حمله سوسک‌های لانچیکودار!
آنتن

حمله سوسک‌های لانچیکودار!

نویسنده : امیرسعید صبا

 سلام بر جیم خوانان عزیز، باور بفرمایید همه این‌ها زیر سر مدیر اجرایی است، بس که هیچ وقت یک جا آرام و قرار نمی‌گیرد و یکسره جل‌جل می‌کند و از این ور به آن ور می‌رود! حالا این که خودش جل‌جل می‌کند و دائم مثل مرغ پر کنده از این اتاق به آن اتاق می‌رود خیلی محل چالش ما نیست، آنچه برای ما چالش ایجاد کرده است، همانا دهان مدیر اجرایی است! بس که دائم باید بجنبد و چیز میز بخورد! الان شما همه جای جیم را که نگاه کنید یا ذره‌های چیپس و پفک می‌بینید یا نرمه‌های بیسکوئیت! این کارها را می‌کند بعد می‌گوید چرا سوسک‌های جیم زیاد شده است؟! یادتان می‌آید چند هفته پیش گفتیم که مدتی بود قرمه‌سبزی‌های جیم خوشمزه شده بود، البته اگر یادتان باشد همان‌جا گفتیم که این مسئله ربطی به سوسک‌های کشف شده در آشپزخانه جیم نداشته و صرفا برای مشمئز شدن حال شما عرض کرده‌ایم! و گرنه ما همان‌طور که صورت مان را با سیلی سرخ نگه‌ می‌داریم، قرمه‌سبزی‌مان را نیز با لوبیا چشم‌بلبلی لعاب‌دار نگه می‌داریم.

بله همان‌طور که یادتان هست همان موقع نوشتیم که کشتن این سوسک‌ها برای مدیر اجرایی به بزرگترین چالش آن روزها تبدیل شده بود، لذا دست به کار شده و در اولین اقدام در کنار دیوارها قلم سوسک کشید و باز اگر یادتان باشد نتیجه این شد که پایان‌نامه‌نویس جیم کارش به بیمارستان کشید ولی سوسک‌ها چاق و چله‌تر شدند! ظاهرا این گردها به آن‌ها ساخته بود، فقط در مواردی دچار توهم شده بودند طوری که یکی از آن‌ها وسط آشپزخانه جلوی یکی از جیم‌نویسان را گرفته بود و داد زده بود: «من برت پیتم، زنم می‌شی؟!»

در ادامه نوشته بودیم که روش دوم مدیر اجرایی استفاده از افشانه سوسک‌کش بود! اما متاسفانه ظاهرا در دوزش اشتباه کرده بود چون به برخی از سوسک‌ها احساس الکی خوشی دست داده بود و داخل چاه توالت پارتی راه انداخته و حرکات موزون انجام داده بودند. پس از آن که مدیر اجرایی در هیچکدام از این دو راه موفق نبود به روش سنتی روی آورد و با یک دانه دمپایی ابری به جنگ تن به تن با سوسک‌ها رفت، اما ظاهرا سوسک‌ها لانچیکو داشتند و به مدیر اجرایی حمله‌ور شده‌اند و وی را از سه ناحیه دچار کبودی کردند. متاسفانه الان که با شما صحبت می‌کنیم بخش‌های مهمی از جیم از جمله دست‌شویی، سینک ظرفشویی و انباری کاملا به اشغال سوسک‌های لانچیکودار درآمده است و کنترل امور را بدست گرفته‌اند. همین‌جا جا دارد از همسایه دوست و برادر که در این مدت اجازه استفاده از توالتش را به ما داده تشکر و قدردانی کنیم. 

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
یادداشت

ماجرای بهار به روایت مترو

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

بوی اسکناس تا نخورده لای کتاب

٩٦/١٢/٢٤
اگر بخواهیم سقوط‌ها، زلزله‌ها و بلاهای امسال را نادیده بگیریم باید از جوان‌هایی بگوییم که بیشتر خبرهای

جوانان مدل ۹۶

٩٦/١٢/٢٤
مینیمال

رسم اصیل ایرانی را فراموش نکنید

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

دور حوض فیروزه‌ای، زیر درخت خرمالو

٩٦/١٢/٢٤
پایان نامه

ما شاد و خوشحالیم

٩٦/١٢/٢٤

سال خوبی نبود اما ما خوب بودیم...

٩٦/١٢/٢٤
شگرد

عکس‌های خوب خوب بگیرید

٩٦/١٢/٢٤
شگفت انگیزترین اتفاقات ورزش ایران و جهان در سال 96 به انتخاب جیم

اتفاقات چشم گردکن!

٩٦/١٢/٢٤

سال جوونا

٩٦/١٢/٢٤
یک بسته متنوع از کتاب‌ها و سریال‌های جدیدی که نوروز شما را می‌سازد

هر روزتان نوروز، نوروزتان با کتاب و سریال

٩٦/١٢/٢٤
دات کام

در تعطیلات عید، قهرمان جام باشگاه‌های اروپا شوید

٩٦/١٢/٢٤
جنجال‌آفرین‌ترین (!) ورزشکاران امسال چه کسانی بودند؟

از آقای گل تا خواهران ووشوکار

٩٦/١٢/٢٤

5قاب ماندگار 96

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

عیده که عیده...

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

واقعا عید را جشن می‌گیرید؟!

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

شما رُفوزه شدی

٩٦/١٢/٢٤
درباره استارتاپ‌ها و خدمات‌دهنده‌های ایرانی کــــه امسال طعم دیگری به زندگی‌ ایرانی‌ها دادند

#سال_خدمات_اینترنتی

٩٦/١٢/٢٤
آدم‌ها و چیزهایی که سال 96 از این رو به آن رو شدند

برگشت به زندگی

٩٦/١٢/٢٤

من باختم بد هم باختم

٩٦/١٢/٢٤