آموزش اتصال به مودم wifi بدون نیاز به رمز عبور
شگرد

آموزش اتصال به مودم wifi بدون نیاز به رمز عبور

نویسنده : مجتبی خطیب آستانه

همین اول کار بگوییم در این مطلب خبری از آموزش هک وای‌فای همسایه نیست، اصلا خجالت نمی‌کشید می‌خواهید پسورد اینترنت همسایه را هک کنید؟

 یکی از درخواست‌های مهمان‌ امروزی، رمز وای‌فای است و اغلب اوقات حوصله‌اش نیست که رمزعبور طولانی را اسپل کرده و برای او بخوانیم،به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم تا از طریق اسکن کد QR، رمز وای‌فای‌تان را به اشتراک بگذارید.

ابتدا نرم افزار Wifi QR Code Generator را دانلود کنید و سپس مراحل زیر را دنبال کنید: 

۱- در پشت مودم خود به دنبال دکمه SSID بگردید. که البته این اطلاعات ممکن است شبیه به عبارتی مانند Wi-Fi Network Name یا SSID باشد و دارای چندین کاراکتر متشکل از حروف و اعداد است. پس از آن شما باید اطلاعات را در بخش SSID صفحه Code Generator موجود وارد کنید.

۲- کلمه عبور وای فای خود را وارد کنید

۳- نوع امنیت شبکه خود را انتخاب کنید.که به طور پیش فرض اپ این گزینه WEP باشد و شاید شما مایل باشید از WPA استفاده کنید. اگر در این مورد سوالی برایتان پیش آمده می‌توانید با ارائه‌دهنده خدمات اینترنت خود تماس بگیرید.

حال با کلیک روی کلید آبی رنگ، آدرس کد QR مخصوص شما تولید می‌شود و می‌توانید آن را چاپ کنید و در نقاط مد نظر خود بچسبانید. از این پس می‌توانید کد اسکن شده را در اختیار مهمانتان قرار دهید تا با اسکن آن به اینترنت دسترسی داشته و نیازی به وارد کردن پسورد نداشته باشد.

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها