رامبد به روایت رفقا
رامبدانه

رامبد به روایت رفقا

نویسنده : علیرضا گرانپایه

ما هم مثل شما که هر شب ساعت 23 تلویزیون خود را روی شبکه نسیم کوک کرده‌اید از رامبد جوان همان شوخ و شنگی و البته انرژی شگفت انگیزش را دیده‌ایم ولی راستش را بخواهید برای وصف رامبد جوان نمی‌توانستیم به دو ساعت برنامه‌اش اکتفا کنیم، پس تصمیم گرفتیم که هرچند به سختی ولی به کمک عوامل خندوانه سرکی به پشت دوربین بیندازیم و رامبد پشت صحنه را شناسایی کنیم. این شما و این حرف‌های عوامل بدون یک کلمه کم یا زیاد کردن!

مهرداد نعیمی: 
رامبد به لحاظ جامعه‌شناسی حرف زیادی برای گفتن دارد
والا خیلی کوتاه بگم که تا پیش از کار کردن با رامبد جوان خیلی تصویر خوبی ازش نداشتم. شاید بخاطر حجم حواشی رسانه‌ای که همیشه درباره‌ رامبد جوان وجود دارد. اما چیزی که در عمل دیدم کاملا متفاوت بود. رامبد در وهله‌ اول یکی از باهوش‌ترین آدم‌هایی هست که تا حالا باهاش همکاری داشتم. کارش را واقعا بلد است. درباره کیفیت و استاندارد برنامه کوتاه نمی‌آید طوری که سر «خنداننده شو» دو بار پیش آمد که کل برنامه را از اول ضبط کردیم و ویدئوهای روز قبل را ریختیم دور... تصور کنید این اتفاق در حالی اتفاق افتاد که فاصله ضبط و پخش ما فقط یک روز بود. از طرف دیگه رامبد خیلی آدم بامعرفتی هست. درباره همه‌ عوامل خندوانه و در مورد تک‌تک کمدین‌هایی که در خنداننده شو شرکت کردند احساس مسئولیت می‌کند و سعی دارد آن‌ها را روی هوا رها نکند و حمایت کند. در پشت صحنه بیشتر مواقع مهربان و پر انرژی است. اتاق به اتاق به همه عوامل سر می‌زند و شوخی می‌کند و قوت قلب می‌دهد. خیلی کم پیش میاد که عصبانی و دمغ باشد که آن وقت‌ها هم معمولا حق دارد. به اتفاقات روز خیلی حساس است، به لحاظ مردم‌شناسی و جامعه‌شناسی واقعا حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. هم به فضای مجازی مسلط هست و هم ذائقه و سلیقه مخاطب را خوب می‌شناسد. اصلا آدم لوسی نیست. ضمن این که خیلی خوشحالم که رامبد جایگاه نویسندگان را در کارهایش خیلی جدی و مهم می‌داند و از ما که در واقع تیم مهراب قاسم‌خانی بودیم، همیشه حمایت می‌کند.
حامد آهنگی: 
رامبد حتی نظر تماشاچی حاضر را هم می‌پرسد 
آقای جوان در طول یک سال و خرده‌ای که از نزدیک سعادت آشنایی با او را دارم یک رفیق بسیار خوب است، همان‌قدر که جلوی دوربین باحال رفتار می‌کند، پشت دوربین هم باحال و پرانرژی است ولی خب نباید توقع داشته باشیم که رامبد جوان تمام طول زندگی خودش را بخندد و شاد باشد. به هرحال رامبد هم آدم است و زندگی شخصی خودش را دارد، فشار کار بسیار بالا است و واقعا گاهی رامبد آنقدر با صبوری تصمیم می‌گیرد که اگر من جای او بودم، قطعا با عصبانیت رفتار می‌کردم. خب من یک زمانی به عنوان کمدین در برنامه حضور پیدا کردم، با اینکه خود شما می‌دانید که من اجرای صحنه بیشتر داشتم و کارم جلوی دوربین نیست ولی به خاطر شخص رامبد جوان به خندوانه رفتم. بعد از مدتی به دلیل مشکلاتی که هنگام پخش در تدوین آیتمم بوجود آمد، تصمیم گرفتم که از خندوانه جدا شوم ولی خب آقای جوان با من حرف زد و گفت تو رفیق ما هستی، دغدغه تو، دغدغه ماست و سعی کرد مشکل برطرف شود. واقعا در حوزه بازیگری، کارگردانی و برنامه‌سازی ما چند تا نخبه داریم در کشور که به اندازه انگشتان یک دست هستند، قطعا رامبد جوان یکی از آن‌هاست. نکته جالب دیگه برای من، مشورت‌پذیری بالای رامبد جوان است! اصلا آدم خودرایی نیست و حتی بین آیتم‌ها با اینکه می‌تواند برود استراحت کند ولی داخل استودیو می‌ماند و با مردم حرف می‌زند، نظرات آن‌ها را می‌پرسد و خیلی راحت با آن‌ها درباره برنامه گپ می‌زند.
نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
نگاهی به چند کتاب محبوب که همیشه جزو پرفروش‌های بازار کتاب هستند

