رامبد و انواع حاشیه های شخصی و کاری
رامبدانه

رامبد و انواع حاشیه های شخصی و کاری

نویسنده : فرانک باباپور

زندگی سلبریتی‌ها بیشتر از بقیه حاشیه دارد. اصلا آدم مشهوری که حاشیه نداشته باشد کم پیدا می‌شود! می‌خواهم بگویم حتی اگر یک بسته لپه پاک کرده هم بخرید و بریزید توی سینی و بعد با ذره‌بین بیفتید دانه دانه لپه‌ها را چک کنید، حتما آن وسط‌ها یکی دوتا سنگ و ریگ و عدس هم پیدا می‌شود! درست که آدم معروف‌ها هم مثل بقیه آدمند، ولی بیشتر از بقیه توی چشمند؛ انگار که با همان ذره‌بین افتاده باشیم دنبال‌شان و ریز و کوچک زندگی‌شان را زیر نظر بگیریم. حاشیه‌های رامبد جوان هم کم نیست. حاشیه‌هایی از شخصی‌ترین مسائل زندگی‌اش، مانند ازدواج با ماندانا روحی در دهه هفتاد و طلاق چند سال بعدشان، ازدواج با سحر دولتشاهی در سن 63 سالگی و باز هم جدا شدن‌شان از هم، و در آخر ازدواج با نگار جواهریان در سال 49. که این ازدواج آخر خودش حاشیه‌های دیگری هم داشت، مانند برگزاری مراسم ازدواجشان در یونان و ساختن شایعاتی درمورد طلاق‌شان. شاید بشود گفت ازدواج‌ها و طلاق‌های رامبد جوان مهم‌ترین حاشیه زندگی‌اش هستند، تا جایی که وقتی در برنامه «سه ستاره» احسان علیخانی دعوت شده بود و از گسترش خانواده و بچه‌دار شدن می‌گفت، علیخانی به او گفته بود: «فکر کردم می‌خوای چندتا زن دیگه بگیری!» 

بقیه حاشیه‌های زندگی رامبد مربوط به کارش می‌شوند، مانند ورود جناب‌خان به خندوانه که می‌گفتند برای تبلیغ سریال خانگی کوچه مروارید بوده و وقتی دیده‌اند از حضورش استقبال شده ماندنی شده. بعد هم دعواهایی که با سعید سالارزهی، مالک عروسک جناب‌خان و کارگردان سریال کوچه مروارید، سر حضور جناب‌خان در خندوانه داشتند و به‌خاطر در اختیار داشتن آنتن تلویزیون، همه حق به خودش داده شد. و در نهایت جایگزین کردن 4 عروسک سبیل کلفت با جناب خان که مورد اقبال واقع نشد.

 حاشیه بعدی هم دفاع از بهناز جعفری و صوتی بود که از او منتشر شد، که در توهین به خبرنگاران با بهناز جعفری همراه شد و گفت بدش نمی‌آید گاهی حرف‌هایی بزند که باعث سوزش بعضی جاهای خبرنگاران می‌شوند و حتما اگر خبرنگاران نبوده‌اند، بهناز جعفری صفر کشکولی از آب درمی‌آمده. که بعد از آن باعث ناراحتی صفر کشکولی هم شده بود و برای همین او را به برنامه‌ای دعوت کرد تا عذرخواهی کند. حتی این شیوه عذرخواهی کردن و اختصاص دادن آنتن تلویزیون ملی به امور شخصی خودش هم واکنش‌هایی به دنبال داشت!

البته استفاده شخصی از آنتن ملی، همین یک مورد نبوده و در قسمت دیگری، با دعوت از مازیار میری، کارگردان فیلم «سارا و آیدا» که در حال اکران است، به او امکان تبلیغ فیلمش را داد. جدا از فیلم میری، فیلم خودش، «نگار» را هم بارها تبلیغ کرده و از مردم خواسته به دیدن فیلمش بروند. حتی در قسمت قرعه‌کشی برنامه، حق انتخاب را از کسی که بلیت سینما برنده شده بود، گرفت و وعده بلیت فیلم خودش را داد. 

مسابقاتی هم که برگزار کرده حاشیه‌هایی داشته‌اند. بزرگترین‌شان هم مربوط بود به انتخاب دو نفر از 4 نفر برای صعود به مرحله بعد خنداننده شو، که ناغافل گفت از حضار داخل استودیو رای‌گیری انجام بشود طوری که همه گفتند رامبد جوان در دفاع از اعضای تیمش از حضار خواسته طوری رای بدهند که از هر مربی یک نفر بماند و همین اتفاق هم افتاد. این موضوع باعث واکنش بابک رفاهی و مربی‌اش اشکان خطیبی شد، که عقیده داشتند حق به حق‌دار نرسیده است.  

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
یادداشت

ماجرای بهار به روایت مترو

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

بوی اسکناس تا نخورده لای کتاب

٩٦/١٢/٢٤
اگر بخواهیم سقوط‌ها، زلزله‌ها و بلاهای امسال را نادیده بگیریم باید از جوان‌هایی بگوییم که بیشتر خبرهای

جوانان مدل ۹۶

٩٦/١٢/٢٤
شگرد

عکس‌های خوب خوب بگیرید

٩٦/١٢/٢٤
مینیمال

رسم اصیل ایرانی را فراموش نکنید

٩٦/١٢/٢٤

سال خوبی نبود اما ما خوب بودیم...

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

عیده که عیده...

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

دور حوض فیروزه‌ای، زیر درخت خرمالو

٩٦/١٢/٢٤
پایان نامه

ما شاد و خوشحالیم

٩٦/١٢/٢٤
دات کام

در تعطیلات عید، قهرمان جام باشگاه‌های اروپا شوید

٩٦/١٢/٢٤
شگفت انگیزترین اتفاقات ورزش ایران و جهان در سال 96 به انتخاب جیم

اتفاقات چشم گردکن!

٩٦/١٢/٢٤

5قاب ماندگار 96

٩٦/١٢/٢٤
یک بسته متنوع از کتاب‌ها و سریال‌های جدیدی که نوروز شما را می‌سازد

هر روزتان نوروز، نوروزتان با کتاب و سریال

٩٦/١٢/٢٤
جنجال‌آفرین‌ترین (!) ورزشکاران امسال چه کسانی بودند؟

از آقای گل تا خواهران ووشوکار

٩٦/١٢/٢٤

سال جوونا

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

واقعا عید را جشن می‌گیرید؟!

٩٦/١٢/٢٤
وقتی امسال از بودن یک سری چیزها در یک جاهایی، شاخ‌ در آوردیم

واقعا تو چرا این‌جایی؟

٩٦/١٢/٢٤
یادداشت

شما رُفوزه شدی

٩٦/١٢/٢٤
درباره استارتاپ‌ها و خدمات‌دهنده‌های ایرانی کــــه امسال طعم دیگری به زندگی‌ ایرانی‌ها دادند

#سال_خدمات_اینترنتی

٩٦/١٢/٢٤
آدم‌ها و چیزهایی که سال 96 از این رو به آن رو شدند

برگشت به زندگی

٩٦/١٢/٢٤