جارچی 516
جارچی

جارچی 516

نویسنده : ایمان فروزان نیا - فرانک باباپور - مهدیه جوادی

پرتغال را 6 تایی می کنیم

ر اخبار آمده بود که کادر فنی تیم ملی قصد دارد برای اولین بار با استفاده از ویدئوهای شش بعدی، بازیکنان تیم ملی را برای بازی مقابل ستاره‌های اسپانیا و پرتغال آماده کند و به این ترتیب ترس ملی‌پوشان از این تیم‌ها بریزد! احتمالا در این ویدئوها مثلا بازی ایران و پرتغال شبیه‌سازی می‌شود به این صورت که مهاجمین تیم ایران با پشت سر گذاشتن خط دفاعی به دروازه می‌رسند و مهدی طارمی با پاتریسیو دروازه‌بان پرتغال تک به تک می‌شوند، طارمی شوت می‌زند، در این قسمت بازیکنان اصلا لازم نیست نگران بیرون رفتن توپ شوند، چون دروازه پا درمی‌آورد و به سمت توپ می‌دود و گل می‌شود. در صورتی هم که رونالدو به سمت دروازه ما حمله کند و با بیرانوند تک به تک شود و شوت کند، بیرانوند از تیرک دروازه همچون واکاشی زوما آویزان می‌شود و توپ را می‌گیرد. این‌جاست که رونالدو از فرط عصبانیت لباسش را درمی‌آورد تا به زمین بکوبد و بینندگان با کمال ناباوری با شکم چند لایه و چاق رونالدو به جای سیکس پک مواجه می‌شوند. این هم از امکانات جلوه‌های ویژه است تا یک وقت بازیکنان تیم ملی منقلب نشوند!

وزیران دولت، به جای خود!

حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت گفته: «دولت در بودجه ۹۷ یارانه ۲۰ میلیون نفر را حذف می‌کند.» خب اگر قرار باشد وزیر بهداشت درباره یارانه صحبت کند، لابد جای دولتمردان با هم عوض شده و...

- وزیر اقتصاد: دولت در سه ماهه گذشته هیچ کنسرتی را لغو نکرده و تازه به حامد همایون به خاطر شکستن رکورد خودش در تعداد کنسرت، نشان «خروس بی‌محل» داده‌ایم!

- وزیر ارتباطات: توانسته‌ایم با تلفن روی میز با موگرینی تماس بگیریم و حالش را بپرسیم. او هم اطمینان خاطر داد که برجام بر جای خودش می‌ماند. شماره تلفن همراهم را نیز پرسید، ولی من ندادم!

- وزیر ورزش: تا سه نشه بازی نشه، پس دولت عوارض خروج از کشور را سه برابر کرد!

- وزیر راه و شهرسازی: از آنجایی که زمستان شده و مصرف گاز افزایش می‌یابد، تصمیم گرفتیم در برنامه بودجه سال 97 بهای آب را افزایش دهیم!

محمود جلو و پشت دوربین ندارد

غلامعلی جعفرزاده‌ (نماینده مردم رشت) گفته: «۷۹ هزار سکه در دولت مدعی پاک‌دستان توزیع شده است. آن‌ها جلوی دوربین نان و پنیر می‌خوردند و پشت دوربین سکه توزیع می‌کردند.» راستش من با این صحبت نماینده رشت مشکل منطقی پیدا کرده‌ام، خوردن نان و پنیر در جلوی دوربین و سکه دادن در پشت دوربین که با هم منافاتی ندارد، مثلا اگر جلوی دوربین نان و پنیر می‌خوردند و پشت دوربین چلوگوشت می‌زدند بر بدن، آن وقت این مدل صحبت محلی از اعراب می‌داشت. البته شاید هم ایراد نماینده رشت به این بوده که آقا محمود پشت دوربین به سکه دست می‌زده و با دست کثیف نان و پنیر می‌خورده و بعد ادعای پاکدستی می‌کرده، که خب این‌طوری هم خودش دل درد می‌شده و باز هم به ما ربطی ندارد و محل این است که ما می‌دانیم نان و پنیر نخوریم نشسته، چون رویش مگس نشسته و اول بشوییم با دقت، بعدش بخوریم با لذت. حالا این‌ها به کنار 79 هزار تا سکه پولی نمی‌شده که اینقدر شلوغش کردید. شاید شما بگویید نه آقا! خیلی هم پول بوده و می‌شده 79 میلیارد تومان که من باید بگویم شما سخت در اشتباهید، آقا محمود که نیامده وقتی دولت را تحویل می‌داده سکه بخرد، احتمالا سکه‌ها را سال‌های اول دولتش خریده و ذخیره کرده که آن زمان هم سکه تمام بهار آزادی دانه‌ای 100 هزار تومان بوده، پس بی‌خودی به آقا محمود سخت نگیرید که دلگیر می‌شود می‌رود بست می‌نشیند و بعدش زنبیل قرمز بیارو باقالی بار کن.

