ادابازی درمانی!
پایان نامه

ادابازی درمانی!

نویسنده : سعید برند

در ادامه توصیه‌های تشتکی (بر وزن کشککی) صدا و سیما برای داشتن زندگی بهتر، این هفته دیدیم و شنیدیم که در شبکه سوم سیما توصیه شد، برای این که روز خوبی داشته باشیم و از شر فکرهای منفی خلاص شویم، صبح که از خواب بیدار می‌شویم جلوی آینه برویم و ادای بوقلمون در بیاوریم! لذا بی‌خودی نبوده که از قدیم گفته‌اند «نخوردیم یه بار نون و بوقلمون ولی اداشو درآوردیم واسه خودمون» ما که از این پیشنهاد به وجد آمده بودیم از طریقی به کنداکتور یا همان جدول پخش تلویزیون دسترسی پیدا کردیم و پیشنهادهای دیگری که قرار است طی هفته‌های آتی به خورد مردم بدهند را یک جا تقدیم می‌کنیم:

 برای رفع استرس‌های مالی ناشی از تاخیر پرداخت اجاره منزل ادای شتر را در بیاورید. بی‌تفاوتی بی‌نظیری که در میمیک شتر وجود دارد به شدت آرام‌بخش بوده و جوری شما را آرام می‌کند که گل گاوزبان و پروپرانولول 10 هاج و واج خواهند ماند! 

 پدرهای گرامی می‌توانند وقتی شازده پسرشان برای گرفتن پول توجیبی از جیب‌شان اصطلاحا دلنگون است، فک پایین خود را جلو بیاورید و ادای اره‌ ماهی را در بیاورند! پسرشان طوری خواهد ترسید که دیگر هوس پول توجیبی نکند، فقط اگر دندان مصنوعی دارید، مراقب باشید که دندان‌هایتان در یقه آن طفل معصوم نیفتد چون ممکن است از شدت ترس به شب ادراری مبتلا شود. 

 اگر ماه‌هاست به همسرتان خرجی نداده‌اید و او محل یک نوع حیوان اهلی و کمی وحشی هم به شما نمی‌دهد، مقابل او ایستاده و چهار دست و پایتان را شبیه ملخ مراکشی به صورت پروانه‌ای به حرکت در بیاورید. آن‌چنان عاشق شما خواهد شد که خرجی از یادش خواهد رفت!

 طلبکار با حکم جلب و مامور دم در خانه شماست، بلافاصله روی زمین دراز کشیده چیز غلط بروید و فیگور شیردریایی را بازی کنید. قطعا طلبکار خونش به جوش می‌آید اما مامور از خنده ریسه رفته و امکان فرار به شما دست می‌دهد. فقط مراقب باشید در انتخاب حیوان اشتباه نکنید مثلا در مورد آخر، یک نفر به جای ماهی ادای پنگوئن را درآورد فورا دستگیرش کردند و حکم جلب را به صورت تانکرده وارد حلقش کردند تا درس عبرتی شود برای دیگران بدهکاران که جلوی قانون ادابازی درنیاورند!

نظرات کاربران
کد امنیتی