رامبد به روایت رفقا
رامبدانه

رامبد به روایت رفقا

نویسنده : علیرضا گرانپایه

ما هم مثل شما که هر شب ساعت 23 تلویزیون خود را روی شبکه نسیم کوک کرده‌اید از رامبد جوان همان شوخ و شنگی و البته انرژی شگفت انگیزش را دیده‌ایم ولی راستش را بخواهید برای وصف رامبد جوان نمی‌توانستیم به دو ساعت برنامه‌اش اکتفا کنیم، پس تصمیم گرفتیم که هرچند به سختی ولی به کمک عوامل خندوانه سرکی به پشت دوربین بیندازیم و رامبد پشت صحنه را شناسایی کنیم. این شما و این حرف‌های عوامل بدون یک کلمه کم یا زیاد کردن!

مهرداد نعیمی: 
رامبد به لحاظ جامعه‌شناسی حرف زیادی برای گفتن دارد
والا خیلی کوتاه بگم که تا پیش از کار کردن با رامبد جوان خیلی تصویر خوبی ازش نداشتم. شاید بخاطر حجم حواشی رسانه‌ای که همیشه درباره‌ رامبد جوان وجود دارد. اما چیزی که در عمل دیدم کاملا متفاوت بود. رامبد در وهله‌ اول یکی از باهوش‌ترین آدم‌هایی هست که تا حالا باهاش همکاری داشتم. کارش را واقعا بلد است. درباره کیفیت و استاندارد برنامه کوتاه نمی‌آید طوری که سر «خنداننده شو» دو بار پیش آمد که کل برنامه را از اول ضبط کردیم و ویدئوهای روز قبل را ریختیم دور... تصور کنید این اتفاق در حالی اتفاق افتاد که فاصله ضبط و پخش ما فقط یک روز بود. از طرف دیگه رامبد خیلی آدم بامعرفتی هست. درباره همه‌ عوامل خندوانه و در مورد تک‌تک کمدین‌هایی که در خنداننده شو شرکت کردند احساس مسئولیت می‌کند و سعی دارد آن‌ها را روی هوا رها نکند و حمایت کند. در پشت صحنه بیشتر مواقع مهربان و پر انرژی است. اتاق به اتاق به همه عوامل سر می‌زند و شوخی می‌کند و قوت قلب می‌دهد. خیلی کم پیش میاد که عصبانی و دمغ باشد که آن وقت‌ها هم معمولا حق دارد. به اتفاقات روز خیلی حساس است، به لحاظ مردم‌شناسی و جامعه‌شناسی واقعا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. هم به فضای مجازی مسلط هست و هم ذائقه و سلیقه مخاطب را خوب می‌شناسد. اصلا آدم لوسی نیست. ضمن این که خیلی خوشحالم که رامبد جایگاه نویسندگان را در کارهایش خیلی جدی و مهم می‌داند و از ما که در واقع تیم مهراب قاسم‌خانی بودیم، همیشه حمایت می‌کند.
حامد آهنگی: 
رامبد حتی نظر تماشاچی حاضر را هم می‌پرسد 
آقای جوان در طول یک سال و خرده‌ای که از نزدیک سعادت آشنایی با او را دارم یک رفیق بسیار خوب است، همان‌قدر که جلوی دوربین باحال رفتار می‌کند، پشت دوربین هم باحال و پرانرژی است ولی خب نباید توقع داشته باشیم که رامبد جوان تمام طول زندگی خودش را بخندد و شاد باشد. به هرحال رامبد هم آدم است و زندگی شخصی خودش را دارد، فشار کار بسیار بالا است و واقعا گاهی رامبد آنقدر با صبوری تصمیم می‌گیرد که اگر من جای او بودم، قطعا با عصبانیت رفتار می‌کردم. خب من یک زمانی به عنوان کمدین در برنامه حضور پیدا کردم، با اینکه خود شما می‌دانید که من اجرای صحنه بیشتر داشتم و کارم جلوی دوربین نیست ولی به خاطر شخص رامبد جوان به خندوانه رفتم. بعد از مدتی به دلیل مشکلاتی که هنگام پخش در تدوین آیتمم بوجود آمد، تصمیم گرفتم که از خندوانه جدا شوم ولی خب آقای جوان با من حرف زد و گفت تو رفیق ما هستی، دغدغه تو، دغدغه ماست و سعی کرد مشکل برطرف شود. واقعا در حوزه بازیگری، کارگردانی و برنامه‌سازی ما چند تا نخبه داریم در کشور که به اندازه انگشتان یک دست هستند، قطعا رامبد جوان یکی از آن‌هاست. نکته جالب دیگه برای من، مشورت‌پذیری بالای رامبد جوان است! اصلا آدم خودرایی نیست و حتی بین آیتم‌ها با اینکه می‌تواند برود استراحت کند ولی داخل استودیو می‌ماند و با مردم حرف می‌زند، نظرات آن‌ها را می‌پرسد و خیلی راحت با آن‌ها درباره برنامه گپ می‌زند.
نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
یادداشت

ماجرای بهار به روایت مترو

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

دور حوض فیروزه‌ای، زیر درخت خرمالو

٩٦/١٢/٢٤
یک بسته متنوع از کتاب‌ها و سریال‌های جدیدی که نوروز شما را می‌سازد

هر روزتان نوروز، نوروزتان با کتاب و سریال

٩٦/١٢/٢٤
پایان نامه

ما شاد و خوشحالیم

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

بوی اسکناس تا نخورده لای کتاب

٩٦/١٢/٢٤
اگر بخواهیم سقوط‌ها، زلزله‌ها و بلاهای امسال را نادیده بگیریم باید از جوان‌هایی بگوییم که بیشتر خبرهای

جوانان مدل ۹۶

٩٦/١٢/٢٤

سال جوونا

٩٦/١٢/٢٤

5قاب ماندگار 96

٩٦/١٢/٢٤
شگرد

عکس‌های خوب خوب بگیرید

٩٦/١٢/٢٤
دات کام

در تعطیلات عید، قهرمان جام باشگاه‌های اروپا شوید

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

واقعا عید را جشن می‌گیرید؟!

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

شما رُفوزه شدی

٩٦/١٢/٢٤
مینیمال

رسم اصیل ایرانی را فراموش نکنید

٩٦/١٢/٢٤
شگفت انگیزترین اتفاقات ورزش ایران و جهان در سال 96 به انتخاب جیم

اتفاقات چشم گردکن!

٩٦/١٢/٢٤
جنجال‌آفرین‌ترین (!) ورزشکاران امسال چه کسانی بودند؟

از آقای گل تا خواهران ووشوکار

٩٦/١٢/٢٤

سال خوبی نبود اما ما خوب بودیم...

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

عیده که عیده...

٩٦/١٢/٢٤
آدم‌ها و چیزهایی که سال 96 از این رو به آن رو شدند

برگشت به زندگی

٩٦/١٢/٢٤
وقتی امسال از بودن یک سری چیزها در یک جاهایی، شاخ‌ در آوردیم

واقعا تو چرا این‌جایی؟

٩٦/١٢/٢٤
درباره استارتاپ‌ها و خدمات‌دهنده‌های ایرانی کــــه امسال طعم دیگری به زندگی‌ ایرانی‌ها دادند

#سال_خدمات_اینترنتی

٩٦/١٢/٢٤