آمارگيري در جيم
عجايب هفته

آمارگيري در جيم

نویسنده :

يکم. سلام دوستان عزيز. دوم. ممنون از سوژه‌هاي مختلفي که براي ما مي‌فرستيد، اين‌که شما عزيزان از موضوعات پراکنده (مثل همين پيامک اول) براي ما سوژه ارسال مي‌کنيد نشان دهنده اين ‌است که به ما اعتماد داريد و اين جاي خوشحالي دارد. سوم. حقيقتش را بخواهيد درحال حاضر راهکاري براي شمارش و آمارگيري از پيامک‌هاي جورواجيم نداريم ولي حتما در آينده با ايجاد يک سازوکار دقيق، سعي بر اين داريم که بهترين سوژه‌هاي ارسالي را معرفي کنيم. چهارم. چرا هري پاتر را بي خيال بشويم؟ کتاب به اين خوبي، خيلي جاي پرداختن دارد. پنجم. فعلا خدانگهدار.

سلام بر و بچ خشن، مي‌شه در مورد گوشي بنويسين؟ يه گوشي که سيستم عامل داشته باشه و قيمتش هم کم باشه. 918....0915/ داداش اين گروه خشن داره مي‌شه يک گروه مهربان، يه‌کم خشونت بد نيست.407....0938/ سلام يک گزارش با حال از من‌کارت و تاريخچه‌اش تهيه کنيد. 267....0936/ در مورد ويلونيست‌هاي مشهور و حرفه‌اي هم بنويس. 680....0939/ سلام. با کسي که تا به حال بيشترين پيامک رو بهتون زده مصاحبه کنين.267....0936و 449....0915/ سلام درباره همه کتاب‌هاي تخيلي بنويسين ولي خواهشا هري پاتر را بي‌خيال شين. 680....0939/ در مورد آتش گرفتن انسان بدون دخالت کسي مطلب بنويسيد. 407....0938

حافظه غمگين من
حافظه افراد غمگين قوي‌تر از شادهاست. بررسي‌‌هاي محققان دانشگاه «آنجليا روسکين» بر برخي دانشجويان، نشان داده که افراد غمگين در ياد آوردن جزئيات محيط اطراف خود، داراي برتري خاصي نسبت به افراد شاد مي‌‌باشند. البته گفتني است توانايي افراد غمگين فقط در به‌‌ياد آوردن جزئيات بود. اين برتري، زماني که از افراد شاد خواسته شد تا درباره محيط اطراف خود تفکر کنند، از بين رفت.

جوجه دايناسورهاي هاروارد
محققان دانشگاه هاروارد درصدد تبديل جوجه مرغ‌‌ها، به اجداد اوليه‌‌شان يعني دايناسورها هستند. اين محققان قصد دارند با اصلاح مسير رشد و تکامل سلول‌‌هاي جنيني و DNA جوجه‌‌ها، آن‌‌ها را به اشکالي شبيه ميني‌‌دايناسورها تبديل کنند. آن‌ها اعتقاد دارند که دايناسورهاي ماقبل تاريخ در ابتدا به همان شکل نبوده‌‌ و در طول زمان از پرنده‌‌هايي کوچک به حيواناتي عظيم‌‌الجثه تغيير شکل داده‌‌اند.

جلد 167هزار دلاري
جلد اصل يک کتاب مصور، رکورد فروش حراجي «هريتاژ» را شکست. آرت‌‌ديلي نوشت: جلد کتاب مصور «مرد عنکبوتي 49» اثر نويسنده مشهور داستان‌‌هاي مصور (جان روميتا) به‌‌قيمتي معادل 167 هزار و 300 دلار به فروش رسيد. مجموعه داستان‌‌هاي مصور ابرقهرمان کلاسيک «مرد عنکبوتي» براي اولين‌‌بار در سال‌هاي 1961 تا 1962 در مجله مصور «مارول کاميکز» به چاپ رسيد و پس از آن وارد سينما و تلويزيون شد.

کفش، شارژر موبايل
محققان روشي ابداع کرده‌‌اند که بتوان از حرکت انسان الکتريسيته توليد کرد. در اين روش تجهيزات خاصي در کفش افراد تعبيه مي‌‌شود که با راه رفتن، قطره‌‌هاي کوچکي از مايع مخصوصي درون آن حرکت مي‌‌کند و حرکت اين مايع به جريان الکتريکي تبديل مي‌‌شود. سيستم مشابهي در ايستگاه قطار توکيو نصب شده که هزاران کامپيوتر، برق خود را از لرزش حاصل از راه رفتن افراد در ايستگاه تامين کنند.

اختلاس براي خريد گوسفند
رئيس پليس استان چهارمحال‌‌و‌‌بختياري از کشف اختلاس 5 ميليارد ريالي در يکي از بانک‌‌هاي استان و دستگيري متهم خبر داد. متهم که به‌‌عنوان کارمند بانک اشتغال داشته، توانسته با سوء ‌‌استفاده از موقعيت شغلي طي چندين مرحله، مبالغي را از مشتريان تحت عنوان فروش اوراق مشارکت و افتتاح سپرده اخذ کند. وي اعتراف کرده است مبلغ 5 ميليارد ريال را پس از اختلاس صرف خريداري گوسفند کرده است.

فداکاري امدادگران ايراني
شرايط امدادگران هلال‌‌احمر ايران در کمک به قحطي‌‌زدگان سومالي به‌‌گونه‌‌اي است که اگر روزانه هزينه حفاظت از آن‌‌ها به نيروهاي شبه‌‌نظامي پرداخت نشود، هر لحظه خطر جاني آن‌‌ها را تهديد مي‌کند. جمعيت هلال‌‌احمر ايران هم مانند ساير جمعيت‌‌هاي مستقر در موگاديشو بايد روزانه بابت هر خودرو 100 دلار و هر نيروي مسلح 20 دلار پرداخت کنند تا 24 نيرو در شبانه‌‌روز از نيروهاي امدادي و خبرنگاران محافظت کنند.

نظرات کاربران
کد امنیتی