حمله سوسک‌های لانچیکودار!
آنتن

حمله سوسک‌های لانچیکودار!

نویسنده : امیرسعید صبا

 سلام بر جیم خوانان عزیز، باور بفرمایید همه این‌ها زیر سر مدیر اجرایی است، بس که هیچ وقت یک جا آرام و قرار نمی‌گیرد و یکسره جل‌جل می‌کند و از این ور به آن ور می‌رود! حالا این که خودش جل‌جل می‌کند و دائم مثل مرغ پر کنده از این اتاق به آن اتاق می‌رود خیلی محل چالش ما نیست، آنچه برای ما چالش ایجاد کرده است، همانا دهان مدیر اجرایی است! بس که دائم باید بجنبد و چیز میز بخورد! الان شما همه جای جیم را که نگاه کنید یا ذره‌های چیپس و پفک می‌بینید یا نرمه‌های بیسکوئیت! این کارها را می‌کند بعد می‌گوید چرا سوسک‌های جیم زیاد شده است؟! یادتان می‌آید چند هفته پیش گفتیم که مدتی بود قرمه‌سبزی‌های جیم خوشمزه شده بود، البته اگر یادتان باشد همان‌جا گفتیم که این مسئله ربطی به سوسک‌های کشف شده در آشپزخانه جیم نداشته و صرفا برای مشمئز شدن حال شما عرض کرده‌ایم! و گرنه ما همان‌طور که صورت مان را با سیلی سرخ نگه‌ می‌داریم، قرمه‌سبزی‌مان را نیز با لوبیا چشم‌بلبلی لعاب‌دار نگه می‌داریم.

بله همان‌طور که یادتان هست همان موقع نوشتیم که کشتن این سوسک‌ها برای مدیر اجرایی به بزرگترین چالش آن روزها تبدیل شده بود، لذا دست به کار شده و در اولین اقدام در کنار دیوارها قلم سوسک کشید و باز اگر یادتان باشد نتیجه این شد که پایان‌نامه‌نویس جیم کارش به بیمارستان کشید ولی سوسک‌ها چاق و چله‌تر شدند! ظاهرا این گردها به آن‌ها ساخته بود، فقط در مواردی دچار توهم شده بودند طوری که یکی از آن‌ها وسط آشپزخانه جلوی یکی از جیم‌نویسان را گرفته بود و داد زده بود: «من برت پیتم، زنم می‌شی؟!»

در ادامه نوشته بودیم که روش دوم مدیر اجرایی استفاده از افشانه سوسک‌کش بود! اما متاسفانه ظاهرا در دوزش اشتباه کرده بود چون به برخی از سوسک‌ها احساس الکی خوشی دست داده بود و داخل چاه توالت پارتی راه انداخته و حرکات موزون انجام داده بودند. پس از آن که مدیر اجرایی در هیچکدام از این دو راه موفق نبود به روش سنتی روی آورد و با یک دانه دمپایی ابری به جنگ تن به تن با سوسک‌ها رفت، اما ظاهرا سوسک‌ها لانچیکو داشتند و به مدیر اجرایی حمله‌ور شده‌اند و وی را از سه ناحیه دچار کبودی کردند. متاسفانه الان که با شما صحبت می‌کنیم بخش‌های مهمی از جیم از جمله دست‌شویی، سینک ظرفشویی و انباری کاملا به اشغال سوسک‌های لانچیکودار درآمده است و کنترل امور را بدست گرفته‌اند. همین‌جا جا دارد از همسایه دوست و برادر که در این مدت اجازه استفاده از توالتش را به ما داده تشکر و قدردانی کنیم. 

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
پایان نامه

پذیرایی به سبک دولتی

٩٧/٠٦/٢٢
خواندنی‌هایی جالب درباره مسابقات والیبال قهرمانی جهان که امید زیادی به درخشش تیم‌ملی کشورمان داریم

در آرزوی رتبه‌ای بهتر از ششمی

٩٧/٠٦/٢٢
یادداشت

برای چه گریه می‌کنیم؟

٩٧/٠٦/٢٢
یادداشت

هر کسی کو دور ماند از اصل خویش

٩٧/٠٦/٢٢
یادداشت

این برهه حساس کنونی

٩٧/٠٦/٢٢
جارچی

جارچی 549

٩٧/٠٦/٢٢
جارچی

منطقی‌ترین استدلال حال، گذشته و آینده

٩٧/٠٦/٢١
فتوچاپ

فتوچاپ 549

٩٧/٠٦/٢٢
یادداشت

بعضی خواب‌ها معطرند

٩٧/٠٦/٢٢
یادداشت

اصیل و مهربان همچون قشم

٩٧/٠٦/٢٢
به بهانه 21 شهریور روز ملی سینما درباره دردسرهایی که سینمای ایران دارد

این سینمای پرچالش

٩٧/٠٦/٢٢
یادداشت

داریم با حسین حسین پیر می‌شویم

٩٧/٠٦/٢٢
ساختنیجات

پاک‌کردن رد پای نوشیدنی‌ از روی میز!

٩٧/٠٦/٢٢
دات کام

باکیفیت گوش کنید

٩٧/٠٦/٢٢
درباره آلبوم «ابراهیم» و موجی که بــــه راه اندخت

پیچیده مثل محسن چاوشی

٩٧/٠٦/٢٢
یک چهارم تیم‌های لیگ برتری از سرمربیان خارجی روی نیمکت خود بهره می‌برند

واردات به درد بخور

٩٧/٠٦/٢٢
تلگجیم

تلگجیم طلایی 549

٩٧/٠٦/٢٢
جدی ترین رقیب بازی فیفا با گرافیکی بی نظیر به بازار آمد

#PES2019

٩٧/٠٦/٢٢
شروع محرم یعنی شروع دو ماه با معجونی از حال خوب، شور، شعور، خاطرات، نوستالژی‌ها، نقدها و...

روضه‌های ناتمام

٩٧/٠٦/٢٢
یادداشت

فصل محرم به روایت کتاب‌ها

٩٧/٠٦/٢٢