پادری‌هایی پر از ظرافت و سادگی
ساختنیجات

پادری‌هایی پر از ظرافت و سادگی

نویسنده :

اگر درگیر خرید جهیزیه هستید یا به ‌هر علت دیگری خرج و مخارج خانه‌تان بالاست، احتمالا فرصت و پول کافی برای خرید وسایل جانبی مثل پادری ندارید، از آن‌جا که پادری‌ها کوچک‌اند و به دلیل انداختن جلوی در، زودتر کثیف می‌شوند، خرید آن‌ها چندان هم به صرفه نیست. پس چه بهتر که از مواد ارزان قیمتی که در منزل داریم، برای ساخت آن استفاده کنیم. در این متن شما را با ایده‌های ساده و جالبی آَشنا می‌کنیم که از طریق آن می‌توانید با مواد ارزان قیمتی مثل کاموا، هنرهایتان را شکوفا کنید و به خانه‌تان زیبایی و جلوه بیشتری ببخشید. 

 

پادری با کاموا، برای فانتزی‌پسندها

چه اهل بافتن باشید و چه نباشید، احتمالا در خانه‌تان کامواهای نیمه‌کاره یا کاملی پیدا می‌شوند که دیگر استفاده نمی‌کنید. اگر عاشق نرمی و لطافت، یا تنوع در رنگ هستید، از کاموا استفاده کنید. این پادری علاوه بر مزیت نرمی و تنوع رنگ، کامواهای بدون استفاده را هم از خانه‌تان جمع می‌کند. برای ساخت این پادری زیبا، کافی است کاموا‌ها را دور یک وسیله استوانه‌ای مثل چنگال، کفگیر و ... بپیچید. بعد توپ کاموا را از وسط ببرید و با یک تکه نخ، گره‌ای دور آن بزنید. با ساخت تعدادی از این توپک‌های کاموایی که به «پم‌پم» معروف‌اند و گره زدن آن‌ها روی توری، می‌توانید یک پادری خاص و فانتزی بسازید. 

 

پادری کنفی، برای راحت‌طلب‌ها

اگر حوصله ندارید وقت زیادی صرف کنید و نیاز به یک قالیچه یا پادری دارید، بهترین گزینه استفاده از کنف است. اگر کنف کلفتی از بازار تهیه کنید، می‌توانید آن را به‌صورت دایره‌ یا بیضی، حلقه کنید. تعداد و اندازه آن هم دست خودتان است. 

البته اگر حوصله‌تان بیشتر بود، کنف ظریف‌تری انتخاب کنید‌ تا پادری زیباتر جلوه کند. خوبیِ این پادری در این است که هم زود آماده می‌شود، هم امکان نقاشی و رنگ کردن آن را دارید و می‌توانید با استفاده از اسپری‌های رنگ، آن را با دکوراسیون خانه‌تان هماهنگ کنید. 

 

پادری سنگی، برای عاشقان طبیعت

اگر آن‌قدر عاشق طبیعت‌اید که هربار به دریا یا کوه می‌روید، تعداد زیادی سنگ جمع می‌کنید بدون این‌که بدانید چه استفاده‌ای باید از آن‌ها بکنید، ما به شما یک پادری سنگی را پیشنهاد می‌کنیم. با این پیشنهاد، زیبایی و حس طبیعت همواره جلوی چشم شماست و می‌توانید از آن‌ حسابی لذت ببرید. 

کافی‌است سنگ‌ها را کنار هم روی یک تکه چوب یا نمد بچسبانید و در‌جایی‌که می‌خواهید قرار دهید. البته که این پادری نرم نیست و بیشتر جنبه تزیینی دارد. 

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
تلگجیم

تلگجیم 526

٩٦/١٢/٠١
شگرد

چطور مخاطبان گوشی‌مان را به گوشی دیگری منتقل کنیم؟

٩٦/١٢/٠٣
یادداشت

در آسمان دل دیگران می‌درخشید؟

٩٦/١٢/٠٣
درباره شخصیت آشوب‌طلب‌ «جوکر» به بهانه انتخاب جدیدترین بازیگر ایفاکننده این نقش

بدِ دوست ‌داشتنی

٩٦/١٢/٠٣
جارچی

جارچی 526

٩٦/١٢/٠٣
یادداشت

مهمانی عشق

٩٦/١٢/٠٣
حکایت هفته

اندر باب مریدان و گرد و خاک

٩٦/١٢/٠٣
یادداشت

تشییع باشکوه سمپاپ

٩٦/١٢/٠٣
وقتی که توصیه‌های معمول صرفه‌جویی جواب نمی‌دهد

چند قدم مانده به پایان زمین!

٩٦/١٢/٠٣
دات کام

ابری از کلمات، آن طور که خودتان دوست دارید!

٩٦/١٢/٠٣
چهره هفته

پشتم گرمه

٩٦/١٢/٠٣
پایان نامه

غیر استاندارد در حد بنز!

٩٦/١٢/٠٣
ساختنیجات

با سی‌دی‌های دورریختنی خاطره بازی کنیم

٩٦/١٢/٠٣
یادداشت

بهترینِ ممکن

٩٦/١٢/٠٣
یادداشت

یک اسلحه یک فشنگ

٩٦/١٢/٠٣
جانونی

ورود به جهان جانداران آبزی

٩٦/١٢/٠٣
خاطرات گرشاسبی‌بزرگ

ورود اولین طیاره به ایران

٩٦/١٢/٠٣
آنتن

پیام‌‌رسان واقعی چیست؟

٩٦/١٢/٠٣
گفت‌وگو با دکتر فیضی، سمپادی سابق و عضو فعلی هیئت علمی دانشگاه فردوسی

بستن سمپاد دردی را دوا نمی‌کند

٩٦/١٢/٠٣
یادداشت

استقلالی‌ها این مطلب را نخوانند!

٩٦/١٢/٠٣