جیم بدون نمک!
آنتن

جیم بدون نمک!

نویسنده : امیرسعید صبا

سلام بر جیم‌‌خوانان عزیز. بنده به یک یابنده و به یک کشاننده نیازمندم به شدت فوری و فوتی! اشتباه نکنید این یک آگهی استخدام نیست پس داشتن روابط عمومی بالا با ظاهر مناسب اصلا نیازی نیست، پس اگر روابط عمومی‌‌تان پایین است و ظاهرتان هم نامناسب است باز هم می‌‌توانید در این فراخوان بنده شرکت کنید، فقط جان ما معرف و ضامن معتبر داشته باشید که دوره زمانه بدی شده است و آدم حتی به سایه خودش هم اعتماد ندارد چه برسد به سایه دیگران!

یابنده را برای این می‌‌خواهم که بتواند طراح طرح سه‌‌شنبه‌‌های بدون خودرو را بیابد و کت بسته تحویل دهد، البته جای نگرانی نیست چون بنده ناهارم را خورده‌‌ام و قصد ندارم گوش این طراح عزیز را بریده و با نان بربری ببلعم! فقط غرض این است که این طراح خوش‌‌فکر به مدیراجرایی جیم حالی کند که هدف اصلی این طرح و پویش کاهش آلودگی هواست و ربطی به مسائل اقتصادی ندارد!

اما کار کشاننده کمی سخت‌‌تر است و نیاز به قدرت بدنی بالایی دارد که تنها از عهده آقایان بادی‌بیلدینگ کار برمی‌‌آید و آن هم چیزی نیست جز کشیدن جناب مدیر اجرایی از برق 220 ولت شهری! باور کنید کار خودمان نیست، ما هر چقدر گشتیم تا دکمه پاورش را پیدا کنیم و خاموشش کنیم، نشد که نشد، لذا به این فکر افتادیم که یک کشاننده یافته و مدیر عزیز را کلا از برق بکشیم بلکه آرام بگیرد و دست از طرح‌‌های کذایی خود بردارد، چون واقعا دیگر مویی در کله ما نیست که بخواهد بر آن استاد شود!

ماجرا از این قرار است که وی از وقتی متوجه پویش سه‌‌شنبه‌‌های بدون خودرو شده است، پویش‌های مختلفی را در کل هفته برای ما جیم‌‌نویسان بدبخت  طراحی کرده است:

شنبه‌‌های بدون برق؛ برق کل جیم در این روز باید قطع شود و جیم‌‌نویسان با استفاده از چراغ قوه موبایل به امورات جاریه بپردازند. درباره برق مورد نیاز رایانه‌‌ها، یخچال و تلویزیون نیز دوچرخه‌‌هایی تعبیه خواهد شد و جیم‌‌نویسان (فقط آقایان جیم‌نویس) موظف به تولید برق هستند!

یکشنبه‌‌های بدون آب؛ جای نگرانی نیست چون با نگهبان پارک سرکوچه تفاهم‌‌نامه همکاری منعقد شده فقط هر جیم‌‌نویس مجاز است یکبار برای قضای حاجت به پارک مراجعه کند.

دوشنبه‌‌های بدون حقوق؛ چون حجم اصلی مطالب در این روز و با تاخیر به دست ما می‌‌رسد، به مطالب ارسالی در این روز حق التحریر تعلق نمی‌‌گیرد.

سه‌‌شنبه‌‌های بدون گاز؛ در این روز کافی‌است لباس گرم به همراه داشته باشید. برای گرم کردن غذا نیز می‌‌توانید از نوشابه‌‌های گازدار استفاده کنید.

چهارشنبه‌‌های بدون اینترنت؛ این روز از سخت‌‌ترین روزهای کاری است لذا اگر بیم آن دارید که از بی‌‌اینترنتی بمیرید، همان بهتر که بمیرید! 

پنج‌‌شنبه‌‌های بدون مدیر اجرایی؛ بالاخره نمی‌‌شود که شما عادت کنید همیشه کارهایتان را یکی دیگر انجام دهد! خودتان باید یاد بگیرید که روی پای خودتان بایستید...

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
نگاهی به چند کتاب محبوب که همیشه جزو پرفروش‌های بازار کتاب هستند

فرمانروایان واقعی کتاب‌فروشی‌ها

٩٦/٠٩/٢٣
چهره هفته

جو سحر قریشی نگیردمان!

٩٦/٠٩/٢٣
NFC فناوری جدیدی که ترند حال و هوای تکنولوژی کشورمان شده

#Near_Field_comunication

٩٦/٠٩/٢٣
سحر مصیبی، کارگردان مستند «صفر تا سکو» در گفت وگو با جیم

در زندگی خواهران منصوریان غیر ممکنی وجود ندار

٩٦/٠٩/٢٣
شاخ هفته

میم من را خوب بشناس

٩٦/٠٩/٢٢
جارچی

جارچی 516

٩٦/٠٩/٢٣
کافه جهان نما

به پایان آمد این کافه...

٩٦/٠٩/٢٣
یادداشت

مربی تایلندی نباشیم

٩٦/٠٩/٢٣
فتوچاپ

فتوچاپ 516

٩٦/٠٩/٢٣
شبکیه

جنجال سه بُعدی کاسبان تحریم

٩٦/٠٩/٢٣
مواجهه با یک مدل متفاوت زندگی در مصاحبه با محمدرضا شاه‌پسند، یک گردشگر ایرانی

جهان دیدن به از جهان خوردن

٩٦/٠٩/٢٣
یادداشت

دلم برای پدیده می‌سوزد

٩٦/٠٩/٢٣
تلگجیم

تلگجیم 516

٩٦/٠٩/٢٣
چاپ‌های متعدد و استقبال از «ملت عشق» برای چندمین بار این سوال را مطرح می‌کند که؛ چطور رمان‌های متوسط این

رُمان با لایک اضافه

٩٦/٠٩/٢٣
شگرد

آموزش اتصال به مودم wifi بدون نیاز به رمز عبور

٩٦/٠٩/٢٣
حکایت هفته

اندر حکایت مریدان و کاهش تعطیلات تقویمی

٩٦/٠٩/٢٣
یادداشت

چطور برخی ناشران ما را دور می‌زنند؟

٩٦/٠٩/٢٣
کوتاه درباره رمان «ملت عشق» و دلایل محبوبیت آن

رمانی با رگه‌های سریال ترکی

٩٦/٠٩/٢٣
درباره موفقیت‌های سرمربی کروات با پرسپولیس که بعضا برآمده از ویژگی‌های شخصی و اخلاقی اوست

برانکو بَلَدوویچ!

٩٦/٠٩/٢٣
دات کام

مهراب قاسمخانی هستم، دو ماهه پاکم!

٩٦/٠٩/٢٣
تبلیغات