چشمک‌هایت از یاد ما نخواهد رفت!
آنتن

چشمک‌هایت از یاد ما نخواهد رفت!

نویسنده : امیرسعید صبا

 سلام بر جیم‌خوانان عزیز. هر چقدر که بنده در خوردن دولپی ساندویج کثیف مهارت دارم، در اطلاع دادن خبرهای بد به دیگران بسیار ناشی هستم ولی نمی‌دانم چرا این جماعت جیم‌نویس همیشه دادن خبرهای بد را به بنده واگذار می‌کنند ولی ساندویج‌های کثیف را خودشان می‌خورند!

مثلا یادم می‌آید که پدر یکی از دوستانم به رحمت خدا رفته بود و از من خواسته شد این خبر بد را به دوستم برسانم، بنده نیز اصول اولیه دادن خبر بد که همانا مقدمه‌چینی باشد را رعایت کردم و خدمت دوستم رسیدم که داشت ساندویج کثیف می‌خورد. به او گفتم می‌بینم که ظاهرا منتظری؟ بنده خدا گفت آره منتظر پدرم هستم، بنده نیز با رعایت اصل دوم که همانا استفاده از جملات نرم باشد گفتم اینقدر منتظر باش که زیر پات علف سبز بشه و سپس خبر بد را اعلام کردم.

البته حالا که از سالگرد دوستم می‌گذرد متوجه شدم ظاهرا باید اجازه می‌دادم تا ساندویج کثیفش تمام شود تا هنگام شنیدن خبر بد سوسیس توی گلویش گیر نکند! خلاصه این که امروز هم قرار است خبر بدی را به شما جیم‌خوانان عزیز عرضه بدارم. 

لذا ابتدا خواهش می‌کنم خونسردی خودتان را حفظ کنید اگر مشغول خوردن ساندویج کثیف هستید آن را کنار بگذارید و در جاهای مطمئن مانند چارچوب در یا زیر یک میز محکم پناه بگیرید. اشتباه نکنید قرار نیست زلزله‌ای بیاید صرفا از جهت آمادگی بیشتر عرض کردم، خوب حالا در مرحله دوم لطفا یک نفس عمیق بکشید، در مرحله سوم به بنده بگویید «چه خبر؟ چه احوال؟ خودتون خوبید؟ مامان‌اینا خوبن؟»

پرسیدن این سوالات باعث می‌شود که اتمسفر صمیمیت ایجاد شود و از میزان استرس شما کمی بکاهد چون با صحبت کردن آدرنالین خون‌تان پایین می‌آید. ببخشید قبل از این مرحله باید از شما می‌خواستم که نفس عمیق خود را خارج کنید لذا هر چه سریع‌تر تا نترکیده‌اید این کار را انجام دهید و گرنه خبر ترکیده شدن شما هم باز به گردن بنده می‌افتد! یک وقت نگران نشوید کسی نترکیده است ها، باور کنید مدیر اجرایی سُر و مُر گنده است، پایان‌نامه‌نویس هم که سر جایش است و اصلا ترکیدنش خبر بد محسوب نمی‌شود، لذا آن چیزی که ترکیده است و ترکیدگی‌اش باعث آزردگی خاطر ما شده است چیزی نیست جز مودم دوست داشتنی و عزیز ما که 10 سال آزگار ما را به اینترنت وصل کرد و روز سه شنبه هم‌زمان با زادروز اینترنت ترکید و ما را در این جهان فانی تنها گذاشت. 

این ضایعه دردناک را به کلیه کامپیوترها، کابل‌ها، سوکت‌ها و البته دبیر جیم تسلیت عرض نموده و همچنین از مادربرد عزیز که با ارسال تراکت در غم ما شریک شد نیز تشکر می‌کنیم و خطاب به مودم ترکیده خودمان می‌گوییم چشمک‌هایت هیچ گاه از ذهن ما پاک نخواهد شد ...

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها