رامبد و انواع حاشیه های شخصی و کاری
رامبدانه

رامبد و انواع حاشیه های شخصی و کاری

نویسنده : فرانک باباپور

زندگی سلبریتی‌ها بیشتر از بقیه حاشیه دارد. اصلا آدم مشهوری که حاشیه نداشته باشد کم پیدا می‌شود! می‌خواهم بگویم حتی اگر یک بسته لپه پاک کرده هم بخرید و بریزید توی سینی و بعد با ذره‌بین بیفتید دانه دانه لپه‌ها را چک کنید، حتما آن وسط‌ها یکی دوتا سنگ و ریگ و عدس هم پیدا می‌شود! درست که آدم معروف‌ها هم مثل بقیه آدمند، ولی بیشتر از بقیه توی چشمند؛ انگار که با همان ذره‌بین افتاده باشیم دنبال‌شان و ریز و کوچک زندگی‌شان را زیر نظر بگیریم. حاشیه‌های رامبد جوان هم کم نیست. حاشیه‌هایی از شخصی‌ترین مسائل زندگی‌اش، مانند ازدواج با ماندانا روحی در دهه هفتاد و طلاق چند سال بعدشان، ازدواج با سحر دولتشاهی در سن 63 سالگی و باز هم جدا شدن‌شان از هم، و در آخر ازدواج با نگار جواهریان در سال 49. که این ازدواج آخر خودش حاشیه‌های دیگری هم داشت، مانند برگزاری مراسم ازدواجشان در یونان و ساختن شایعاتی درمورد طلاق‌شان. شاید بشود گفت ازدواج‌ها و طلاق‌های رامبد جوان مهم‌ترین حاشیه زندگی‌اش هستند، تا جایی که وقتی در برنامه «سه ستاره» احسان علیخانی دعوت شده بود و از گسترش خانواده و بچه‌دار شدن می‌گفت، علیخانی به او گفته بود: «فکر کردم می‌خوای چندتا زن دیگه بگیری!» 

بقیه حاشیه‌های زندگی رامبد مربوط به کارش می‌شوند، مانند ورود جناب‌خان به خندوانه که می‌گفتند برای تبلیغ سریال خانگی کوچه مروارید بوده و وقتی دیده‌اند از حضورش استقبال شده ماندنی شده. بعد هم دعواهایی که با سعید سالارزهی، مالک عروسک جناب‌خان و کارگردان سریال کوچه مروارید، سر حضور جناب‌خان در خندوانه داشتند و به‌خاطر در اختیار داشتن آنتن تلویزیون، همه حق به خودش داده شد. و در نهایت جایگزین کردن 4 عروسک سبیل کلفت با جناب خان که مورد اقبال واقع نشد.

 حاشیه بعدی هم دفاع از بهناز جعفری و صوتی بود که از او منتشر شد، که در توهین به خبرنگاران با بهناز جعفری همراه شد و گفت بدش نمی‌آید گاهی حرف‌هایی بزند که باعث سوزش بعضی جاهای خبرنگاران می‌شوند و حتما اگر خبرنگاران نبوده‌اند، بهناز جعفری صفر کشکولی از آب درمی‌آمده. که بعد از آن باعث ناراحتی صفر کشکولی هم شده بود و برای همین او را به برنامه‌ای دعوت کرد تا عذرخواهی کند. حتی این شیوه عذرخواهی کردن و اختصاص دادن آنتن تلویزیون ملی به امور شخصی خودش هم واکنش‌هایی به دنبال داشت!

البته استفاده شخصی از آنتن ملی، همین یک مورد نبوده و در قسمت دیگری، با دعوت از مازیار میری، کارگردان فیلم «سارا و آیدا» که در حال اکران است، به او امکان تبلیغ فیلمش را داد. جدا از فیلم میری، فیلم خودش، «نگار» را هم بارها تبلیغ کرده و از مردم خواسته به دیدن فیلمش بروند. حتی در قسمت قرعه‌کشی برنامه، حق انتخاب را از کسی که بلیت سینما برنده شده بود، گرفت و وعده بلیت فیلم خودش را داد. 

مسابقاتی هم که برگزار کرده حاشیه‌هایی داشته‌اند. بزرگترین‌شان هم مربوط بود به انتخاب دو نفر از 4 نفر برای صعود به مرحله بعد خنداننده شو، که ناغافل گفت از حضار داخل استودیو رای‌گیری انجام بشود طوری که همه گفتند رامبد جوان در دفاع از اعضای تیمش از حضار خواسته طوری رای بدهند که از هر مربی یک نفر بماند و همین اتفاق هم افتاد. این موضوع باعث واکنش بابک رفاهی و مربی‌اش اشکان خطیبی شد، که عقیده داشتند حق به حق‌دار نرسیده است.  

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
نگاهی به چند کتاب محبوب که همیشه جزو پرفروش‌های بازار کتاب هستند

فرمانروایان واقعی کتاب‌فروشی‌ها

٩٦/٠٩/٢٣
چهره هفته

جو سحر قریشی نگیردمان!

٩٦/٠٩/٢٣
NFC فناوری جدیدی که ترند حال و هوای تکنولوژی کشورمان شده

#Near_Field_comunication

٩٦/٠٩/٢٣
سحر مصیبی، کارگردان مستند «صفر تا سکو» در گفت وگو با جیم

در زندگی خواهران منصوریان غیر ممکنی وجود ندار

٩٦/٠٩/٢٣
شاخ هفته

میم من را خوب بشناس

٩٦/٠٩/٢٢
جارچی

جارچی 516

٩٦/٠٩/٢٣
کافه جهان نما

به پایان آمد این کافه...

٩٦/٠٩/٢٣
یادداشت

مربی تایلندی نباشیم

٩٦/٠٩/٢٣
فتوچاپ

فتوچاپ 516

٩٦/٠٩/٢٣
شبکیه

جنجال سه بُعدی کاسبان تحریم

٩٦/٠٩/٢٣
مواجهه با یک مدل متفاوت زندگی در مصاحبه با محمدرضا شاه‌پسند، یک گردشگر ایرانی

جهان دیدن به از جهان خوردن

٩٦/٠٩/٢٣
یادداشت

دلم برای پدیده می‌سوزد

٩٦/٠٩/٢٣
تلگجیم

تلگجیم 516

٩٦/٠٩/٢٣
چاپ‌های متعدد و استقبال از «ملت عشق» برای چندمین بار این سوال را مطرح می‌کند که؛ چطور رمان‌های متوسط این

رُمان با لایک اضافه

٩٦/٠٩/٢٣
شگرد

آموزش اتصال به مودم wifi بدون نیاز به رمز عبور

٩٦/٠٩/٢٣
حکایت هفته

اندر حکایت مریدان و کاهش تعطیلات تقویمی

٩٦/٠٩/٢٣
یادداشت

چطور برخی ناشران ما را دور می‌زنند؟

٩٦/٠٩/٢٣
کوتاه درباره رمان «ملت عشق» و دلایل محبوبیت آن

رمانی با رگه‌های سریال ترکی

٩٦/٠٩/٢٣
درباره موفقیت‌های سرمربی کروات با پرسپولیس که بعضا برآمده از ویژگی‌های شخصی و اخلاقی اوست

برانکو بَلَدوویچ!

٩٦/٠٩/٢٣
دات کام

مهراب قاسمخانی هستم، دو ماهه پاکم!

٩٦/٠٩/٢٣
تبلیغات