بدن‌سازی به سبک جیم!
آنتن

بدن‌سازی به سبک جیم!

نویسنده : امیر سعید صبا

سلام بر جیم خوانان عزیز. اصولا نگاه جیم‌نویسان به مقوله ورزش با یکدیگر متفاوت است، به طور کلی یادتان باشد جز در زمینه ماکارونی با سویا که قوت غالب ما جیم نویسان است، در سایر حوزه‌ها ما نگاه متفاوت به مسائل داریم که یکی از آن‌ها ورزش است!

برخی از جیم‌نویسان معتقدند از آن‌جا که ورزش دشمن دخانیات است لذا به هیچ عنوان نباید به سمت آن رفت، چون این جوری بین دو تا دشمن فرق قائل شده‌ایم و باید اجازه دهیم که خودشان مشکل خودشان را حل کنند و هر گونه مداخله در امور آن‌‌ها صد در صد محکوم است!

اما در مقابل این بی‌ورزش‌های شکم گنده، یکسری از جیم‌نویسان هم هستند که به شدت به ورزش نگاه حرفه‌ای دارند، این افراد به استادیوم‌های ورزشی رفته و بعد از این که حنجره خودشان را از کار فرهنگی جر و بعضا واجر کردند، آش و لاش با بدن خسته و بعضا کوفته به خانه خود برمی‌گردند.

اما در مقابل این عده از جیم‌نویسان، برخی جیم‌نویسانی هم هستند که به ورزش‌های سنگین این‌چنینی معتقد نیستند و بیشتر اهل نرمش صبحگاهی‌اند! این دسته قبل از هر چیز یک دست گرم‌کن نایلونی خریداری می‌کنند، سپس کله سحر یعنی ساعت 9 صبح از خواب بیدار شده و به سر قرار یعنی پارک ملت می‌روند تا دو سه بار دور پارک بدوند و بعد حرکات کششی انجام دهند، اما معمولا بعد از 10 دقیقه پیاده روی روی یکی از نیمکت‌های پارک نشسته و دیگر ورزشکاران را تشویق می‌کنند و معتقدند همین پوشیدن گرم‌کن و عرق کردن خودش به کاهش وزن کمک می‌کند!

دسته دیگر از جیم‌نویسان اما به ورزش نگاه تن‌آسایی دارند، این افراد صبح از خواب بیدار شده و سی‌دی یوگایی که پارسال از نمایشگاه کتاب اشانتیون گرفتند را داخل سی‌دی پلیر گذاشته و سپس به زیر پتو رفته و ادامه تن‌آسایی را با ریتم ملوی سی‌دی انجام می‌دهند تا لنگ ظهر که مدیر اجرایی آن‌ها را از خواب بیدار می‌کند!

اما درصد زیادی از جیم‌نویسان نیز ورزشکار فصلی‌اند! آن‌ها در فصول سرد سال معمولا ورزش نمی‌کنند اما در فصول گرم سال که تی‌شرت‌ها از داخل اشکاف بیرون می‌آید ورزشکار که چه عرض کنم، پرورش‌اندام کار می‌شوند. این افراد معمولا تا آخر شهریور بر و بازویی برای خود ردیف می‌کنند و برای خودشان گولاخی می‌شوند، اما با شروع فصول سرد سال و درآمدن کاپشن‌ها، ورزش را ترک می‌کنند طوری که تا عید فیس و بادشان کامل می‌خوابد!

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
یادداشت

در باب چیستی و چرایی شاخ

٩٧/٠٤/٢٤
یادداشت

از قضا سرکنگبین صفرا نیفزاید لطفا!

٩٧/٠٤/٢٤
پایان نامه

مفاهیم ارزنده پراید

٩٧/٠٤/٢٤
شاخ هفته

سقوط یک امپراطوری

٩٧/٠٤/٢٤
یادداشت

رقص بی سلیقگی

٩٧/٠٤/٢٣
یادداشت

خطر وارونگی، احتیاط کنید

٩٧/٠٤/٢٣
آنتن

معمای چونگ

٩٧/٠٤/٢٣
فتوچاپ

فتوچاپ 543

٩٧/٠٤/٢٨
ْآنتن

بازگشت به خانه پدری

٩٧/٠٤/٢٨
یادداشت

رابطه علی مطهری و رفع فیلتر توئیتر

٩٧/٠٤/٢٨
تلگجیم

تلگرام طلایی 543

٩٧/٠٤/٢٨
شگرد

اگر شما هم پسوردها را حفظ نمی‌کنید...

٩٧/٠٤/٢٨
مینیمال

#گربه_ها

٩٧/٠٤/٢٨
یادداشت

افسردگیِ بعد از جام جهانی

٩٧/٠٤/٢٨
یادداشت

برای هشتمین شگفتی دنیا

٩٧/٠٤/٢٨
شاخ هفته

خط مستقیمی به بهشت لطفا

٩٧/٠٤/٢٨
دات کام

PUBG قاتل حرفه‌ای زمان

٩٧/٠٤/٢٨
یادداشت

زنان علیه زنان

٩٧/٠٤/٢٨
انواع و اقسام مزاحمت هایی که هر روز در اینترنت با آن سر و کار داریم

#مگس_های_اینترنتی

٩٧/٠٤/٢٨
پایان نامه

ماجرای ساعت 13

٩٧/٠٤/٢٨