جیم و ناپایداری هوا
آنتن

جیم و ناپایداری هوا

نویسنده : امیرسعید صبا

سلام بر جیم خوانان عزیز. ضمن تبریک خجسته ایام دلار 4 هزار و 200 تومانی، بسیار خرسند و نیک‌فرجام می‌باشم که عرض کنم خدمت با سعادت شما که، سازمان پیش‌بینی‌های صددرصد راستکی هواشناسی از جیم شکایت کرده است.

از صغری خانم‌، کلانتر محل پنهان نیست لذا از شما چه پنهان که روز گذشته احضاریه برای جیم آمده است مبنی بر شکایت سازمان پیش‌بینی‌های صددرصد راستکی هواشناسی منطقه! ما اولش فکر کردیم احتمالا از آن‌جا که ما حسابی «هوای» شما را داریم این سازمان به جرم «هواخواهی» از ما شکایت کرده است اما وقتی خوب احضاریه را مطالعه کردیم فهمیدیم باز هم پای پکیج زهوار دررفته جیم در میان است. 

اصولا کار ما جیم نویسان مدتی است شبیه کارهای گابی شده است، یعنی هر کاری می‌کنیم نتیجه عکس می‌گیریم.

مثلا اتحادیه کارواش‌ها به شدت دنبال ما می‌گردد که خودروی‌مان را به کارواش ببریم و شست‌وشو دهیم آن هم به طور کاملا رایگان، بدون انعام و به همراه واکس لاستیک! اولش فکر کردیم به جهت شهرت و محبوبیت ما این-قدر اصرار می‌کنند بعد فهمیدیم ماجرا ربطی به سلبریتی بودن ما ندارد، ظاهرا هر وقت که یکی از جیم نویسان خودرواش را به کارواش می‌برد، فردا باران می‌بارد و دوباره نان کارواشی‌ها سکه می‌شود. حتی گویا مطالعاتی بر روی جیم‌نویسان بدون خودرو هم انجام داده‌اند و متوجه شده‌اند هر وقت آن‌ها نیز از جلوی کارواشی رد می‌شوند هوا بارانی می‌شود!

قضیه شکایت سازمان پیش‌بینی‌های صددرصد راستکی هواشناسی منطقه هم به همین موضوعی گابی شدن برخی کارهای ما برمی‌گردد، ظاهرا خاموش کردن پکیج جیم و روشن کردن آن در هفته گذشته دهان این سازمان را دچار خشکسالی کرده است، چرا که هر وقت ما این پکیج را خاموش کردیم یکهو هوا سرد شد طوری که مجبور شدیم لحاف پیچ در جیم بنشینیم، هر وقت هم که پکیج جیم را روشن کردیم آنچنان هوا گرم شد که پایان نامه-نویس جیم به همراه لیوان نی‌دار راهی پشت بام شد برای انجام عملیات برنزه‌سازیون!

لذا نه تنها خودمان را به دردسر انداختیم بلکه باعث شدیم پیش‌بینی‌های این سازمان نیز کشککی از آب درآید. لذا برای خاتمه پیدا کردن این قائله از مدیراجرایی نهایت استفاده مفید را کردیم، بدین منظور که یک دماسنج به وی وصل کردیم تا به مجردی که دمای هوا یک درجه سانتی‌گراد کم و زیاد شد، به همان میزان و البته در جهت عکس، درجه پکیج را نیز یک درجه زیاد یا کم کند!

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها