راه‌حل‌هایی برای رهایی از در هم پیچیدگی هندزفری
ساختنیجات

راه‌حل‌هایی برای رهایی از در هم پیچیدگی هندزفری

نویسنده :

حتما تا به حال بارها برایتان پیش آمده که تصمیم گرفته‌اید موسیقی گوش دهید اما دقایق طولانی را صرف بازکردن گره‌های هندزفری‌تان کرده‌اید و سرانجام هم از خیر شنیدن موزیک گذشته‌اید. روش‌های زیادی وجود دارد که خیلی ساده می‌توانید خودتان را از شر درهم پیچیدگی‌های هندزفری‌تان نجات دهید. در این شماره، روش ساخت چند جاهندزفری را به شما یاد می‌دهیم.

 

جاهندزفری‌های چرمی؛ برای علاقه‌مندان به چرم

برای ساختن این جاهندزفری‌ها کافی‌است یک تکه چرم بسیار کوچک را که حتی می‌تواند بقایای کیف پول کهنه‌تان باشد به شکل مربع یا دایره کوچک برش بزنید. بعد در دو سوی آن یک دکمه جفتی بدوزید یا یک دکمه آهن‌ربایی بچسبانید. 

 

جاهندزفری‌های نمدی؛ برای فانتزی پسندها

مدتی است که ساختن چیزهای مختلف با نمدهای رنگارنگ خیلی رایج شده، حتی اگر کار با نمد را به صورت حرفه‌ای بلد نیستید با یک تکه یا چند تکه نمد رنگی به راحتی می‌توانید یک جاهندزفری برای خودتان بسازید. می‌توانید مانند روش قبلی کار کنید و اگر هم مایل بودید، جاهندزفری‌تان را به شکل عروسک برش بزنید و برایش با نمد چشم و گوش بگذارید.

 

جاهندزفری پارچه‌ای؛ برای سنتی پسندها

کسانی که به پارچه‌های گل‌گلی علاقه‌دارند حتما چند تکه از آن همیشه دور و برشان پیدا می‌شود. البته این مدل از جاهندزفری نیاز به زمان بیشتر و دوخت و دوز دارد. چند برش ساده و تبدیل پارچه‌ها با نخ و سوزن به یک کیف کوچک و بعد قرار دادن دکمه یا دوختن یک بند برای بستن آن. به همین سادگی.

 

جاهندزفری آماده؛ برای راحت‌طلب‌ها

این جاهندزفری ساختن نمی‌خواهد و در همه خانه‌ها هست. گیره‌های دخترانه کوچک یا گیره‌های چوبی لباس بهترین وسیله هستند برای جمع کردن هندزفری.

نظرات کاربران
کد امنیتی