آموزش فتوشاپ در تلگرام!
دات کام

آموزش فتوشاپ در تلگرام!

نویسنده : فرانک باباپور

میان همه کانال‌های تلگرامی که این روزها زیاد هم شده‌اند و هر کسی دلش می‌خواهد کانالی داشته باشد تا اعضایی دست و پا کند و بعد هم بزند توی کار تبلیغات و از بغلش پولی هم به دست بیاورد. اما بعضی به این فکر کرده‌اند که یک کانال آموزشی داشته باشند و همان چیزهایی را که بقیه پول می‌گیرند و آموزش می‌دهند، رایگان در اختیار مردم قرار بدهند. حالا شاید در کنارش یک تبلیغی هم بکنند، اما مطمئنا آموزش رایگان، آن هم با کیفیت خوب و قابل قبول، بیشتر از این‌ها می‌ارزد. در ادامه سه کانال آموزشی برای کار با فتوشاپ را معرفی می‌کنیم:

آموزش فتوشاپ bitgraph

این کانال مربوط به یک سایت در زمینه آموزش فتوشاپ، عکاسی، لایت‌روم و ... است که مطالب سایتش را در این کانال هم قرار می‌دهد. برای هر قسمت از آموزش ویدئوی خوب و با کیفیتی می‌گذارد که با دیدن ویدئو می‌شود مطلب را کامل یاد گرفت. هم‌چنین به تازگی به جز فتوشاپ و نرم افزارهای مربوط به عکاسی، آموزش کار با افتر افکت و ساخت انیمیشن را هم آغاز کرده است.

آدرس کانال:

 https://t.me/bitgraph

Psdesign Learning

در توضیح این کانال نوشته شده «آموزش فتوشاپ و طراحی، از مبتدی تا پیشرفته» در این کانال  لینک دانلود فیلم‌های آموزشی زیر تصویر مربوط به آن آموزش به همراه توضیحات آن قرار داده شده است. حتی برخی ابزارهای جانبی مورد نیاز مثل فونت را هم برای دانلود گذاشته است تا بتوانید استفاده کنید. 

آدرس کانال:

https://t.me/PHSDesign

مدرسه فتوشاپ

مدرسه فتوشاپ نه تنها فیلم آموزش‌ها را قرار داده است، بلکه برای برخی آموزش‌ها، فایل لایه باز تمرین‌‌ها را هم برای کار و آموزش راحت‌تر قرار داده است تا بتوانید روی همان فایل و هم‌زمان با فیلم، تمرین کنید. در این کانال به جز آموزش ادیت تصویر، آموزش طراحی و صفحه‌آرایی هم قرار داده شده است.

آدرس کانال:

 https://t.me/photoshapp

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها