حمله سوسک‌های لانچیکودار!
آنتن

حمله سوسک‌های لانچیکودار!

نویسنده : امیرسعید صبا

 سلام بر جیم خوانان عزیز، باور بفرمایید همه این‌ها زیر سر مدیر اجرایی است، بس که هیچ وقت یک جا آرام و قرار نمی‌گیرد و یکسره جل‌جل می‌کند و از این ور به آن ور می‌رود! حالا این که خودش جل‌جل می‌کند و دائم مثل مرغ پر کنده از این اتاق به آن اتاق می‌رود خیلی محل چالش ما نیست، آنچه برای ما چالش ایجاد کرده است، همانا دهان مدیر اجرایی است! بس که دائم باید بجنبد و چیز میز بخورد! الان شما همه جای جیم را که نگاه کنید یا ذره‌های چیپس و پفک می‌بینید یا نرمه‌های بیسکوئیت! این کارها را می‌کند بعد می‌گوید چرا سوسک‌های جیم زیاد شده است؟! یادتان می‌آید چند هفته پیش گفتیم که مدتی بود قرمه‌سبزی‌های جیم خوشمزه شده بود، البته اگر یادتان باشد همان‌جا گفتیم که این مسئله ربطی به سوسک‌های کشف شده در آشپزخانه جیم نداشته و صرفا برای مشمئز شدن حال شما عرض کرده‌ایم! و گرنه ما همان‌طور که صورت مان را با سیلی سرخ نگه‌ می‌داریم، قرمه‌سبزی‌مان را نیز با لوبیا چشم‌بلبلی لعاب‌دار نگه می‌داریم.

بله همان‌طور که یادتان هست همان موقع نوشتیم که کشتن این سوسک‌ها برای مدیر اجرایی به بزرگترین چالش آن روزها تبدیل شده بود، لذا دست به کار شده و در اولین اقدام در کنار دیوارها قلم سوسک کشید و باز اگر یادتان باشد نتیجه این شد که پایان‌نامه‌نویس جیم کارش به بیمارستان کشید ولی سوسک‌ها چاق و چله‌تر شدند! ظاهرا این گردها به آن‌ها ساخته بود، فقط در مواردی دچار توهم شده بودند طوری که یکی از آن‌ها وسط آشپزخانه جلوی یکی از جیم‌نویسان را گرفته بود و داد زده بود: «من برت پیتم، زنم می‌شی؟!»

در ادامه نوشته بودیم که روش دوم مدیر اجرایی استفاده از افشانه سوسک‌کش بود! اما متاسفانه ظاهرا در دوزش اشتباه کرده بود چون به برخی از سوسک‌ها احساس الکی خوشی دست داده بود و داخل چاه توالت پارتی راه انداخته و حرکات موزون انجام داده بودند. پس از آن که مدیر اجرایی در هیچکدام از این دو راه موفق نبود به روش سنتی روی آورد و با یک دانه دمپایی ابری به جنگ تن به تن با سوسک‌ها رفت، اما ظاهرا سوسک‌ها لانچیکو داشتند و به مدیر اجرایی حمله‌ور شده‌اند و وی را از سه ناحیه دچار کبودی کردند. متاسفانه الان که با شما صحبت می‌کنیم بخش‌های مهمی از جیم از جمله دست‌شویی، سینک ظرفشویی و انباری کاملا به اشغال سوسک‌های لانچیکودار درآمده است و کنترل امور را بدست گرفته‌اند. همین‌جا جا دارد از همسایه دوست و برادر که در این مدت اجازه استفاده از توالتش را به ما داده تشکر و قدردانی کنیم. 

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
ساختنیجات

به استقبال سرما با پاپوش‌های دست بافت

٩٧/٠٩/٢٢
این روزها دوربین مخفی‌ها هم مثل هزاران چیز دیگر از تلویزیون به اینستاگرام کوچ کرده‌اند

«شما خود دوربین مخفی هستید»

٩٧/٠٩/٢٢
فتوچاپ

فتوچاپ 560

٩٧/٠٩/٢٢
روی پرده

بمب نه، ولی عاشقانه!

٩٧/٠٩/٢٢
درباره «ونوم» محصول جدید مارول، که تکلیف مشخصی با خودش معلوم نیست

ونوم یک اکشن دست و پا شکسته

٩٧/٠٩/٢٢
یادداشت

اِنزوا در علاقه‌های بند انگشتی

٩٧/٠٩/٢٢
اینستادونی

اینستادونی 560

٩٧/٠٩/٢٢
یادداشت

جرم دسته‌جمعی بی‌رحمی

٩٧/٠٩/٢٢
دات کام

دیجیتالی کردن عکس‌های قدیمی

٩٧/٠٩/٢٢
یادداشت

برای «سِن سی» مهربانم

٩٧/٠٩/٢٢
جارچی

جارچی 560

٩٧/٠٩/٢٢
حکایت هفته

اندر حکایت مریدان و آجیل ارزان

٩٧/٠٩/٢٢
چهره هفته

چهره هفته 560

٩٧/٠٩/٢٢
شگرد

چگونه از ADSL راحت شویم؟

٩٧/٠٩/٢٢
گل‌های باارزش و 3 امتیازی این روزهای مدافعان در لیگ، می‌تواند سرنوشت قهرمانی را تغییر دهد

head طلایی

٩٧/٠٩/٢٢
گفت‌و‌گو با ملی‌پوش ایرانی که نامزد بهترین تیرانداز سال 2018 جهان شده است

هدفم فقط طلای المپیک است و بس

٩٧/٠٩/٢٢
آنتن

سولوقون یا هنری؟ مسئله این است!

٩٧/٠٩/٢٢
یادداشت

زمین مادرها گِرد نیست

٩٧/٠٩/٢٢
پایان نامه

نخود نخود هر کی رود به کار خود!

٩٧/٠٩/٢٢
کمـپانی پیشروی چینی که ایـــــن روزهــــا با ترامـــپ دســت و پنجــه نرم ‌می‌کند

#huawei

٩٧/٠٩/٢٢