ماجرای یک آفتابه‌ای‌ها و دو آفتابه‌ای‌ها در جیم!
آنتن

ماجرای یک آفتابه‌ای‌ها و دو آفتابه‌ای‌ها در جیم!

نویسنده : امیرسعید صبا

 سلام بر جیم خوانان عزیز. امیدوارم که همیشه نان‌تان گرم و آب‌تان سرد باشد. اصولا هر کسی در زندگی شخصی و اجتماعی خود به یک‌سری چیزها حساس است، مثلا همین مدیر اجرایی خودمان روی دو چیز خیلی حساس است، یکی روشن کردن تلویزیون برای کمتر از چهار نفر و دیگری پرداخت به موقع قبض آب و برق و تلفن و گاز.

به گونه‌ای که برخی اوقات مجبورم برای روشن کردن تلویزیون دو، سه نفر را از توی کوچه بیاوریم داخل جیم تا تعدادمان به حد نصاب برسد! اما حساسیت وی در پرداخت قبوض مافوق تصور است، وی هر چقدر در نپرداختن حقوق‌های ما حساس است، دو برابر آن، روی پرداختن سر موقع قبوض حساس است! به گونه‌ای که وی از اول برج تا آخر برج هر روز یک مقدار پول توی کشوی دوم جاکفشی و داخل یک جفت کتانی کهنه می‌گذارد تا در آخر ماه بتواند با آن پول وجه قبوض را سر موقع پرداخت کند، حالا بماند که ما با عملیات پلیسی که داشتیم جای پول‌ها را پیدا کردیم و هر از گاهی مقداری از این پول‌ها را بر می‌دارم و چیپس و پفک می‌خریم.

حالا تصور بفرمایید در اوج این همه حساسیت برای پرداخت قبوض، یکهو اخطار قطع آب تا 48 ساعت آینده به دفتر جیم ابلاغ شود! مدیر اجرایی پس از این که سکته ناقص زد با همان حالت کج خودش را به تابلوی اعلانات رساند و دید که اصلا قبضی نیامده است که بخواهد پرداخت نشود، سپس خود را لنگان لنگان به جاکفش رساند و دید که خوشبختانه کتانی هم سر جایش است و پول‌ها هم داخلش محفوظ است، لذا از شدت این پارداوکس سکته دیگری هم زد که اکنون حال عمومی وی رضایت بخش گزارش شده است!

خلاصه این‌که ما بعد از کلی این در و آن در زدن، بالاخره توانستیم از اداره آب، قبض نیامده را دریافت کنیم و پرداخت کنیم و خودمان را از قطعی آب نجات دهیم. اما تا مادامی که یکی از بچه‌ها را فرستادیم پول خرده‌ای داخل کتانی را جمع‌آوری کند و به بانک برود برای پرداخت قبض آب، سایر جیم‌نویسان با یک آفتابه در دست در صف برداشت آب بودند که در صورت قطعی آب با مشکل مواجه نشوند، حالا بماند که پایان‌نامه‌نویس با دو آفتابه در دست آمده بود، یکی برای قضای حاجت و دیگری برای ذخیره آب جهت آب بستن به مطالب!!!

نظرات کاربران
کد امنیتی