چندش بازی در آشپزخانه
آنتن

چندش بازی در آشپزخانه

نویسنده : امیر سعید صبا

 سلام بر جیم‌خوانان عزیز. در آنتن هفته پیش این‌قدر این سرمایی‌ها و گرمایی‌های جیم‌نویس حواس ما را به خودشان پرت کردند که کلهم اجمعین یادمان رفت به مدیر اجرایی گیر اساسی یا حتی سرپایی بدهیم! تازه بعد از چاپ که دیدیم نیش ایشان تا بناگوش ایشان باز است فهمیدیم که ای دل غافل به کلی از این مهم غافل شده‌ایم! اما اشکالی ندارد یک ضرب‌المثل جیمی می‌گوید «هر وقت مدیر اجرایی جیم را آسفالت کنی، کیف می‌دهد» لذا این هفته این فرصت را داریم که دو بار به مدیر اجرایی گیر بدهیم مبادا بد عادت شود! اما خبر این هفته ما کمی چندش‌آور است و اگر قول بدهید بالانیاورید و به سازمان بهداشت جهانی چیزی نگویید و به سامانه 124 هم زنگ نزنید به شما خواهیم گفت که تعداد قابل توجهی سوسک در آشپزخانه جیم کشف شده است که البته سعی داریم ضبط‌شان نیز بکنیم و جای نگرانی نیست. درضمن این موضوع هیچ ربطی به خوشمزه شدن قرمه‌سبزی‌های اخیر ندارد و آن خوشمزگی به خاطر افزودن نوعی سبزی کوهی بوده نه چیز دیگر، پس بیخودی دلتان را بد نکنید. راستش مدتی است که ما توان ریختن گوشت در قرمه‌سبزی را نداریم برای همین همیشه قرمه‌سبزی‌های ما مزه کنسرو لوبیا داشت، اما هفته پیش همچی رنگ و لعاب بهتری گرفته بود و دوستان کلی کیف کردند، تا این که سر و کله که چه عرض کنم لنگ و شاخک این سوسک‌ها پیدا شد و ما شک کردیم که نکند مدیر اجرایی دست گل به آب داده که خوشبختانه فهمیدیم سوء تفاهم بوده است!

اما کشتن این سوسک‌ها برای مدیر اجرایی به بزرگترین چالش این روزها تبدیل شده است، چرا که قند فروش محل تهدید کرده که اگر یکی دیگر از خانم‌های جیم‌نویس از حال برود با کمبود بحرانی قند روبه‌رو خواهیم شد. لذا مدیر دست به کار شد و در اولین اقدام در کنار دیوارها قلم سوسک کشید، نتیجه این شد که پایان‌نامه‌نویس جیم کارش به بیمارستان کشید ولی سوسک‌ها چاق و چله‌تر شدند! ظاهرا این گردها به آن‌ها ساخته بود، فقط در مواردی دچار توهم شده بودند طوری که یکی از آن‌ها وسط آشپزخانه جلوی یکی از جیم‌نویسان را گرفته و داد زده بود: «داداچ من دایناسورم برو کنار تا نفله‌ات نکردم!»

روش دوم مدیر اجرایی استفاده از افشانه سوسک‌کش بود! اما متاسفانه ظاهرا در دوزش اشتباه کرده بود چون به برخی از سوسک‌ها احساس الکی خوشی دست داده بود و داخل چاه توالت پارتی راه انداخته و حرکات موزون انجام داده بودند. پس از آن‌که هیچکدام از این دو راه جواب نداد به روش سنتی روی آوردیم و یک دانه دمپایی ابری دادیم دست مدیر اجرایی و به جنگ تن به تن فرستادیمش که از همین جا برایش آرزوی موفقیت می‌کنیم.

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
یادداشت

سر‌پل‌ذهاب با «ذال» نوشته می‌شود، نه با «ز» زلزله

٩٦/٠٨/٢٥
تلگجیم

تلگجیم 512

٩٦/٠٨/٢٥
فتوچاپ

فتوچاپ 512

٩٦/٠٨/٢٥
یادداشت

خدمت خالصانه

٩٦/٠٨/٢٥
درباره حضور پرتعداد بازیگران در جایگاه اجرا، به بهانه عبدی‌شو

پا تو کفش من نکن!

٩٦/٠٨/٢٥
پایان نامه

مثلا ما همه مقصریم ...

٩٦/٠٨/٢٥
آنتن

جیم بدون نمک!

٩٦/٠٨/٢٥
روایت‌هایی درباره خرده رفتارهای ما در مقایسه با سبک زندگی پیامبر (ص) و امامان‌ معصوم‌مان(ع)

پدران ما و ما

٩٦/٠٨/٢٥
جارچی

جارچی 512

٩٦/٠٨/٢٥
درباره جایزه‌های ادبی و کتاب سال ایران به بهانه برگزاری اولین دوره جایزه احمد محمود

قلم های مطلا

٩٦/٠٨/٢٥
چهره هفته

سوشا در جستجوي پاتريك

٩٦/٠٨/٢٥
یادداشت

اندر حکمت قیمه و ماست!

٩٦/٠٨/٢٥
حکایت هفته

اندر حکایت مریدان و دقت کردن

٩٦/٠٨/٢٥
شگرد

قبل از فروش گوشی آیفون‌ چه کنیم؟

٩٦/٠٨/٢٥
کافه جهان نما

اراک، دیاری در مسیر جاده ابریشم...

٩٦/٠٨/٢٥
گفت‌و‌گو با حجت الاسلام واعظ موسوی درباره سحر و جادو

سحر و جادو دکان است

٩٦/٠٨/٢٥
مهدی برادران رئیس هیئت فوتبال استان خراسان در گفت و گو با جیم خبر داد

به دنبال حذف ورزشگاه ثامن نیستیم

٩٦/٠٨/٢٥
ذهن زیبا

ذهن زیبا 512

٩٦/٠٨/٢٤
دات کام

ساوند کلاود؛ غنیمتی برای موزیک دوستان

٩٦/٠٨/٢٥
درباره تکنولوژی های پیشرفته و بستر فضای مجازی که می تواند در حوادث غیرمترقبه به کمک مردم بیاید

#تکنولوژی_غیرمترقبه

٩٦/٠٨/٢٥
تبلیغات