صورتی‌ها وارد می‌شوند
پایان نامه

صورتی‌ها وارد می‌شوند

نویسنده : سعید برند

از «م.خ»، «م.ه» و حتی از «ب.ز»های سوییسی پنهان نیست در نتیجه از شما چه پنهان که سوییس تمام در و دیوار زندان‌های خود را صورتی کرده است! چرا که روان‌شناسان سوییسی معتقدند که رنگ صورتی تاثیر مثبتی بر روان انسان دارد و حتی اگر افراد شرور هم در معرض رنگ صورتی قرار بگیرند، مثل کنارهای نان بربری ملایم می‌شوند و قابل انعطاف! البته این کشف عجیبی نیست چرا که پیش از این پلنگ صورتی این نظریه را به اثبات رسانیده بود و با وجود آن همه مصیبتی که بر سرش می‌آمد هیچ‌وقت عصبانی نمی‌شد. لذا چه خوب است که ما نیز راه پیشگیری بهتر از درمان را در پیش بگیریم و با صورتی کردن جاهای جرم‌خیز، از خیزش جرم جلوگیری کنیم.

مثلا جاهای پر تنش مثل اتوبوس‌های درون شهری، بیمارستان‌ها، سرویس‌های بهداشتی بین راهی و اینستاگرام امیر تتلو را در اولویت صورتی شدن قرار دهیم تا اعصاب مردم خاشخاشی نشود! 

همچنین از دیگر اماکن جرم‌خیز می‌توان به شعب موسسات مالی و بدون اعتباری غیرمجاز، در شرف مجاز و بعضا مجاز اشاره کرد که باید هر چه سریع‌تر صورتی شوند تا اختلاس‌گران عزیز به هنگام دریافت وام‌های درشت خود فورا ملایم شده و از خر شیطان پیاده شوند، هر چند در این باره برای محکم کاری بهتر است مسئول دادن وام شعبه مذکور نیز صورتی شود.

اما به غیر از اماکن جرم‌خیز لازم است جاها و چیزهای وسوسه برانگیز نیز صورتی شود، مثل ضبط صوت خودورها! باور بفرمایید همین که جناب دزد چشمش به رنگ صورتی ضبط صوت بیفتد الا و لابد ملایم شده و از دزدی آن منصرف می‌شود، لذا مسئولان لطف کنند جاهای وسوسه برانگیز از جمله لاستیک خودروها، خانه خالی‌ها (منظور خانه‌هایی که صاحبانش به مسافرت رفته‌اند)، مال یتیم، دکل نفتی، اینستاگرام سحر قریشی، در باز دیزی، در بسته سفارت و ... را فورا صورتی کنند.

اما از آنجا که رنگ صورتی کم است و جاهای جرم‌خیز و وسوسه برانگیز زیاد، لذا پیشنهاد می‌کنیم یکسری عینک صورتی از چین وارد کنیم تا همه چیز را صورتی ببینیم و همیشه ملایم باشیم.

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها