پیراهن تیم ملی حق علیپور است
گفت‌و‌گو با «رضا شاهرودی» درباره دعوت نشدن ستاره پرسپولیس به تیم ملی

پیراهن تیم ملی حق علیپور است

نویسنده : مازیار حکاک

رضا مالدینی پرسپولیسی‌ها هم معتقد است تیم ملی به شدت حق آقای گل پرسپولیسی لیگ است. گفت‌و‌گوی ما با او درباره دعوت نشدن علیپور به تیم ملی نکات جالبی داشت که در ادامه می‌خوانید.

 چرا علی علیپور به تیم ملی دعوت نمی‌شود؟
 این سوال، سوال همه است. خیلی‌ها هم این روزها این سوال را از من می‌پرسند. علی علیپور چندین و چند بازی است که هم گل می‌زند و هم پاس گل می‌دهد و خیلی روزهای خوبی را پشت سر می‌‌گذارد. همیشه گفته می‌شد درهای تیم ملی به روی بازیکنان خوب لیگ باز است و من نمی‌دانم که علیپور باید چه کار کند که به تیم ملی دعوت شود؟! با این حال من تبریک می‌گویم به علی علیپور که باز هم با این که دعوت نمی‌شود با روحیه‌تر می‌آید و بهتر بازی می‌کند. در همین چند وقته هر بار که او به تیم ملی دعوت نشده بعد از شروع دوباره لیگ او خودش را نشان داده و گلزنی کرده است. من واقعا نمی‌دانم آقای کی‌روش چطور فکر می‌کند ولی واقعا پیراهن تیم ملی حق این بازیکن است. ایشان با بی‌توجهی به علیپور به‌ نوعی لیگ را هم زیر سؤال برده است!
 اگر دعوت نکردن علیپور طولانی شود ممکن است باعث افت او شود؟
 این به شرایط خود بازیکن برمی‌گردد. در مورد علیپور شاید هر کسی دیگری جای او بود نا امید می‌شد و مثل قبل تلاش نمی‌کرد اما همان‌طور که گفتم او هر بار که دعوت نمی‌شود تلاشش را چند برابر بیشتر می‌کند. 
 آیا این که علیپور تجربه بین المللی ندارد می‌تواند دلیلی برای دعوت نکردن او باشد؟
 ببینید بازیکن تا دعوت نشود و بازی ملی نکند که تجربه بین‌المللی به دست نمی‌آورد. او باید دعوت شود و بازی کند و بعد معیار دست آقای کی‌روش بیاید که آیا این بازیکن به درد مسابقات ملی می‌خورد یا نه؟! من نه این موضوع و نه موضوع ترافیک مهاجم در تیم ملی را دلیلی برای دعوت نکردن علیپور به تیم ملی نمی‌دانم. این‌ها بیشتر بهانه است که امیدوارم شرایط تغییر کند. علیپور در این مدت با کمترین اُفت مواجه شده و کوچکترین حاشیه‌ای هم نداشته است. به‌عقیده من نه ‌تنها او باید به تیم ملی دعوت شود بلکه باید در این تیم هم ثابت بازی کند.
 فکر می‌‎کنید به هر حال او برای جام جهانی دعوت شود؟
 بله من پیش بینی‌ام این است که او دعوت می‌شود. البته آقای کی‌روش باید نگاه ویژه‌تری به لیگ داشته باشد. مثل علیپور بازیکنانی زیادی هستند که می‌توانند در جام جهانی به کار آقای کی‌روش بیایند و همین لیگ امسال کلی ستاره و پدیده داشته است.
نظرات کاربران
کد امنیتی