جیم بدون نمک!
آنتن

جیم بدون نمک!

نویسنده : امیرسعید صبا

سلام بر جیم‌‌خوانان عزیز. بنده به یک یابنده و به یک کشاننده نیازمندم به شدت فوری و فوتی! اشتباه نکنید این یک آگهی استخدام نیست پس داشتن روابط عمومی بالا با ظاهر مناسب اصلا نیازی نیست، پس اگر روابط عمومی‌‌تان پایین است و ظاهرتان هم نامناسب است باز هم می‌‌توانید در این فراخوان بنده شرکت کنید، فقط جان ما معرف و ضامن معتبر داشته باشید که دوره زمانه بدی شده است و آدم حتی به سایه خودش هم اعتماد ندارد چه برسد به سایه دیگران!

یابنده را برای این می‌‌خواهم که بتواند طراح طرح سه‌‌شنبه‌‌های بدون خودرو را بیابد و کت بسته تحویل دهد، البته جای نگرانی نیست چون بنده ناهارم را خورده‌‌ام و قصد ندارم گوش این طراح عزیز را بریده و با نان بربری ببلعم! فقط غرض این است که این طراح خوش‌‌فکر به مدیراجرایی جیم حالی کند که هدف اصلی این طرح و پویش کاهش آلودگی هواست و ربطی به مسائل اقتصادی ندارد!

اما کار کشاننده کمی سخت‌‌تر است و نیاز به قدرت بدنی بالایی دارد که تنها از عهده آقایان بادی‌بیلدینگ کار برمی‌‌آید و آن هم چیزی نیست جز کشیدن جناب مدیر اجرایی از برق 220 ولت شهری! باور کنید کار خودمان نیست، ما هر چقدر گشتیم تا دکمه پاورش را پیدا کنیم و خاموشش کنیم، نشد که نشد، لذا به این فکر افتادیم که یک کشاننده یافته و مدیر عزیز را کلا از برق بکشیم بلکه آرام بگیرد و دست از طرح‌‌های کذایی خود بردارد، چون واقعا دیگر مویی در کله ما نیست که بخواهد بر آن استاد شود!

ماجرا از این قرار است که وی از وقتی متوجه پویش سه‌‌شنبه‌‌های بدون خودرو شده است، پویش‌های مختلفی را در کل هفته برای ما جیم‌‌نویسان بدبخت  طراحی کرده است:

شنبه‌‌های بدون برق؛ برق کل جیم در این روز باید قطع شود و جیم‌‌نویسان با استفاده از چراغ قوه موبایل به امورات جاریه بپردازند. درباره برق مورد نیاز رایانه‌‌ها، یخچال و تلویزیون نیز دوچرخه‌‌هایی تعبیه خواهد شد و جیم‌‌نویسان (فقط آقایان جیم‌نویس) موظف به تولید برق هستند!

یکشنبه‌‌های بدون آب؛ جای نگرانی نیست چون با نگهبان پارک سرکوچه تفاهم‌‌نامه همکاری منعقد شده فقط هر جیم‌‌نویس مجاز است یکبار برای قضای حاجت به پارک مراجعه کند.

دوشنبه‌‌های بدون حقوق؛ چون حجم اصلی مطالب در این روز و با تاخیر به دست ما می‌‌رسد، به مطالب ارسالی در این روز حق التحریر تعلق نمی‌‌گیرد.

سه‌‌شنبه‌‌های بدون گاز؛ در این روز کافی‌است لباس گرم به همراه داشته باشید. برای گرم کردن غذا نیز می‌‌توانید از نوشابه‌‌های گازدار استفاده کنید.

چهارشنبه‌‌های بدون اینترنت؛ این روز از سخت‌‌ترین روزهای کاری است لذا اگر بیم آن دارید که از بی‌‌اینترنتی بمیرید، همان بهتر که بمیرید! 

پنج‌‌شنبه‌‌های بدون مدیر اجرایی؛ بالاخره نمی‌‌شود که شما عادت کنید همیشه کارهایتان را یکی دیگر انجام دهد! خودتان باید یاد بگیرید که روی پای خودتان بایستید...

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
یادداشت

ماجرای بهار به روایت مترو

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

دور حوض فیروزه‌ای، زیر درخت خرمالو

٩٦/١٢/٢٤
یک بسته متنوع از کتاب‌ها و سریال‌های جدیدی که نوروز شما را می‌سازد

هر روزتان نوروز، نوروزتان با کتاب و سریال

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

بوی اسکناس تا نخورده لای کتاب

٩٦/١٢/٢٤
پایان نامه

ما شاد و خوشحالیم

٩٦/١٢/٢٤
اگر بخواهیم سقوط‌ها، زلزله‌ها و بلاهای امسال را نادیده بگیریم باید از جوان‌هایی بگوییم که بیشتر خبرهای

جوانان مدل ۹۶

٩٦/١٢/٢٤

سال جوونا

٩٦/١٢/٢٤

5قاب ماندگار 96

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

واقعا عید را جشن می‌گیرید؟!

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

شما رُفوزه شدی

٩٦/١٢/٢٤
شگرد

عکس‌های خوب خوب بگیرید

٩٦/١٢/٢٤
مینیمال

رسم اصیل ایرانی را فراموش نکنید

٩٦/١٢/٢٤
دات کام

در تعطیلات عید، قهرمان جام باشگاه‌های اروپا شوید

٩٦/١٢/٢٤
شگفت انگیزترین اتفاقات ورزش ایران و جهان در سال 96 به انتخاب جیم

اتفاقات چشم گردکن!

٩٦/١٢/٢٤

سال خوبی نبود اما ما خوب بودیم...

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

عیده که عیده...

٩٦/١٢/٢٤
جنجال‌آفرین‌ترین (!) ورزشکاران امسال چه کسانی بودند؟

از آقای گل تا خواهران ووشوکار

٩٦/١٢/٢٤
آدم‌ها و چیزهایی که سال 96 از این رو به آن رو شدند

برگشت به زندگی

٩٦/١٢/٢٤
وقتی امسال از بودن یک سری چیزها در یک جاهایی، شاخ‌ در آوردیم

واقعا تو چرا این‌جایی؟

٩٦/١٢/٢٤
درباره استارتاپ‌ها و خدمات‌دهنده‌های ایرانی کــــه امسال طعم دیگری به زندگی‌ ایرانی‌ها دادند

#سال_خدمات_اینترنتی

٩٦/١٢/٢٤