قهر نکن بت نمیاد!
ناصرخان آکتور سینما

قهر نکن بت نمیاد!

نویسنده : محمد ناصر حق خواه

هر چی داریم از تاریخ ساخت اولین فیلم در سینمای ایران دور میشیم و سن و سال این بلامرده جذاب در کشور ما بالاتر میره؛ چیزهای بیشتری میبینیم که باعث برآمدن توامان کف و خون از دهان مبارکمون میشه و نقی معمولی درونمون میگه: « مگه داریم؟ مگه میشه آخه آقا؟»

مثلا قدیمترها اگه یه بازیگر با اون یکی ازدواج میکرد و بعد جدا میشد، گفتمان غالب رسانه‌ای ما توی یه ماه و نیم آینده‌اش می‌شد بحث اندر باب این که مشت اول رو کی زد؟ اما اندک اندک کار به جایی رسیده که مثلا میگن فلان خواننده در ازدواج دومش با خانوم بازیگری که اون هم برای بار دوم ازدواج کرده و خودش زن دوم بازیگری بوده که الان زن سومی داره ! رسانههای ما انگار که نه انگار همچین معادله چند مجهولی جذابی شکل گرفته خیلی راحت میگن: «بابا تا با کفشهای بقیه راه نرفتید قضاوت نکنید!» خب آخه رسانه هم اینقدر لوس؟ یعنی چی واقعا؟ 

 چرا اصلا راه دور بریم؟ همین وسط تابستون امسال اگه یه سلبریتی میرفت داخل خارج و اونجا هم شرایط جوی نامساعد بود و اتفاقاتی ناخواسته می‌افتاد و کاملا ناخواسته تر اون ماجرا در سطحی کلان منتشر می‌شد، سلبریتی بنده خدا باید به هزار و یک نفر از دوست و آشنا تا خوشمزه‌های مجازی جواب پس می‌داد که چرا آنطور شد. اما دو ماه بعد از اون ماجرا طی یک اتفاق خودخواسته در کشوری که اصلا هم اوضاع جویاش به باد و این حرفها نمیخوره یک سلبریتی کل زندگانیاش رو می‌ریزه تو استوری و میده بیرون، تازه بعدش هم چندتا مورد دیگه از کول بودن‌هاش رو منتشر می‌کنه، ولی وقتی برمی‌گرده مثل یک مدال‌آور المپیکی ازش دعوت می‌کنن که از حماسه‌سازی‌هاش بگه!

حالا توی این وانفسا اگه بشنوید یک هنرمند وسط برنامه زنده قهر کرده و گفته: «من اصن نوموخام» و برنامه رو ول کرده؛ ذهنتون میره سمت کی و به چه خاطر؟

 شاید بره سمت هانیه توسلی به خاطر اینکه به گربه مرحومش تیکه انداختن؛ یا حسام نواب‌صفوی به خاطر اینکه اول اسمش از عنوان وکیل استفاده نکردن؛ یا شاید بهنوش بختیاری به خاطر این‌که بهش گفتن کلا چرا؟

نه! همه این گزینه‌ها اشتباهه؛ اونی که قهر کرده کسی نیست جز استاد مهدی فخیمزاده. دست و جیغ و هورای بلند! و اونجا هم کسی نبوده که بگه آخه خب استاد شما با اون قطر گردن، با اون صدای گوشنواز، اون فیلمهای پلیسی اکشن، چرا چنین کردی آخه؟ به نظرم بهتر که چنین سوالی رو کسی نپرسیده چون این موضوع خیلی عادیه این روزها. ما اتفاق‌هایی از این عجیب‌تر رو سپری کردیم؛ ما چیزهای شاخدربیارتری دیدیم و قراره ببینیم؛ بگذارید فیلم «اسب سردار» به کارگردانی «خانوم بهاره افشاری» بیاد، بعد حرف می‌زنیم با هم...

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
ساختنیجات

به استقبال سرما با پاپوش‌های دست بافت

٩٧/٠٩/٢٢
فتوچاپ

فتوچاپ 560

٩٧/٠٩/٢٢
روی پرده

بمب نه، ولی عاشقانه!

٩٧/٠٩/٢٢
دات کام

دیجیتالی کردن عکس‌های قدیمی

٩٧/٠٩/٢٢
این روزها دوربین مخفی‌ها هم مثل هزاران چیز دیگر از تلویزیون به اینستاگرام کوچ کرده‌اند

«شما خود دوربین مخفی هستید»

٩٧/٠٩/٢٢
حکایت هفته

اندر حکایت مریدان و آجیل ارزان

٩٧/٠٩/٢٢
اینستادونی

اینستادونی 560

٩٧/٠٩/٢٢
شگرد

چگونه از ADSL راحت شویم؟

٩٧/٠٩/٢٢
گفت‌و‌گو با ملی‌پوش ایرانی که نامزد بهترین تیرانداز سال 2018 جهان شده است

هدفم فقط طلای المپیک است و بس

٩٧/٠٩/٢٢
آنتن

سولوقون یا هنری؟ مسئله این است!

٩٧/٠٩/٢٢
پایان نامه

نخود نخود هر کی رود به کار خود!

٩٧/٠٩/٢٢
توئیتری ها

توئیتری ها 560

٩٧/٠٩/٢٢
کمـپانی پیشروی چینی که ایـــــن روزهــــا با ترامـــپ دســت و پنجــه نرم ‌می‌کند

#huawei

٩٧/٠٩/٢٢
درباره «ونوم» محصول جدید مارول، که تکلیف مشخصی با خودش معلوم نیست

ونوم یک اکشن دست و پا شکسته

٩٧/٠٩/٢٢
جانونی

بفرمایید قهوه ختم‌تون رو بنوشید!

٩٧/٠٩/٢٢
روایت‌هایی درباره راه‌های جالب آشتی‌کردن

قهر... قهر... تا روز قیامت روزهای بچگی

٩٧/٠٩/٢٢

بترس و بمیر ولی لایکم کن

٩٧/٠٩/٢٢
جارچی

جارچی 560

٩٧/٠٩/٢٢
چهره هفته

چهره هفته 560

٩٧/٠٩/٢٢
گل‌های باارزش و 3 امتیازی این روزهای مدافعان در لیگ، می‌تواند سرنوشت قهرمانی را تغییر دهد

head طلایی

٩٧/٠٩/٢٢