مگه توپ بازیه؟!

در این هفته که دونالد ترامپ خبیث آمده و درباره پایتخت رژیم صهیونیستی اراجیف بلغور کرد، واکنش‌های دوست و دوشمن را به وضوح دیدیم، که از قبل قابل حدس بودند. این وسط ولی یک واکنش ما را دچار آمپاس مغزی کرد، آن هم واکنش موگرینی نماینده اتحادیه اروپا در سیاست خارجی و امنیتی بود. فدریکا خانم گفته «بیت المقدس پایتخت هر دوی شماست». مگر با بچه 4 ساله طرفی؟! یعنی چی که مال هر دوی شماست؟! انگار دو تا بچه دارند توی کوچه بازی می‌کنند و یکهو سر توپ دعوای‌شان می‌شود و پیرزن همسایه بیاید و بگوید: «دعوا نکنید، این توپ مال هر دوتونه، با هم بازی کنید.» خاله بازی که نیست خانم عزیز، حتما می‌خواهی فردا هم بروی زنگ در خانه‌شان را بزنی و بگویی «بیایید دم در و روی هم را ببوسید که آشتی باشه»!

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
شگرد

چطور بدون اجازه در اینستاگرام تگ نشویم؟

٩٧/٠٧/٢٦
فتوچاپ

فتوچاپ 553

٩٧/٠٧/٢٧
آنتن

ای دودی که می­روی به حلقم ...

٩٧/٠٧/٢٦
تلگجیم

تلگرام طلایی 553

٩٧/٠٧/٢٦
نگاهی به افزایش دوربین های موبایل و کاربردشان در عکاسی

#camera_phone

٩٧/٠٧/٢٦
5 قدم و چند نکته در مدیریت مصرف مواد غذایی

چطور مفید و به صرفه بخوریم؟

٩٧/٠٧/٢٧
کاروان پاراآسیایی کشورمان با مجموع 136 مدال، حسابی درخشید

خودباوری در حد تیم ملی

٩٧/٠٧/٢٧
این روزها نه تنها اینستاگرامرها و توئیتری‌ها رابطه دوستانه‌ای با هم ندارند که گاهی لشگرکشی هم می‌کنند

توئیت علیه پست

٩٧/٠٧/٢٧
به بهانه محبوبیت فصل سوم سریال دلدادگان

جادوی آقای هادی

٩٧/٠٧/٢٧
یادداشت

نانِ توریسم را آجر نکنید

٩٧/٠٧/٢٦
شاخ هفته

پیراهن پیچ اسکن گل‌گلی

٩٧/٠٧/٢٧
یادداشت

کنار قدم‌های جابر (قسمت سوم)

٩٧/٠٧/٢٧
جارچی

جارچی 553

٩٧/٠٧/٢٧
چهره هفته

چهره هفته 553

٩٧/٠٧/٢٦
توئیتری ها

#ورزش

٩٧/٠٧/٢٦
درباره «شاهین ایزدیار» که در مسابقات پاراآسیایی یک فوق ستاره بود

مایکل فلپس ایرانی

٩٧/٠٧/٢٧
ساختنیجات

زمانی برای زیبایی پرده‌ها

٩٧/٠٧/٢٦
یادداشت

درباره رفتار غیرحرفه‌ای لیندا خانم کیانی

٩٧/٠٧/٢٧
یادداشت

دروغ فروشی

٩٧/٠٧/٢٦
پایان نامه

ما و این همه ورزش پنهانی

٩٧/٠٧/٢٦