جارچی 504
جارچی

جارچی 504

نویسنده : ایمان فروزان نیا-مهدیه جوادی-فرانک باباپور

تتلو در نفت غرق شد!

    گویا جهانیان، مالک باشگاه نفت، جدی جدی می‌خواهد تتلو را به تیمش بیاورد و تازه پیراهن شماره  19 تیم را هم داده بهش! آن هم زمانی که علی کریمی سرمربی تیمش شده! تتلو این همه گشت و گشت و طرفدار پرسپولیس و استقلالی شد و آخر هم رسید به نفت! می‌گویند جوینده یابنده است، ببینید بالاخره به نفت رسید! حتی بابک زنجانی هم این‌طوری به نفت نرسیده بود! حتما از فردا هم روزنامه‌های ورزشی تیتر می‌زنند که «تتلو در نفت غرق شد!» حالا فرض کنید تتلو برود نفت، کریمی یک عکس با شورت ورزشی از او نمی‌خواهد؟ البته تتلو عکس با شورت و شلوارک زیاد دارد و تازه عکس‌های مهم‌تر دیگری هم دارد! اصلا نباید یاد داشته باشد دو تا شوت بزند؟ اشاره می‌کنند تتلو که کلا شوت می‌زند! ای بابا... واقعا نباید یک گیری پیدا کنیم که تتلو را به فوتبال راه ندهند؟ آهان آهان! تتلو برود ورزشگاه خوب نیست برای روحیات لطیفش، بالاخره آن‌جا فحش می‌دهند روی خوانندگی‌اش تاثیر می‌گذارد ها. تا الان که «خونه خوبه، مامانم امیده» می‌خواند، از این به بعد یک چیزهای خیلی بدی می‌خواند! علی آقا کریمی، دست‌مان به استوک ورزشی‌تان، تنها امیدمان به شماست...

 

یک عده شب تا صبح منتظرند 

   به خبری که در روزی از روزهای هفته گذشته به دستمان رسید توجه فرمایید: «محسن رضایی: یک عده شب تا صبح منتظرند که درهای آمریکا چه زمانی باز می‌شود.» با تشکر از آقای رضایی، برای این‌که ما را مطلع کردند یک عده شب تا صبح منتظر چه چیزی هستند و حتما در مدت انتظارشان هم توی پیج بازیگران آمریکایی چرخ می‌زنند! در همین راستا مناسب دیدیم مشخص کنیم آن عده‌های دیگر شب تا صبح منتظر چه چیزهایی هستند! 

- یک عده شب تا صبح منتظرند پیامی که فرستاده‌اند سین شود!

- یک عده شب تا صبح منتظرند فیلم‌های صف دانلودشان بالاخره دانلود بشوند!

- یک عده شب تا صبح منتظرند پیامک واریز یارانه و حقوق‌شان را دریافت کنند!

- یک عده شب تا صبح منتظرند که هوا سرد شود و کولر را خاموش کنند! #پدر

- یک عده شب تا صبح منتظرند که صبح شود و بالاخره خواب‌شان ببرد!

- یک عده هم شب تا صبح منتظرند که بالاخره ما بخوابیم تا آن‌ها بیدار باشند! #آقا_پلیسه 

 

مخالفتی با لایو نیست

 همش از صحبت وزیر ارتباطات شروع شد. گفته بود مخالفتی با سرویس لایو اینستاگرام وجود ندارد. یعنی اگر اخیرا لایو اینستاگرام باز نمی‌شود، ربطی به فیلتر شدن ندارد. من هم برای این‌که از ماجرا مطمئن شوم زنگ زدم به سرویس دهنده اینترنتم و پرسیدم که چرا لایو اینستاگرام برایم باز نمی‌شود، آن‌ها گفتند مشکل از فرستنده است و به گیرنده خود دست نزنید. پس تماس گرفتم با خود اینستاگرام و گفتم چرا من نمی‌توانم لایوها را باز کنم؟ که گفتند جای ما باز میشه، مشکل از جای شماست. پس دوباره تماس گرفتم با شرکت اینترنتی‌ام گفتم آقا این چه وضعی است؟ چرا لایو باز نمی‌شود؟ که طرف گفت آقا چه گیری دادی؟ مگه لایو این عسل جون1370 چی داره که هی میخوای بازش کنی؟ دیدم اوضاع چیز شده، یعنی طرف از دسترسی‌هایش دارد سوء چیز می‌کند، گفتم الو الوووو صدا قطع و وصل میشه و قطع کردم. بعدش عصبانی زنگ زدم به وزیر ارتباطات و گفتم مسئولان داخلی حرف شما را تکرار می‌کنند و مسئولان خارجی بر خلاف حرف‌های شما چیز می‌گویند، بالاخره مشکل کجاست؟ وزیر ارتباطات پرسید به نظر شما حرف مسئولان داخلی ملاک است یا خارجی؟ دیدم توی بد دو راهی گیر کردم و آچمز شده‌ام گفتم بعله شما درست می‌فرمایین، حرف داخلی‌ها ملاکه. الان هم که خدمت شما زحمت‌کشان و حواس جمع‌های پلیس فتا هستم! باور کنید این عسل جون 1370 دخترخاله‌ام است.

