بعضي وقت‌ها پاي يک زن درميان است

بعضي وقت‌ها پاي يک زن درميان است

نویسنده :

اعتماد به نفس زيادي بعضي وقت‌ها کار دست آدم مي‌دهد. مخصوصا آن‌هايي که فکر مي‌کنند خيلي خوش‌تيپ و جذاب هستند و دخترها براي شنيدن يک جواب سلام خشک وخالي از زبان‌شان سرو دست مي‌شکنند. هر وقت ديديد دختري بدون مقدمه سوار ماشين‌تان شد و سعي کرد خودش را در دلتان جا کند،‌ احساس خوشبختي نکنيد،‌ شايد کاسه‌اي زير نيمه‌کاسه‌ باشد. هميشه اين پسرها نيستند که دخترها را اغفال مي‌کنند، ‌در بعضي جرم‌ها هم پاي يک زن در ميان است.

دزدان عقل و هوش
زنان سارق بعضي وقت‌ها پول و هوش طعمه‌شان را با هم مي‌برند. يک دختر فراري که سليقه خوبي هم داشت و بلد بود چطور طعمه‌هايش را گلچين کند، مردان ثروتمند را شناسايي مي‌کرد،‌ با آن‌ها طرح دوستي مي‌ريخت و با هر ترفندي که بلد بود به خانه آن‌ها راه پيدا مي‌کرد،‌ بعد هم در غذاي آن‌ها داروي خواب‌آور مي‌ريخت و وقتي مردان بيهوش مي‌شدند دارو ندارشان را بار مي‌زد و مي‌برد. يکي از اين مردان که در کلانتري تشکيل پروند داده بود،‌ مي‌گويد: «‌آن دختر دو فنجان قهوه درست کرد. آن را که سر کشيدم احساس خواب‌آلودگي کردم و بعد هم بيهوش شدم. وقتي به خودم آمدم ديدم از آن دختر خبري نيست. او 10 ميليون تومان پول نقد،‌ 5 ميليون تومان طلا و جواهر،‌ يک قبضه تفنگ بادي و دسته چکم را دزديده. آن دختر براي سرکيسه کردنم با من طرح دوستي ريخته بود!» بعد از طرح چند شکايت عليه سارق ناشناس بالاخره معلوم شد او يک دختر فراري است. به اين ترتيب دختر دستگير شد و اعتراف کرد از 7 ماه قبل اين فکر به سرش زده است. او به کراک معتاد بود و براي تأمين مخارج اعتياد،‌ دزدي‌هايش را شروع کرد و در مجموع بيشتر از 30 ميليون تومان پول نقد و طلا و جواهر دزديده بود.

خوش خيال
وقتي دختري برايتان دست تکان داد زياد خوش‌خيال نباشيد چون ممکن است پشت آن مانتوي پرزرق و برق و روسري رنگي،‌ مردي سبيل‌کلفت پنهان شده باشد. ايوب، مردي است که لباس زنانه مي‌پوشيد،‌ خودش را آرايش مي‌کرد و با همان شگرد اغفال‌گري، ماشين مردان زود‌باور را مي‌دزيد. او در آخرين سرقت يک خودروي گران‌قيمت را به تور انداخت وقتي به جاي خلوتي رسيد،‌ صدايش را دورگه کرد و به راننده فهماند اين‌جا را کور خوانده است. اما راننده کم نياورد و با او گلاويز شد،‌ در همين حين مردم سر رسيدند و ايوب را دستگير کردند. اين سارق در اعترافاتش گفته است: «‌چند سالي است که بيکار هستم و براي امرار معاش با اين شيوه ماشين مي‌دزديدم و با پلاک قلابي زير قيمت مي‌فروختم.»

پول زور بده
بعضي از اين زن‌هاي سارق هم زياد دنبال تجملات نيستند و به ماشين اهميتي نمي‌دهند،‌ همين که 2 زار گيرشان بيايد، ‌برايشان کافي‌است. يکي از همين سارق‌هاي قانع درباره شگردش مي‌گويد: «‌وقتي خودروهايي را مي‌ديدم که مسافر نداشتند،‌ ماشين را دربستي کرايه مي‌کردم و وقتي به مقصد مي‌رسيدم از اتومبيل پياده نمي‌شدم. به راننده مي‌گفتم يا بايد به من پول بدهي يا جيغ و داد راه مي‌اندازم و آبرويت را مي‌برم. اين‌طوري از راننده‌هاي اخاذي مي‌کردم.» اين متهم بعد از شکايت چند راننده دستگير و محاکمه شد.

