لیام: به مجلس بیام یا نیام؟
پایان‌نامه

لیام: به مجلس بیام یا نیام؟

نویسنده : سعید برند

شما لیام دربیشایر را می‌شناسید؟ خب اشکالی ندارد چون لیام دربیشایر هم شما را نمی‌شناسد و اصطلاحا این به اون در! اما برای این که با لیام دربیشایر آشنا شوید عارضم خدمت شما که لیام دربیشایر نوجوان خارجی الاصلی می‌باشد که اگر بخوابد به دلیل یکسری مشکلات ریوی می‌میرد، لذا والدینش باید کاری بکنند که لیام جان خوابش نگیرد.

البته واقعا بنده حال و روز والدین لیام را درک و آرزو می‌کنم که فرزند عزیزشان هر چه زودتر خوب شود تا آن‌ها هم بتوانند یک چرتی بزنند. اما در مملکت ما کارهای بهتری می‌توان انجام داد تا خواب از سر لیام بپرد، لذا بهتر است والدین لیام جان اگر آب در دست دارند هر چه سریعتر با لیوان آبشان به ایران بیایند چون اینجا آب هست ولی کم هست! سپس بعد از ورود به ایران بلافاصله به بهارستان بروند و بدون توجه به تجمع کنندگان کاسپین، پدیده، پردیسبان، ثامن، افضل، فرشتگان، بدرتوس و ... وارد مجلس شوند. عذاب وجدان هم نداشته باشند چون این تجمع‌کنندگان به بی‌توجهی عادت کرده‌اند! 

اما درمان بعد از ورود به صحن علنی شروع می‌شود، چون احتمالا برخی نمایندگان مجلس طوری بر سر لیام برای گرفتن عکس سلفی خراب شوند که خواب که هیچی ما تضمین می‌کنیم برق سه فاز از کله‌اش بپرد! البته همان‌طور که هر دارویی ممکن است عوارض جانبی هم داشته باشد، بردن لیام جان به مجلس نیز ممکن است عوارضی برای این طفل داشته باشد. مثلا همین که لیام پسر است، خوشتیپ هم نیست و از جلوی پارلمان اروپا هم رد نشده ممکن است از تعداد سلفی بگیران بکاهد! هر چند داشتن چشم‌های رنگی آپشن خوبی برای استوری نمایندگان محسوب خواهد شد ولی متاسفانه گیس‌های مشکی خیلی مورد توجه کاربران اینستاگرام قرار نمی‌گیرد. لذا ممکن است لیام عزیز برای گرفتن سلفی کمی معطل شده و مجبور شود چند دقیقه‌ای روی صندلی‌های مجلس بنشیند، اما پزشکان این کار را اصلا توصیه نمی‌کنند، چون برخی نمایندگان تبحر خاصی در کشیدن خمیازه و گرفتن چرت در صحن علنی دارند و شما می‌دانید که خمیازه واگیر دارد و یکی بکشد حتما به لیام هم منتقل شده و این بیچاره پسر ممکن است دو دستی فی‌المجلس جان به جان آفرین تسلیم کند.

نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها
تلگجیم

تلگجیم 521

٩٦/١٠/٢٨
چهره هفته

هزینه‌ها با کی بود؟

٩٦/١٠/٢٨
خاطرات گرشاسبی‌بزرگ

تو همان ناب‌ترین جاذبه دنیایی

٩٦/١٠/٢٨
بازیگری سروش

دیالوگی گوید و از صحنه رود

٩٦/١٠/٢٨
یادداشت

عصر پسافیلتر تلگرام

٩٦/١٠/٢٨
جارچی

جارچی 521

٩٦/١٠/٢٨
شبکیه

غافلگیری عالیجناب به خاطر وارونگی من و شارمین

٩٦/١٠/٢٨
پایان نامه

درآمدزایی با سوسمار کچاپ

٩٦/١٠/٢٨
یادداشت

در مذمت تحصیل و در ستایش بی‌سوادی

٩٦/١٠/٢٨
چرا لیسانسه‌ها2 بهترین سریال روی آنتن تلویزیون است؟

لبخند کشدار، قهقهه عمیق

٩٦/١٠/٢٨
مینی

مینی 521

٩٦/١٠/٢٨
آنتن

قدرت چانه‌زنی جیمیان!

٩٦/١٠/٢٨
یادداشت

خیریت یک سفر

٩٦/١٠/٢٨
شاخ هفته

و چه زیباست عالم دلم

٩٦/١٠/٢٨
ذهن زیبا

ذهن زیبا 521

٩٦/١٠/٢٨
حکایت هفته

اندر احوالات مریدان و مهاجرت معکوس

٩٦/١٠/٢٨
روزنامه نگاری صحت

یک ستون کاملا تکراری

٩٦/١٠/٢٨

سروش کتاب باز

٩٦/١٠/٢٨
ساختنیجات

تابلو بسازید در حد بوندس لیگا‌!

٩٦/١٠/٢٨
یادداشت

سانچی به یک ماموریت طولانی مدت رفته است

٩٦/١٠/٢٨