جارچی 511
جارچی

جارچی 511

نویسنده : ایمان فروزان نیا-مهدیه جوادی-فرانک باباپور

باهوش کی بودی تو؟

مهرداد تقي‌زاده معاون حمل‌ونقل وزیر راه، همین‌طور که داشت کلی زحمت می‌کشید و فکر می‌کرد درباره کاهش مشکلات آلاینده‌های محیط زیستی و مشکلات ترافیکی، گفت: باید مطلوبیت سفر با خودروهای شخصی را کاهش دهیم. بابا دست‌مریزاد به نسل جدید مدیران که خدا زیادشان کند! که اصلا مشخص است این ایده‌ها و فرمایشات‌‌شان به ذهن از ما بهتران هم نمی‌رسد چه برسد به عقل آدمیزاد. حالا فقط یک سری مشکلات زیر ساختی در حمل و نقل عمومی می‌ماند که فدای سرت، نهایتا مردم از دیروز در مترو تهران کرج کتلت می‌شدند از فردا می‌شوند پوره سیب‌زمینی، والا برای سلامتی هم مفید است و در مقابل فشارهای زندگی مقاوم می‌شوند، از آن طرف هم کلی از عوارض جاده‌ای پول در می‌آید، خرج همین حمل و نقل عمومی... ببخشید گویا قبل از این‌که خرج شود یکی از دوستان برداشت برد کانادا، به هر حال بگذریم... دم شما گرم جناب تقی‌زاده، بابا دست خوش.

 

من هم بازیگر می شوم

صفر کشکولی، خبر از تولید سومین قسمت گشت ارشاد داده که سعید سهیلی می‌خواهد آن را بسازد و گفته خودش هم در این قسمت بازی می‌کند. ما احتمال می‌دهیم این قسمت بازیگران بسیاری خواهد داشت که هر کدام سرخوردگانی هستند که سعید سهیلی برای احیای روحیه از دست رفته‌شان، می‌خواهد آن‌ها را در فیلم خودش جا بدهد. اول از همه همین صفر کشکولی که به خاطر حرف رامبد جوان حالش گرفته شده بود. از آن طرف سهیلی قول بازی در فیلمش را به آقای دوربینی هم داده است و تا اینجا دوتا بازیگر سرخورده و مناسب دارد که می‌توانند دست‌شان را بالا ببرند و همه مشکلات مملکت را گردن بگیرند و بگویند همه چیز تقصیر آن‌ها بوده! همچنین احتمال می‌دهیم مهدی فخیم‌زاده هم که اخیرا از یکی از برنامه‌های تلویزیون قهر کرده و استودیو را ترک کرده بازیگر این فیلم باشد. همین‌طور رضا پرستش که به خاطر ‌بی‌محلی مسی دچار سرخوردگی شده بود، یا نازی جون که به پیشی‌اش گفته بوده بوج بده و پیشی به جای بوج پنگول کشیده، یا حتی سعدی و حافظ شیرازی به خاطر اینکه تتلو اخیرا به شیراز سفر کرده روی ویبره هستند. من خودم هم دنبال یکی هستم بیاید ناراحتم کند، خدا را چه دیدید شاید ما هم بازیگر شدیم!

 

 

برجام بچه اش نمی شود

خبرهای این هفته را که می‌جاریدیم دیدیم در این هفته علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی، درباره رفتار طرف آمریکایی برجام گفته: «آمریکا تلاش می‌کند با هزینه ایران، برجام را عقیم کند.» راستش را بخواهید ما هر چقدر فکر کردیم که چرا بزرگواران برای نزدیک کردن تعابیر از اصطلاحات تولید مثلی استفاده می‌کنند هیچ حالی‌مان نشد ولی اگر می‌خواهند از این کارها روی برجام طفلکی دربیاورند خدا ازشان نگذرد و خیر نبینند. این برجام بیچاره روحش هم از دست این‌ آمریکایی‌ها آسایش ندارد، چه برسد به جسمش. حالا همین مانده که همه جا بپیچد که برجام بچه‌اش نمی‌شود و این فتنه خانم (موگرینی) بیاید بنشیند توی 5+1 و بگوید این‌ برجام اینا از اول عقیم بوده‌اند و الکی می‌گفتن ما خودمون بچه نمی‌خوایم.