فکت را نجنبان
حالا دوباره برمي‌گرديم به خيابان و موضوع ماشين دزدي. چندي پيش مردي به کلانتري مراجعه کرد و به افسر نگهبان گفت يک دختر زيبارو اتومبيلش را دزديده است. او توضيح داد: دختر جواني که ظاهري آراسته داشت سوار کردم. او در طول مسير گفت که در يک شرکت خصوصي کار مي‌کند حتي شماره تلفنش را هم به من داد و اعتمادم را جلب کرد. چند دقيقه بعد آدامس تعارف کرد. داشتم آن را مي‌جويدم که احساس سرگيجه کردم و بيهوش شدم،‌ وقتي به خودم آمدم کنار خيابان بودم؛‌ نه از ماشينم خبري بود و نه از پول‌هايم.» بعد از طرح اين شکايت،‌ مال‌باخته در اداره آگاهي از متهم چهره‌نگاري کرد و تصوير فرضي دختر سارق را در اختيار تمام واحدهاي گشتي پليس قرار گرفت تا اين‌که بالاخره او دستگير شد. اين دختر به 7 فقره سرقت با اين شگرد اعتراف کرد.

چند خط هشدار
اين چند خط هشدار را سرهنگ «ماشاالله صادقي» رئيس پليس آگاهي خراسان رضوي گفته است: فريب دختراني را که در خيابان مي‌خواهند با شما طرح دوستي بريزند،‌ نخوريد. در برابر آن‌ها وسوسه نشويد. اگر خواستند شما را به خيابان‌ها و کوچه‌هاي خلوت ببرند،‌ قبول نکنيد. از خريدن آب معدني و چيپس،‌ پفک و هر گونه تنقلات ديگر براي دختراني که نمي‌شناسيد اکيدا خودداري کنيد و البته از آن‌ها هم خوراکي قبول نکنيد البته اگر جان و مال‌تان را دوست داريد،‌ شماره دادن و شماره گرفتن هم آخر و عاقبت خوشي ندارد. اگر همه اين توصيه‌ها را رعايت کرديد و باز هم گير افتاديد اصلا فکر نکنيد با اعلام شکايت آبرويتان مي‌رود،‌ پليس هويت شما را فاش نمي‌کند و کمک مي‌کند تا مجرمان دستگير شوند. خدا را شکر همه که موبايل داريد پس اگر اتفاقي براي خودتان افتاد يا به موضوعي مشکوک شديد و ديديد کس ديگري دارد گرفتار مي‌شود شماره 110 يا 2183700 را بگيريد. اين را هم فراموش نکنيد که علاوه بر اغواگري‌، بعضي زن‌ها به اين بهانه که بچه‌شان مريض است،‌ ممکن است سر راهتان قرار بگيرند. گول آن‌ها را هم نخوريد و قبل از اين‌که حس انسان‌دوستي‌تان گل کند،‌ احتياط کنيد و همه جوانب را بسنجيد.

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
جارچی

جارچی 482

٩٦/٠١/٣١
شگرد خفن

کدام خبر درست است؟

٩٦/٠١/٣١
درباره اظهار نظر عجیب سرمربی پرتغالی تیم ملی که به مذاق پرسپولیسی‌ها خوش نیامد

طبقه‌بندی هواداران به سبک استاد کی‌روش!

٩٦/٠١/٣٠
نصیرزاده رئیس سابق کمیته تدوین مقررات فدراسیون در گفت‌و‌گو با جیم:

درج ستاره استقلال و پرسپولیس بر اساس تلقی خودشان است

٩٦/٠١/٣١
ستاره استقلالی‌ها واقعی‌تر است یا ستاره‌ای که به پیراهن پرسپولیس اضافه می‌شود؟

ستاره سُرخ در آسمان کُری

٩٦/٠١/٣١

ستاره‌ها در آسیا

٩٦/٠١/٣١
کافه جهان نما

ژاپن، سرزمین آفتابِ تابانِ احترام

٩٦/٠١/٣١
برگزیده سایت

بازخوانی

٩٦/٠١/٣١
مروری بر نویسندگانی که با آثارشان هیجانی ویژه در میان کتاب‌خوان‌ها ایجاد کردند

داستان موج‌ها و موج‌های داستانی

٩٦/٠١/٣١
شاخ هفته

نسل تنهای ما

٩٦/٠١/٣١
حکایت هفته

اندر حکایت برنامه هفت و افخمی که رفت

٩٦/٠١/٣١

داستان ستاره‌ها

٩٦/٠١/٣١
آنتن

دلیل قطع تماس‌های صوتی تلگرام مشخص شد!

٩٦/٠١/٣١
پایان نامه

پول نارنگی، ما و این همه حادثه!

٩٦/٠١/٣١
تلگجیم

تلگجیم 482

٩٦/٠١/٣١
نگاهی به فیلم «خشکسالی و دروغ» با حضور محمدرضا گلزار

مخاطب پسند و قصه‌‌گو

٩٦/٠١/٣١
ذهن زیبا

ذهن زیبا 481

٩٦/٠١/٣١
فتوچاپ

فتوچاپ 482

٩٦/٠١/٣١
چهره هفته

هرگز نرسیدن بهتر از دیر رسیدن است!

٩٦/٠١/٣١
دات کام

آتلیه سرخود بشوید

٩٦/٠١/٣١
تبلیغات
تبلیغات