بدن‌سازی به سبک جیم!
آنتن

بدن‌سازی به سبک جیم!

نویسنده : امیر سعید صبا

سلام بر جیم خوانان عزیز. اصولا نگاه جیم‌نویسان به مقوله ورزش با یکدیگر متفاوت است، به طور کلی یادتان باشد جز در زمینه ماکارونی با سویا که قوت غالب ما جیم نویسان است، در سایر حوزه‌ها ما نگاه متفاوت به مسائل داریم که یکی از آن‌ها ورزش است!

برخی از جیم‌نویسان معتقدند از آن‌جا که ورزش دشمن دخانیات است لذا به هیچ عنوان نباید به سمت آن رفت، چون این جوری بین دو تا دشمن فرق قائل شده‌ایم و باید اجازه دهیم که خودشان مشکل خودشان را حل کنند و هر گونه مداخله در امور آن‌‌ها صد در صد محکوم است!

اما در مقابل این بی‌ورزش‌های شکم گنده، یکسری از جیم‌نویسان هم هستند که به شدت به ورزش نگاه حرفه‌ای دارند، این افراد به استادیوم‌های ورزشی رفته و بعد از این که حنجره خودشان را از کار فرهنگی جر و بعضا واجر کردند، آش و لاش با بدن خسته و بعضا کوفته به خانه خود برمی‌گردند.

اما در مقابل این عده از جیم‌نویسان، برخی جیم‌نویسانی هم هستند که به ورزش‌های سنگین این‌چنینی معتقد نیستند و بیشتر اهل نرمش صبحگاهی‌اند! این دسته قبل از هر چیز یک دست گرم‌کن نایلونی خریداری می‌کنند، سپس کله سحر یعنی ساعت 9 صبح از خواب بیدار شده و به سر قرار یعنی پارک ملت می‌روند تا دو سه بار دور پارک بدوند و بعد حرکات کششی انجام دهند، اما معمولا بعد از 10 دقیقه پیاده روی روی یکی از نیمکت‌های پارک نشسته و دیگر ورزشکاران را تشویق می‌کنند و معتقدند همین پوشیدن گرم‌کن و عرق کردن خودش به کاهش وزن کمک می‌کند!

دسته دیگر از جیم‌نویسان اما به ورزش نگاه تن‌آسایی دارند، این افراد صبح از خواب بیدار شده و سی‌دی یوگایی که پارسال از نمایشگاه کتاب اشانتیون گرفتند را داخل سی‌دی پلیر گذاشته و سپس به زیر پتو رفته و ادامه تن‌آسایی را با ریتم ملوی سی‌دی انجام می‌دهند تا لنگ ظهر که مدیر اجرایی آن‌ها را از خواب بیدار می‌کند!

اما درصد زیادی از جیم‌نویسان نیز ورزشکار فصلی‌اند! آن‌ها در فصول سرد سال معمولا ورزش نمی‌کنند اما در فصول گرم سال که تی‌شرت‌ها از داخل اشکاف بیرون می‌آید ورزشکار که چه عرض کنم، پرورش‌اندام کار می‌شوند. این افراد معمولا تا آخر شهریور بر و بازویی برای خود ردیف می‌کنند و برای خودشان گولاخی می‌شوند، اما با شروع فصول سرد سال و درآمدن کاپشن‌ها، ورزش را ترک می‌کنند طوری که تا عید فیس و بادشان کامل می‌خوابد!

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
بالاخره سر و کله لیست بهترین بازیکنان فیفا 18 پیدا شد

ترین های فیفا

٩٦/٠٦/٣٠
بررسی سیر گوشی های اپل و تغییراتی که این سال ها آیفون به خود دیده است

#IPHONE

٩٦/٠٦/٣٠
نگاهی به سینمای نیجریه که دومین تولید کننده پرکار صنعت فیلم جهان است

نالیوود؛ غول ناشناخته

٩٦/٠٦/٣٠
مینیمال

پاییز از وقتی دیگه مدرسه نرفتیم قشنگ شد

٩٦/٠٦/٣٠
تلگجیم

تلگجیم 504

٩٦/٠٦/٣٠
درباره اول مهر دوست نداشتنی که هنوز هم حس بدش دست از سر خیلی از ما بر نداشته است

باز آمد بوی ماه مدرسه ... مرسی اَه!

٩٦/٠٦/٣٠
به بهانه سالروز آغاز جنگ تحمیلی و حال و هوای این روزهای مدافعان حرم

این جا برای از تو نوشتن هم کم است

٩٦/٠٦/٣٠
شاخ هفته

عشق اول

٩٦/٠٦/٣٠
نگاهی به زندگی ستاره‌هایی که سواد آکادمیک نداشتند

تحصیل نکرده های باهنر!

٩٦/٠٦/٣٠
آنتن

حس و حال جیمی‌ها در اول مهر!

٩٦/٠٦/٣٠
فتوچاپ

فتوچاپ 504

٩٦/٠٦/٣٠
جارچی

جارچی 504

٩٦/٠٦/٣٠
چهره هفته

اتفاقات ویژه استقلال

٩٦/٠٦/٣٠

آرامش سیال خانه‌داری!

٩٦/٠٦/٣٠
شگرد خفن

معتاد به بازی هستید؟

٩٦/٠٦/٣٠
نقدی بر رواج اکران‌های به اصطلاح مردمی در سینماهای کشور

اکران برای مردم یا مردم برای اکران؟

٩٦/٠٦/٣٠

گذشتن و رفتن پیوسته

٩٦/٠٦/٣٠
ذهن زیبا

ذهن زیبا 504

٩٦/٠٦/٣٠

این شبِ ۳۱ شهریور لعنتی!

٩٦/٠٦/٣٠
دات کام

آموزش فتوشاپ در تلگرام!

٩٦/٠٦/٣٠
تبلیغات