 

باگ ترامپ درآمد

 خبر دار شدیم که هفته گذشته یکی از کارمندان توئیتر که آخرین روز کارش را می‌گذرانده است، در یک حرکت عجیب وسایلش را از روی میز برداشته، برق‌های اتاقش را خاموش کرده و حساب توئیتر دونالد ترامپ را غیرفعال کرده و رفته خانه‌شان، بعله به همین راحتی حساب توئیتر رئیس جمهور آمریکا 11 دقیقه غیر فعال بوده است. بعد دونالد ترامپ خواسته یک توئیت جنجالی بزند و مملکتش را به هم بریزد، دیده نمی‌تواند. مردم هم دیده‌اند 11 دقیقه است که همه چی آرومه، شک کرده‌اند که شاید یک اتفاقی برای ترامپ افتاده. پس اول رفته‌اند کاخ سفید و توالت را چک کرده‌اند تا ببینند ترامپ توی توالت گیر کرده یا نه. دیدند خیر، از ترامپ خبری نیست، پس سیفون را کشیده و آمده‌اند بیرون. بعد گفته‌اند اگر توی توالت گیر نکرده، قطعا توئیترش قطع شده و سریع رفته‌اند رسیدگی کرده و توئیترش را وصل کرده‌اند. خب از این ماجرا دو تا درس می‌گیریم، اول این‌که باگ ترامپ در آمده، یعنی فهمیده‌اند چطور می‌شود خاموشش کرد، الان ملانیا ترامپ هر وقت ترامپ بچه‌ بدی می‌شود می‌گوید می‌گم عمو توئیتر بیاد سیم توئیترت رو بکشه ببره قایم کنه‌ها و ترامپ سریع بچه خوبی می‌شود. دوم این‌که می‌شود این نسخه را بومی کرد و از کارمندان توئیتر خواهش کنیم اکانت بعضی از مسئولان را ببندد، باور کنید بعضی‌ها چیزی نگویند مشکلات خود به خود حل می‌شود، فقط 11 دقیقه غیرفعال باشید جانِ ما. 

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
تلگجیم

تلگجیم 526

٩٦/١٢/٠١
شگرد

چطور مخاطبان گوشی‌مان را به گوشی دیگری منتقل کنیم؟

٩٦/١٢/٠٣
درباره شخصیت آشوب‌طلب‌ «جوکر» به بهانه انتخاب جدیدترین بازیگر ایفاکننده این نقش

بدِ دوست ‌داشتنی

٩٦/١٢/٠٣
جارچی

جارچی 526

٩٦/١٢/٠٣
چهره هفته

پشتم گرمه

٩٦/١٢/٠٣
یادداشت

در آسمان دل دیگران می‌درخشید؟

٩٦/١٢/٠٣
وقتی که توصیه‌های معمول صرفه‌جویی جواب نمی‌دهد

چند قدم مانده به پایان زمین!

٩٦/١٢/٠٣
یادداشت

تشییع باشکوه سمپاپ

٩٦/١٢/٠٣
یادداشت

یک اسلحه یک فشنگ

٩٦/١٢/٠٣
یادداشت

مهمانی عشق

٩٦/١٢/٠٣
ساختنیجات

با سی‌دی‌های دورریختنی خاطره بازی کنیم

٩٦/١٢/٠٣
حکایت هفته

اندر باب مریدان و گرد و خاک

٩٦/١٢/٠٣
گفت‌وگو با دکتر فیضی، سمپادی سابق و عضو فعلی هیئت علمی دانشگاه فردوسی

بستن سمپاد دردی را دوا نمی‌کند

٩٦/١٢/٠٣
یادداشت

استقلالی‌ها این مطلب را نخوانند!

٩٦/١٢/٠٣
ذهن زیبا

ذهن زیبا 526

٩٦/١٢/٠٣
جانونی

ورود به جهان جانداران آبزی

٩٦/١٢/٠٣
نگاهی به لیست بازیکنانی که با قیمت کم بازدهی فوق العاده‌ای داشتند

زیر قیمت بازار

٩٦/١٢/٠٣
خاطرات گرشاسبی‌بزرگ

ورود اولین طیاره به ایران

٩٦/١٢/٠٣
آنتن

پیام‌‌رسان واقعی چیست؟

٩٦/١٢/٠٣
یادداشت

بهترینِ ممکن

٩٦/١٢/٠٣