 

کروکودیل بخوردت الهی!

 چند روز پیش خبر عجیبی از خورده شدن یک خبرنگار توسط یک کروکودیل منتشر شد. پائول مک‌کلین 24 ساله که خبرنگار فایننشیال تایمز در لندن بود، برای تعطیلات به سریلانکا رفته بود و در آن‌جا می‌رود لب رودخانه که دست‌هایش را بشوید که یکهو افتاد و دندونش شکست... نه ببخشید این مال یه ماجرای دیگه بود! می‌گفتم... که یکهو درون رودخانه می‌افتد و از بد روزگار یک کروکودیل گشنه هم که چند روز بوده بوفالویی چیزی نخورده بوده، این صحنه را می‌بیند و خیال می‌کند این هدیه را خدا برایش فرستاده و می‌رود خبرنگار بدبخت را می‌خورد. بعد از این خبر، آگهی عجیبی به دست‌مان رسید که بد ندیدیم قبل از چاپ برای‌تان این‌جا قرارش بدهیم.

* به تعدادی کروکودیل جوان و مجرب، با اشتهای زیاد برای خوردن تعدادی خبرنگار و عکاس فضول نیازمندیم. علاقه‌مندان رزومه خود را به صحن بهارستان ارسال کنند. (جمعی از نمایندگان مجلس)

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
یادداشت

ماجرای بهار به روایت مترو

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

دور حوض فیروزه‌ای، زیر درخت خرمالو

٩٦/١٢/٢٤
پایان نامه

ما شاد و خوشحالیم

٩٦/١٢/٢٤
یک بسته متنوع از کتاب‌ها و سریال‌های جدیدی که نوروز شما را می‌سازد

هر روزتان نوروز، نوروزتان با کتاب و سریال

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

بوی اسکناس تا نخورده لای کتاب

٩٦/١٢/٢٤
مینیمال

رسم اصیل ایرانی را فراموش نکنید

٩٦/١٢/٢٤
اگر بخواهیم سقوط‌ها، زلزله‌ها و بلاهای امسال را نادیده بگیریم باید از جوان‌هایی بگوییم که بیشتر خبرهای

جوانان مدل ۹۶

٩٦/١٢/٢٤

سال جوونا

٩٦/١٢/٢٤

5قاب ماندگار 96

٩٦/١٢/٢٤

سال خوبی نبود اما ما خوب بودیم...

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

واقعا عید را جشن می‌گیرید؟!

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

عیده که عیده...

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

شما رُفوزه شدی

٩٦/١٢/٢٤
شگرد

عکس‌های خوب خوب بگیرید

٩٦/١٢/٢٤
دات کام

در تعطیلات عید، قهرمان جام باشگاه‌های اروپا شوید

٩٦/١٢/٢٤
شگفت انگیزترین اتفاقات ورزش ایران و جهان در سال 96 به انتخاب جیم

اتفاقات چشم گردکن!

٩٦/١٢/٢٤
جنجال‌آفرین‌ترین (!) ورزشکاران امسال چه کسانی بودند؟

از آقای گل تا خواهران ووشوکار

٩٦/١٢/٢٤
آدم‌ها و چیزهایی که سال 96 از این رو به آن رو شدند

برگشت به زندگی

٩٦/١٢/٢٤
وقتی امسال از بودن یک سری چیزها در یک جاهایی، شاخ‌ در آوردیم

واقعا تو چرا این‌جایی؟

٩٦/١٢/٢٤
درباره استارتاپ‌ها و خدمات‌دهنده‌های ایرانی کــــه امسال طعم دیگری به زندگی‌ ایرانی‌ها دادند

#سال_خدمات_اینترنتی

٩٦/١٢/٢٤