فرمانروایان واقعی کتاب‌فروشی‌ها

٩٦/٠٩/٢٣
چهره هفته

جو سحر قریشی نگیردمان!

٩٦/٠٩/٢٣
NFC فناوری جدیدی که ترند حال و هوای تکنولوژی کشورمان شده

#Near_Field_comunication

٩٦/٠٩/٢٣
سحر مصیبی، کارگردان مستند «صفر تا سکو» در گفت وگو با جیم

در زندگی خواهران منصوریان غیر ممکنی وجود ندار

٩٦/٠٩/٢٣
جارچی

جارچی 516

٩٦/٠٩/٢٣
شاخ هفته

میم من را خوب بشناس

٩٦/٠٩/٢٢
کافه جهان نما

به پایان آمد این کافه...

٩٦/٠٩/٢٣
یادداشت

مربی تایلندی نباشیم

٩٦/٠٩/٢٣
فتوچاپ

فتوچاپ 516

٩٦/٠٩/٢٣
شبکیه

جنجال سه بُعدی کاسبان تحریم

٩٦/٠٩/٢٣
مواجهه با یک مدل متفاوت زندگی در مصاحبه با محمدرضا شاه‌پسند، یک گردشگر ایرانی

جهان دیدن به از جهان خوردن

٩٦/٠٩/٢٣
تلگجیم

تلگجیم 516

٩٦/٠٩/٢٣
چاپ‌های متعدد و استقبال از «ملت عشق» برای چندمین بار این سوال را مطرح می‌کند که؛ چطور رمان‌های متوسط این

رُمان با لایک اضافه

٩٦/٠٩/٢٣
شگرد

آموزش اتصال به مودم wifi بدون نیاز به رمز عبور

٩٦/٠٩/٢٣
یادداشت

دلم برای پدیده می‌سوزد

٩٦/٠٩/٢٣
حکایت هفته

اندر حکایت مریدان و کاهش تعطیلات تقویمی

٩٦/٠٩/٢٣
یادداشت

چطور برخی ناشران ما را دور می‌زنند؟

٩٦/٠٩/٢٣
کوتاه درباره رمان «ملت عشق» و دلایل محبوبیت آن

رمانی با رگه‌های سریال ترکی

٩٦/٠٩/٢٣
دات کام

مهراب قاسمخانی هستم، دو ماهه پاکم!

٩٦/٠٩/٢٣
درباره موفقیت‌های سرمربی کروات با پرسپولیس که بعضا برآمده از ویژگی‌های شخصی و اخلاقی اوست

برانکو بَلَدوویچ!

٩٦/٠٩/٢٣
تبلیغات