استقلالی‌ها این مطلب را نخوانند!
یادداشت

استقلالی‌ها این مطلب را نخوانند!

نویسنده : مازیار حکاک

تیتر بالا از آن دست تیترهای گول‌زننده برای جذب مخاطب نیست. واقعا اگر استقلالی هستید بی خیال خواندن این مطلب بشوید چرا که این یادداشت مجیزگویی از سرمربی، بازیکنان و تیمی است که خیلی زود قهرمانی را به هواداران هدیه می‌دهند. تیمی که یاد پرسپولیس دهه شصت را زنده کرده و امسال راحت‌تر از پارسال در آستانه قهرمانی است. 

همان‌طور که می‌دانید سرخپوشان پایتخت تنها 6 امتیاز با قهرمانی فاصله دارند. آن هم در حالی که هنوز 7 هفته تا پایان رقابت‌ها باقی مانده است. مزه این قهرمانی وقتی بیشتر می‌شود که بدانیم شاگردان برانکو این شانس را دارند که با کسب پیروزی در بازی شنبه برابر استقلال خوزستان می‌توانند در دربی قهرمانی‌شان را مسجل کنند. هر چند به دلیل میزبانی استقلال و قواعد سازمان لیگ قرار نیست جام و مدال‌ها در همان بازی اهدا شود اما این اتفاق ویژه برای اولین بار در تاریخ لیگ خواهد افتاد و طبیعتا تا سال‌ها از یاد نخواهد رفت.

تیم شایسته برانکو این فصل به واقع لایق قهرمانی بوده و هست و فوتبالی را ارائه می‌دهد که یک سر و گردن از تمام تیم‌های لیگ بالاتر است. این فصل علی علیپور بازیکن بی ادعا و کم حاشیه‌ای ستاره تیم است که همین هفته معلوم شد قراردادش با پرسپولیس تنها 300 میلیون بوده است و حالا به پاس خوش خدمتی و گل‌های بی‌شمارش می‌خواهند قراردادش را اندکی بالاتر ببرند. این فصل درون تیم پرسپولیس خبری از حاشیه نبوده و اگر هم حاشیه‌ای پیش آمده تیم بزرگتر داشته است. همین متد ساده کلید قهرمانی یازدهم است، پس 10+1‌ شدن قهرمانی‌مان مبارک!

نظرات کاربران
کد امنیتی