که پول به سرویس‌کار ندهیم، آچار فرانسه را دست مدیر اجرایی دادیم که برود و این کولر فسقلی را سرویس کند. اما نمی‌دانستیم که دستان نازک نارنجی مدیر اجرایی از هفت جا آبله می‌زند هر کدام به بزرگی یک گردو! طوری که مجبور می‌شود دو هفته مرخصی استعلاجی بگیرد و همه کارهایش بیفتد گردن ما!

حالا باز اگر می‌توانستیم از کولر استفاده کنیم خیلی ناراحت نبودیم ولی جالب این جاست که از وقتی دست وی به کولر خورده هوا آنچنان خنک شده است که فکر کنیم اگر با همین فرمون پیش برود، مجبوریم دوباره دست به دامن سرویس کار شوفاژ شویم.

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
پایان نامه

ننگارید، ننگارید!

٩٧/٠٥/٢٥
یادداشت

پسرم، زن نگیر!

٩٧/٠٥/٢٥
تلگجیم طلایی

تلگرام طلایی 547

٩٧/٠٥/٢٥
حکایت هفته

اندر حکایت ابوجارچی و پسر گمشده

٩٧/٠٥/٢٥
چهره هفته

علی صفری شهردار قزوین

٩٧/٠٥/٢٥
دات کام

چگونه بفهمیم تلگرام‌مان توسط دیگری خوانده می‌شود؟

٩٧/٠٥/٢٤
فتوچاپ

فتوچاپ 547

٩٧/٠٥/٢٥
آنتن

روش اختصاصی جیم در سوسک کشی!

٩٧/٠٥/٢٤
«تنگه ابوقریب» را باید تماشا کرد نه فقط به خاطر سیمر‌غ‌ها و نه نفس‌هایی که 'گاهی در طول 90 دقیقه بند می‌آی

دلم دلتنگ تنگستان

٩٧/٠٥/٢٥
چرا تنگه ابوقریب به عنوان نقطه عطفی در سینمای دفاع مقدس کشورمان محسوب می‌شود؟

سدی که شکست

٩٧/٠٥/٢٥
کوتاه و مختصر درباره سازمان هنری رسانه‌ای اوج

ایستاده با اوج

٩٧/٠٥/٢٥
ساختنیجات

جایی برای جوراب‌های کوچک و خانه به هم ریز

٩٧/٠٥/٢٤
شاخ هفته

رازهایتان را حفظ کنید

٩٧/٠٥/٢٤
یادداشت

احیای تلویزیون با رشیدپور

٩٧/٠٥/٢٥
یادداشت

بالاخره بَدمَن داستان برنده شد

٩٧/٠٥/٢٤
جارچی

جارچی 547

٩٧/٠٥/٢٥
یادداشت

ترین های نقل و انتقالات اروپا

٩٧/٠٥/٢٤
یادداشت

تنگۀ ایران

٩٧/٠٥/٢٥
نسخه جدید اندروید با ظاهر جدید و امنیت بیشتری منتشر شد

#Android_Pie

٩٧/٠٥/٢٥
معرفی 5 شخصیتی که دیدن بازی‌های‌شان در تنگه ابوقریب شما را غافلگیر خواهد کرد

شاخ‌های تنگه

٩٧/٠٥/٢٥