چندش بازی در آشپزخانه
آنتن

چندش بازی در آشپزخانه

نویسنده : امیر سعید صبا

 سلام بر جیم‌خوانان عزیز. در آنتن هفته پیش این‌قدر این سرمایی‌ها و گرمایی‌های جیم‌نویس حواس ما را به خودشان پرت کردند که کلهم اجمعین یادمان رفت به مدیر اجرایی گیر اساسی یا حتی سرپایی بدهیم! تازه بعد از چاپ که دیدیم نیش ایشان تا بناگوش ایشان باز است فهمیدیم که ای دل غافل به کلی از این مهم غافل شده‌ایم! اما اشکالی ندارد یک ضرب‌المثل جیمی می‌گوید «هر وقت مدیر اجرایی جیم را آسفالت کنی، کیف می‌دهد» لذا این هفته این فرصت را داریم که دو بار به مدیر اجرایی گیر بدهیم مبادا بد عادت شود! اما خبر این هفته ما کمی چندش‌آور است و اگر قول بدهید بالانیاورید و به سازمان بهداشت جهانی چیزی نگویید و به سامانه 124 هم زنگ نزنید به شما خواهیم گفت که تعداد قابل توجهی سوسک در آشپزخانه جیم کشف شده است که البته سعی داریم ضبط‌شان نیز بکنیم و جای نگرانی نیست. درضمن این موضوع هیچ ربطی به خوشمزه شدن قرمه‌سبزی‌های اخیر ندارد و آن خوشمزگی به خاطر افزودن نوعی سبزی کوهی بوده نه چیز دیگر، پس بیخودی دلتان را بد نکنید. راستش مدتی است که ما توان ریختن گوشت در قرمه‌سبزی را نداریم برای همین همیشه قرمه‌سبزی‌های ما مزه کنسرو لوبیا داشت، اما هفته پیش همچی رنگ و لعاب بهتری گرفته بود و دوستان کلی کیف کردند، تا این که سر و کله که چه عرض کنم لنگ و شاخک این سوسک‌ها پیدا شد و ما شک کردیم که نکند مدیر اجرایی دست گل به آب داده که خوشبختانه فهمیدیم سوء تفاهم بوده است!

اما کشتن این سوسک‌ها برای مدیر اجرایی به بزرگترین چالش این روزها تبدیل شده است، چرا که قند فروش محل تهدید کرده که اگر یکی دیگر از خانم‌های جیم‌نویس از حال برود با کمبود بحرانی قند روبه‌رو خواهیم شد. لذا مدیر دست به کار شد و در اولین اقدام در کنار دیوارها قلم سوسک کشید، نتیجه این شد که پایان‌نامه‌نویس جیم کارش به بیمارستان کشید ولی سوسک‌ها چاق و چله‌تر شدند! ظاهرا این گردها به آن‌ها ساخته بود، فقط در مواردی دچار توهم شده بودند طوری که یکی از آن‌ها وسط آشپزخانه جلوی یکی از جیم‌نویسان را گرفته و داد زده بود: «داداچ من دایناسورم برو کنار تا نفله‌ات نکردم!»

روش دوم مدیر اجرایی استفاده از افشانه سوسک‌کش بود! اما متاسفانه ظاهرا در دوزش اشتباه کرده بود چون به برخی از سوسک‌ها احساس الکی خوشی دست داده بود و داخل چاه توالت پارتی راه انداخته و حرکات موزون انجام داده بودند. پس از آن‌که هیچکدام از این دو راه جواب نداد به روش سنتی روی آوردیم و یک دانه دمپایی ابری دادیم دست مدیر اجرایی و به جنگ تن به تن فرستادیمش که از همین جا برایش آرزوی موفقیت می‌کنیم.

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
ساختنیجات

به استقبال سرما با پاپوش‌های دست بافت

٩٧/٠٩/٢٢
فتوچاپ

فتوچاپ 560

٩٧/٠٩/٢٢
روی پرده

بمب نه، ولی عاشقانه!

٩٧/٠٩/٢٢
دات کام

دیجیتالی کردن عکس‌های قدیمی

٩٧/٠٩/٢٢
این روزها دوربین مخفی‌ها هم مثل هزاران چیز دیگر از تلویزیون به اینستاگرام کوچ کرده‌اند

«شما خود دوربین مخفی هستید»

٩٧/٠٩/٢٢
حکایت هفته

اندر حکایت مریدان و آجیل ارزان

٩٧/٠٩/٢٢
اینستادونی

اینستادونی 560

٩٧/٠٩/٢٢
شگرد

چگونه از ADSL راحت شویم؟

٩٧/٠٩/٢٢
گفت‌و‌گو با ملی‌پوش ایرانی که نامزد بهترین تیرانداز سال 2018 جهان شده است

هدفم فقط طلای المپیک است و بس

٩٧/٠٩/٢٢
آنتن

سولوقون یا هنری؟ مسئله این است!

٩٧/٠٩/٢٢
پایان نامه

نخود نخود هر کی رود به کار خود!

٩٧/٠٩/٢٢
توئیتری ها

توئیتری ها 560

٩٧/٠٩/٢٢
کمـپانی پیشروی چینی که ایـــــن روزهــــا با ترامـــپ دســت و پنجــه نرم ‌می‌کند

#huawei

٩٧/٠٩/٢٢
درباره «ونوم» محصول جدید مارول، که تکلیف مشخصی با خودش معلوم نیست

ونوم یک اکشن دست و پا شکسته

٩٧/٠٩/٢٢
جانونی

بفرمایید قهوه ختم‌تون رو بنوشید!

٩٧/٠٩/٢٢
روایت‌هایی درباره راه‌های جالب آشتی‌کردن

قهر... قهر... تا روز قیامت روزهای بچگی

٩٧/٠٩/٢٢

بترس و بمیر ولی لایکم کن

٩٧/٠٩/٢٢
جارچی

جارچی 560

٩٧/٠٩/٢٢
چهره هفته

چهره هفته 560

٩٧/٠٩/٢٢
گل‌های باارزش و 3 امتیازی این روزهای مدافعان در لیگ، می‌تواند سرنوشت قهرمانی را تغییر دهد

head طلایی

٩٧/٠٩/٢٢