بیدار شدن با بازی
دات کام

بیدار شدن با بازی

نویسنده : فرانک باباپور

  مسئله بیدار شدن از خواب به چنان مسئله بغرنجی تبدیل شده که دانشمندان مدام در حال تحقیقات در این رابطه هستند. البته این مسئله بیشتر نیازمند یاری مسئولین است تا ساعت شروع کار و دانشگاه و مدارس را تغییر بدهند، ولی به هرحال از برنامه‌نویسان، ممنونیم که به فکر ما هستند! امروز می‌خواهیم اپ‌هایی معرفی کنیم که با نصب آن‌ها دیگر لازم نیست آلارم موبایل‌تان را نیم ساعت، نیم ساعت عقب ببرید و در این فاصله چرت بزنید! در این اپ‌ها باید بازی کنید تا حواستان بیاید سر جایش و کاملا بیدار شوید.

 

AlarmMon

این اپ همانطور که از آیکونش معلوم است، جدیدترین اپ آلارم است! البته که در کافه بازار کلی اپ آلارم می‌توان پیدا کرد، ولی این یکی جهانی است و تعداد دانلودهایش به چیزی بین 5 تا 10 میلیون رسیده. هنگام تنظیم کردن ساعت این اپ، قبل از خروج از شما می‌پرسد که کدام بازی را برای بیدار شدن انتخاب می‌کنید. شما باید بین 4 گزینه موجود در بازی‌هایش یکی را انتخاب کنید تا صبح به‌وسیله آن بازی بیدارتان کند. بازی‌های بیشتری هم دارد که باید دانلودشان کنید. صبح که برسد و صدای آلارم بلند شود، هیچ جوره نمی‌توانید خاموشش کنید، مگر اینکه بازی را با موفقیت تمام کنید.

 

Puzzle Alarm Clock 

برای قطع کردن این اپ، همانطور که از اسمش پیداست، لازم است مغزتان را پایش بگذارید و برای همین، مغزتان باید سر جایش باشد؛ پس ناگریزید تا کاملا بیدار باشید! چند روش مختلف هم برای ساکت شدن دارد که انتخابش را به اختیار خودتان می‌گذارد، می‌توانید گوشی موبایل را تکان دهید، یک پازل را حل کنید و یا یک بارکد را اسکن کنید! یک جوری حالتان را می‌گیرد که صبح روز بعد، قبل از اینکه آلارمش شروع به نواختن کند، خودتان با چشم‌های خودتان بیدار شوید!

نظرات کاربران
کد امنیتی