لطفا حواس‌تان نباشد
پایان نامه

لطفا حواس‌تان نباشد

نویسنده : سعید برند

هر چند دلار فوق فوقش 900 تومان بیشتر نمی‌ارزد ولی متاسفانه مدتی است بنا به دلایلی از جمله گرم شدن کره زمین، بیش از 5 هزار تومان ‌ارزیده است و به همان مقدار پشت مردم نیز لرزیده است. البته مراد از مردم، آن مردمی نیست که شب‌ها نان و ماست می‌خورند، چون گرانی دلار ارتباط مستقیمی با افزایش قیمت نان و ماست مردم ندارد و فوق فوقش 70 تا 80 درصد قیمت آن‌ها را بالا می‌برد که خب مردم ما ثابت کرده‌اند تا 85 درصد افزایش، ظرفیت دارند و صدایشان در نمی‌آید. 

اما واقعیت این است که همه چیز نان و ماست نیست و گرانی دلار روی کالاهای وارداتی از قبیل مگس‌کش، ناخن‌گیر، سنگ‌ قبر، چوب بستنی، دسته تبر، دسته بیل و سایر دسته‌ها تاثیر جدی می‌گذارد و دل و ایضا دماغ مردم را می‌لرزاند. لذا اینجانب قویا و شدیدا از دولت محترم خواهشمندم چاره‌ای برای این موضوع بیندیشد و به نحوی مسئله را مدیریت کند و حواس مردم را پرت کند تا کمتر درد بکشند و گرنه قیمت دلار که ظاهرا پایین بیا نیست.

در همین راستا پیشنهاد می‌کنیم دولت تدبیر و امید با همکاری واحد آرشیو شبکه اول، هر روز یک سری سکانس حذف شده از پایتخت5 را منتشر کند، حتی اگر سکانس‌های سانسور شده تمام شده، از نقی معمولی، به صورت ویژه خواهش کنیم مجددا میوه در دهان دیگری بگذارد و کلیپش پخش شود. اگر این موضوع توجه مردم را جلب نکرد هی انگشت شصت وزیر را نزدیک دکمه فیلترینگ ببرید و هی عقب ببرید، اگر موفق نبودید و باز هم حواس مردم به گرانی دلار بود، این بار یک کلیپ سگ آزاری پخش کنید و از آحاد مردم بخواهید سگ آزار را پیدا کنند و در ازایش یک دستگاه BMW همراه کش 5 سانتی قیطونی به آن‌ها هدیه بدهید البته به قید قرعه و به شرط فرستادن «جیم» به 2000999. در پایان اگر هیچکدام از این روش‌های من‌درآوردی جواب نداد، بگویید جناب آشنا یک پستی در توئیتر یا تلگرام بترکانند بلکه یکی، دو روزی تیتر اصلی رسانه‌ها شود و حواس‌ها را پرت کند. 

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها