جارچی 512
جارچی

جارچی 512

نویسنده : ایمان فروزان نیا - فرانک باباپور - مهدیه جوادی

طارمی کاریزما نداشت

در هفته گذشته زمزمه ازدواج مهدي طارمي با سحر قريشي بر سر زبان‌ها افتاد. به اين صورت كه طارمي يك جمله عاشقانه در توييترش نوشت، حسين ماهيني كامنت داد كه «به‌خاطر دومادمون عروس رو هم دوست مي‌داريم!» حالا اين وسط مردم چطور فهميدند طرف سحر قريشي است، ما نمي‌دانيم! ولي فهميدند اين جمله را براي سحر قريشي نوشته و عاشقش شده! به نظر ما كه هر دو به هم مي‌آمدند، يكي فخر سينماي ايران و يكي هم فخر فوتبال ايران! البته به جز اين‌كه اگر عكس مهدي طارمي را نشان سحر قريشي مي‌دادند و مي‌پرسيدند اين كيه؟ يا مي‌گفت واي مورگان فريمن چه جوون بوده يا واي علي منصوريان چه موهاي پريشوني داشته، خلاصه مهدي طارمي آن‌قدر كاريزما نداشته كه سحر قريشي را بگيرد. يك پورشه داشته كه آن هم با پول باشگاه و جریمه‌ها خریده. در آخر هم بايد بگوييم كه آقاي ماهيني درست نيست آدم بيايد درد دل‌هاي رفيقش موقع عشق و عاشقي را توي توييتر جلوي بقيه جار بزند! اين پسر به شما اعتماد كرده بود!

 ---

کی گفته دخترا خشنن؟!

نمی‌دانم چه صیغه‌ای‌است که مسئولان تا به یک جایی می‌رسند سریع شروع می‌کنند به برچسب زدن به گروه‌های مختلف. نمونه‌اش همین سرکار خانم ابتکار معاون رئیس‌جمهور که درباره زنان گفته: «متاسفانه پیمایش‌ها نشان می‌دهند که تمایل به خشونت در دختران رو به افزایش بوده است.» گمان می‌کنم خانم ابتکار ماجرای دعوای زن و شوهر ایرانی در هواپیمای قطر به اندونزی را شنیده، همان که خانم ایرانی در خواب انگشت شوهرش را روی موبایل گذاشته و بعد از باز کردن قفل گوشی فهمیده شلوار همسرش دوتا شده و در همان هواپیما شلوار همسرش را به سرش کشیده و آن‌قدر کتکش زده که هواپیما مجبور به فرود اضطراری شده است. خب خانم ابتکار به جای این‌که بیایی طرف ما رفتی طرف مردها؟! نکند باید در چنین موقعیت‌هایی یک شاخه گل هم تقدیم‌شان کنیم، اصلا چرا نمی‌گویی علت خشونت زن‌ها همین‌ مردها هستند، اصلا خوب کاری کرده که زده! اصلا کی گفته ما زن‌ها خشونت داریم ها؟ اصلا ننیشخسیشستی (کیبورد را آن‌قدر روی میز می‌کوبد که منفجر می‌شود)

 

---

تایتانیک طور

نمی‌دانم شما هم عکس‌های جدید بهاره رهنما با همسر جدیدش را دیده‌اید یا نه؟ همانی که ژست جک و رز در فیلم تایتانیک را گرفته‌اند، منتها محیط، نما و ابعاد ایرانیزه شده‌است! بعد که دیدید شما هم به همان چیزی فکر کردید که من فکر کردم؟ یعنی پیمان قاسم‌خانی چه خوبی به درگاه خداوند کرده بوده؟ والا تا یک جایی قرار بود تابو شکنی کند که زن‌ها می‌توانند ازدواج دوم داشته باشند و موفق هم باشد، قرار نبود زن‌ها در سن 40 و خرده‌ای ساله فکر کنند هنوز 14 سال‌شان است و با نامزدشان از این ادا و اطوارها دربیاورند! حتما ناهار و شام هم که دعوت می‌شوند توی یک ظرف غذا می‌خورند و یک نوشابه می‌گیرند با دوتا نی! یا هر شب قبل خواب پشت تلفن به هم می‌گویند اول تو قطع کن و عجقم و نفسم از دهان‌شان نمی‌افتد. به جای اسم شوهرش هم از واژه آقامون استفاده می‌کند. بلیت هواپیما و اتوبوس هم که می‌گیرند بلیت دو تا صندلیست ولی از یک صندلی استفاده می‌کنند! خب عزیز من باشد دیگر، همه فهمیدند شوهر کردی، مخصوصا پیمان قاسم‌خانی، یک بار وسط این ادا بازی‌ها میفتید توی آب و مثل فیلم تایتانیک غرق می‌شوید، بعد کی بیاید با لباس عروسی کنار بی‌ام‌و از حال برود و عکس بگیرد، خلاصه که ما نگرانت هستیم.

  

---

پایان تلخ زیرشلواری مامان دوز

شاید باورتان نشود که در سال گذشته بنابر آمار گمرک، در 5 ماه نخست امسال حدود 11 تن زیرشلواری مردانه، وارد کشور شده است که دو تن از این زیرشلواری‌ها از کشور آلمان وارد ایران شده و فرانسه هم از صادرکننده‌های عمده زیرشلواری به ایران است. این وسط یک سوال ایجاد می‌شود که دقیقا زیرشلواری مامان دوز زیبا، جادار، مطمئن چه بدی داشت که زیرشلواری خارجکی می‌خرید؟ گل‌گلی و دل شادکن نیست که هست، جیب ندارد که دارد، راحت نیست که هست! البته کارشناسان علت این حجم بالای واردات زیرشلواری را تمایل شدید مردان به حرکت با زیرشلواری در خیابان می‌دانند و چون جنس خارجی تهیه می‌کنند وجدان‌شان راحت می‌شود که اشکالی ندارد زیرشلواری بپوشند و به نقاط خوش آب و هوا رفته و جوج بزنند.

 

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها